מוקד טלפוני: 1-700-707-233

האנשים מאחורי אתר מידרג

מי אנחנו? יש הרבה תשובות נכונות: אנשים שרוצים לעשות טוב ולעשות שינוי אמיתי בארץ. יהיו שיאמרו שאנחנו נאיביים. אז נכון, אנחנו נאיביים אבל זה לא מונע מאיתנו להמשיך בדרכנו בנחישות ובהתמדה. הדרך שלנו שקופה, והכל כתוב וחרוט ב- DNA של מידרג, שכולנו מתחייבים לפעול תמיד על פיו.

אנחנו זה גם נוחם, יואל, יוני, רותי, ורד, אביטל, אלי, גילה, הדס, כפיר, החטיבה העיסקית, חטיבת השיווק, צוות המוקדניות ועוד כמה חבר'ה טובים, שמשלבים ידיים יחד כבר שנים רבות, ללא לאות.

יש גם את ה"אנחנו" שזה בעצם אתם. אתם שמאסתם בחאפריות במדינה הזאת, אתם שרוצים לקבל שרות, מבעלי מקצוע, מבלי חשש שמרמים אתכם. אותנו כבר רימו מספיק. לא עוד!


תמונת פורטרט של נוחם אוחנה

נוחם אוחנה, יזם ומנהל מידרג
כשמידרג החלה הוא היה רווק צעיר בן 28 עם רעיון טוב, בלי כסף להוציא אותו אל הפועל אבל עם אש בעיניים. היום הוא נשוי (וכבר לא בן 28), אבא לשלושה ילדים מקסימים, משתדל להגיע למשרדים של מידרג באופניים או ברגל, חוץ מבימים גשומים במיוחד או אחרי לילות ללא שינה – עיינו ערך "ילדים". לגבי הכסף והאש בעיניים? יש קצת יותר כסף, הרבה יותר אש. רוצים לדעת עוד? כנסו לבלוג blog.midrag.co.il

תמונת פורטרט של יואל שרף

יואל שרף, יזם וטכנולוג ראשי
בפגישה הראשונה שלו עם נוחם לגבי האתר, באוגוסט 2003, הוא קיבל לידיו סקיצה מבולגנת, שהייתה אמורה (דגש על המילה אמורה) להציג את המבנה של המערכת. יואל האזין בסבלנות להסברים הנלהבים של נוחם. בסוף השיחה הוא לקח את הסקיצה, קימט אותה, זרק אותה לפח ואמר: "בוא נסכם שאתה תתמקד ברעיונות ותשאיר לי את התכנון והשרטוטים..." יואל יודע לקחת כל רעיון גולמי ולהפוך אותו לתוכנה שעובדת. יואל הוא בן גילו של נוחם והוא אבא לארבעה ילדים.

תמונת פורטרט של יונתן מנקר

יונתן מנקר, יזם ואיש שיווק
לולא יוני שיודע לשווק כמו שאף אחד אחר לא, היו היום נוחם ויואל שני האנשים היחידים שנכנסים לאתר. יוני הוא הצעיר מבין היזמים – בתחילת דרכה של מידרג הוא היה בן 23 בלבד(!) ובמספר מקרים אף היה צורך להסוות את גילו הצעיר, ויש אפילו שמועות ש – 23 זה תוצאה של עיגול כלפי מעלה...

תמונת הסקייפ של רותי גולדשטוף

רותי גולדשטוף, מתכנתת בכירה
רותי החלה את דרכה כמוקדנית זמן קצר לאחר הקמת מידרג, ומהר מאוד התגלו כישורי התכנות שלה. בשנת 2004 היא עברה מתפקיד המוקדנית לתפקיד מתכנתת ולמעשה, חלק גדול ממה שאתם רואים באתר זה תוצאה של עבודתה. בין לבין היא אף הספיקה להביא לעולם 3 4 5 6 ... (טוב, הפסקנו לספור😉) ילדים מתוקים. רותי עובדת מהבית ולכן האופן שבו אנו רואים אותה כל יום זה רק דרך ה- Skype. וככה זה נראה.

תמונת פורטרט של ורד פרידמן

ורד פרידמן, סמנכ"לית
ורד היא משהו לא רגיל. תוך כדי עבודה במידרג היא הספיקה ללמוד לתואר במשפטים וייעוץ ארגוני, להתחתן, לטייל בחצי עולם ולהביא לעולם שלושה ילדים מתוקים. מה שעוד מאפיין את ורד זה שהיא משרה אווירה מחויכת על כולם. דרך אגב, ורד מציעה עבודה קלאסית לסטודנטים בירושלים. אם אתם רוצים להכיר אותה יותר לחצו כאן

תמונת פורטרט של מנהלות המוקד

שירה מלכה ועמית מזרחי, מנהלות מוקדי שירות הלקוחות
שירה ועמית התחילו את דרכן במידרג כמוקדניות, והיום כל אחת מהן מנהלת מוקד לקוחות. למה יש צורך בשני מוקדים אתם שואלים? כי (טפו טפו) יש הרבה לקוחות, וחשוב לנו להגיע לכל לקוח ולקוח בזמן ולאסוף את המשוב שיעזור ללקוח הבא 😊 בנוסף, המוקדניות עוזרות לכל מי שלא מצליח למצוא מה שחיפש באתר, ולמי שרוצה להיעזר במידרג אבל אין לו גישה לאינטרנט.

תמונת פורטרט של אביטל פתאל

אביטל פתאל, מנהלת צוות בקרת הדירוג
חוץ מלהיות בעלת תואר ראשון במנהל עסקים, ואמא לשתי בנות, היא אחראית על מערכת הדירוג באתר. וכשהיא לא שומעת מוזיקה, קוראת ספרים או מטיילת, היא מוודאת בקפדנות את תהליכי הבדיקה והדירוג של עסקים חדשים שמצטרפים לאתר.

תמונת פורטרט של אלי ברום

אלי ברום, מנהל החטיבה העסקית וסמנכ"ל פיתוח עסקי
אלי הוא אנרג'ייזר אנושי. הוא מתייצב כל בוקר ראשון במשרד, בימים שמשיים אחרי שנסע את כל הדרך באופניים, ומיד מתחיל לעבוד עם חיוך. את שאר המרץ הוא משקיע בשמיעת ספרים (כן, כן, שמיעה) ובתיפוף. אם אתם עסקים שרוצים להצטרף, תוכלו לפנות לאלי כאן. אם אתם רוצים להכיר אותו יותר לחצו כאן

תמונת פורטרט של גילה

גילה בביאן, מנהלת מוצר
גילה נכנסה למידרג כבר כשהייתה בכיתה י"ב (!) ומאז הספיקה לא מעט. היא התחילה כמוקדנית, עברה לצוות מערכת הדירוג, משם עברה למחלקת הפיתוח והיום היא מנהלת מוצר. בין תפקיד לתפקיד היא הספיקה לעשות שירות לאומי בשערי צדק, לסיים בהצטיינות יתרה תואר בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה ולהביא לעולם שני ילדים מקסימים. בזמנה החופשי (ולא ברור לנו איך נשאר לה כזה) היא אוהבת לבשל ולאפות עוגות מטורפות.

תמונת פורטרט של הדס ברוש

הדס ברוש, מנהלת חטיבת השיווק
הדס מגיעה בכל בוקר עם אוטו אדום וחיוך רחב ודואגת לאווירה טובה בצוות השיווק ולכל מי שסביבה. חוץ מהעובדה שהיא נשואה לדניאל ואמא לרוני והראל הקטנים, יש לה תואר שני בניו-מדיה והמוח שלה עובד בלי הפסקה. אם אתם רוצים שיתוף פעולה, קהילה, הפקת סרטון, אייטם לתקשורת כמו אלו למשל או כל רעיון יצירתי אחר, הדס היא הכתובת, ותוכלו לכתוב לה כאן.

תמונת פורטרט של יעל סעדה רוס

יעל סעדה רוס, מנהלת מחלקת שיווק לעסקים
יעל הגיעה למידרג מלאת אנרגיות ורצון לעשייה אחרי שנים של עבודה כעצמאית בעולם העיתונות והצילום, ולאחר שסיימה את מסלול העתודה הניהולית החלה מיד לנהל את מחלקת השיווק לעסקים. כשהיא לא עובדת על גיוס העסקים הטובים בארץ למידרג או על מיתוג לעסקים מצטיינים במידרג במידרג היא אוהבת לטייל עם בן זוגה, שני הילדים, וצ'לו הכלב המתוק. כמובן שהיא דואגת לצלם הכל תוך כדי 😊

תמונת פורטרט של כפיר לב סיני

כפיר לב סיני, מנהל קריאטיב לעסקים
כפיר עובד במידרג מספר לא מבוטל של שנים והוא חושב על מידרג ביום וחולם על מידרג בלילה, כשהחלום המרכזי שלו הוא שכל עסק בארץ ישאף להתקבל לאתר מידרג. בין היתר הוא אוהב לגרום לעסקים להצטרף למהפכה של מידרג ולייעץ להם כיצד יכולים להשתפר ולצמוח. אם תחפשו את כפיר בערב כנראה תמצאו אותו עסוק במרדף אחרי ארבעת זאטוטיו או מעביר הרצאות על אבהות וגבריות.

תמונת פורטרט של אילת ינאי

איילת ינאי, מנהלת פרויקט "שעה טובה"
לאיילת אין רגע דל - היא מדלגת בין עבודה במחלקת השיווק, תרגול קורסים באוניברסיטה, התנדבויות, ריצות בגן סאקר וטיולים בטבע. במסגרת מיזם "שעה טובה" שבניהולה עסקים שמדורגים באתר מבצעים עבודות בהתנדבות בבתים של קשישים מיעוטי יכולת, ואנחנו מתרגשים בכל יום מחדש לשמוע על עוד מזגן שהותקן, עוד גוף תאורה שתוקן, ועוד ועוד ניצולי שואה וקשישים שנהנים מתיקונים קטנים אבל משני חיים.

תמונת פורטרט של צוות השיווק

חטיבת השיווק
צוות השיווק אחראי על כל התוכן באתר, וכשאנחנו אומרים תוכן אנחנו מתכוונים ממש לכל מילה ומילה, כולל המילים שאתם קוראים ברגעים אלו ממש! איזה מזגן מומלץ? מה עושים כשיש נזילה בניאגרה וכמה עולה שיפוץ מטבח? המטרה של צוות השיווק היא להביא לכם את התשובות לשאלות האלו, ולשאלות רבות נוספות, באמצעות כתיבת מאמרים עם מידע איכותי, מועיל ונגיש. הצוות אחראי גם על השיווק הדיגיטלי, פרויקטים מיוחדים כמו מידרג העיריות ועוד עוד...

תמונה של הצוות העסקי

החטיבה העסקית
הצוות המגוון של החטיבה העסקית שמורכב מסטודנטים, הורים וכאלו שבין לבין, אחראי להתנהל מול בעלי העסקים שבאתר, להעניק להם ייעוץ עסקי ובעיקר - למצוא את בעלי המקצוע הטובים ביותר בארץ. בעלי המקצוע עוברים תהליך בדיקה קפדני, שבסופו הם עולים (או לא עולים) לאתר.


צוות המוקדניות
המוקדניות הן אלו שמתקשרות אליכם לשאול איך היה השירות שקיבלתם, ובעצם אלו שדואגות שיופיעו באתר חוות הדעת שאתם קוראים על בעלי המקצוע. בין לבין הן עוזרות לכם עם ההרשמה לאתר, מנהלות אתכם שיחות חולין ומשתגעות קצת לפעמים... רוצים להכיר את צוות המוקדניות יותר? לחצו כאן

נקודות ציון

נקודות ציון 2020

שנת 2020 תהיה שנה שתיזכר תמיד בגלל הרבה סיבות: עבדנו בה מהבית ובעלי המקצוע באתר סימנו ללקוחות שהם יגיעו עם מסכה... אבל אצלנו במידרג היא תיזכר בעיקר כמו השנה שבה בעזרתכם הגענו למעל 750,000 דירוגים!!!

מה עוד התחדש השנה? בגלל ריבוי הפניות (טוב, לא מתלוננים על זה) הפעלנו מערכת חדשה שמתריעה בפני עומסים ומאפשרת ללקוחות הוותיקים שלנו זכות קדימה.
כדאי גם לדעת שנפתחו במידרג תחומים חדשים ומעכשיו תוכלו למצוא עורכי דין בתחומים שונים: תעבורה, משפחה ואפילו נוטריון. בנוסף, תחומים כמו גיזום עצים וביובית קיבלו חיים משלהם.

השנה גם ישבנו וכתבנו שחור על גבי לבן את האני מאמין שלנו, את העקרונות שמנחים את הדרך שלנו ומרכיבים את המהות, את ה- DNA של מידרג ,והערכים האלה שקופים וזמינים לכולכם כאן.

לסיום, אם נתקלתם ברחבי הארץ בשלטים, מדבקות או מגנטים בצבע ורוד מג'נטה עם הכיתוב "הדירוג שלי במידרג" וברקוד לסריקה, זה לא סתם - החלטנו לאפשר לעסקים הכי טובים במידרג להשתמש במוניטין שהם צברו ולפרסם את חוות הדעת עליהם בכל מקום שבו הם נמצאים.

נקודות ציון 2019

בשנת 2019 ביצענו את מידרג קופות החולים בישראל. 3,500 חברי אתר מידרג ערכו השוואה בין קופות החולים ודירגו אותן במספר פרמטרים כמו זמינות התורים, איכות הטיפול, מענה מחוץ לשעות הפעילות ועוד. פרק נוסף הוקדש לדירוג טיפולי השיניים לילדים.
זה לא מקרה שדירגנו ב-2019 את קופות החולים, כי בשנה הזו גם פתחנו את תחומי הבריאות במידרג. בין התחומים תוכלו למצוא רופאי שיניים, דיאטניות ואופטומטריסטים .

נקודות ציון 2018

עברנו לאתר חדש ומשודרג, ונפרדנו מהאתר הישן שליווה אותנו מאז ההקמה של מידרג.
נכנסנו לתחומי הבנייה והאירועים! אתם מוזמנים למתחמים החדשים והיפים בעמוד הבית שלנו. ויותר מכל – הגענו לחצי מיליון חוות דעת! ההתרגשות במידרג ב2018 בשיאה.
בשנת 2018 נכנסה למידרג מערכת "מידרג LIVE". איך המערכת הזו עובדת? בעזרת כמה שאלות קצרות שלנו ותשובות של לקוחות מידרג, אנחנו יוצרים רשימה מקוצרת ומדויקת של בעלי מקצוע שיכולים לבוא בדיוק בזמן שהלקוח ביקש. זה חוסך זמן מיותר, עצבים והופך את השירות ליעיל ומותאם לכל לקוח. איזה כיף!

נקודות ציון 2017

זו השנה השנייה ברציפות שבה אנחנו עושים את מידרג העיריות. 5,500 חברי מידרג, תושבי הערים הגדולות, דירגו את תפקוד העירייה שלהם במגוון נושאים כמו: חינוך, נקיון, תחבורה, תרבות הפנאי ועוד
כאן תוכלו לצפות בתוצאות המלאות של כל העיריות לשנת 2017, או לקרוא תוצאות של עירייה ספציפית, כמו למשל . חיפה, רעננה, או הוד השרון.

בהמשך השנה הגענו ל – 400,000 חוות דעת ! יחד אליהן מצטרפים 3,000 בעלי מקצוע ו – 60 תחומים שונים, ואנחנו הולכים וגדלים. ואם כבר מדברים על תחומים, תחום חדש נוסף לאתר! תחום הצילום,שידרג צלמים מכל הסוגים.
נקודות ציון 2016
כבר בתחילת 2016 הגענו ל300,000 חוות דעת!
המספרים במידרג רק הולכים וגדלים: באתר כבר יש 2,550 בעלי מקצוע ביותר מ-50 ענפים שונים ויותר מרבע מיליון אנשים הרשומים לאתר נהנים מדירוג של בעלי מקצוע איכותיים ועוזרים לדרג עוד ועוד בעלי מקצוע.
גם אתר המובייל של מידרג עלה לאוויר! לא עוד ניסיונות להגדלת מסך ולחיצה במקומות הלא נכונים, אתר המובייל מותאם בדיוק לנייד ומאפשר להזמין בעל מקצוע בקלות ובמהירות. אז אפילו אם אתם קוראים את זה במחשב הנייח, אולי כדאי לכם לעבור לסמארטפון
ב2016 חיפשנו ומצאנו תחומים חדשים בהם אנו יכולים לעזור ללקוחות שלנו. כתוצאה מכך עכשיו באתר יש מחירון שיפוצים, בו תוכלו לחשב את עלות השיפוץ המתוכנן שלכם, לפי עשרות פרמטרים שונים.
בנוסף גם נולד לנו ילד! פתחנו את מידרג בניה, אתר המוקדש כולו לדירוג קבלנים בענף הבנייה בישראל. מידרג בנייה ממשיך את דרכה של מידרג ואת פעילותה הענפה גם בתחום הרחב של שירותי בנייה.
את סוף שנת 2016 חתמנו בסרטון סיכום עם כל הפרויקטים המיוחדים שלנו שהתפרסמו בתקשורת – ממידרג העיריות ועד מחשבון השיפוצים. תוכלו לצפות בו כאן-
נקודות ציון 2015

שנת 2015 הייתה שנה ברוכת פעילות במידרג. במהלך השנה השקנו את אפליקציית מידרג לאנדרואיד ולאייפון, כך שעכשיו ניתן להזמין בעל מקצוע מכל מקום בקלות ובמהירות . האפליקציה מכילה גם פיצ'ר של "תיאום מהיר", שמאפשר לבדוק ביומן של בעלי המקצוע מי פנוי בזמן הקרוב, מה המחיר שהוא גובה ואפילו לתאם איתו פגישה! פתחנו דירוג לתחומים חדשים כמו מורי נהיגה, שיתפנו פעולה עם גופי תקשורת בכתבות כמו מחירי בעלי המקצוע לאורך השנים, והגענו לעוד ועוד לקוחות, שהובילו למספר שיא של רבע מיליון חוות דעת באתר!

נקודות ציון 2014

בשנת 2014 פתחנו הרבה תחומים חדשים ומעניינים כמו וטרינרים, הפעלות לימי הולדת, בדק בית, תיקון הליכונים, סידור בתים תיקון אופניים חשמליים, וגם זגגות רכב! בשנת 2014 התקיים כנס מידרג השמיני עם מאות בעלי מקצוע שהגיעו להתעדכן בכל מה שחדש באתר! חצינו את מיליון הצפיות בערוץ היו טיוב של מידרג! ביו טיוב של מידרג תמצאו יותר מ- 300 סרטונים מועילים במגוון תחומים כמו "מה עושים כשהאייפון לא נדלק?", "מה ההבדלים בין ברז אינטרפוץ 4 דרך ל 3 דרך", "איתור בעיות בצנרת הבית" ועוד רבים אחרים. למשרדנו הקטן הגיעו עובדים חדשים ורעננים לצוות התוכן והמחלקה העסקית, וחווינו "'בייבי בום" משרדי כשיותר מ -10 מבנות המשרד בהריון! שיהיה בשעה טובה .

נקודות ציון 2013

אז מה היה לנו השנה?.. קודם כל עברנו מהכוך הקטן שקראנו לו באהבה משרד, למשרד גדול יותר שמאפשר לכל האנשים לשבת ביחד ולא אחד על השני . בכל המרחב החדש הזה, עבדנו על הרבה תחומים חדשים שנפתחו באתר בשנת 2013. פתחנו את מתחם 'קונים דירה' שכולל בתוכו תחומים חדשים כמו מתווכים, יועצי משכנתאות, שמאי מקרקעין, אדריכלות ועיצוב פנים, ובדיקות קרינה וסביבה. פתחנו גם את מתחם 'משפצים' החדש ובנו תחומים כמו עבודות צבע וטיח, עבודות גבס, ובנייה. ובמתחם 'עולם הרכב' הוספנו את התחומים שירותי דרך, מכוני גירים, ומערכות לרכב. עוד כמה תחומים חדשים שנפתחו ב 2013: שיש ואבן, וילונות, סוככים והצללה, ואפילו פיילוט לתחום רופאי שיניים . השקנו מערכת חדשה המאפשרת ללקוח לקבוע עבודה עם בעל המקצוע, בצורה הכי מהירה ומדויקת לבעיה הספציפית שלו, מבלי להרים טלפון בכלל. עבור בעלי המקצוע באתר פיתחנו את אפליקציית BIZ-95 שמאפשרת להם להתעדכן על מצבם באתר דרך האייפון או הסמארטפון.

נקודות ציון 2012

בשנת 2012, הבנו ש"אין כמו מראה עיניים", והכנסנו מערכת חדשה בשם "ריצ'י". באמצעות המערכת המשוכללת הזאת, לקוחות יכולים להעלות דרך המייל בצורה נוחה ופשוטה, תמונות של העבודה שבוצעה, לצד המשוב שנתנו לבעל המקצוע במידרג. בשנת 2012 התחלנו גם בפרוייקט הוידיאו הגדול של אתר מידרג - החלפנו את התמונות של בעלי המקצוע באתר, בסרטוני וידיאו קצרים, שבהם בעלי מקצוע מדברים על העסק. כך תוכלו להכיר מקרוב את מי שאתם עומדים להזמין אליכם הביתה. עבור אוהבי הטיפים הקמנו את ערוץ היוטיוב של אתר מידרג. בערוץ יש כבר מאות וידיאו טיפים, שנתנו בעלי מקצוע בתחומים שונים. החל מ – "איך מנקים מכונת כביסה?" ועד "איך לקנות רכב יד 2?". במהלך שנת 2012 פתחנו באתר גם 2 תחומים חדשים ומעודכנים – תיקון אייפון ועבודות עץ לגינה!

נקודות ציון 2011

בשנה זו הכנסנו לאתר שתי מערכות חדשות ומשמעותיות: המערכת לבקרת איכות חוזרת– אשר בודקת את איכות העבודה שנעשתה לאחר זמן רב ואת מערכת הגישורים – אשר מאפשרת לבצע גישורים בין לקוחות ועסקים ולהציג את תהליך הגישור בשקיפות מלאה באתר.

נקודות ציון 2010

בשנת 2010 לא היה משהו מיוחד ששווה לכתוב עליו. בעצם... גילה הצטרפה אלינו למידרג וזה בהחלט נקודת ציון.

נקודות ציון 2009

01.03.09 – הפיילוט של סינון חוות דעת מתקדם הסתיים בהצלחה. כעת ניתן, במספר ענפים לעשות סינון מתקדם של חוות הדעת. כאן תוכלו לקרוא עוד על הנושא

נקודות ציון 2008

01.05.08 – מידרג דוחה את הצעת הרכש של דפי זהב דפי זהב הציעה לרכוש 56% ממידרג תמורת 2.5 מ' ש"ח + השקעה של 2 מיליון נוספים. מידרג דחתה את ההצעה. 01.11.08 – ענפים חדשים מדורגים במידרג. על-פי בקשות הגולשים פתחנו באתר את ענף הפוליש והניקיון שהוא, כידוע, מאכלס חאפרים רבים וכן את ענף הגגות.

נקודות ציון 2007

01.02.07 - מידרג מרחיבה את אזורי הפעילות מידרג החלה לספק מידע באזורים נוספים בארץ. לאחר חודשים ארוכים של איסוף מידע ובדיקות של בעלי מקצוע יכולים גם תושבי חיפה, צפון השרון ורחובות להנות משרות מידרג. 13.05.07 – מידרג מעלה גירסה של האתר באנגלית בשעה טובה, לאחר עבודה רבה של מעצבי ומתכנתי מידרג האתר באנגלית עלה לאוויר. 01.08.07 - מידרג עוברת דירה בשעה טובה עברנו לכתובת חדשה. מהמשרדים בהר-חוצבים עברנו לגבעת שאול בירושלים.

נקודות ציון 2006

01.02.06 - הובלות - התחקיר המקיף בישראל מידרג החלה בתחקיר שרותי ההובלות המקיף בישראל בשיתוף אתר NRG מעריב. 01.11-06 – מידרג מארגנת מחדש את המידע באתר כל ענפי המידע באתר עוברים ארגון מחדש.

נקודות ציון 2005

20.02.05 - מידרג מתחילה את תחקיר המוסכים הגדול בישראל מידרג מתחקרת 1200 לקוחות של 60 מוסכים בירושלים. המוסכים המומלצים ביותר נכנסים למערכת מידרג. 5.06.05 - נציגי מידרג פוקדים אלפי בתים באזור המרכז נציגי מידרג עוברים מדלת לדלת בקרב 5,000 בתי-אב באזורים נבחרים ומעניקים להם הסבר והתנסות חינם. 1.07.05 - מידרג מתחילה את שלב ב' של תחקיר המוסכים למעלה מ - 1000 מוסכים באזור המרכז מקבלים פנייה אישית הקוראת להם להיבדק. 10.08.05 - מידרג משיקה את אתר האינטרנט החדש האתר החדש משתמש בידע הרב שנצבר בכדי להקל על המשתמשים להגיע למידע המבוקש ביעילות. האתר עוצב על-ידי חברה מובילה לעיצוב אתרים ופותח בעזרת המתכנתים של מידרג 27.11.05 – תחקיר המוסכים המקיף בישראל בשיתוף מעריב במהלך החודשים יולי-אוקטובר ערכה חב' מידרג בשיתוף עם מעריב עסקים את התחקיר המקיף והמעמיק ביותר שנעשה עד היום בענף המוסכים. מוקדני מידרג תחקרו כשלושת אלפים לקוחות. עבור כל מוסך, תחקרו המוקדנים 20 לקוחות, לכל הפחות. הלקוחות התבקשו לדרג את המוסך בסולם 1 עד 10 עבור חמישה קריטריונים: איכות העבודה הוגנות המחירים, עמידה בזמנים, יחס ללקוח וכן ציון כללי למוסך. המוסכים אשר הגיעו לתוצאות הטובות הופיעו בכתבה אשר התפרסמה במוסף מעריב עסקים ב- 18.11.05

נקודות ציון 2004

18.05.04 - מידרג מפתחת את הכרטיס החכם - "כרטיס טוב-תקן" כרטיס זה מאפשר לבעלי-מקצוע להציג בפני לקוחות פוטנציאליים את דירוגם המעודכן נכון לרגע נתון. 01.06.04 - נציגי מידרג פוקדים אלפי בתים במרחב ירושלים נציגי מידרג עוברים מדלת לדלת בקרב 4,000 בתי-אב באזורים נבחרים ומעניקים להם הסבר והתנסות חינם. 03.06.04 - מידרג לוקחת אחריות ומכריזה על "אחריות מידרג" במסגרת האחריות יקבל לקוח אשר נפגע מבעל-מקצוע במערכת פיצוי עד גובה 1000 ש"ח. 15.08.04 - מידרג מאפשרת קבלת מידע באמצעות אתר האינטרנט ניתן לקבל מידע טלפונית - באמצעות פנייה למוקד וגם באמצעות האתר. הדירוגים מתקבלים טלפונית בלבד.

נקודות ציון 2003

28.10.03 - כנס ההשקה של מידרג בכנס זה, בנוכחות מאות אנשים וכלי תקשורת הכריזה מידרג על השרות החדש שיינתן לציבור. 22.12.03 - מידרג בערוץ 2 כתבה רחבה אודות פעילות מידרג מגדילה את מודעות הציבור


חזור לראש הדף

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק