מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מחירים של אינסטלטורים
הזמנתם בעל מקצוע ואתם לא בטוחים אם הוא מבקש מחיר גבוה מידי? אתם קצרים בכסף ומחשבים כל הוצאה מראש? אספנו עבורכם מחירים של תקלות אינסטלציה נפוצות בקרב גולשי אתר מידרג – החל מתיקון של ברז מטפטף ועד להחלפת צנרת. היפרדו מהפומפה ובואו נצלול פנימה. מחירי התקלות המפורטות כאן כוללים מע"מ ומתייחסים לעסקאות אשר בוצעו בשנתיים האחרונות.


מחיר פתיחת סתימות

מחיר של פתיחת סתימה – תקלה זו היא הנפוצה ביותר, כשמעל מ-50% מכמות בקשות המידע לתחום האינסטלציה כוללות תלונה על סתימה. אם מדובר בפתיחת סתימה בכיור או פתיחת סתימה באמבטיה הסכום שתשלמו הוא 250-300 ₪ +מע"מ. אם מדובר בפתיחת סתימה באסלה טווח המחירים יהיה גדול יותר וינוע מ-250 עד 500 ₪.


מה גורם להבדלים במחיר

מחירים של אינסטלטוריםמיקום הסתימה - סתימות שגרתיות באמבטיה, במקלחת, בסיפון, בשרותים יסתיימו בדרך כולל בעלות של עד 250 שקל.  המחירים יעלו לטווח גבוה יותר בכל מה שקשור לסתימות בצנרת הביוב. לדוגמא: חבר מידרג בירושלים שילם 577 שקלים עבור "היתה סתימה בביוב, בסוף הוא פתח את הצינור ביוב של הבניין".

מחירים של אינסטלטוריםשעת ההגעה - אם תקראו לאינסטלטור בשתיים עשרה בלילה אתם צפויים לשלם כפול בהשוואה  לשרות זהה בשעות היום.

מחירים של אינסטלטוריםמורכבות - אם הסתימה מסובכת ודורשת זמן עבודה רב או אמצעים מיוחדים אתם תשלמו יותר. לדוגמא: חבר מידרג שגר בהרצליה שילם 4500 שקל עבור "סתימה רצינית בצינור ארוך במטבח, הוא אומנם לא החליף חלק או משהו, אבל העבודה עצמה היתה ארוכה ורצינית". דוגמא נוספת: חבר מידרג שגר בתל אביב שילם 500 ש"ח עבור "פתיחת סתימה במטבח. זאת היתה עבודה יותר מפתיחת סתימה רגילה. מה שקרה היתה אבנית בכל הצינור. הוא הביא מכשיר מיוחד שניקה את הצינור."

מחירים של אינסטלטוריםלא על הסתימה לבדה - אם יש צורך בהחלפת חלקי צנרת מלבד תיקון הסתימה אתם צפויים לשלם יותר. לדוגמא: חבר מידרג שילם 350 שקלים על "פתיחת סתימה באמבטיה כלל תיקון צנרת" דוגמא נוספת: חבר מידרג שגר בכפר אחר שילם 600 שקלים עבור "תיקון נזילה מהניאגרה התחתונה ופתיחת סתימה באמבטיה".

מחירים של אינסטלטוריםאינסטלטור זול או יקר - אינסטלטור זול יקח לכם מחיר זול יותר. נקודה.


מחיר של איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית

מדובר בחידוש טכנולוגי של השנים האחרונות בכל הקשור לעולם איתור הנזילות. בעבר לקח הרבה מאוד זמן עד שהאינסטלטורים הצליחו לזהות מה מקור הנזילה ומה הדרך הטובה ביותר להגיע אליה ולפתור אותה. היום הדבר פשוט בהרבה ואין צורך בשבירת קירות לצורך בדיקה (מכאן שגם אין צורך בלכלוך המתלווה לכך..). המצלמה התרמית מאפשרת גילוי ואיתור מדויק של מקור הנזילה; אם מדובר בצינור פגום, כשל טכני, איטום לקוי ועוד. כמובן שהתמחור משתנה בהתאם לקלות ההגעה לנזילה, הציוד שבעל המקצוע משתמש בו וההתמקצעות שלו בתחום. טווחי המחירים נעים בין 1,000 ₪ עד 2,000 ₪ .


מחיר של תיקון נזילה של צינור

מחיר של נזילה סמויה בתוך הקיר יותר קשה לראות אותה או להגיע אליה ולכן התמחור בהתאם. טווחי המחיר משתנים מאוד, החל מ-500 שקלים לנזילה קטנה ועד 2,500 שקלים לנזילה גדולה  הכוללת איתור במצלמה תרמית ותיקון. במצב של נזילה  משמעותית כנראה שתדרשו לחציבה בקיר. מחיר של תיקון נזילה גלויה מצינור זולה יחסית - החל מ-250 שקלים ועד 500 ₪ .


מחיר של תיקון נזילה בניאגרה גלויה או סמויה

תיקון נזילה בניאגרה גלויה תעלה 250-350 ₪ ואילו תיקון נזילה בניאגרה סמויה תעלה 250-400 ₪ . הפער הקל נובע מכך שהגישה לצינור החבוי בקיר קשה וזמן העבודה ארוך יותר, אולם לעיתים העבודה פשוטה ואין פער כלל.

 תיקון נזילה בניאגרה

 


מחיר פתיחת סתימה בביוב הראשי של הבית או הבניין

מדובר בתקלה מאוד לא נעימה (שלא נדבר על הריח). תיקון סתימה כזו, תעלה לנו החל מ-500 ₪ ועד 1,000 שקלים  כתלות בגודל הבניין או מצב הסתימה והעבודה  שיש לעשות מסביב (למשל הזמנת ביובית או ניקוי שורשים).


מחיר של פתיחת סתימה של צינור בבניין

עוד תקלה המתרחשת בבתים משותפים, עלות תיקון של סתימה כזו מתומחרת החל מ-500 עד 800 ₪ וגם התמחור שלה משתנה מאותן סיבות של הסעיף הקודם.


מחיר של תיקוני אינסטלציה בחדר האמבטיה

מחיר של תיקוני אינסטלציה בחדר האמבטיה – מה זה כולל? פתיחת סתימות באמבטיה, פתיחת סתימות בביוב ועוד תיקונים קטנים. התמחור הממוצע לכך הוא סביב ה-400 ₪ . יש לכם תקלות קטנטנות נוספות? עדכנו את האינסטלטור, ברוב המקרים מדובר בדברים פשוטים במיוחד שיגרמו לכם לחסוך כסף לקריאת שירות נוספת.

 תיקוני אינסטלציה בחדר האמבטיה

ומה עם התקלות היקרות באמת? לפי העסקאות שבוצעו דרך האתר, הן גם אלה שפחות נפוצות


מחיר של החלפת צנרת בבית פרטי

מחיר של החלפת צנרת בבית פרטי (דהיינו צנרת סמויה) משתנה בהתאם לתקלה – מה אורך הקו שצריך להחליף? האם יש עיקופים עם הצנרת? כמה ריצוף יש לפתוח ולהחליף אחר כך?

לרוב החלפה של הצנרת בלבד ללא איתור הנזילה וללא ריצוף תעלה 350-400 ₪ למטר.

איתור נזילה וריצוף יכפיל את המחיר – מחיר החלפת צנרת כולל איתור וכולל ריצוף מחדש (ללא קרמיקה) יעלה כ-650-800 ₪ למטר.

אם זאת, אם יש לכם בבית צנרת ברזל היא לרוב כבר חלודה וברגע של פיצוץ את כל נקודת המים – מחיר החלפת נקודת מים נע בין 1,500-1,700 שקלים.

בשביל לעודד אתכם מדובר בתקלה מאוד לא נפוצה כשאחוז קריאות השירות בנושא עומד על 0.02% בלבד.

פיצוץ צנרת עם חלודה

 

 


מחיר של תיקון פיצוץ בצנרת

מחיר של תיקון פיצוץ בצנרת יעלה לכם החל מ-500 ₪ עד 2,500 ₪ . טווחי המחירים משתנים בהתאם לגודל הצנרת שיש להחליף כמו גם לקושי של איתור הפיצוץ והגישה אליו. מקרים של פיצוץ בצנרת יכולים להיות מסובכים עוד יותר, שכן ייתכן גם נזק משני בקיר, ברצפה או במערכת האינסטלציה – בבית או בבית השכנים, וכן ייתכן גם נזק לרכוש. כמובן שנזקים אלו כבר יכולים לעלות כסף רב וזאת בהתאם לחומרת הנזק.

חשוב לציין שבכל הנוגע להחלפת צנרת או תיקוני צנרת המחירים משתנים מאוד בהתאם לתמונה בשטח ולמצב הצנרת. בבתים חדשים לדוגמא, בהם הצנרת עשויה פלסטיק, קל יותר להחליף חלקים מהצינורות נקודתית (כ-850 ₪ עד 1,300 ₪ לנקודת צנרת חדשה).


מחיר של החלפת אסלה והחלפת כיור

מחיר של החלפת אסלה והחלפת כיור – החלפות אלו נעשות במסגרת שיפוץ וחידוש, או לחילופין סדקים, בלאי ותקלות חוזרות שמחייבות אותנו להחליף ציוד. מחיר ההחלפה בשני המקרים זהה, החל מ-400 ₪ ועד 1,000 שקלים . המחיר שתשלמו תלוי בסוג האסלה או הכיור שתבחרו להתקין ובתנאי חדר האמבטיה ופשטות ההתקנה. המחיר לרוב לא כולל בתוכו את האסלה או הכיור עצמם.


המלצות על אינסטלטורים

ריכזנו עבורכם כאן באתר רשימת המלצות על אינסטלטורים אמינים לפי חוות דעת של  מאות לקוחות קודמים. ההמלצות של הלקוחות מתקבלות רק בשיחה טלפונית, עם לקוחות אמיתיים, שקיבלו שרות מהאינסטלטורים שברשימה.
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק