מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מאמני כושר אישי - מחירים
אם הגעתם לכאן, כנראה שהחלטתם שהגיע הזמן להשקיע בעצמכם ולקחת מאמן כושר אישי. קודם כל – שאפו! אין ספק שצעד כזה יועיל לבריאות שלכם, אבל כמה הוא יזיק לכיס? טווח המחירים של מאמני כושר אישי רחב יחסית ומושפע מגורמים כמו מיקום האימון וסוג ההכשרה של מאמן הכושר האישי. אז מה יהיה ההבדל בין אימון אישי בסטודיו לאימון אישי בבית, ולמה משתלם יותר להתאמן בזוג? הכנו עבורכם מדריך עם כל מה שצריך לדעת על מחירים של מאמני כושר אישי, 3..2..1...יוצאים לדרך!


מחיר אימון עם מאמן כושר אישי

המחיר שיגבה מאמן כושר אישי עבור אימון באורך 55-60 דקות מתחיל ב- 100 ש"ח ויכול להגיע גם ל250 ש"ח ויותר. רוב מאמני הכושר עובדים בשיטה של כרטיסיות, וככל שרוכשים יותר אימונים מראש המחיר פר אימון יורד. לדוגמא, אם אימון בודד יעלה 250 ש"ח אצל מאמנת מסוימת, ברכישת כרטיסייה של 30 אימונים המחיר למפגש  יהיה 160 ₪. המלצה שלנו – לפני שאתם רוכשים כרטיסייה תאמו אימון התנסות, כך שתוכלו לוודא שאתם מתחברים למאמן ולשיטת האימון.

מלבד מספר האימונים ומשך כל אימון, יש עוד כמה גורמים שישפיעו על המחיר שתשלמו למאמני כושר אישיים, כמו מיקום האימון, הרכב האימון וסוג ההכשרה של המאמן. כמובן שבניגוד למאמני הכושר, המטרה שלנו היא לא להשאיר אתכם במתח (הבנתם? מחייך), ומיד נפרט איך כל אחד מהפרמטרים האלו משפיע על המחיר.

 אימון כושר אישי

מחיר מאמני כושר אישיים לאימון בסטודיו

לרוב, אימון עם מאמן אישי בסטודיו יעלה פחות מאימון אישי בבית הלקוח. הפער במחיר יכול להגיע אפילו ל-100 ש"ח ויותר, כך שאם אתם מתכננים להיכנס לשגרת אימונים ארוכה ומעוניינים לצמצם הוצאות כדאי לבחור באימון בסטודיו. המחיר של אימון בסטודיו מושפע מכמה פרמטרים:

אימון משקולות  מיקום הסטודיו – אימון כושר אישי בסטודיו שנמצא פריפריה יעלה בדרך כלל פחות מאותו אימון שייערך במרכז תל אביב, מהסיבה הפשוטה שהשכירות יקרה יותר.

אימון משקולות  סטודיו פרטי או משותף  אם אתם היחידים שתהיו בסטודיו במהלך האימון כנראה שתשלמו מעט יותר על האימון, ואם המאמן חולק את הסטודיו יחד עם מאמנים נוספים תשלמו פחות.

אימון משקולות  המכשור בסטודיו אין ספק שאפשר לעשות אימון מעולה עם מכשור מינימאלי, אבל אם אתם חובבי מכשירים ורוצים להתאמן בסטודיו מאובזר, סביר שתשלמו יותר.

 

דוגמאות למחירים –  מאמני כושר אישיים במרכז הארץ:

דוגמא 1:

מתכונת האימון

מחיר האימון

חמישה אימוני כושר אישיים בסטודיו משותף

130 ש"ח לאימון באורך 55 דקות

עשרה אימוני כושר אישיים בסטודיו משותף

125 ש"ח לאימון לאימון באורך 55 דקות

דוגמא 2:

מתכונת האימון

מחיר האימון

עשרה אימוני כושר אישיים בסטודיו פרטי

190 ש"ח לאימון באורך 60 דקות

עשרים אימוני כושר אישיים בסטודיו פרטי

180 ש"ח לאימון באורך 60 דקות

שלושים אימוני כושר אישיים בסטודיו פרטי

170 ש"ח לאימון באורך 60 דקות

ארבעים אימוני כושר אישיים בסטודיו פרטי

160 ש"ח לאימון באורך 60 דקות

דוגמא 3:

מתכונת האימון

מחיר האימון

אימון כושר אישי פעם בשבוע לתקופה של שלושה חודשים ומעלה

180 ש"ח לאימון באורך שעה.

אימון כושר אישי פעמיים בשבוע לתקופה של שלושה חודשים ומעלה

160 ש"ח לאימון באורך שעה.

 

דוגמאות למחירים –  מאמני כושר אישיים בדרום:

מתכונת האימון

מחיר האימון

אימון כושר אישי פעם בשבוע לתקופה של שלושה חודשים ומעלה

180 ש"ח לאימון באורך שעה.

אימון כושר אישי פעמיים בשבוע לתקופה של שלושה חודשים ומעלה

160 ש"ח לאימון באורך שעה.

 אימון כושר אישי בסטודיו

מחירי מאמני כושר אישיים לאימון בבית

אין ספק שאימון בבית חוסך את זמן ההגעה לסטודיו, אבל אם קראתם עד פה בטח כבר הבנתם שזמן זה כסף, וברוב המקרים אימון כושר אישי בבית יעלה משמעותית יותר מאותו אימון בסטודיו. כמה יותר? תלוי במאמן ובמיקום הדירה שלכם. שימו לב, חלק ממאמני הכושר אולי לא יגבו תוספת מחיר משמעותית עבור אימון ביתי אבל כן יקצרו את משך האימון משעה ל45 דקות.

 

דוגמאות למחירים – מאמני כושר אישיים בבית הלקוח:

דוגמא 1:

מתכונת האימון

מחיר האימון

חמישה אימוני כושר אישיים בבית הלקוח

170 ש"ח לאימון באורך 45 דקות

עשרה אימוני כושר אישיים בבית הלקוח

165 ש"ח לאימון באורך 45 דקות

דוגמא 2:

מתכונת האימון

מחיר האימון

אימון כושר אישי בבית הלקוח

250 ש"ח לאימון באורך שעה

 


מחיר מאמני כושר אישיים לאימון בזוגות

אימון זוגי (בכל הרכב שהוא) יכול לעזור גם למוטיבציה וגם לצמצום הנזק בכיס. חלק ממאמני הכושר יגבו עבור אימון זוגי מחיר זהה לאימון יחיד וחלק יגבו יותר, אך בכל מקרה לא ייקחו מחיר כפול כך שזה משתלם.

 

דוגמאות למחירים – אימון כושר פרטי לזוגות:

דוגמא 1:

מתכונת האימון

מחיר האימון

חמישה אימוני כושר זוגיים  בסטודיו משותף

160 ש"ח לאימון באורך 55 דקות  (המחיר לזוג)

עשרה אימוני כושר זוגיים  בסטודיו משותף

155 ש"ח לאימון באורך 55 דקות  (המחיר לזוג)

דוגמא 2:

מתכונת האימון

מחיר האימון

עשרה אימוני כושר זוגיים בסטודיו פרטי

240 ש"ח לאימון באורך שעה (המחיר לזוג)

עשרים אימוני כושר זוגיים בסטודיו פרטי

220 ש"ח לאימון באורך שעה (המחיר לזוג)

דוגמא 3:

מתכונת האימון

מחיר האימון

אימון כושר זוגי בסטודיו

220 ש"ח לאימון באורך שעה (המחיר לזוג)

אימון כושר זוגי בבית הלקוח

300 ש"ח לאימון באורך שעה (המחיר לזוג)

 אימון כושר זוגי

אימון כושר ותזונה

יש אינספור קורסים שמאמני כושר יכולים לעבור, ובאופן הגיוני ככל שהמאמן מנוסה יותר ועבר הכשרות רבות יותר, הוא גם יגבה מחיר גבוה יותר. מה שיכול להשפיע משמעותית על המחיר זה אם מאמן הכושר הוא גם תזונאי בעל הכשרה, עם דגש על בעל הכשרה. מאמני כושר רבים נותנים ללקוחותיהם טיפים איך לשמור על תזונה נכונה וזה בהחלט מבורך, אבל אם אתם רוצים ללוות את האימונים שלכם בשינוי תזונתי חשוב שתדעו שרק תזונאי קליני יכול לבנות עבורכם תפריט, ובמקרה כזה גם המחיר יהיה יקר יותר.

 

דוגמא למחירים – אימו כושר אישי עם ליווי תזונתי:

מתכונת האימון

מחיר האימון

עשרה אימוני כושר אישיים כולל בניית תפריט ובניית תכנית לשינוי תזונתי

200 ש"ח לאימון באורך שעה בסטודיו


מה לא משפיע על מחיר האימון

אז כבר הארכנו רבות על מה יכול להשפיע על מחיר האימון, אבל חשוב שתדעו שסוג האימון דווקא לא משפיע על המחיר, כך שמחיר אימון  TRX אישי יהיה זהה למחיר אימון ריצה אישי (אצל אותו מאמן, כמובן).

גורמים נוספים שלא אמורים להשפיע על מחיר אימון כושר אישי הם גיל המתאמן ועצימות (קצב פעילות) האימון. בין אתם מתאמנים מתחילים (וכל הכבוד לכם על ההחלטה להתחיל!) ובין אם אתם בכושר שיא ורוצים מאמן שיאתגר אתכם יותר ממה שאתם מצליחים לאתגר את עצמכם (וגם לכם נשקר שאנחנו מפרגנים ולא מקנאים בכלל) – מחיר האימון אמור להיות זהה.


מאמני כושר אישי מומלצים

כדי שלא תרדפו אחרי המאמן (ולא בקטע של אימון ריצה), כדי שלא תהיו מושבתים בשבוע שאחרי האימון כי לא עשיתם שחרור מספיק טוב וכדי שחלילה לא תמתחו שריר או רצועה במהלך תרגיל שבצעתם לא נכון, חשוב לבחור במאמן או מאמנת כושר אישיים בעלי הסמכה, ניסיון, והכי חשוב – המלצות. בדיוק בשביל זה, רכזנו עבורכם רשימה של מאמני כושר אישיים מומלצים. איך אנחנו יודעים שהם מומלצים? כי לקוחות שעשו איתם אימון, רצו בסופו לספר לנו איך היה מחייך שיהיה בהצלחה!


אנשים שהתעניינו במאמני כושר אישי - מחירים התעניינו גם בזה...אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק