מוקד טלפוני: 1-700-707-233

החלפת סיפון מחיר
אם אתם זקוקים להחלפת סיפון כנראה שהסיפון שלכם שחוק לחלוטין או שההברגה שלו נהרסה וגרמה לנזילה. חשוב שתדעו - לא כל נזילה מהסיפון דורשת החלפה שלו ובדרך כלל זה מסתכם בהחלפת גומיות בלבד. מחיר החלפת סיפון הוא קצת כמו הסיפון עצמו - קשיח ויציב עם אופציות לפיתולים. כלומר, נע בטווח שבין 300-400 ש"ח.  במאמר הבא תמצאו את כל המידע על מחיר החלפת סיפון, מה עלול לייקר אותו, והבדלים בין שני הסוגים העיקריים.


מחיר החלפת סיפון

אחרי שוידאתם שהנזילה מהסיפון היא לא עבודה של החלפת גומיות בלבד, ניגש לעניינים (ולמחירים).

כסף מחיר החלפת סיפון סטנדרטי לכיור אמבטיה נע בטווח שבין – 300-350 ₪ כולל מע"מ. 

כסף מחיר החלפת סיפון סטנדרטי לכיור מטבח נע בטווח שבין – 350-400 ₪ כולל מע"מ. 

כסף עלות ביקור אינסטלאטור להחלפת גומיות בסיפון נעה בטווח שבין 250-300 ₪ כולל מע"מ. 


מה משפיע על מחיר החלפת סיפון?

מחיר החלפת סיפון תלוי במורכבות העבודה העבודה, בסוג הסיפון ובחברה שמציירת אותו. 

 

מורכבות העבודה

 נתחיל בעניינים טכניים שמשנים את אופן העבודה של האינסטלאטור, ועלולים לייקר את המחיר:

אחד מיקום הסיפון – כפי שראיתם במחירים כאן למעלה, מחיר החלפת סיפון בכיור אמבטיה זול יותר ממחיר החלפת סיפון בכיור מטבח. ולמה זה ככה אתם שואלים? כי לכיור המטבח צריך להתאים את הסיפון לונטיל* שלו, ועבודת החיבור במצב הזה מורכבת יותר. לעומת זאת, בכיור האמבטיה אין צורך לחבר את הסיפון לונטיל ופשוט מחליפים את הסיפון עצמו AS IS

כוכבית אם תהיתם מה זה ונטיל (אביק בעברית צחה) – זה מסנן האוכל המתכתי שמובנה בכל כיור, והמתקן שנמצאת מתחתיו. 

מספר שתיים  מרחק יציאת הביוב מהסיפון – בסוף, הסיפון הוא צינור שמעביר את המים היוצאים מהברז בכיור אל הביוב. אם הכיור שלכם נמצא רחוק מיציאת הביוב העבודה תכלול הוספת חיבורים בין צינור הניקוז לבין הסיפון. בדרך כלל עבודה כזו מייקרת את מחיר החלפת הסיפון בכ-80-100 ₪. 

לדוגמא, החלפת סיפון בכיור מטבח שיציאת הביוב באזור רחוקה יחסית מהכיור, תעלה בממוצע כ-500 ש"ח. 

במידה ומדובר בכיור של מטבח חדש, מחיר החלפת סיפון עלול להגיע גם ל-550 ש"ח. וזה בגלל הונטיל המיוחד שקיים במטבחים חדשים מהקבלן (נרחיב על יצרן הסיפון שמתאים לכיורים האלו בהמשך).

החלפת סיפון בכיור אמבטיה

 

סוג הסיפון

יש שני סוגים עיקריים שנפוצים בשוק - סיפון שרשורי וסיפון רגיל. לכל אחד מהם יש כמה סוגי יצרנים. גם סוג הסיפון וגם היצרן משפיעים על מחיר של הסיפון.

סיפון שרשורי הוא סיפון שנמצא בדרך כלל בכיור אמבטיה, מזכיר קצת אקורדיון,  וארוך יותר מהסיפון שנמצא בכיור המטבח. לעומת זאת, סיפון רגיל שנמצא בדרך כלל בכיור מטבח הוא בצורת 90 מעלות ובשונה מסיפון האמבטיה, אין אפשרות משחק איתו כדי להגיע לצנרת הביוב. למרות שהסיפון השרשורי ארוך יותר ובעל אפשרות תמרון, הוא זול יותר מהסיפון הרגיל (קטן פי 3 ממנו). וזו עוד סיבה לכך שהחלפת סיפון בכיור אמבטיה זולה יותר מהחלפת סיפון בכיור מטבח. 

החלפת סיפון

 

יצרניות סיפון

מעבר לסוג עצמו המחיר משתנה גם בהתאם ליצרנים השונים של הסיפונים אבל זה משהו שאתם כלקוחות פחות תתעסקו איתו. מה שכן, יצרן שכדאי שתכירו להשכלה כללית זה ליפסקי - יצרן אמריקאי שמתאים את הסיפון שלו לונטיל של כיורי המטבח החדשים. סיפון כזה ייקר את העסק בכ-50-100 ש"ח.

לגבי שאר היצרנים - רוב יצרני הסיפון מעולים והסיפונים בדרך כלל קשיחים ומחזיקים לאורך שנים. היצרן היחידי שרוב האינסטלאטורים כבר לא משתמשים בו הוא הסיני - הוא פחות עמיד ועולה כמו שאר הסיפונים.

סיפון שרשורי

מחיר החלפת סיפון - זול יותר לבד או בעזרת אינסטלטור?

לגבי קניית הסיפון - זה לגמרי אפשרי לקנות אותו בחנות אבל זה פשוט יצא יקר, וחבל. האינסטלטור קונה כמויות גדולות של סיפונים שונים ולכן הוא מתמחר אותם זול יותר.

ולגבי ההחלפה עצמה, גם אם אתם אינסטלטורים בנשמה - מומלץ שתשאירו את העבודה הטכנית לאינסטלטורים בלבד. אם תחליפו אותו לא נכון אתם עלולים ליצור נזילה ואז המחיר כבר יהיה יקר בהרבה.

אבל אם בכל זאת אתם מעדיפים לעשות את העבודה בעצמכם, צפו בדוד, אינסטלטור מומלץ, שמסביר שלב אחרי שלב על החלפת סיפון:

 


אינסטלטורים מומלצים להחלפת סיפון

סיפון רעוע זה מקרה של אחת ל-כמה שנים. כדי שלא תדעו נזילות ותקלות נוספות בסיפון לשנים הבאות - כדאי שתזמינו אינסטלטור מיומן. בדיוק בשביל זה, ריכזנו לכם כאן רשימה של אינסטלטורים מומלצים להחלפת סיפון. אחרי כל עבודת החלפת סיפון נציג ממידרג מתקשר ללקוח ולוקח חוות דעת. ככה, יחד אתכם נוכל לשמור על הדירוגים מעודכנים באתר. 


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה להחליף סיפון לכיור מטבח?

מחיר החלפת סיפון סטנדרטי לכיור מטבח נע בטווח שבין – 350-400 ₪ כולל מע"מ. 

לעוד פרטים ודברים שחשוב לשים לב אליהם כשזה מגיע להחלפת סיפון לכיור מטבח, מוזמנים להציץ למעלה :) 

כמה עולה החלפת סיפון לכיור אמבטיה?

מחיר החלפת סיפון סטנדרטי לכיור אמבטיה נע בטווח שבין – 300-350 ₪ כולל מע"מ. 

לעוד פרטים ודברים שחשוב לשים לב אליהם כשזה מגיע להחלפת סיפון לכיור אמבטיה, מוזמנים להציץ למעלה :) אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק