מוקד טלפוני: 1-700-707-233

האם צריך לקחת אבקת חלבון?

8 מאמני כושר מומלצים ענו על השאלה וסיכמנו את התשובות בגרף!

אבקת חלבון

צוות מידרג שאל כך: האם צריך לקחת אבקת חלבון? אני בן 27, בגובה 1.75 ובמשקל 70 ק"ג. מתאמן שלוש פעמים בשבוע אימוני כוח (משקולות ומכשירים) במטרה להעלות מסת שריר ולהיות בריא במידת האפשר. בדרך כלל צורך מנת חלבון אחת ביום. האם מומלץ לקחת אבקת חלבון לאחר האימון כדי למקסם תוצאות?הגרף החכם נותן משקל גדול יותר למומחים - כלומר למאמני כושר עם מספר חוות דעת ודירוגים גבוהים יותר.

הגרף הזה הוא גרף רגיל - לכל 8 מאמני הכושר המומלצים משקל זהה.


חבר'ה יש לנו רוב! 87.1% ממאמני הכושר המומלצים ענו לא בתשובה לשאלה 'האם צריך לקחת אבקת חלבון?'. לא השתכנעתם? 12.9% ממאמני הכושר המומלצים חשבו אחרת. תמיד יש עוד אפשרויות, אבל אנחנו תמיד הולכים עם חכמת המומחים.
האם צריך לקחת אבקת חלבון? המומחים עונים:


הבחירה שלי: לא

אין שום דבר קסום באבקת חלבון. הייעוד שלה הוא לעזור לך להגיע לכמות החלבון היומית המומלצת עבורך (תלוי מטרה ורמת פעילות). רוב אבקות החלבון יציעו מנת חלבון איכותית של כ-25 גרם בדרך שנוחה לצריכה, אך גם מזונות ''קלאסיים'' יותר יספקו את אותה הכמות. לסיכום- אבקת חלבון היא כלי נחמד שיכול לעזור לך להגיע לכמות החלבון היומית אך באותה המידה ניתן לצרוך כמות חלבון מספקת רק מאוכל ועדיין להגיע לאותן התוצאות, פשוט תתמקד בכמות החלבון היומית שאתה צורך ואתה תהיה בסדר.הבחירה שלי: לא

אני ממליץ על אוכל ולא על אבקת חלבון, כי ניתן לצרוך חלבון מהתזונה. אבקות החלבון הינם ללא פיקוח, והחלבון מהתזונה מספק במיוחד לאדם שמבצע 3 אימוני כושר בודדים. מומלץ לאכול חלבון לאחר האימון. בהצלחההבחירה שלי: לא

לאבקות חלבון אין שום יתרון על פני אוכל נורמלי ויש חיסרון אחד בולט - רובן חלביות.האם צריך לקחת אבקת חלבון? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים משוקלל אחוז
לא 5 87.1
כן 0.7 12.9
תשובה מספר משיבים אחוז
לא 7 87.5
כן 1 12.5


המידע המוצג כאן על "האם צריך לקחת אבקת חלבון?" אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק