מוקד טלפוני: 1-700-707-233

משקפי שמש אופטיים - מחיר
אומנם היינו שמחים לכתוב לכם מה המחיר של משקפי שמש אופטיים ולשלוח אתכם בבטחה לים, אבל האמת שמחיר משקפי שמש אופטיים הוא דבר ששווה להתעכב עליו. ברוב המקרים מחיר משקפי שמש אופטיים ינוע בין 700-2,000 ₪. מתי תשלמו יותר ומתי פחות? זה בעיקר תלוי בכמה תרצו להשקיע. שנייה לפני הים, אתם מוזמנים לעשות עצירה אצלנו ולקרוא כל מה שצריך לדעת על מחיר משקפי שמש אופטיים.


מחיר משקפי שמש אופטיים

בואו ניגש ישר לביזנס - טווח המחירים של משקפי שמש אופטיים הוא לא פחות מעצום! בתרחיש הזול, תשלמו כ-450 ₪ עבור זוג עדשות ומסגרת בסיסית. לעומת זאת, בתרחיש קצת פחות נוח לכיס תוכלו למצוא משקפי שמש אופטיים ב-8,000 ₪ ואפילו ב-10,000 ₪ (כן, עיניכם רואות נכון) בהנחה שהחלטתם להשקיע במותג יוקרה, מסגרת מהודרת וציפוי זהב מיוחד. אבל בואו נודה באמת - רובנו אוהבים להתמקם במקום טוב באמצע, ונעדיף לבחור במוצר איכותי ופשוט. לכן, ברוב המקרים על משקפי שמש אופטיים תשלמו בין 700-2,000 . 

שימו לב משקפיים יקרים יותר לא בהכרח מעידים על משקפיים איכותיים יותר. אז גם בחרתם במוצר שעולה 1,800 ₪ עם ציפוי מרשים, זה ממש לא אומר שמשקפי שמש אופטיים במחיר 800 ₪ יעשו עבודה פחות טובה, אז אל תתנו למחיר לסנוור אתכם מחייך

 

משקפי שמש אופטיים

מה משפיע על מחיר משקפי שמש אופטיים?

משקפי שמש אופטייםתרשום, תרשום: לסוג המרשם שלכם יש השפעה על סוג ועובי העדשה שתותאם לכם – ובהתאם גם על המחיר שתשלמו. במרשמים נמוכים (עד מספר 2) מחיר העדשות צפוי להיות אחיד, מעבר לכך ככל שהמרשם עולה כך גם המחיר. למשל, בעוד שעל זוג עדשות במרשם 2 תשלמו כ-250-450 ₪, עדשה במרשם 10 כבר תעלה קרוב ל-1,000 ₪. שימו לב שאם יש לכם צילינדר קטן בעין המחיר צפוי להישאר בעינו. לעומת זאת, צילינדר בעוצמה בינונית-גבוהה (מעל 2) יוסיף כ-100-300 ₪ למחיר הכולל.

משקפי שמש אופטייםמעל המצופה: כשאתם באים לבחור ציפוי למשקפי שמש אופטיים יש שני דברים שצריכים לעניין אתכם – שהוא מספק הגנה מפני קרינת UV ומפני סינוור. מעבר לכך תוכלו למצוא ציפויים שונים שלא קשורים בהגנה ישירה על העיניים אלא מעניקים יתרונות אחרים של נוחות או אסתטיקה - ציפוי מראָה מחזיר אור או ציפוי פולארויד שמקטין את הסינוור ממשטחים הם רק חלק מהרשימה. אנחנו יודעים שאין לכם ציפיות שציפויים מיוחדים יבואו בחינם, ואתם לגמרי צודקים כי הם צפויים להקפיץ את המחיר בכמה מאות שקלים.

 

משקפי שמש בציפוי מראה

 

משקפי שמש אופטייםצאו מהמסגרת: מסגרות למשקפי שמש אופטיים (ובכלל) הן עולם ומלואו. בעוד שמסגרת אחת תעלה 150 ₪, מסגרת שנייה תעלה 1,000 ₪. עם זאת, לרוב תשלמו כ 250- 500 ₪ עבור מסגרת. הבחירה במסגרת היא בעיקר אסתטית והיא לגמרי שלכם – ככל שהמסגרת שתבחרו תהיה מהודרת יותר או גדולה יותר, כך המחיר שתשלמו יהיה גבוה יותר.

משקפי שמש אופטייםלשם יש מחיר: קצרה היריעה מלמנות את כל יצרניות משקפי השמש האופטיים אבל כמו כל מוצר, גם כשמדובר במשקפי שמש אופטיים יש מותגים מוכרים יותר והבחירה בהם תשפיע על המחיר. כך למשל יצרניות בעלות שם כמו ray-ben, cartier, Vogue, Oakley ו-Rudy Project צפויות לגבות מחיר כפול ואפילו משולש בהשוואה לחברות מוכרות פחות. כולנו רוצים לסובב ראשים עם משקפי ווג, אבל קחו בחשבון שהמותג הוא דווקא לא ערובה למוצר איכותי יותר. כשמתאימים משקפי שמש אופטיים, הדבר הקריטי ביותר הוא שהתאמת העדשות והמסגרת תעשה לפי הנתונים שלכם - המרשם, הרגלי הראייה והצרכים הספציפיים שלכם.


משקפי שמש אופטיים – מחירים לדוגמה

משקפי שמש אופטייםמחיר משקפי שמש אופטיים מרשם 2:

עדשות אופטיות (מרשם 2) – 250 ₪

מסגרת קטנה – 250 ₪

ציפוי UV– כלול במחיר

סך הכל: 500 ₪ ללא מע"מ.

 

משקפי שמש אופטייםמחיר משקפי שמש אופטיים מרשם 4:

עדשות אופטיות (מרשם 4) - 450 ₪

מסגרת משקפיים גדולה (לא ממותגת) – 400 ₪

ציפוי פולארויד - 500 ₪

סך הכל: 1,350 ₪ ללא מע"מ

 

משקפי שמש אופטייםמחיר משקפי שמש אופטיים מרשם 2, מסגרת OAKLEY:

עדשות אופטיות (עד מרשם 2) – 250 ₪

מסגרת משקפיים ממותגת (OAKLEY) – 750 ₪

ציפוי מראה פולארויד – 800 ₪

סך הכל: 1,800 ₪ ללא מע"מ


איך בוחרים משקפי שמש אופטיים?

אז כבר הבנו שמדובר בהוצאה לא קטנה, ואם כבר מוציאים את הכסף – אז כבר כדאי לבחור במוצר טוב. איך לבחור אתם שואלים? יש כמה דברים ששווה להתעכב עליהם:

שלב ראשוןלא על הסטייל לבדו: זה אולי נשמע קצת מוזר, אבל לפני שמשקפי שמש הפכו להיות שם נרדף לסטייל, המטרה הראשית שלהם הייתה להגן על העיניים שלנו. מעבר ליופי, כשאתם בוחרים משקפי שמש אופטיים חשוב לוודא שהם נוחים לכם ושהמסגרת יושבת כמו שצריך ולא לוחצת מדי. בנוסף כדאי לזכור שמשקפי שמש לא מגנים רק על העיניים אלא גם על העור מסביב לעין, בייחוד על העפעפיים, לכן חשוב לבחור בעדשות שמכסות את העיניים במלואן.

מספר שתייםהתאמת המשקפיים: כדי להכין משקפי שמש אופטיים האופטומטריסט ייקח משקפי שמש (או משקפי ראייה) קיימים, יוציא מהם את העדשות הקיימות ולאחר מכן יתאים להן במעבדה עדשות אופטיות בהתאם למרשם ולמסגרת. קחו בחשבון שגם אם נדלקתם על משקפי שמש מדגם מסויים, לא תמיד תוכלו להפוך אותם למשקפי שמש אופטיים. למשל משקפי שמש עם עדשות קמורות יתאימו למרשמים נמוכים ובינוניים, אבל לא יתאימו למרשמים גבוהים. בנוסף, משקפי שמש מסוג מסכה, כלומר כאלה שמורכבים מעדשה אחת מוארכת, לא יתאימו כשיש מרשמים שונים לכל אחת מהעיניים.

שלושאיפה קונים: לא פעם יש פערי מחירים משמעותיים בין חנויות האופטיקה השונות. ואם זה לא מספיק, גם היכולת שלנו כצרכנים לדעת אם המשקפיים שבחרנו עומדות בתקן הישראלי להגנה מפני קרינת UV די מוגבלת (אלא אם רכשנו מכשיר ביתי למדידת קרינה). אז איך מתגוננים מפני קרינת החאפרים? תמיד כדאי לרכוש משקפי שמש אופטיים בחנות אופטיקה מוסדרת ולא בדוכן משקפיים אקראי, ואם יש לכם המלצות על האופטומטריסט – מה טוב.

 

משקפי שמש אופטיים

אופטומטריסטים להתאמת משקפי שמש אופטיים

אחרי שהבנו כמה הולכים לעלות לנו משקפי שמש אופטיים, הגיע הזמן להכין את גופנו (וכיסנו) לקיץ ולבחור במשקפי שמש אופטיים שיוציאו לכולם את העיניים (בקטע טוב כן?). כאן תוכלו למצוא רשימה של אופטומטריסטים מומלצים להתאמת משקפי שמש אופטיים לפי חוות דעת של לקוחות אמיתיים. שיזוף נעים!
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק