מוקד טלפוני: 1-700-707-233

ממיר קטליטי - מחיר
אם הגעתם למוסך כדי להחליף את הממיר הקטליטי, קחו בחשבון שזו עבודה שתעלה לכם לא פחות מ-1,400 ₪ בממוצע ויכולה להגיע גם לכמה אלפים. נכון, מחיר ממיר קטליטי מתחלק לפי דגם הרכב ולכן ידוע מראש, אבל האפשרויות השונות של הממירים הקטליטיים הופכים את התמונה לקצת יותר רחבה. כמה עולה ממיר קטליטי בכל רכב ואיך סוגי הממירים השונים משפיעים על המחיר - כל המידע על מחיר ממיר קטליטי, ממש כאן מתחת לגחון.

ממיר קטליטי

מחירי סוגי ממירים קטליטיים

"אם אתה מאמין שאפשר לקלקל תאמין שאפשר לתקן" זו סיסמה נחמדה, אבל לא תמיד נכונה. כשתגיעו למוסך בגלל תקלה בממיר הקטליטי תגלו את האמת המרה: ממיר קטליטי אי אפשר לתקן.

כלומר, אפשר, אבל לא כל אחד יודע לעשות את זה ולא בכל מצב זה אפשרי. לכן, ברוב המקרים תיאלצו להחליף את הממיר הקטליטי שלכם באחד חדש, מחודש או חליפי. מבולבלים? בואו  נעשה סדר:

ממיר קטליטי חדש – חלק חילוף לכל דבר ועניין. מגיע ישירות מהיצרן ומותאם בדיוק לדגם והמודל של הרכב שלכם.

מחיר מחיר ממיר קטליטי חדש נע בטווח של 4,000-7,000 ₪ בממוצע.

ממיר קטליטי מחודש – נקרא גם "שיפוץ ממיר קטליטי". המוסכניק יתקן את הממיר הקטליטי עם חלפים וחלקים שנמצאים אצלו במוסך. במקרים מסוימים שיפוץ כזה משמש כפלסטר אבל עם הידיים הנכונות זה יכול להיות הפתרון הטוב והזול עבורכם.

מחיר מחיר שיפוץ ממיר קטליטי הוא כ-1,750 ₪ בממוצע.

ממיר קטליטי חליפי – ממיר קטליטי חליפי הוא ממיר קטליטי שלא מגיע מהיצרן המקורי של הרכב, אלא מיבואן אחר. רוב המוסכניקים ממליצים על הממירים החליפיים כי הם זולים יותר ונותנים את אותה התמורה.

מחיר מחיר ממיר קטליטי חליפי נע בטווח של 1,500-2,000 ₪ בממוצע.

שיפוץ ממיר קטליטי במוסך

ממיר קטליטי – מחירים לפי דגמים

מחיר ממיר קטליטי די דומה בכל הדגמים הסטנדרטיים של הרכבים, למעט רכבי היוקרה, או אלו שמותקנים בהם שני ממירים קטליטיים במקום אחד.

לכן, מחירי הממירים הקטליטיים ידועים מראש והתמחור עובד לפי דגם מנוע ויצרן רכב. כלומר, אם תרצו לדעת כמה תשלמו עבור החלפת ממיר קטליטי, תוכלו להתקשר למוסכניק ולהגיד לו את הדגם והמודל של הרכב שלכם – הוא אמור לדעת את המחיר.

ברוב המקרים, לקוחות בוחרים להחליף לממיר קטליטי חליפי, וגם המוסכניקים ממליצים על האופציה הזאת. הטענה הרווחת היא שאין הבדל בין הממיר הקטליטי החליפי לאחד חדש מהיצרן, מלבד כמובן המחיר.

בואו נדבר תכלס - ריכזנו עבורכם נתונים אמיתיים מעבודות שנעשו בעבר דרך אתר מידרג:

מחיר בשליש מהמקרים טווח המחירים להחלפת ממיר קטליטי נע בין 1,400-1,500 ₪

מחיר בשליש מהמקרים המחיר נע בין 1,700-1,800 ₪

מחיר בשליש מהמקרים המחיר היה גבוה מ-1,900 ₪

בנוסף ריכזנו גם טבלת השוואת מחירים של דגמים נבחרים ומחירי החלפת הממיר הקטליטי שלהם:

 

החלפת ממיר קטליטי – טבלת השוואת מחירים לפי דגם רכב

מחיר החלפת ממיר קטליטי

יונדאי i35, i30

1,400 ₪

פולקסווגן פולו, ג'טה

1,400 ₪

סיטרואן C4

1,400 ₪

טויוטה קורולה, יאריס

1,800 ₪

סובארו D3

1,900 ₪

שברולט ספארק

2,000 ₪

סוזוקי קרוסאובר

2,000 ₪

יונדאי אלנטרה

2,000 ₪

קיה פיקנטו

2,000 ₪

הונדה סיביק

2,200 ₪

אופל קורסה

2,400 ₪

פיג'ו 306

2,500 ₪

 

אחריות על ממיר קטליטי

לרוב, על ממיר קטליטי חדש מהיצרן תקבלו בין 3-6 חודשי אחריות, בעוד שעל ממיר קטליטי חליפי לא תמיד תקבלו אחריות.


מתי צריך להחליף ממיר קטליטי?

הממיר הקטליטי הוא חלק מאוד משמעותי ברכב שלכם, הנועד למנוע פליטה של גזים רעילים מהמנוע וגם לייצב את צריכת הדלק שלכם. אם הוא נסתם, נשבר או מתקלקל בכל דרך שהיא – תידלק לכם נורת בדוק מנוע  בלוח המחוונים, וכדאי לבדוק את זה בהקדם, ובמידת הצורך להחליף את הממיר הקטליטי.

בתכלס, רוב הסיכויים שתגלו שיש לכם בעיה בממיר הקטליטי רק בטסט השנתי. תקינות הממיר היא קריטית בכדי לעבור את הטסט, ואם תימצא בו בעיה אתם פשוט תצטרכו לתקן אותה ולחזור שוב.


מוסכניקים מומלצים להחלפת ממיר קטליטי

החלפת ממיר קטליטי זה לא דבר זול, וזה משפיע על המון דברים כמו הטסט השנתי והנסיעה השוטפת של הרכב. לכן אנחנו ממליצים להיעזר במוסכניק מומלץ שיוכל גם להגיד לכם מחירים של החלפת ממיר קטליטי בטלפון ולעזור לכם להכריע ולקבל את ההחלטה הנכונה לפני התיקון המיוחל. במיוחד בשביל זה הכנו לכם רשימת מוסכניקים מומלצים עם חוות דעת מאלפי לקוחות קודמים. בהצלחה!
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק