מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מחירים של חידוש דק
הדק שלכם כבר ישן ומלוכלך עד שאתם בקושי זוכרים מה היה הצבע המקורי שלו? זה בדיוק הזמן לעשות חידוש דק כדי להציל את המצב. אבל כמה חידוש דק הולך לעלות לכם ואיך אפשר לחסוך בעלויות? בהמשך תוכלו למצוא מדריך למחירי חידוש דקים עם כל התשובות.

 מחירים של חידוש דק

 


הצעת מחיר לחידוש דק

עשיתם את הצעד הראשון והתקשרתם לבעל מקצוע כדי לעשות חידוש דק? התחלה מעולה. שני הדברים שחשובים במיוחד בשיחת הטלפון הזו, היא תיאור מצב הדק וגילו. הדרך הכי טובה לעשות את זה היא פשוט לשלוח לנגר עבודות העץ תמונה של הדק, כדי שהוא יבין בדיוק מה מצב הדק ואיזו עבודה נדרשת. אחרי שעשיתם את זה, בעל המקצוע יוכל לתת לכם הערכה כללית למחיר של חידוש הדק.

רק לאחר מכן בעל המקצוע יגיע אליכם הביתה כדי להבין מה בדיוק מצב הדק וכדי למדוד אותו. בהתאם לכל הנתונים האלו, נגר עבודות העץ ישלח לכם הצעת מחיר מדויקת לחידוש הדק. לרוב, בהצעת המחיר בעל המקצוע יפרט בדיוק מה נכלל בתהליך חידוש הדק. ואם לא, אנחנו היינו ממליצים לחזור ולבקש פירוט של הצעת המחיר וכלל הגורמים שמרכיבים אותה, כדי שלא תגלו פתאום שחידוש הדק לא כולל את כל מה שרציתם...

 


מה כולל מחיר של חידוש דק?

התשובה לשאלה הזו מתחלקת לשניים, ותלויה במצב הדק שלכם. אם הדק שלכם במצב טוב יחסית, ומדובר בחידוש דק שגרתי, תהליך חידוש הדק יכלול ליטוש של הדק באמצעות מכונת ליטוש, ניקוי יסודי מכל שאריות הליטוש ולבסוף שימון של הדק. מחיר של חידוש דק רגיל יהיה 35-40 ₪ למ"ר.

לעומת זאת, אם אתם צריכים עבודת חידוש משמעותית יותר, חידוש הדק יהיה מורכב וארוך יותר, ומחיר של חידוש דק מורכב עומד על 80-95 ₪ למ"ר בממוצע. במקרה כזה, השלב הראשון בחידוש הדק יהיה הורדת הצבע של הדק באמצעות חומר ממיס צבע ושטיפה יסודית של הדק. לאחר מכן אפשר להמשיך בדיוק כמו בתהליך חידוש דק רגיל, ובסוף בעל המקצוע יצבע מחדש את הדק. ואם אתם רוצים להבין יותר לעומק מה עושים בתהליך, כדאי לכם לקרוא את הטיפ שלנו על חידוש דקים.

 חידוש דק - מחיר

 


מה משפיע של מחיר חידוש הדק?

מחיר של חידוש דק מושפע משני גורמים עיקריים – גודל הדק והמצב שלו.

גודל הדק

באופן כללי חידוש דק מתומחר לפי מטר רבוע. בדרך כלל, ככל שהדק גדול יותר – מחיר חידוש הדק למ"ר ירד וההצעה הסופית תהיה משתלמת יותר. לעומת זאת, אם הדק קטן יחסית (20 מ"ר או פחות) התמחור יהיה גלובלי עבור חידוש הדק כולו והמחיר לכל מטר רבוע יהיה גבוה יחסית, שכן תמחור לפי מטר לא יכסה את עלויות בעל המקצוע. וזאת בדיוק הסיבה שחשוב שנגר עבודות העץ יגיע אליכם כדי למדוד את הדק לפני הצעת המחירמחייך .

מצב הדק

כמו שאמרנו קודם, ככל שהדק שלכם במצב טוב יותר, תוכלו לעשות חידוש דק שגרתי במחיר לא גבוה במיוחד. לעומת זאת, אם הדק צריך חידוש משמעותי יותר, אין ברירה אלא לבצע חידוש דק מורכב, שגם ייקר את המחיר.

גורם נוסף שיכול להשפיע על המחיר הוא טיפול בברגים בדק. בדרך כלל, בתהליך חידוש הדק בעל המקצוע יעבור על הברגים ויחזק אותם. אבל כעשר שנים אחרי התקנת הדק, הברגים מתיישנים וחיזוק פשוט כבר לא יעשה את העבודה. במקרה כזה צריך להחליף את הברגים בדק, וזה יעלה את מחיר חידוש הדק בכ-20 ₪ למ"ר.

 מחיר החלפת ברגים בדק

 


איך אפשר להוזיל את מחיר חידוש הדק?

אנחנו תמיד בעד מחירים נמוכים (ואנחנו מניחים שגם אתם), אז קבלו שני טיפים שיעזרו לכם להוריד בעלויות חידוש הדק:

הטיפ הראשון הוא לעשות חידוש דק לבד. כן כן, זה לגמרי אפשרי, אם יש לכם קצת חוש טכני והרבה סבלנות. קודם כל תצטרכו להצטייד בשמן לעץ, צבע, מכונת ליטוש ומברשות. קנייה חד פעמית של כל הציוד הזה תעלה לכם בין 1,300-1,600 ₪, כך שמבחינת עלויות זה יצא בערך כמו חידוש דק על ידי בעל מקצוע. במקרה זה החיסכון בעלויות הוא לטווח ארוך, כי מעכשיו והלאה יש לכם את כל הציוד ותוכלו לעשות חידוש דק בעצמכם ללא עלויות נוספות.

ועוד משהו – זה אולי נשמע מובן מאליו, אבל האמת היא שהדרך הכי טובה לחסוך בעלויות חידוש הדק היא פשוט לשמור עליו ולתחזק אותו, ככה שתוכלו לעשות חידוש דק רק לעיתים רחוקות יחסית. קצת כמו טיפולים אצל רופא שינייםמחייך . איך בדיוק כדאי לתחזק דקים? קודם כל, דקים נהרסים במיוחד ממים ומשמש, ולכן כדאי לנסות ולא להרטיב אותם עד כמה שאפשר ולהצל עליו באמצעות פרגולה, אם אפשר.

 


חידוש דק - מחירים לדוגמא

אז אמרנו מה כולל מחיר של חידוש דק ומה אמור להשפיע על המחיר, אבל למי יש כוח להתחיל לחשב כמה בדיוק יעלה חידוש דק אצלכם בבית? אתם לגמרי צודקים, ובדיוק בשביל זה אספנו בשבילכם מחירים לדוגמא של חידוש דקים.

חידוש דק בגודל 10 מ"ר יעלה כ-1,000 ₪.

חידוש דק בגודל 15 מ"ר יעלה 1,500-1,700 ₪.

חידוש דק בגודל 20 מ"ר יעלה 1,700-2,500 ₪.

חידוש דק בגודל 30 מ"ר יעלה 2,000-3,500 ₪.

חידוש דק בגודל 40 מ"ר יעלה 2,500-4,000 ₪.

חידוש דק בגודל 70 מ"ר יעלה 5,000-6,000 ₪.


נגרים מומלצים לביצוע חידוש דק

החלטתם שאתם רוצים להיעזר בנגר עבודות עץ כדי שיבצע חידוש דק עבורכם? לא משנה אם הדק שלכם כבר ישן ומתפורר או שהתקנתם אותו רק לפני חצי שנה, אתם בטח רוצים למצוא בעל מקצוע אמין ומומלץ שיעשה את חידוש הדק על הצד הטוב ביותר. כדי לעזור לכם למצוא מישהו כזה, ריכזנו באתר רשימה של נגרי עבודות עץ מומלצים, עם מאות חוות דעת וציונים מלקוחות קודמים. שיהיה בהצלחה!


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה חידוש דק?

חידוש דק מתומחר בדרך כלל לפי מטר רבוע, ומשתנה בהתאם למורכבות החידוש.

אם מדובר בחידוק פשוט יחסית, שדורש רק ליטוש ושימון, מחיר חידוש הדק יהיה 35-40 ש"ח למ"ר.

אם מדובר בחידוש דק מורכב יותר, שכולל גם צביעה מחדש של הדק, המחיר יהיה 80-95 ש"ח למ"ר.אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק