מוקד טלפוני: 1-700-707-233

הדברת פרעושים - מחיר
בואו נעשה את זה קצר - המחיר הממוצע ששילמו לקוחות מידרג על הדברת פרעושים הוא 456 שקלים. ממה מורכב המחיר? האם אפשר להוזיל אותו? וכמה עולה הדברת פרעושים בגינה? כל התשובות לפניכם.


ממה מורכב מחיר של הדברת פרעושים

המחיר של הדברת פרעושים מגלם בתוכו שני מרכיבים עיקריים - גודל השטח של הדירה והאם יש הדברה בגינה או לא.

ריסוס נגד פרעושיםמחיר הדברת פרעושים לפי שטח דירה - ככל שהדירה גדולה יותר, כך שעות העבודה רבות יותר, השימוש בחומרים רב יותר והמחיר בהתאם. בהמשך תוכלו למצוא את המחירים לפי גודל הדירה. 

ריסוס נגד פרעושיםמחיר הדברת פרעושים לדירה עם גינה - הדברת פרעושים בגינה מורכבת יותר מהדברה בבית בעיקר כי אין ריצוף, החומר יכול להספג באדמה ולכן לא יהיה אפקטיבי על הפרעושים. בנוסף, בחצר יש הרבה מקומות מסתור לפרעושים ולכן המדביר צריך למצוא את המקומות המדויקים שבהם הפרעושים מסתתרים, להדביר אותם ולוודא שלא נותרו מקומות מסתור אחרים. כיון שהדברה בגינה מורכבת יותר, לא נדיר שההדברה הראשונה לא תהיה יעילה ב-100% ולכן המדביר יגיע פעם שניה, ללא תוספת במחיר. 

מה עוד יכול להשפיע על מחיר של הדברת פרעושים?

מחיר הדברת פרעושים בדירה ריקה לפני מעבר - מצד אחד הדברת פרעושים בדירה ריקה היא פשוטה יותר וגם אפקטיבית יותר כיון שהריסוס מגיע ממש לכל המקומות, בניגוד לבית עמוס רהיטים שבו יהיה קצת קשה יותר להדביר מאחורי ארון קיר. מצד שני, רוב הפרעושים מגיעים יחד עם חיות המחמד שלכם, ולכן הסיכוי שיהיו פרעושים בבית ריק שעוד אין בו נפש חיה נמוך מאוד, ולרוב לא מבצעים הדברת פרעושים בדירה ריקה. אם בכל זאת יש בדירה החדשה שלכם פרעושים, חשוב למצוא את המקור הספציפי של הפרעושים ורק אז להדביר. המחיר של הדברה לפני מעבר יכול להיות קצת נמוך מהממוצע, אבל האמת היא שרוב המדבירים לא יורידו על זה את המחיר. תוכלו לראות בהמשך דוגמא למחיר של הדברת פרעושים בדירת שלושה חדרים לפני מעבר.   

מחיר הדברת פרעושים במחסן או במרפסת - בדיוק כמו עוד חדר או עוד קילומטרז בדירה, גם הדברה של מחסן או של מרפסת תייקר את המחיר של ההדברה בעוד כ-50-150 ש"ח, תלוי בגודל המרפסת או המחסן. 

 פרעוש לפני הדברה

מחירים של הדברת פרעושים

המחיר הממוצע ששילמו לקוחות מידרג על הדברת פרעושים הוא 456 ₪, לא כולל מע"מ. זה המחיר בגדול, אבל בדקנו בשבילכם גם את טווחי המחירים של הדברת פרעושים לפי  גודל הבית - 3 חדרים, 4 חדרים ו-5 חדרים וגם את טווח המחירים של הדברת פרעושים בגינה. 

לפני שנמשיך רק עוד הערה אחת - כל המחירים המצויינים במאמר לא כוללים מע"מ. 

מוכנים? המשכנו. 

 

 


מחיר של הדברת פרעושים בדירת שלושה חדרים

המחירים של הדברת פרעושים בדירת שלושה חדרים נעים מ-350 ₪ ועד 500 ₪. המחיר הממוצע ששילמו לקוחות מידרג על הדברת פרעושים בדירת שלושה חדרים הוא 409 ₪. 

כוכב הדברה לדוגמא: לא נשאיר אתכם רק עם ממוצעים וניתן לכם גם דוגמא אחת להדברה שבוצעה והמחיר ששילמו עליה. אז אנחנו מדברים על הדברת פרעושים בדירה חדשה מקבלן, בעלת שלושה וחצי חדרים. המחיר להדברה הזו היה 350 ₪, לא כולל מע"מ. המחיר קצת נמוך מהממוצע שמצד אחד זה כיף, מצד שני - בואו לא נשכח שמדובר בדירה חדשה ללא ריהוט, לכן קל יותר להדביר אותה וכנראה שזו הסיבה שהמחיר זול יחסית.

 הדברת פרעושים בדירת 3 חדרים

מחיר של הדברת פרעושים בדירת ארבעה חדרים

באופן כללי נוכל להגיד לכם שכל חדר נוסף בדירה יעלה את מחיר ההדברה בכ-50 ₪. לכן, המחירים של הדברת פרעושים בדירת ארבעה חדרים מתחילים מ-400 ₪ ויכולים להגיע גם ל-550 ₪. המחיר הממוצע ששילמו לקוחות מידרג על הדברת פרעושים בדירת ארבעה חדרים עומד על 444 ₪, גבוה רק במעט מהדברה בדירת שלושה חדרים.

כוכב הדברה לדוגמא: גם כאן ניתן לכם מחיר של עבודה אחת - על הדברת פרעושים בדירת 4 חדרים שכללה גם הדברה במרפסת, שילם לקוח ממידרג 450 ₪, לא כולל מע"מ.

 


מחיר של הדברת פרעושים בדירת חמישה חדרים

המחיר של הדברת פרעושים בדירת חמישה חדרים מתחיל מ-450 ₪ ויכול להגיע גם ל-700 ₪.

כוכב הדברה לדוגמא: בהדברה אחת לקוחות מידרג שילמו על הדברת פרעושים שנעשתה בדירת 5 חדרים מחיר של 550 ש"ח, לא כולל מע"מ ובדירת 5 חדרים אחרת שילמו על הדברת פרעושים 635 ₪, כיון שההדברה כללה גם הדברה במחסן ובחצר. במקרים שבהם מדובר על בית פרטי גדול יותר, מחיר הדברת פרעושים יכול להגיע עד 800-1000 ₪.

 פרעוש לפני הדברה

 


מחיר של הדברת פרעושים בדירה עם חצר

כמו שהסברנו קודם, הדברת פרעושים בגינה מורכבת וארוכה יותר ולכן המחיר שלה יהיה גבוה יותר. עוד פרמטר שמשפיע על המחיר הוא  האם אתם עושים הדברה גם בבית וגם בגינה או רק בגינה. המחיר של הדברת פרעושים בגינה בלבד ינוע בין 400 ל-500 ₪ לגינה בגודל של עד 100 מ"ר ובין 500 ל-700 ₪ לגינה בגודל של כ-200 מ"ר.  

לעומת זאת, על הדברת פרעושים בבית ובגינה יחד תשלמו מחיר שנע בין 500 ל-700 ₪ לגינות עד 100 מ"ר ויכול להגיע גם ל-800 או 1,000 ₪ בדירת 5 חדרים + גינת 200 מ"ר.

כוכב הדברה לדוגמא: הדברת פרעושים שנעשתה בדירת שלושה חדרים וכללה גם הדברה בגינה בגודל 45 מ"ר. במקרה הזה המחיר הסופי של הדברת הפרעושים היה 700 ₪. 

למרות הדוגמא הקודמת, המחיר הממוצע ששילמו לקוחות מידרג על הדברת פרעושים בבית עם חצר היה נמוך יותר ועמד על 506 ₪ בלבד, אז אתם יכולים להיות אופטימיים. המממוצע הזה כולל דירות קטנות של 2-4 חדרים וגם דירות גדולות של 5 חדרים ומעלה.  

 הדברת פרעושים בגינה

איך אפשר לחסוך במחיר של הדברת פרעושים?

יש הדברות, כמו הדברת נמלים, שאפשר לבצע לבד בבית ואז אפשר לחסוך את מחיר ההדברה. במקרה של הדברת פרעושים אנחנו ממליצים לכם להזמין מדבירים מומלצים. למה? קודם כל כי צריך להדביר גם את ביצי הפרעושים באמצעות חומר שנקרא IGR או בעברית מג"ח (מעכב גדילת חרקים) והחומר הזה ננמצא רק אצל המדבירים. הסיבה השניה היא שעקיצת פרעוש יכולה להיות מסוכנת. אמנם הסיכוי נמוך אבל כיון שפרעושים הם מוצצי דם הם גם יכולים להעביר מחלות זיהומיות. לא נעים. 

איך בכל זאת אפשר לחסוך במחיר של הדברת הפרעושים? במקום להזמין הדברת פרעושים ואז הדברה שנתית של נמלים ותיקנים, אפשר לשלב את שתי ההדברות יחד וזה כבר יוצא משתלם באמת.


מחיר הדברת פרעושים ותיקנים

קודם כל נגלה לכם סוד מעולם ההדברות. החומר שמשתמשים בו להדברת פרעושים יעיל גם נגד תיקנים, בעוד שהחומר שמשתמשים בו להדברת תיקנים לא יעבוד נגד פרעושים. כך שבעצם כל הדברת פרעושים היא גם הדברת תיקנים. מה שכן צריך לשים לב אליו הוא שכאשר עושים הדברת פרעושים ותיקנים, המדביר יצטרך לרסס גם בפתחי ניקוז ומקומות מועדים לתיקנים. אז פשוט תגידו למדביר לרסס גם את פתחי הניקוז והרווחתם שני פרעושים במכה. כלומר, ציפורים.

המחיר הממוצע ששילמו לקוחות מידרג על הדברת פרעושים ותיקנים הוא 469 ₪, לא כולל מע"מ, ממש כמעט אותו מחיר של הדברת פרעושים בלבד.


מחיר הדברת פרעושים ונמלים

כשמדובר בנמלים המצב טיפה אחר. הריסוס נגד הפרעושים אמנם יהיה יעיל נגד נמלים שמסתובבות על הרצפה, אבל הוא לא יהיה יעיל נגד הקינים של הנמלים ולכן יהיה צורך להוסיף גם הדברה בג'ל. במקרה כזה המחיר של הדברה משולבת פרעושים ונמלים יכול לעלות בעוד כ-100-200 ₪.

המחיר ממוצע ששילמו לקוחות מידרג על הדברת פרעושים ונמלים הוא 531 ₪, לא כולל מע"מ.


אחריות על הדברת פרעושים

רוב המדבירים נותנים אחריות של שלושה חודשים על הדברת פרעושים, אחרים נותנים אחריות של 4-6 חודשים, והיא כלולה במחיר כמובן. שימו לב: אם יש לכם חיות מחמד בבית, האחריות תקפה רק אם טיפלתם בהם נגד הפרעושים. אחרת, המקור לפרעושים עדיין נמצא בבית וההדברה לא תהיה אפקטיבית. אנחנו ממליצים להתייעץ עם וטרינר על דרך הטיפול היעילה ביותר. 

 כלב עם פרעושים לפני הדברה

מדבירים מומלצים להדברת פרעושים

את כל המחירים של הדברת פרעושים כבר יש לכם. השלב הבא בדרך הוא כמובן לבחור מדביר. בדיוק בשביל זה אספנו לכם רשימה של מדבירים מומלצים המדורגים לפי חוות דעת של לקוחות קודמים, שממש כמוכם ביצעו הדברת פרעושים בבית.

אז אל תתנו שיעקצו אתכם, אה? מחייך


שאלות נפוצות לדף זה

מה המחיר של הדברת פרעושים?

המחיר של הדברת פרעושים נע מ-350 לדירת 3 חדרים ויכול להגיע עד 700 ש"ח לדירת 5 חדרים. 

המחיר הממוצע ששילמו לקוחות מידרג על הדברת פרעושים היתה 456 ש"ח, לא כולל מע"מ. 

 

מה המחיר של הדברת פרעושים בדירת 3 חדרים?

המחיר של הדברת פרעושים בדירת שלושה חדרים נע בין 350 ל-500 ₪, לא כולל מע"מ. המחיר הממוצע ששילמו לקוחות מידרג על הדברת פרעושים בדירת 4 חדרים היתה 409 ש"ח. 

 

מה המחיר של הדברת פרעושים בדירת 4 חדרים?

המחיר הממוצע ששילמו לקוחות מידרג על הדברת פרעושים בדירת 4 חדרים הוא 444 ₪. טווח המחירים של הדברה כזו נע בין 400 ל-550 ₪. 

מה המחיר של הדברת פרעושים בדירת 5 חדרים?

טווח המחירים של הדברת פרעושים בדירת חמישה חדרים נע בין 450 ל-700 ₪, לא כולל מע"מ.אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק