מוקד טלפוני: 1-700-707-233

אימון קיקבוקס אישי

החלטתם להרים את הכפפה ולהיכנס לכושר? אם אתם מחפשים אימון דינמי שעובד על כל הגוף, שורף קלוריות ומסייע לחיזוק הביטחון העצמי – אין ספק שאימון קיקבוקס אישי נותן נוקאאוט לשאר האימונים. כאן נספר לכם כל מה שחשוב לדעת על אימון קיקבוקס אישי – למי זה מתאים (ובעיקר למי זה לא), מה עדיף: אימון קיקבוקס אישי, זוגי או קבוצתי? וכמה זה הולך לעלות? (כבר נגלה שלרוב 200-250 ₪). תכינו את הכפפות, כי אנחנו מתחילים.

 

אימון קיקבוקס אישי

אימון קיקבוקס– נעים להכיר

אנחנו מניחים שראיתם מספיק פעמים את רוקי כדי שלא נצטרך לערוך לכם היכרות עם ענף הלחימה הפופולרי שמבוסס על אגרופים. אימון קיקבוקס אומנם מזכיר את האגרוף הקלאסי, אבל יש ביניהם גם כמה הבדלים. המהותי שבהם הוא שהאגרוף מתבסס רק על פלג הגוף העליון, ואימון קיקבוקס מתחלק לעבודה גם על פלג הגוף העליון (אגרופים) וגם על פלג הגוף התחתון (בעיטות) ומכאן גם שמו הידידותי ושוחר השלום.

קיקבוקס הוא אימון אינטנסיבי במיוחד שמתמקד בסיבולת לב ריאה ועובד על כוח מתפרץ (הפעלת כוח במהירות) ולכן לא בהכרח יתחבב על כל מתאמן. מצד שני, מי שילך עליו ירוויח אימון שפועל על אזורים שונים בגוף, מעלה את הדופק ומסייע לפיתוח טכניקות כמו זריזות ויציבות.


יתרונות של אימון קיקבוקס אישי

כפפת איגרוף לאימון קיקבוקסכמעט לכל אחד: אימון קיקבוקס מתאים למתאמנים מתחילים וותיקים כאחד, וגם למתאמנים מקבוצות גיל שונות. אבל שימו לב שיש כמה יוצאים מהכלל, נפרט עליהם ממש בקרוב 😊

כפפת איגרוף לאימון קיקבוקסכמעט לכל מטרה: חיזוק כתפיים? שרירי גב? שרירי חזה? יד קדמית ואחורית או בכלל בטן? אימון קיקבוקס עובד על איזורי גוף שונים ולכן יתאים כמעט לכל מטרה.

כפפת איגרוף לאימון קיקבוקסביטחון עצמי: המקור של אימון קיקבוקס הוא באומנויות לחימה, לכן יש לו תפקוד חשוב בבניית בניית ביטחון עצמי, הגנה עצמית ותחושת מסוגלות, בייחוד כשמדובר בילדים או בבני נוער.

כפפת איגרוף לאימון קיקבוקסמהנה יותר: מי שאיבד כוח לאימוני כוח (סליחה על זה), יוכל למצוא עניין בקיקבוקס הדינמי שמערב את כל הגוף ונעשה בקצב גבוה במיוחד, מה שעוזר לשמור על עניין ומוטיבציה לאורך האימון.

כפפת איגרוף לאימון קיקבוקסשריפת קלוריות: האימון כולל עבודה אירובית על הגוף, לכן יכול לסייע למי מכם שרוצה להוריד ממשקל הגוף וגם להתחטב על הדרך.

כפפת איגרוף לאימון קיקבוקסשיפור שיווי המשקל והיציבות

כפפת איגרוף לאימון קיקבוקסעבודה על זריזות וקואורדינציה

 

אימון קיקבוקס אישי

אימון קיקבוקס - למי זה לא מתאים?

עד עכשיו דיברנו בשבחו של הקיקבוקס, אבל חשוב לדעת שהוא לא מתאים לאוכלוסיית הגיל השלישי, וגם לא מומלץ לאנשים עם:

איקס בעיות לב

איקס דופק מואץ

איקס הקאות חוזרות

איקס  הריון

איקס היסטוריה של פציעות קודמות כדי למנוע שחיקה של הגוף לאורך זמן

 


אימון קיקבוקס אישי, זוגי או בכלל קבוצתי?

נסגרתם על אימון קיקבוקס? נפלא, עכשיו רק נשאר לכם להחליט על איזה סוג אימון ללכת – אישי, קבוצתי או בכלל זוגי.

 

אימון קיקבוקס אישי

בוא ניגש ישר לשורת המחץ -האימון האפקטיבי ביותר הוא אימון כושר אחד על אחד. אימון כזה מאפשר למאמן להתאים את האימון לרמה שלכם, ללמד אתכם באופן יסודי את הטכניקה של הקיקבוקס וגם להעניק לכם תשומת לב מלאה במקרה של קושי שעולה במהלך האימון. החיסרון העיקרי של האימון האישי, הוא איך לא – המחיר הגבוה שלו ביחס לאימונים זוגיים וקבוצתיים. קחו בחשבון שאם חברה של מתאמנים אחרים עוזרת לכם לדרבון ומוטיבציה בזמן אימון, יכול להיות שדווקא האימון הקבוצתי או הזוגי יתאים לכם יותר.

 

אימון קיקבוקס קבוצתי

מעבר לעובדה שמחיר אימון קבוצתי מתאים לכל כיס, יש לו יתרון נוסף – הוא פשוט מהנה יותר. בעוד שבאימון אחד על אחד תתאמנו תמיד מול המאמן או בן הזוג, כאן תזכו להתאמן מול מתאמנים שונים, מה שיהפוך את האימון לדינמי במיוחד.

קחו בחשבון שלאימון הקבוצתי יש חסרון די בולט – היחס האישי של המאמן. אימונים קבוצתיים כוללים מתאמנים בקבוצות גיל שונות וברמות משתנות שלא בהכרח יתאמו את הרמה שלכם. מאמן הכושר מתזז בין המתאמנים השונים כך שבאופן טבעי הוא לא תמיד יוכל לשים לב לכל מתאמן – האם הוא נושם נכון, האם התרגיל מספיק אפקטיבי עבורו ועוד. בנוסף, אם אתם מתאמנים מתחילים שמצטרפים לקבוצה קיימת תצטרכו להדביק את הקצב של שאר הקבוצה, וזו לא תמיד משימה פשוטה.

שימו לב הבחירה בין סוג האימון היא לגמרי הפיכה - תמיד תוכלו לעשות 4-5 אימונים אישיים כדי להיכנס לעניינים, ולאחר מכן לעבור לאימון קבוצתי.

 

אימון קיקבוקס קבוצתי

 

אימון קיקבוקס זוגי

אם אתם חסידים של המשפט "טובים השניים מהאחד" תוכלו ללכת על אימון קיקבוקס זוגי. אימון קיקבוקס זוגי הוא מעין שביל ביניים בין האימון האישי לקבוצתי. מצד אחד, הוא זול יותר מאימון האישי, ומצד שני הוא עדיין מאפשר לכם לעבוד צמוד מול מאמן הכושר, כדי להבטיח שהטכניקה יושבת כמו שצריך ושהאימון מספיק אפקטיבי. אגב, תמיד תוכלו לקחת איתכם חברה שיש לה מוטיבציה גבוהה כמוכם, ולאו דווקא את בן הזוג.

 


אימון קיקבוקס אישי – איך זה עובד?

אחרי שתיפגשו עם מאמן הכושר ותסיימו לבנות את תוכנית האימונים, תוכלו לעטות את הכפפות ולהתחיל להזיע. אורך אימון כושר אישי הוא בממוצע כ-45 דקות עד שעה. שימו לב שקיקבוקס הוא אימון מאוד (אבל מאוד) אינטנסיבי, ולכן מומלץ לשלב אותו עם סוגי אימונים שונים. למשל, חצי שעה אימון קיקבוקס וחצי שעה אימון כוח. כמובן שאם אתם חמושים ביכולת גופנית ומוטיבציה, תוכלו לעשות גם אימון קיקבוקס באורך 45 דקות ואפילו שעה. בכל אופן, כדי לראות תוצאות לאורך זמן חשוב להתמיד ולשמור על שגרת אימונים.

שימו לב בין האימונים יכול להיות שמאמן הכושר יזרוק לכם טיפים בנושא תזונה ואורח חיים בריא, וזה לגמרי מובן. אבל יש לקחת בחשבון שמאמני כושר הם לא תזונאים, לכן הם לא מוסמכים להתאים תפריט תזונה. אם במקביל לאימון אתם זקוקים לבניית תפריט, מומלץ לפנות לדיאטנית ספורט או למאמן כושר בעל הכשרה של תזונאי.

 

אימון קיקבוקס אישי בחוץ

מחיר אימון קיקבוקס אישי

כפפות אגרוף לאימון קיקבוקס מחיר אימון קיקבוקס אישי הוא כ-200-250 ₪.

כפפות אגרוף לאימון קיקבוקס מחיר אימון קיקבוקס זוגי הוא כ-250-300 ₪.

כפפות אגרוף לאימון קיקבוקס מחיר אימון קיקבוקס קבוצתי הוא כ-80-100 ₪

 

בקניית כרטיסיית אימונים לאימון כושר תינתן הנחה לכל אימון. ככל שתרכשו כרטיסייה עם יותר אימונים, כך המחיר של אימון בודד ירד. למשל, אם אימון בודד עולה 250 ₪, ברכישת 30 אימונים מראש המחיר לאימון יהיה 160 ₪. אבל שניה לפני שאתם קונים כרטיסייה שווה לתאם אימון ראשוני, כדי שתוכלו לוודא שאתם מתחברים למאמן ולשיטה שלו.

 

אימון קיקבוקס עם מאמן אישי

 


מאמני כושר מומלצים לאימון קיקבוקס

תמיד חלמתם להיכנס לכושר אבל חששתם להיכנס לזירה? מאמן כושר אישי ילווה אתכם יד ביד בתהליך ויהפוך את העסק להרבה יותר פשוט. בדיוק בשביל זה, אספנו בשבילכם רשימה של מאמני כושר מומלצים לאימון קיקבוקס, מדורגים לפי חוות דעת של מתאמנים קודמים. תנו בראש מחייך


שאלות נפוצות לדף זה

מה היתרונות של אימון קיקבוקס?

לאימון קיקבוקס יש לא מעט יתרונות: הוא מתאים למתחילים ומתקדמים כאחד, מסייע לשרוף קלוריות, עוזר לפיתוח מיומנויות כמו זריזות, קואורדינציה, שיווי משקל וגם כלי מאוד חשוב לבניית תחושת ביטחון ויכולת הגנה עצמית.

מה המחיר של אימון קיקבוקס אישי?

מחיר אימון קיקבוקס אישי עולה כ-200-250 ₪ עבור אימון בודד. ברכישת כרטיסיית אימונים תינתן הנחה משמעותית. כך למשל, 30 אימונים יעלו לכם כ-160 ₪ עבור אימון בודד.

 

אימון קיקבוקס מתאים לילדים?

אימון קיקבוקס אידיאלי לילדים ולבני נוער, מכיוון שמעבר לכך שמדובר באימון מהנה במיוחד, הוא יכול לעזור ברכישת כלים שתשמש אותם בהמשך כמו שיווי משקל, קואורדיניציה והכי חשוב ביטחון עצמי ותחושת מסוגלות, שקריטית בתקופת הילדות.

אנשים שהתעניינו באימון קיקבוקס אישי התעניינו גם בזה...

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק