מוקד טלפוני: 1-700-707-233

החלפת תפוח הגה - מחיר
למרות שמו המפתה, תפוח הגה הוא לא אחד מהחלקים הרכב שמיועדים לאכילה. אנחנו יודעים שזה מאכזב. אבל היי, לתפוחי ההגה יש תפקיד לא פחות חשוב, לקשר בין ההגה לתנועת הגלגלים. מחיר החלפת תפוח הגה נע בין 300-650 ₪ תלוי בסוג הרכב. מה הסימנים שהגיע הזמן להחליף תפוחי הגה? ומה האחריות שכלולה במחיר? אנחנו כאן עם כל המידע על החלפת תפוח הגה.

החלפת תפוח הגה

מחיר החלפת תפוח הגה

מחיר מחיר החלפת תפוח הגה נע בין 300-450 ₪

מחיר מחיר החלפת תפוח הגה ברכב מסחרי או טנדר נע בין 450-650 ₪

 

המחירים כוללים את כיוון הפרונט שתצטרכו לעשות לאחר ההחלפה של תפוחי ההגה.

 

תפוח הגה חדש

מה זה תפוח הגה ומתי צריך להחליף אותו?

אחרי שראיתם את סדר הגודל של המחיר, ולפני שאתם מתחילים בהחלפה, כדאי לדעת מה זה בעצם תפוח הגה. תפוח הגה הוא החלק שמחבר בין הגלגלים למוט שנקרא מסרק הגה, שהוא מחובר ישירות להגה. למעשה בכל רכב יש שני תפוחים, המחוברים לגלגלים הקדמיים, ועליהם מוטלת האחריות להעביר בצורה מדויקת את ההוראות שקיבלו ההגה, קצת כמו עוד חוליה במשחק טלפון שבור.

התקלות הנפוצות הן שחיקה של תפוח ההגה והתעקמות או בלאי של הגומיות שמחוברות אליו.

חשוב לדעת שתפוח ההגה נמצא בתחתית הרכב, לכן אם אתם נוסעים בשלוליות, בבוץ או בדרכי כורכר, תפוח הרכב שלכם יהיה חשוף יותר לפגיעה.

 

תפוח הגה ומסרק הגה

 

גלגלמה הסימנים שהגיע הזמן להחליף תפוח הגה?

תקלה בתפוחי הגה יכולה לגרום לתחושה שההגה בורח, נוטה לצד, רופף מידי או קשה מידי. סימנים נוספים הם רעידות קלות או נקישות. כדי לוודא שהתקלה אכן בתפוח ההגה ולא במקום אחר, כמו למשל במסרק ההגה, מכונאי הרכב ייפרק את הגלגלים ויבצע בדיקה מקיפה.

טיפחשוב לדעת: אחרי כל החלפה של אחד מחלקי ההגה, גם במקרה של החלפת תפוח הגה, תצטרכו גם כיוון פרונט, זו בדיקה שמחזירה את כיוון הצמיגים לזווית שהוגדרה בהוראות היצרן, וודאו עם המוסכניק שכיוון הפרונט כלול המחיר של החלפת תפוח ההגה.

 

גלגלכמה זמן לוקחת החלפת תפוח הגה?

בסופו של דבר כשהרכב נמצא במוסך יש גם את המחיר הנפשי שאנחנו משלמים בדאגה לידידנו היקר. המזל הוא שמשך החלפת תפוח הגה הוא לא ארוך במיוחד, ונמשך עד לשעתיים כולל משך הזמן של כיוון הפרונט לאחר ההחלפה. ככה שאתם לא צריכים לבזבז יום עבודה, לשבת במוסך ולאכול תפוחים.

 

החלפת תפוחי הגה

 

גלגלאחריות על החלפת תפוח הגה

לפני כל תיקון במוסך, גם במקרה של החלפת תפוח הגה כדאי לברר אצל המוסכניק שהמחיר כולל אחריות.

בדרך כלל מחיר של החלפת תפוח הגה כולל אחריות של 3 חודשים.


מוסכים מומלצים החלפת תפוח הגה

החלפת תפוח הגה תרגיע את הקולות המוזרים שהתחיל לייצר ההגה שלכם בזמן פניות. עוד דבר שיכול להרגיע הוא מוסכניק טוב, אמין ומקצועי. כזה שלקוחות קודמים שלו יכולים לספר לכם מה הם חושבים של השירות שקיבלו, היחס והמחיר. אחרי שתעשו החלפת תפוח הגה, נתקשר גם אליכם כדי לקבל חוות דעת. סעו בזהירות ואל תגזימו עם התפוחים.


שאלות נפוצות לדף זה

מה זה תפוח הגה?

תפוח הגה הוא כינוי לחלק שמחבר בין מסרק ההגה לתנועת הגלגלים, ברכב יש שני תפוחי הגה בכל אחד מהגלגלים הקדמיים.  

מה המחיר של החלפת תפוח הגה?

מחיר החלפת תפוח הגה נע בין 300-450 ₪

מחיר החלפת תפוח הגה ברכב מסחרי או טנדר נע בין 450-650 ₪

כמה זמן לוקחת עבודת החלפת תפוח הגה?

החלפת תפוח הגה נמשכת לרוב עד כשעתיים של עבודה, בהתאם לעומס של המוסכניקאין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק