מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מחירון שיפוצים

מחירון השיפוצים של מידרג נועד לעזור לאלו שרוצים לשפץ את הבית אבל מפחדים לחרוג מהתקציב שקבעו, לאלו שרוצים לקבוע יעד תקציבי אבל אין להם שום אינדיקציה על עלות של שיפוץ בית, ולאלו שקיבלו הצעת מחיר אבל רוצים לוודא שלא עוקצים אותם במחיר. אז איך עובד מחירון השיפוצים? האם אפשר להתאים אותו אישית לשיפוץ שלכם? ושאלה חשובה במיוחד – האם הוא מדויק? כל התשובות לשאלות שרציתם לשאול על מחירון השיפוצים - לפניכם

 


למה צריך מחירון שיפוצים?

אם אתם עומדים לפני שיפוץ גדול, אתם בוודאי יודעים כמה קל ללכת לאיבוד בין ההוצאות הכלכליות הלא נגמרות. בין אם זה שיפוץ אמבטיה, או עבודות גבס בסלון, כדאי לדעת מראש כמה אתם הולכים להוציא על השיפוץ, ולכן כמובן, לקבל מראש הצעת מחיר מסודרת מקבלן השיפוצים. אבל יש כמה בעיות במשוואת המחיר והשיפוץ: הראשונה, אתם לא באמת יודעים כמה אמורה לעלות כל עבודה, ולכן הכנת תקציב מראש יכולה להיות בעייתית. השנייה, אתם עלולים (חס וחלילה!) ליפול על שיפוצניק רמאי שייתן לכם מחירים גבוהים הרבה יותר ממה שהשיפוץ באמת אמור לעלות לכם.

הפיתרון – מחירון שיפוצים

אז מצאנו את הפיתרון ובנינו מחירון שיפוצים שמותאם לקריטריונים האישיים שלכם. ככה תוכלו לקבל הערכת מחיר לשיפוץ בלי להביא שיפוצניקים אליכם הביתה, ואפילו בלי להידרש לדעת מה בדיוק אתם רוצים לעשות בשיפוץ. במחירון ניתן לחשב יותר מ-2 מיליארד(!) קומבינציות לשיפוץ דירה.

למחירון השיפוצים לחצו כאן

למחשבון המטבחים לחצו כאן 

 

מה אפשר למצוא במחירון השיפוצים?

במחירון השיפוצים תוכלו לבחור את הקטגוריות של השיפוץ שלכם, החל משלב גודל הדירה ועד הקומה שבה אתם גרים. בנוסף, תוכלו לבחור את העבודות שאתם עושים בשיפוץ – אינסטלציה, חשמל, ריצוף, צבע ועוד, וכמובן את המחירים לכל עבודה.

בסוף תוכלו לראות פירוט כולל של המחיר ואפילו רשימת שיפוצניקים מומלצים, על פי חוות דעת שנתנו עליהם לקוחות קודמים.

תוצאות המחירים מתעדכנות אונליין עם כל שינוי שתעשו בכל פרמטר, כך שתוכלו תמיד לדעת מתי אתם חורגים מהתקציב ולהיות תמיד עם היד על הדופק.

 

נוחם, מנהל האתר, מסביר על מחשבון השיפוצים בתוכנית חיסכון


מחירון השיפוצים – איך זה עובד?

מחירון השיפוצים בנוי בצורה שמאפשרת לכם לשחק עם הקריטריונים של השיפוץ ולראות כיצד המחיר משתנה בכל פרמטר.

 

מחירון שיפוצים שלב א': פרטים על הדירה שלכם

בשלב הראשון תצטרכו להכניס פרטים על הדירה שלכם – מיקום בארץ, גודל הדירה במ"ר וקומה.

תמונה

 

מחירון שיפוצים שלב ב': בחרו את סוג השיפוץ שלכם

בשלב הבא, תוכלו לבחור את סוג העבודה שאתם מתכננים לעשות בשיפוץ, ולתכנן לפי הפרמטרים השונים. למשל: תחת הקטגוריה "צביעה", יהיה עליכם לבחור את היקף הצביעה בדירה (האם אתם מתכננים לצבוע את כל הדירה או רק חלק ממנה?) ואת איכות הצביעה- האם זו צביעה בסיסית של תיקוני חורים או מעבר לכך?

בכל פעם שתשנו את הפרמטרים, המחיר ישתנה ויוצג בחלק התחתון של המסך.

תמונה

 

תמונה

 

תמונה

 

מחירון שיפוצים שלב ג': כמה זה יעלה לכם?

אחרי שסיימתם לבחור את כל הקטגוריות בשיפוץ שלכם, לחצו על "לפירוט", ובמסך הבא יופיע לכם המחיר הסופי, ופירוט של כל סוגי העבודות שבחרתם.

תמונה

 

מחירון שיפוצים שלב ד': שיפוצניקים מומלצים

בסוף העמוד, תוכלו למצוא רשימת שיפוצניקים מומלצים. שם תוכלו לקרוא את חוות הדעת והציונים שנתנו להם לקוחות אחרים שביצעו שיפוץ בבית.

תמונה

 


איך בנינו את מחירון השיפוצים?

בשלב הראשון ביקשנו מ-20 קבלני השיפוצים המדורגים ביותר באתר הצעות מחיר אמיתיות לשיפוץ. ביקשנו כמה שיותר מידע על כמה שיותר סוגי עבודות שיפוץ, החל מצבע, דרך חשמל ועד לעבודות אינסטלציה.

בשלב הבא, עשינו טווח מחירים ממוצע שהתבסס על המידע שקיבלנו מהשיפוצניקים, יחד עם מידע שקיבלנו מלקוחות על מחירי השיפוץ שלהם.

אחרי בניית מחירון השיפוצים ביצענו אימות נוסף – ביקשנו גם מקבלני שיפוצים לנסות אותו, וגם מלקוחות שביצעו שיפוץ בביתם, כדי לוודא שהוא עובד נכון.

התוצאה: מחירון שיפוצים מפורט שנותן טווח ממוצע של מחירים לפי מיקום בארץ, גודל הדירה, קומה, עבודת השיפוץ ואיכות העבודה.

האם מחירון השיפוצים נותן מידע אמין?

כן. ואתם מוזמנים לבדוק בעצמכם


שאלות שכדאי לשאול בקבלת הצעת מחיר לשיפוץ

גם אם קיבלתם הצעת מחיר שנראית לכם טוב, יש כמה שאלות שכדאי שתשאלו את השיפוצניק כדי שלא תגלו הפתעות בהמשך:

  • האם המחיר כולל מע"מ?
  • האם המחיר כולל פינוי של הפסולת?
  • איזה דברים בלתי צפויים יכולים להתווסף למחיר שנתת בהצעה?
  • האם עלות חומרי השיפוץ נכללת בהצעת המחיר?
  • אילו בעלי מקצוע ישתתפו בשיפוץ והאם השכר שלהם נכלל בהצעת המחיר?
  • איזה דברים בלתי צפויים יכולים להתווסף למחיר שנתת בהצעה?

שיפוצניקים מומלצים

אחרי שבדקתם את מחירון השיפוצים שלנו, והחלטתם על השיפוץ שאתם רוצים לעשות, זה הזמן לבחור קבלן שיפוצים. כשבוחרים קבלן לשיפוץ הדירה, כדאי לקבל המלצות מלקוחות אחרים. בדיוק בגלל זה ריכזנו לכם רשימה של שיפוצניקים מומלצים על פי חוות דעת וציונים של לקוחות אחרים.

איך תבחרו שיפוצניק טוב?

שאלות נפוצות לדף זה

מה זה מחשבון שיפוצים?

מחשבון השיפוצים של מידרג מאפשר להכניס את נתוני השיפוץ האישיים שלכם, לפי גודל הדירה, איכות השיפוץ, היקף השיפוץ ועוד, וכך לקבל טווח מחירים רלוונטי לשיפוץ שמותאם באופן אישי אליכם.

מה מיוחד במחירון השיפוצים של מידרג?

מחירון השיפוצים של מידרג מאפשר לכם לבדוק את עלות השיפוץ באופן שמותאם אישית אליכם, עוד לפני שהזמנתם שיפוצניק הביתה ועוד לפני שקיבלתם הצעות מחיר.

איך בנינו את מחירון השיפוצים?

בשלב הראשון ביקשנו מ-20 קבלני השיפוצים המדורגים ביותר באתר הצעות מחיר אמיתיות לשיפוץ. 

בשלב הבא, עשינו טווח מחירים ממוצע שהתבסס על המידע שקיבלנו מהשיפוצניקים, יחד עם מידע שקיבלנו מלקוחות על מחירי השיפוץ שלהם. 

אחרי בניית מחירון השיפוצים ביצענו אימות נוסף – ביקשנו גם מקבלני שיפוצים לנסות אותו, וגם מלקוחות שביצעו שיפוץ בביתם, כדי לוודא שהוא עובד נכון. 

התוצאה: מחירון שיפוצים מפורט שנותן טווח ממוצע של מחירים לפי מיקום בארץ, גודל הדירה, קומה, עבודת השיפוץ ואיכות העבודה.

כמה עולה לשפץ בית?

במחירון השיפוצים תוכלו לבדוק כמה יעלה לכם לשפץ את הבית באופן שמותאם אישית אליכם – לפי גודל הדירה, מיקום הדירה והיקף השיפוץ שתרצו לעשות.

איך מחשבים עלות שיפוץ?

במחשבון השיפוצים תצטרכו להכניס את הפרמטרים על השיפוץ שלכם, למשל, האם הוא כולל עבודות צביעה או אינסטלציה, ואם כן באיזה היקף? בכל שלב תוכלו לראות את טווח המחירים שאליו הגיע השיפוץ שלכם

מה זה מחשבון המטבחים?

מחשבון המטבחים מאפשר לכם להכניס את נתוני המטבח שאתם רוצים, ולקבל הצעת מחיר מותאמת אישית. למשל, תוכלו לבחור כמה מגרות תרצו, האם תרצו אי, ובאיזו איכות תרצו את ידיות הארונות. 

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק