מוקד טלפוני: 1-700-707-233

האם אפשר להתאמן כשמצוננים?

8 מאמני כושר מומלצים ענו על השאלה וסיכמנו את התשובות בגרף!

אימון כושר בזמן צינון

צוות מידרג שאל כך: האם אפשר להתאמן כשמצוננים? בחור בריא בן 28 שמתאמן באופן קבוע 3 אימוני כוח בשבוע. ביומיים האחרונים אני סובל מצינון ומשיעול קל ללא חום. חוץ מזה התחושה הכללית שלי טובה ואני מרגיש חיוני כדי להמשיך ולהתאמן כרגיל. מניסיונך, האם כדאי לנוח כשמצוננים או שאפשר להמשיך להתאמן?הגרף החכם נותן משקל גדול יותר למומחים - כלומר למאמני כושר עם מספר חוות דעת ודירוגים גבוהים יותר.

הגרף הזה הוא גרף רגיל - לכל 8 מאמני הכושר המומלצים משקל זהה.


טוב, אז נראה שלשאלה 'האם אפשר להתאמן כשמצוננים?' אין תשובה מובהקת עם רוב מוחלט. עם זאת שימו לב - התשובה אפשר, כל עוד מדובר בצינון קל קיבלה 48.9% ומובילה על כל התשובות האחרות בלפחות 10 אחוזים. שווה לקחת את זה בחשבון.
האם אפשר להתאמן כשמצוננים? המומחים עונים:


הבחירה שלי: אפשר, כל עוד מדובר בצינון קל

כדאי תמיד להקשיב לגוף - אם אתה מרגיש חיוני, הכל טוב ואפשר להתאמן כרגיל.הבחירה שלי: אפשר, כל עוד מדובר בצינון קלהאם אפשר להתאמן כשמצוננים? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים משוקלל אחוז
אפשר, כל עוד מדובר בצינון קל 4 48.9
לא, כדאי לתת לגוף לנוח 2.4 30.0
אפשר, אבל עדיף שלא 1.5 18.8
אפשר, אבל רק באישור רופא 0.2 2.3
תשובה מספר משיבים אחוז
אפשר, כל עוד מדובר בצינון קל 4 50.0
אפשר, אבל עדיף שלא 2 25.0
אפשר, אבל רק באישור רופא 1 12.5
לא, כדאי לתת לגוף לנוח 1 12.5


המידע המוצג כאן על "האם אפשר להתאמן כשמצוננים?" אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק