מוקד טלפוני: 1-700-707-233

הדברת נמלים - מחיר
כולנו גדלנו על המשל הנחמד של הצרצר והנמלה החרוצה שאגרה מזון לחורף. מה שאף אחד לא טרח לציין זה שכשהנמלה אוספת את האוכל מהמטבח שלנו זה קצת פחות חמוד. אבל יש לזה פתרון פשוט - הדברת נמלים! אז מה המחיר של הדברת נמלים? כמה עולה הדברה בדירת שלושה חדרים? והאם יש הבדל במחיר הדברת נמלים למחיר הדברת נמלי אש? אנחנו לא עצלים וכבר נותנים לכם את כל התשובות.


הדברת נמלים

אתם בטח מכירים את זה. יום בהיר אחד מופיעות לכם כמה נמלים בבית, אתם מרססים אותן, בטוחים שסיימתם את הקשר ואחרי כמה ימים הן מופיעות שוב. למה ההדברה לא עובדת כמו שצריך? כי נמלים חיות במושבות ולכל מושבה יש מלכה. כל עוד המלכה חיה ומתפקדת, קן הנמלים ימשיך לפעול. כדי להדביר את הנמלים בצורה יסודית, צריך למצוא את המלכה ולחסל אותה, לא פחות.

 

 נמלה מלכה מחוץ לקן

 

יש שלוש דרכים נפוצות להדביר נמלים: ריסוס, ג'ל וגרגירי פיתיונות.

הדברת נמלים בריסוסהדברת נמלים בריסוס - הדברה באמצעות ריסוס נחשבת ליעילה ומהירה מאוד כשמדובר בכמות גדולה של נמלים, אבל יש גם חיסרון. ריסוס הוא פתרון מקומי ולא יחסל את הקן. בנוסף, זו נחשבת להדברה רעילה ולכן מומלץ לצאת מהבית כשמרססים אותו וכמובן, צריך לשטוף את האיזור במים וסבון לאחר ההדברה.

הדברת נמלים בריסוסהדברת נמלים בג'ל וגרגירי פיתיונות - הדברה בג'ל ופיתיונות עובדת באותה צורה. הנמלים לוקחות איתן אל הקן את הרעל, מאכילות בו את המלכה, היא מתה והקן מחוסל. ג'ל מתאים יותר לשימוש בתוך הבית וגרגירים מתאימים יותר להדברה חיצונית. הדברה בג'ל או גרגירים היא פחות רעילה ולכן אין צורך לצאת מהבית בהדברת ג'ל או גרגירים.

הדרך היעילה ביותר להדברת נמלים היא שילוב של ריסוס וג'ל או ריסוס וגרגירי פיתיונות. כך אפשר גם להדביר את הנמלים באופן מיידי ומקומי וגם לדאוג לפתרון הרמטי. חשוב לשים לב שכאשר מרססים את הבית צריך לצאת ממנו לפחות לשעתיים.

 

המומחים עונים - איך הכי טוב להדביר נמלים

אתם כבר מכירים אותנו, אנחנו לא מסתפקים בלתת לכם מידע אלא רוצים שתקבלו את התשובות הכי מדוייקות וטובות שיש. בדיוק בגלל זה שאלנו 44 מדבירים המדורגים במידרג איך הכי טוב להדביר נמלים ואלה היו התשובות שלהם:  

 

אנחנו ממליצים לכם לא להסתפק רק בגרף שנמצא כאן, אלא לקרוא את כל התשובות המפורטות של המדבירים כדי להבין איזו הדברה הכי טובה לבית שלכם. 


מה משפיע על מחיר הדברת נמלים

תראו, מחיר של הדברת נמלים הוא לא עסק מורכב במיוחד. על הדברת הנמלים הזולה ביותר תשלמו 250 שקלים ועל ההדברה היקרה ביותר תשלמו עד 800 ₪. זה נשמע כמו פער גדול, אבל תכף נסביר הכל.

יש שני פרמטרים עיקריים שמשפיעים על מחיר הדברת נמלים: שטח הבית והאם יש חצר או לא.

שטח הבית - יותר שטח בבית זה אומר יותר שעות עבודה, יותר מאמץ, יותר חומרי עבודה. די ברור מאליו שככל שהבית יהיה גדול יותר, כך מחיר הדברת הנמלים יעלה.

הדברת נמלים בגינה - הדברת נמלים בגינה היא עסק קצת יותר מורכב מאשר הדברה בבית, כיון שבכל זאת - נמלים חיות בחוץ. אם בבית אפשר להקפיד על אטימה של חריצים, תיקוני רובה והרחקת מזונות מתוקים, בחוץ קצת קשה לוודא שהן לא יהיו. בעיקר אם מדובר בהדברה של נמלי אש, עליהן נדבר בהמשך. מחיר הדברת נמלים בגינה יעלה 50-150 ₪ יותר מאשר בתוך הבית.

כדאי לדעת שחומרי ההדברה השונים לא משפיעים על המחיר. ההפרש במחיר של חומרי ההדברה (ריסוס, ג'ל, גרגירים) הוא מזערי עד לא קיים ולכן לא משפיע על המחיר בצורה משמעותית.


מחירים של הדברת נמלים

אחרי שאתם יודעים ממה מורכב מחיר של הדברת נמלים, הגיע הזמן להגיע לתכלס - המחירים עצמם: 

נמלה  מחיר של הדברת נמלים בדירת שלושה חדרים ינוע בין 250 ל-350 ₪ לא כולל מע"מ.

נמלה  מחיר של הדברת נמלים בדירת 5 חדרים 300-500 ₪ לא כולל מע"מ.

נמלה  מחיר של הדברת נמלים בבית פרטי + גינה תעלה 400-600 ₪ לא כולל מע"מ.

אלו המחירים בגדול, אבל בדקנו בשבילכם כמה שילמו בפועל לקוחות מידרג על הדברה בחצי השנה האחרונה: המחיר הממוצע ששילמו לקוחות מידרג על הדברת נמלים היה 344 ₪.

 

מחיר הדברת נמלים בדירת שלושה חדרים

אם יש לכם דירת שלושה חדרים, רוב הסיכויים שלא תשלמו יותר מ-300 ₪ על הדברת נמלים. 66% מלקוחות מידרג שילמו עד 300 ₪ על הדברת נמלים בדירת שלושה חדרים.

 

מחיר הדברת נמלים בדירת 4 חדרים ומעלה

לעומת זאת, בהדברת נמלים בדירת 4 חדרים ומעלה,  64% מלקוחות מידרג שילמו מחיר של עד 352 ₪. קיצר, בהזמנת מדביר להדברת נמלים, הנזק לא גדול מחייך.

 

מחיר הדברת נמלים ותיקנים

אם אתם סובלים גם מתיקנים בבית, תוכלו לחסוך ולהזמין הדברה משולבת של תיקנים ונמלים, במחיר זול יותר מאשר כל הדברה בנפרד. על הדברת נמלים ותיקנים בדירת שלושה חדרים תשלמו מחיר שנע בין 300 ל-450 ₪.

מחיר של הדברת נמלים + הדברת תיקנים בדירת 5 חדרים עם חצר ינוע בין 350 ל-650 ₪. 

המחיר הממוצע ששילמו לקוחות מידרג על הדברה משולבת של נמלים ותיקנים יחד היה 370 ₪, לא כולל מע"מ.

 בית לפני הדברת נמלים

למה יקר יותר להדביר נמלי אש?

נמלי אש הן השטן. הן קטנטנות וג'ינג'יות והעקיצות שלהן כואבות וצורבות. הבעיה האמתית בהדברת נמלי אש היא העובדה שקשה מאוד להדביר אותן, כיון שהן מתרבות במהירות ויש להן יותר ממלכה אחת בקן. זוכרים שאמרנו שכדי להדביר נמלים צריך להרוג את המלכה? אז במקרה של נמלי אש צריך להדביר עשרות מלכות.

אחת הדרכים להתמודד עם הקושי בהדברה הוא הניטור של הקן. במקרה של הדברת נמלים המדביר יגיע לבית הלקוח, ישים פיתיונות במספר מקומות, נמלי האש יצאו מהקינים והמדביר יוכל להבין טוב יותר איפה נמצא הקן. לאחר מכן, הוא ידביר את הקן באופן ממוקד ויגביר את הסיכויים לחיסול המלכות.

תהליך הניטור מכפיל את הזמן של הביקור, ובמקרים רבים הדברת נמלי אש דורשת ביקור נוסף עד שמגיעים לתוצאות טובות. לכן המחיר הממוצע של הדברת נמלי אש יקר יותר ממחיר של הדברת נמלים רגילות.

 נמלת אש לפני הדברה

מחיר של הדברת נמלי אש

אז כמה עולה הדברת נמלי אש בפועל? 

נמלת אשמחיר של הדברת נמלי אש בדירת 3 חדרים יהיה 400-650 ₪.

נמלת אשמחיר של הדברת נמלי אש בבית פרטי עם גינה יכול לנוע מ-450 ₪ ועד 800 ₪, תלוי בגודל הבית והאם היה צורך להגיע לביקור נוסף.

כדאי לשים לב - אם אחרי הביקור הראשון ישנה הקלה משמעותית בכמות נמלי האש, אבל הן חזרו לאחר זמן מה, הביקור הנוסף יעלה כסף. אם לא הייתה הקלה ונמלי האש עדיין מסתובבות כרגיל, רוב המדבירים לא ייקחו תוספת מחיר על ההדברה הנוספת, כיון שהיא נחשבת לחלק מהביקור הראשון.

 הדברת נמלי אש

איך לחסוך במחיר של הדברת נמלים?

יש שלוש דרכים שבהן אפשר לנסות למנוע הגעה של נמלים ולחסוך את התשלום על הדברת נמלים. חשוב לציין שאלה שיטות שלא מבטיחות מניעה הרמטית של נמלים, אבל הן כן יכולות להפחית את הכמות.

1. תיקון רובה - נמלים נכנסות לבית שלנו דרך חורים וחריצים שיש בקירות, ברצפה וברווחים של הדלת. זה אומר שככל שיהיו פחות חריצים, יהיה להן יותר קשה להגיע לביקור. אם יש לכם מרצפות שבורות או שכבת רובה סדוקה, זה הזמן לתקן את המרצפת ולמרוח רובה מחדש. אם יש לכם ידיים טובות אפילו תוכלו לתקן את הרובה לבד. אנחנו מודים, אם תצטרכו להזמין בעל מקצוע לתיקון הרובה זה לא בהכרח יוזיל את המחיר הסופי שהשקעתם בהדברת הנמלים, אבל יהיה לזה רווח לטווח הרחוק. 

2. להחביא מתוקים - כן כן, אנחנו יודעים שאתם מחביאים שוקולד בפינות נסתרות בבית כדי שלא יסיימו לכם אותו. באנו לעודד את התופעה! נמלים אוהבות מאוד מתוק והן יודעות להגיע בדיוק למקומות עם אוכל פתוח. אז הקפידו לסגור את המזון שלכם בשקיות או קופסאות אטומות וגם - הורידו את הזבל לעיתים תכופות יחסית. זכרו - זבל של אחד הוא הקינוח של האחר.

3. שיטות טבעיות להדברת נמלים - מקלות קינמון, עלי דפנה, פלפל שחור וחומץ הם חומרים טבעיים שיכולים לעזור בהרחקת נמלים. תוכלו למצוא עוד שיטות ורעיונות להדברת נמלים טבעית בסרטון הבא:


אחריות על הדברת נמלים

רוב המדבירים נותנים אחריות של 3-6 חודשי אחריות על הדברת נמלים שנעשית בתוך הבית או בתוך מבנה. אבל על הדברת נמלים בגינה לא תקבלו אחריות. הסיבה לזה היא שקשה מאוד להדביר הרמטית נמלים בגינה.  

 הדברת נמלים בריסוס

מדבירים מומלצים להדברת נמלים

אם כבר לשלם מחיר על הדברת נמלים, אז אתם בטח תרצו לוודא שהמדביר יעיל ומקצועי. ומה יותר טוב מאלפי חוות דעת של לקוחות, בדיוק כמוכם, שהזמינו הדברת נמלים? אז אספנו לכם רשימה של מדבירים שמדורגים לפי המלצות וציונים של לקוחות קודמים. חוות הדעת נלקחות אחרי כל הדברה, כך שהציון תמיד נשאר עדכני. עכשיו כל מה שנשאר לכם זה לקרוא, לבחור ולהזמין מדביר.


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה הדברת נמלים?

המחיר הממוצע ששילמו לקוחות מידרג על הדברת נמלים היה 344 ש"ח.

בגדול, הדברה זולה יכולה להתחיל גם מ-250 ש"ח והדברה יקרה יכולה להגיע ל-800 ש"ח, הכל תלוי בגודל השטח שאתם רוצים להדביר, האם יש גינה והאם מדובר בנמלים רגילות או נמלי אש. 

מה המחיר של הדברת נמלי אש?

מחיר הדברת נמלי אש נע מ-400 ועד 800 ש"ח. כאשר על דירת 3 חדרים תשלמו מחיר של 400-500 ש"ח ועל הדברת נמלי אש בבית פרטי עם גינה תשלמו מחיר של 600-800 ש"ח. 

איך הכי טוב להדביר נמלים?

43 מדבירים מדורגים במידרג ענו ברוב מוחץ שריסוס היא ההדברה היעילה ביותר. 

רוצים לקרוא את התשובות המלאות שלהם? הכל נמצא ממש פה.

 

כמה זמן צריך להיות מחוץ לבית אחרי ריסוס?


אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק