מוקד טלפוני: 1-700-707-233

הדברת פשפש המיטה - מחיר
המחיר הממוצע של הדברת פשפש המיטה הוא 1500 ₪. לחדר. אחד.
וואט? כן, נשבעים. זה המחיר.
אז מה כולל המחיר להדברת פשפש המיטה? כמה תשלמו על הדברה בדירת שלושה חדרים? ולמה הוא כל כך גבוה? כל התשובות לפניכם.


מה כלול במחיר של הדברת פשפש המיטה?

המחיר של הדברת פשפש המיטה נע בין 1,200 ל-1,800 ₪ לחדר אחד. הסיבה העיקרית למחיר הגבוה הזה היא המורכבות של ההדברה הזו, שדורשת עבודה יסודית מאוד מצד המדביר. בואו נאמר שאם הדברת ג'וקים זה עבודת סמינריון, הדברת פשפש המיטה זה כבר דוקטורט. בסוף המאמר פירטנו לכם קצת יותר למה פשפש המיטה עושה כל כך הרבה בלאגן.

בכל מקרה, המחיר של הדברת פשפש המיטה מחושב גלובלית וכולל בתוכו את כל העבודה על ההדברה. זה אולי נשמע יקר, אבל בואו נפרט מה כלול במחיר הזה:

פשפש המיטהשעות עבודה - הדברה של פשפש המיטה לוקחת בין 3-4 שעות לדירת שלושה חדרים. המחיר של ההדברה כולל את כל שעות ההדברה ואין תשלום על שעות נוספות אם יש צורך בהן. מתי כן יהיה שינוי במחיר? במקרה שהחדרים מאוד גדולים ועמוסים. תכף נגיע לזה.

פשפש המיטהניטור מקומות המסתור של הפשפש - כדי להדביר את הפשפשים כמו שצריך, המדביר צריך להבין איפה בדיוק הם נמצאים. חוץ מסריקה דקדקנית של החדר כולל מתחת למיטה, בין החריצים בקירות ובין בסיס המיטה למזרון, לפעמים השלב הזה יכלול גם פירוק של שקעי חשמל. יאפ. לפשפש המיטה אין פחד והוא מסוגל להתחבא גם שם.  

פשפש המיטהשאיבת אבק - השלב הבא בהדברה הוא שאיבת אבק מאסיבית וחזקה מאוד, ממש מכל מקום אפשרי בבית ובמיטה שלכם. מבטיחים לכם שתגלו פינות שאפילו אתם לא הכרתם.

פשפש המיטההדברה קיטורית - אם עד עכשיו ההדברה הזאת הייתה נשמעת לכם כמו משהו שאתם יכולים לעשות בעצמכם, הנה השלב המסובך. אחרי כל הניקיון והשאיבות, הגיע הזמן לתותחים הכבדים. המדביר יעבור עם מכונת קיטור בחום של למעלה מ-60 מעלות על כל המקומות בהם יש פשפשים או חשד שהם יכולים להסתתר שם. אם שאלתם את עצמכם למה דווקא 60 מעלות, אז התשובה היא שזה החום שבו גם הפשפשים מתים וגם הביצים שלהם.

פשפש המיטההדברת פשפש המיטה בריסוס - כמעט הגענו לסוף. אחרי שהמדביר חיפש, שאב וקיטר, הוא ירסס את הבית בריסוס מיוחד, שכולל גם מעכבי גדילה של ביצים, כך שכל שארית של ביצת פשפש שנשארה לא תוכל להתפתח ולגדול.

פשפש המיטהביקורים נוספים - רוב המדבירים מגיעים לביקור נוסף לאחר כשבועיים מיום ההדברה. בביקור הזה הם מוודאים שאין פשפשים חיים ומרססים שוב, כדי להגדיל את ההשפעה של החומר. הביקור הזה לא עולה לכם עוד כסף ונכלל במחיר הראשוני של הדברת פשפש המיטה. בנוסף, רוב המדבירים נותנים אחריות של שלושה חודשים על הדברת פשפשים ובזמן הזה הם יגיעו שוב, ללא עלות נוספת.

 פשפש המיטה לפני הדברה

מה עוד משפיע על מחיר הדברת פשפש המיטה?

מעבר לכל מה שכתבנו קודם, יש 3 דברים שלא כלולים אוטומטית בתוך המחיר ויכולים לשנות אותו:

1. גודל וכמות החפצים בחדר - אם שאלתם את עצמכם למה יש פער של 600 ₪ בין המחיר הנמוך למחיר הגבוה של הדברת פשפש המיטה, זו התשובה. לא דומה חדר של 3 מ"ר רבוע לחדר של 10 מ"ר. ובטח שלא דומה חדר שיש רק בו מיטה, ארון ושולחן לחדר עמוס בחפצים שיש בו שתי מיטות, שני שולחנות, פופים, צעצועים, שידה ועוד, ובאופן הגיוני הם יתומחרו באופן שונה.

2. כמות החדרים - בניגוד למחיר של הדברת ג'וקים או הדברת נמלים שהולך לפי גודל בית, המחיר של הדברת פשפשים מחושב לפי חדר. זה אומר שאם הדברת פשפש מיטה בחדר אחד עולה 1,200 ₪ ויש לכם 3 חדרים שאתם חושדים שיש שם פשפשים, העלות הסופית של ההדברה תהיה 3,600 ₪.

3. טיפול אנוקסיה - עוד דבר שמעלה את המחיר של הדברת פשפש המיטה בצורה דרמטית הוא הדברה בעזרת אנוקסיה. מה זה, כמה זה עולה ולמה קוראים לזה ככה? תכף מגיעים לזה.

 פשפש המיטה מסתתר בתוך הבגדים והמצעים

הדברת פשפש המיטה - מחיר של טיפול אנוקסיה

אם היה נראה לכם שהתהליך של הדברת פשפש המיטה ארוך, אז זה לא הסוף. כלומר, לא ההתחלה. זה נכון שהמדביר צריך לעשות כמה שלבים כדי שתהיה הדברה מוצלחת, אבל גם לכם - בעלי הבית, יש תפקיד קריטי. *לפני* ההדברה צריך להכניס את כל הבגדים, המצעים, כיסויי הכריות והספות, כיסויי הסדינים וכל דבר כביס - לכביסה של מעל 60 מעלות. מומלץ מאוד לשלוח את הבגדים למכבסה כדי לוודא שהם באמת עוברים הרתחה. למה בעצם עושים את כל הכביסות האלה? כי הפשפשים יכולים להגיע חזרה דרך הבגדים שהיו בארון ורק 60 מעלות הורגות אותם.

נשמע מסובך קצת? צודקים.
בדיוק בגלל זה הומצא טיפול האנוקסיה.

רגע של לשון: אנחנו בטוחים שלרגע קראתם את המילה הזו קצת כמו "אנורקסיה" ובאמת יש להן מעט מן המשותף. משמעות המילה אנורקסיה היא חוסר בתאבון בעוד משמעות המילה אנוקסיה היא חוסר בחמצן. בהדברה באמצעות אנוקסיה בעצם מונעים חמצן מפשפש המיטה וכך הוא מת.
איך עושים את זה? 

בטיפול אנוקסיה המדביר יוצר בועת פלסטיק ענקית מניילון מיוחד ולתוכה הוא מכניס את כל החפצים, הרהיטים והבגדים שלכם. זה יכול להראות קצת כמו מעבר דירה, אבל הכל נשאר בתוך הבית שלכם. לתוך הבועה הזו המדביר יכניס פחמן דו חמצני, הידוע בכינויו "CO₂". המדביר ישאיר את הבועה הזו במשך שלושה ימים ואתם תצאו לחופשה או לשופינג, כי לא יישארו לכם בגדים בארון. אחרי שלושה ימים המדביר יחזור, הפשפשים ימותו ואז יהיה אפשר לשאוב אותם, להפעיל קיטור כדי לחסל את הפשפשים שנשארו מחוץ לבועה ולרסס מחדש.

כמה יעלה לכם התענוג הזה? המחיר של טיפול אנוקסיה הוא תוספת של כ-2,000 ₪ למחיר ההדברה.  

אגב, אם תהיתם לעצמכם איך נראה טיפול אנוקסיה, אז ככה: 

 הדברת פשפש המיטה בטיפול אנוקסיה

 


הדברת פשפש המיטה - הצעות מחיר לדוגמא

טוב, אז דיברנו על המחיר הכללי, אבל בואו נבין איך זה יתבטא בכיס שלכם. אספנו לכם הצעות מחיר להדברת פשפש המיטה, כדי שתוכלו להבין קצת יותר מה יהיה המחיר הסופי של הדברת פשפש המיטה אצלכם בבית.

1. הצעת מחיר - הדברת פשפש המיטה בחדר אחד

הצעת המחיר כוללת:

הדברת פשפש המיטה בחדר אחד

שאיבה

הדברה באמצעות קיטור

ריסוס

ביקור נוסף כעבור שבועיים

אחריות של שלושה חודשים

סה"כ מחיר של הדברת פשפש המיטה בחדר אחד - 1,500 ₪, כולל מע"מ.

 

2. הצעת מחיר - הדברת פשפש המיטה ב-3 חדרי שינה + סלון

הצעת המחיר כוללת:

הדברת פשפש המיטה במחיר של 1,200 ₪ לחדר X 4 חדרים

שאיבה

הדברה באמצעות קיטור

ריסוס

ביקור נוסף כעבור שבועיים

אחריות של שלושה חודשים

סה"כ הדברת פשפש המיטה בדירת שלושה חדרים + סלון = 4,800 ₪, כולל מע"מ.

 

3. הצעת מחיר - הדברת פשפש המיטה בדירת 5 חדרים + טיפול אנוקסיה

הצעת המחיר כוללת:

טיפול אנוקסיה - 2,000 ₪ 

הדברת פשפש המיטה - 1,200 לחדר X 5

שאיבה

הדברה באמצעות קיטור

ריסוס

אחריות של שישה חודשים

סה"כ הדברת פשפש המיטה בדירת 5 חדרים + טיפול אנוקסיה = 8,000 ₪, כולל מע"מ.  

 פשפש המיטה ליד שקעי חשמל רואים את הנקודות השחורות ליד השקעים? אלה פשפשי מיטה וביצים של פשפש מיטה. 

אז למה המחיר של הדברת פשפש המיטה גבוה?

פשפש המיטה הוא חתיכת טפיל מעצבן. מעבר לזה שהעקיצות שלו יכולות לחרפן כל אדם שפוי, קשה מאוד להדביר אותו משלוש סיבות עיקריות:

סיבה ראשונה לקושי בהדברת פשפש מיטהעמידות פשפש המיטה לחומרי הדברה - קודם כל, הוא עמיד מאוד לחומרי הדברה. בשנים בהן היה מותר להשתמש בחומרי הדברה על בסיס זרחן אורגני, הוא כמעט ונכחד מהעולם המערבי, אבל מאז שהחומר הזה נאסר לשימוש, יש כל הזמן עלייה בכמות הפשפשים.

סיבה שניה לקושי בהדברת פשפש מיטהמקומות המסתור של פשפש המיטה - הידעתם? פשפש המיטה הוא אלוף העולם במחבואים למרחקים ארוכים, כלומר הוא מחפש מקומות מסתור שקשה מאוד להגיע אליהם כמו שקעי החשמל, מתחת לרגליים של המיטה, מתחת למזרן ועוד. כשהוא מתחבא ככה, לכו תנסו למצוא אותו.

סיבה שלישית לקושי בהדברת פשפש מיטהגלגול החיים של פשפש המיטה - אם אתם חושבים שברגע שפשפש המיטה התביית על השקע שלכם הגיע זמנו לנוח, אתם טועים כמובן. עכשיו הוא מתחיל להטיל ביצים, שהופכות לנימפות ואז לפשפש בוגר, מה שאומר שצריך להדביר את כל שלבי החיים של הפשפש בחומרים שונים ובשיטות הדברה שונות. לכן גם שואבים אותו, גם מפעילים חום גבוה בקיטור וגם מרססים עם חומר שמעכב גדילת ביצים.  

 


מדבירים מומלצים להדברת פשפש המיטה

כמו שהבנתם, הדברת פשפשים היא עסק למדבירים מקצועיים בלבד. כדי להבטיח שלא תשלמו סתם מחיר גבוה על הדברת פשפש המיטה, אספנו לכם רשימה של מדבירים מומלצים ואמינים. את הציונים וחוות הדעת שתקראו נתנו לקוחות, שסבלו בדיוק כמוכם מפשפשים במיטה שלהם. ככה שהם מבינים על מה הם מדברים מחייך.


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה הדברת פשפש מיטה?

המחיר של הדברת פשפש מיטה הוא 1200-1800 ש"ח לחדר אחד, כולל מע"מ. 

האם מותר לעשות הדברה עם תינוק בבית?

בגדול, התשובה של עשרות המדבירים המומחים במידרג היתה שמותר לעשות הדברה עם תינוק בבית, כל עוד שומרים על אמצעי בטיחות וזהירות. 

אם תרצו תוכלו לראות כאן את כל התשובות המפורטות שלהם - האם מותר לעשות הדברה בבית עם תינוק?

מה המחיר של הדברת פשפש המיטה לדירת שלושה חדרים?

המחיר הממוצע להדברת פשפש המיטה הוא 1500 ש"ח לחדר אחד. זה אומר שהמחיר להדברת פשפש המיטה בדירת 3 חדרים יהיה כ-4,500 ש"ח.אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק