מוקד טלפוני: 1-700-707-233

צמחיה מלאכותית ללובי

צמחיה מלאכותית ללובי יכולה לספק לכם מראה מרשים ותחושה חגיגית בכניסה לבניין המגורים או המשרדים. היא יכולה להחזיק שנים ארוכות, כמעט בלי לנקוף אצבע. האצבע סקרנה אתכם? הנה כל היד. כל מה שרציתם לדעת, ויותר, על צמחיה מלאכותית ללובי.


צמחיה מלאכותית ללובי

אומרים שאין שני לרושם ראשוני. ואין רושם ראשוני גדול יותר מלובי. ותסמכו עלינו, יש לנו לובי רציני לעניין. הכניסה לבניין המגורים, למקום העבודה, הנופש או הבילוי היא תמיד הדבר הראשון שיתפוס את המבט ואת תשומת הלב.

אין דבר יפה יותר מירוק בעיניים שמקדם את פנינו עם ההגעה, מרשים וצבעוני, נותן הרגשה של טבע וחיים גם בתוך בניין אפרורי. אבל חשוב להגיד את האמת, לא בכל בניין יש את השכן המשקיען מקומה 4 שקם עם הזריחה לגזום את האדניות בלובי (תודה על כל השנים אדון גולדשטיין). לא בכל משרד יש את הקולגה שמחרפת את נפשה לדאוג שמישהו ישקה את העציצים בכניסה גם כשהיא בחופשה בסיני.

אחד הפתרונות הנפוצים בשנים האחרונות הוא שימוש בצמחיה מלאכותית ללובי. מדובר בנישה בפני עצמה של שימוש בחומרים מלאכותיים כדי לדמות צמחיה חיה, ירוקה ועשירה.

צמחים מלאכותיים במסעדה

מה חשוב לדעת?

הצמחיה המלאכותית מיוצרת מפלסטיק, משי וסיליקון ומאפשרת בחירה במגוון גדול מאד של סוגי צמחים, שיחים, עצים ופרחים. בשנים האחרונות רמת ואיכות הייצור של צמחיה מלאכותית הולכת ועולה ונראית דומה בהרבה לדבר האמיתי.

כלי הקיבול דומים לרוב לאלה של צמחיה רגילה וכוללים כדים ואדניות בגדלים שונים, אך אפשר גם לייצר קונסטרוקציות מותאמות מעץ, מלט או בטון. בתוך כלי הקיבול יש שכבה של טוף, מעליה שכבת קלקר ולמעלה שכבה נוספת של חיפוי אסתטי - חצץ, חלוקי נחל או טוף.

צמחיה מלאכותית בלובי מלון

 

צמחיה מלאכותית יכולה לשדרג את המראה של כל לובי - של בניין מגורים, בניין משרדים, כניסה למסעדה או מלון. היא יכולה להחיות שטחים ריקים או להסתיר נקודות בעייתיות, לחלק את השטח למתחמים שונים ואפילו ליצור תחושת פרטיות מסוימת.

זה אולי ישמע מפתיע אבל צמחיה מלאכותית היא אחד מתחומי העיסוק של גננים. אם חשקה נפשכם בשני עציצים כנראה שלא תהיה לכם בעיה לדאוג לקניה באופן עצמאי. אבל כשרוצים להשקיע בצמחיה מלאכותית ללובי שתיראה יוקרתית ומרשימה לפעמים הדברים קצת יותר מורכבים.

אז מתי תצטרכו עזרה של גנן?

סימן שאלה אם חלל הלובי שעומד לרשותכם גדול ואתם חוששים שלא תדעו להתאים את הצמחים לשטח.

סימן שאלהאם תרצו להתקין תאורה מיוחדת מותאמת לצמחיה.

סימן שאלהאם אתם מעוניינים בייצור של אדניות מחומרים מיוחדים.

סימן שאלה אם אתם רוצים לבנות תשתית קבועה מבטון או מלט למיקום הצמחיה המלאכותית.

בכל אחד ממקרים אלו מדובר בעבודה לכל דבר ואת זה כבר לא מומלץ לעשות לבד, וכדאי לפנות לגנן שעוסק בנושא.

צמחיה מלאכותית בלובי בניין משרדים

 


יתרונות וחסרונות של צמחיה מלאכותית

היתרונות של צמחיה מלאכותית ללובי הם ברורים:

ענף ירוק עד כל השנה - אין השפעה של עונות וגרמי שמיים. בואו נגיד שאם יורד גשם בלובי הבניין שלכם- הצמחיה היא לא הבעיה, והירוק כנראה יגיע מטחב, ולא מצמחים…

ענף תחזוקה מינימלית - אין צורך להשקות או להשקיע. צמחיה מלאכותית לא זקוקה לאור שמש, גיזום, דישון או תשומת לב מיוחדת.

ענף פחות לכלוך - צמחיה מלאכותית לא משירה לרוב עלים או פרחים ברחבי הלובי, וכמעט ואין צורך לנקות אחריה.

ענף אורך חיים - תקן של צמחיה מלאכותית הוא 7 שנים והיא עשויה להחזיק בלובי שנים ללא צורך בשינוי או החלפה.

חסרונות:

שמש לא מתאים לתנאי חוץ ולשמש ישירה - אם אתם מעוניינים שהצמחיה המלאכותית תחזיק בלובי שלכם לאורך זמן מבלי לדהות או לשנות צורה, עדיף להרחיק אותה משמש. בחשיפה לשמש הצמחיה לא תחזיק מעמד במראה המקורי שלה יותר משנה-שנתיים, וכנראה שלמרוח אותה בקרם הגנה לא יועיל.

צמחיה מלאכותית ללובי בתוך אדניות מותאמות אישית

טיפים לצמחיה מלאכותית ללובי

פלטת צבעים לגוון, אבל לא מדי - צמחיה מלאכותית מאפשרת לנו להתפרע עם הדמיון, אבל אולי עדיף להימנע מלהתפרע עם סגנונות שונים ומשונים ולנסות לשמור על קו עיצובי יחסית דומה. יכול להיות שיהיה קצת מוזר למצוא באותו חלל צמחיה טרופית לצד עץ זית.

צק ליסט  לתכנן מראש - תנסו לדמיין את המראה הכולל של החלל, ואולי אפילו לרשום לעצמכם באילו נקודות בלובי כדאי להוסיף זריקת צבע, או להסתיר בעזרת הצמחיה איזה פגם חיוני. ככה תדעו מה הצרכים שלכם ותוכלו גם לתאר אותם לגנן שיבצע את העבודה.


תחזוקת צמחים מלאכותיים

תחזוקה של צמחיה מלאכותית בלובי היא מינימלית ביותר. אחת לכמה חודשים להעביר מטלית לחה לניקוי האבק שהצטבר על גבי העלים. המהדרים יכולים להוציא את האבנים של חיפוי העציצים, לשטוף ולהחזיר. וזהו. אם הצלחתם להרוג צמחיה מלאכותית, כנראה שהגיע הזמן לפרוש סופית מהתחום.

קיר ירוק של צמחיה מלאכותית בלובי מסעדה

מחיר צמחיה מלאכותית ללובי

המחיר של צמחיה מלאכותית ללובי נגזר כמובן מהתקציב העומד לרשותכם. הוא זה שמהווה את הבסיס לתכנון של הצמחיה והאלמנטים הנוספים אותם תבחרו ללובי.

הגורמים שישפיעו על המחיר הם:

מחיר כלי הקיבול - כדים, אדניות או קונסטרוקציה מיוחדת מותאמת אישית. המחירים משתנים על פי סוג החומר והגודל של כלי הקיבול שתבחרו.

מחיר הצמחים - תלוי בגודל הצמחים ובאיכות שלהם. מחיר הצמחיה המלאכותית מתחיל סביב 40 ₪ לצמחים קטנים. עציצים בינוניים יעלו בין 200-400 ₪ ואילו עציצים גדולים עולים כ-500-800 ₪ לאחד. דגמים מסוימים או עצים גבוהים ומיוחדים עשויים להגיע למחירים גבוהים אפילו יותר.

מחיר מקום השתילה - האם מדובר במיקום נגיש או שיש צורך בעבודה בגובה או במאמץ מיוחד.

מחיר היקף העבודה - הוספת תאורה או בנייה של אלמנטים עיצוביים לפי בקשתכם. ככל שהעבודה של הגנן רבה יותר כך המחיר יעלה בהתאם.


גננים מומלצים

לצמחיה מלאכותית ללובי יש לובי רציני. אם אתם מחפשים גנן שידאג עבורכם לצמחיה מלאכותית ללובי תוכלו להיעזר ברשימת הגננים המומלצים שליקטנו עבורכם, כולם עם המלצות וחוות דעת של לקוחות קודמים. בהצמחה!


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולים צמחים מלאכותיים ללובי?

המחיר של צמחים מלאכותיים מתחיל מ-40 ₪ ותלוי בגודל ובאיכות של הצמחיה שתבחרו. עציצים בגודל בינוני יעלו סביב 200-400 ₪ ועציצים גדולים עולים בין 500-800 ₪ לאחד. עצים גבוהים או מיוחדים יכולים להגיע למחירים גבוהים יותר.

מתי נצטרך גנן בשביל צמחיה מלאכותית ללובי?

1. אם שטח הלובי גדול ואתם לא בטוחים שתדעו לבחור את כמות וסוג הצמחים המתאימים.

2. כשיש צורך בהתקנת תאורה מיוחדת שתתאים לצמחיה.

3. כשמעוניינים בייצור מיוחד של אדניות או תשתית קבועה מבטון ומלט למיקום הצמחיה המלאכותית.

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק