מוקד טלפוני: 1-700-707-233

האם מומלץ להתאמן עם שרירים תפוסים?

7 מאמני כושר מומלצים ענו על השאלה וסיכמנו את התשובות בגרף!

אימון קל עם שרירים תפוסים

צוות מידרג שאל כך: האם מומלץ להתאמן עם שרירים תפוסים? אני בת 30, עושה אימוני התנגדות באופן קבוע (משקולות ומכונות כוח). לפני יומיים נתפסו לי השרירים די חזק במהלך אימון, האם כדאי לי לבצע אימון היום?הגרף החכם נותן משקל גדול יותר למומחים - כלומר למאמני כושר עם מספר חוות דעת ודירוגים גבוהים יותר.

הגרף הזה הוא גרף רגיל - לכל 7 מאמני הכושר המומלצים משקל זהה.


אז נראה שלשאלה 'האם מומלץ להתאמן עם שרירים תפוסים?' אין תשובה חד משמעית. האפשרויות מגוונות: 34.9% בחרו בלא, יש לשמור על מנוחה מלאה, 33.8% בחרו באפשר לעשות אימון קל בלבד, 31.3% בחרו ב אין בעיה להתאמן עם שרירים תפוסים, כנראה שבמקרה הזה יש הרבה תשובות נכונות, אז שווה לכם לקרוא את תשובות מאמני הכושר המומלצים המפורטות למטה, אולי שם תמצאו את התשובה המדויקת למקרה שלכם.
האם מומלץ להתאמן עם שרירים תפוסים? המומחים עונים:


הבחירה שלי: לא, יש לשמור על מנוחה מלאה

אם השרירים עדיין תפוסים וכואבים אז עדיף לוותר על אימון הכוח ולעשות במקום אימון אירובי (במידה והרגליים לא תפוסות מדי) ומתיחות. אם רק איזור ספציפי תפוס אז אפשר לעשות את האימון ולדלג על האיזור הספציפי כל עוד הוא לא מפריע בתרגילים לאיזורים אחרים.הבחירה שלי: אפשר לעשות אימון קל בלבד

בעיקרון אפשרי להתאמן אם זה לא ממש כואב אך אין בכך הרבה תועלת ועלול להיגרם גם נזק. אם את מגיעה לאימון תפוסה מדי זה סימן שמשהו באימון הקודם לא היה מנוהל כמו שצריך מבחינת רמת הקושי והמאמץ ולכן עלייך להתמקד יותר בהתאמת תכנית האימונים שלך ליכולות שלך וכך לא תגיעי תפוסה מדי לאימון הבא.האם מומלץ להתאמן עם שרירים תפוסים? סיכום התשובות

תשובה מספר משיבים משוקלל אחוז
לא, יש לשמור על מנוחה מלאה 2.2 36.8
אין בעיה להתאמן עם שרירים תפוסים 2 33.0
אפשר לעשות אימון קל בלבד 1.8 30.2
תשובה מספר משיבים אחוז
אפשר לעשות אימון קל בלבד 3 42.9
אין בעיה להתאמן עם שרירים תפוסים 3 42.9
לא, יש לשמור על מנוחה מלאה 1 14.2


המידע המוצג כאן על "האם מומלץ להתאמן עם שרירים תפוסים?" אינו מיועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי, אלא למטרת העשרה בלבד. אתה לוקח אחריות מלאה על אופן שימושך במידע זה. עליך לפנות לאיש מקצוע כדי לקבל תשובה אישית. אין לעשות שימוש מסחרי בתוכן ללא אישור בכתב. שימוש ללא אישור יהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק