מוקד טלפוני: 1-700-707-233

האם מומלץ לרוץ כל יום?

5 מאמני כושר מומלצים ענו על השאלה וסיכמנו את התשובות בגרף!

אימון ריצה יומי

צוות מידרג שאל כך: האם מומלץ לרוץ כל יום? אני בחור בן 35, בריא. מתאמן באופן קבוע ואוהב לרוץ. אני חושב להתחיל לרוץ באופן קבוע כל יום כ-5 ק"מ, אבל שמעתי שזה לא בריא לרוץ כל יום. האם כדאי לרוץ כל יום?הגרף החכם נותן משקל גדול יותר למומחים - כלומר למאמני כושר עם מספר חוות דעת ודירוגים גבוהים יותר.

הגרף הזה הוא גרף רגיל - לכל 5 מאמני הכושר המומלצים משקל זהה.


חבר'ה יש לנו רוב! 78.1% ממאמני הכושר המומלצים ענו כן בתשובה לשאלה 'האם מומלץ לרוץ כל יום?'. לא השתכנעתם? 21.9% ממאמני הכושר המומלצים חשבו אחרת. תמיד יש עוד אפשרויות, אבל אנחנו תמיד הולכים עם חכמת המומחים.
האם מומלץ לרוץ כל יום? המומחים עונים:


הבחירה שלי: כן

אין בעיה לרוץ כל יום רק עלייך לשים לב להתאוששות בין האימונים, ככל שתתקדם יותר והריצות יהיו עצימות/ארוכות יותר- כך ירדו הסיכויים שתתאושש בזמן לריצה של היום למחרת ואז אולי יהיה עלייך להתחיל לרווח יותר בין האימוניםהאם מומלץ לרוץ כל יום? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים משוקלל אחוז
כן 4.9 93.0
לא 0.4 7.0
תשובה מספר משיבים אחוז
כן 3 60.0
לא 2 40.0


המידע המוצג כאן על "האם מומלץ לרוץ כל יום?" אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק