מוקד טלפוני: 1-700-707-233

הצעות מחיר לדוגמא - התקנת דק
רוצים להתקין דק, אבל לא בטוחים כמה זה עומד לעלות לכם? קודם כל, אתם מבולבלים בצדק. מחירי הדקים נעים בטווח רחב ומשתנים בהתאם לגורמים שונים. כדי לעשות קצת סדר בעניינים, גייסנו עבורכם הצעות מחיר להתקנת דקים ואת כל הפרטים שאתם צריכים לדעת כשאתם עומדים מול נגר עבודות עץ. שנתחיל? 

 התקנת דק הצעת מחיר

מה משפיע על הצעת מחיר להתקנת דקים?

באופן כללי, דקים מתומחרים לפי מטר רבוע של דק. הצעת המחיר עצמה נקבעת בהתאם לשני גורמים מרכזיים המשפיעים על הדק : סוג העץ והתשתית עליה הדק בנוי.

סוג העץ

ישנם כמה סוגי עצים מהם מכינים היום דקים – עץ אורן פיני, עץ איפאה, עץ טיק בורמזי ודק סינטטי (שהוא בעצם לא ממש עץ, אבל גם ממנו מכינים דקים, אז נזרום מחייך).

  • דק מעץ אורן פיני הוא הדק הזול ביותר, ומחירו נע בין 300-400 ₪ למ"ר.
  • דק מעץ איפאה נחשב לאיכותי ויקר יותר, ומחירו נע בין 600-700 ₪ למ"ר.
  • דק מעץ טיק בורמזי הוא יקר במיוחד, ומחירו עומד על כ-1,000 ₪ למ"ר.
  • דק סינטטי יעלה 600-650 ₪ למטר.

בגלל שאנחנו מתרכזים פה בעיקר במחיר עצמו, לא נסביר על כל סוג בנפרד, אבל אם אתם רוצים (ואתם רוצים!!) להבין יותר, מוזמנים לקרוא את הטיפ שלנו על התקנת דקים.

 

תשתית הדק

התשתית של הדק היא אחד הגורמים החשובים ביותר בבניית הדק. היא אחראית על יציבות הדק ועל כך שיחזיק מעמד לשנים ארוכות. אם התקנת הדק נעשית על גבי בטון, הבטון מייצב את הדק ואין צורך בהכנה מוקדמת ולכן גם המחיר לא ישתנה.

לעומת זאת, אם בונים את הדק על אדמה חשופה, בעל המקצוע יצטרך לקבע את הדק באדמה, מה שידרוש ממנו עבודה נוספת ובדרך כלל יעלה את המחיר. בכמה יעלה את המחיר קשה לומר שכן כל גינה לגופה, ותוכלו לדעת זאת רק אחרי שבעל המקצוע יבקר אצלכם להצעת מחיר.

אם אתם מעוניינים בדק מוגבה, כזה שלא בנוי ישירות על משטח כלשהו, בעל המקצוע יצטרך לבנות מעין רגליים שיחזיקו את הדק. הוספת רגליים לדק יעלה את המחיר ב-50 ₪ למ"ר בממוצע.

 הצעת מחיר לדק מוגבה

שימו לב שישנם גורמים נוספים שיכולים להשפיע על הצעת המחיר של הדק, כמו עיצוב הדק בצורה מיוחדת או שימוש בברגים מיוחדים, ולכן נדגיש שוב שכל הצעת מחיר של דק חייבת להיעשות רק אחרי ביקור של בעל מקצוע הכולל גם את בדיקת השטח. לאחר שיבדוק את כל הגורמים האלה, בעל המקצוע יוכל לחשב את העלויות ולתת לכם הצעת מחיר מתאימה. אל תתפתו לתהליך אחר וזול יותר, כי זה יכול לעלות לכם ביוקר אחר כך. 


מה כוללת הצעת מחיר להתקנת דק?

זה טיפ חשוב במיוחד בתחום עבודות העץ לגינה: בדרך כלל, בעלי המקצוע יכתבו בהצעת המחיר את עלות הדק למטר, ובמידה ומחיר הדק עולה, הם פשוט ישקללו זאת במחיר למטר.  למשל, בהצעת מחיר כלשהי יכול להיות שדק אורן פיני יעלה 300 ₪ למ"ר, ובהצעת מחיר אחרת המחיר יהיה 350 ש"ח למ"ר לאותו סוג עץ בדיוק. זה לא אומר שבעל המקצוע עבד עליכם, אלא שככל הנראה הוא הכניס גורם נוסף (ברגים מיוחדים? הגבהה?) שביקשתם, לתוך הצעת המחיר. אנחנו מציעים - לא להתעצל, לרדת לעומק ההצעה, לבקש פירוט על כל דבר ולהבין מה בדיוק כוללת ההצעה. זו הדרך היחידה להשוות בין הצעות מחיר. 


התקנת דק - הצעות מחיר לדוגמא

כדי שתוכלו לקבל מושג על מחירים של דקים, אספנו בשבילכם הצעות מחיר של התקנות דקים, שהתקבלו מבעלי מקצוע. ואם אתם רוצים לדעת כמה יעלה לכם לבנות בית עץ או גדר לגינה, תוכלו למצוא גם הצעות מחיר כאלו בטיפ על עבודות עץ לגינה.

 מחיר של התקנת דק

התקנת דק אורן פיני במשטח חנייה:

שימוש בברגי טורקס בציפוי פסיפציה

מחיר דק אורן פיני למ"ר: 350 ₪

סה"כ ל-39 מ"ר: 13,650 ₪.

סה"כ כולל מע"מ: 15,970 ש"ח 

 

התקנת דק אורן פיני מסביב לבית:

שימוש בברגי טורקס בציפוי פסיפציה

מחיר דק אורן פיני למ"ר: 350 ₪

סה"כ ל-82 מ"ר: 28,700 ₪

סה"כ כולל מע"מ: 33,579 ש"ח 

 הצעת מחיר לדק אורן

התקנת דק סינטטי:

דק סינטטי, ללא תוספות. 

מחיר דק סינטטי למ"ר: 600 ₪

סה"כ ל-10 מ"ר: 6,000 ש"ח 

סה"כ כולל מע"מ: 7,020 ₪.

 

התקנת דק סינטטי + סגירה היקפית + מדרגות דק:

התקנה באמצעות מחבר נסתר דורלייף/טרקס

מחיר דק סינטטי למ"ר: 630 ₪

סה"כ ל-30 מ"ר: 18,900 ₪

סה"כ כולל מע"מ: 22,113 ₪

 

אספקה והתקנה של דק סינטטי מסביב לבריכה:

מחיר דק סינטטי למ"ר: 640 ₪

סה"כ ל-30 למ"ר: 19,200 ₪

סה"כ כולל מע"מ: 22,464 ₪

 הצעת מחיר לדק סינטטי

התקנה של דק איפאה:

מחיר דק איפאה למ"ר: 650 ₪

סה"כ ל-25 מ"ר: 16,250 ₪

סה"כ כולל מע"מ: 19,012

 

אספקה והתקנה של דק טיק בורמזי (רוחב 12 ס"מ)

התקנה באמצעות מחבר נסתר

מחיר דק טיק בורמזי למ"ר: 1,000 ₪

סה"כ ל-30 מ"ר: 30,000 ₪

סה"כ כולל מע"מ: 35,100 ₪


מתקיני דקים מומלצים במידרג

עכשיו כשאתם כבר מומחים למחירים והצעות מחיר של דקים, הגיע הזמן לבחור גם מתקין דקים אמין ומומלץ, לא? אנחנו פה כדי לעזור לכם עם זה, ולכן הכנו רשימה של מתקיני דקים מומלצים, עם מאות חוות דעת וציונים מלקוחות קודמים. כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לעבור על חוות הדעת, לבחור את מתקין הדקים הקרוב לביתכם וליהנות מהדק החדש והיפה שלכם. תתחדשו!


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה דק למטר?

דקים מתומחרים לפי מטר רבוע של דק, ומחירם ישתנה לפי סוג העץ:

דק מעץ אורן פיני יעלה 300-400 ש"ח למ"ר.

דק סינטטי יעלה 600-650 ש"ח למ"ר.

דק מעץ איפאה יעלה 600-700 ש"ח למ"ר.

דק מעץ טיק בורמזי הוא היקר ביותר, ויעלה כ-1,000 ש"ח למ"ר.אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק