מוקד טלפוני: 1-700-707-233

ניקוי חלונות מקצועי

החלונות לא תמיד זוכים להיות הכוכבים במסיבת הניקיונות, ולגמרי מובן למה. מצד אחד, ניקוי חלונות לוקח זמן רב ביחס למטלות ניקיון אחרות, כי הוא קשה פיזית ומתיש. מצד שני, חלון מבריק משרה אווירה נקייה על כל החלל, ובמקרים מסוימים, כמו בזמן מעבר דירה או שיפוץ, ניקוי חלון מקצועי נדרש ממש. מתי אפשר ללכת על שיטת עשה זאת בעצמך ומתי רצוי להשקיע בניקוי חלונות מקצועי? 

 


מתי כדאי להזמין חברה לניקוי חלונות מקצועי

יש מגוון סיבות להזמין חברת ניקיון מקצועית לניקוי החלונות - 

ניקוי חלונות מקצועי מעבר דירה - אם עברתם לדירה חדשה, או אם שיפצתם את הבית (קודם כל, מזל טוב) כנראה שתצטרכו להזמין חברה לצורך ניקוי חלונות מקצועי. שאריות של רובה, בטון, צבע וכתמי שפכטל הם רק חלק מהמזכרות ששיפוץ הבית ישאיר על החלונות בביתכם. ניקוי של כתמים כאלה דורש שימוש בכלי ניקוי עדינים כמו סכין דקה מאוד וסקוץ' לבן (סוג של סקוץ' עדין במיוחד) ובעיקר – דורש מיומנות כדי לא להשאיר שריטות על החלון.

 ניקוי חלונות מקצועי - כלים מיוחדים

ניקוי חלונות מקצועי סוג החלון - אם יש לכם חלון עם פרופיל בלגי, חשוב מאוד להקפיד לנקות אותו עם כלי ניקוי עדינים במיוחד בגלל המסגרת העדינה והדקה יחסית שלו. כפי שאתם וודאי יודעים, החלון עצמו יקר מאחרים, ולכן ההמלצה שלנו היא לא לקחת את הסיכון ולהזמין חברת ניקוי חלונות מקצועית, כזאת שגם תתן אחריות במקרה של נזק לחלון.  

ניקוי חלונות מקצועי פרקט בבית -  במידה ויש לכם בבית רצפת פרקט תצטרכו להיזהר במיוחד בזמן ניקוי החלונות, מפני שמים גורמים לפרקט להתנפח והורסים אותו. כדי למנוע נזקים, מנקה חלונות מקצועי יגיע עם שואב תעשייתי ששואב גם מים וגם אבק, וידאג שגם אם מים טפטפו לרצפה הם לא יחלחלו פנימה ויזיקו לפרקט. בנוסף, חשוב שתדעו שכמה טיפות מחומר ניקוי פעיל יגרמו לנזק בלתי הפיך לפרקט, ולכן במקרה ואתם מנקים לבד, הקפידו להשתמש רק במים וסבון. 

ניקוי חלונות מקצועי ניקוי חלונות בגובה - איך אפשר לנקות חלונות מבחוץ? אם יש לכם חלונות גבוהים שלא ניתנים לפירוק, בכדי לנקות אותם מבחוץ לא יהיה מנוס ותצטרכו להזמין חברת ניקיון מקצועית. במקרה הזה, לא כל חברת ניקיון תתאים –וודאו שאתם מזמינים חברת ניקיון מקצועית שמתמחה בניקוי חלונות בגובה ושיש לה את הרישיונות והביטוחים הנדרשים בכדי לעסוק בכך.  

 ניקוי חלונות מקצועי

מה כולל ניקוי חלונות מקצועי

אם בחרתם להזמין חברה לצורך ניקוי חלונות מקצועי, העבודה המקובלת כוללת את ניקוי החלון, המסילה, המסגרת והתריס. התשלום עבור העבודה כולל גם את פירוק החלון והחזרתו למקום, את חומרי הניקוי ואת החזרת הבית למצבו הקודם. אם יש לכם רהיטים שמפריעים לנגישות אל החלון, ציינו זאת מראש בפני בעל המקצוע וסכמו מראש מחיר אשר כולל את הזזתם. הדרך הכי טובה למנוע  אי-הבנות בסוף היא פשוט לוודא שכל מה שסיכמתם יהיה מצויין בכתב בהצעת המחיר. 

כאן תוכלו לראות הסבר על ניקוי מסילות חלון:
 

 


מתי לנקות את החלונות

כשמדובר בחלונות, השאלה היא לא רק איך לנקות אלא גם מתי. ההמלצה היא לנקות את החלונות לפחות פעם בשנה בכדי למנוע הצטברות מסיבית של אבנית על החלון (אחרי שהיא מצטברת זה עסק לא פשוט לנקות אותה). כשתחליטו שהגיע הזמן לנקות את החלונות, חשוב לבדוק את התחזית במועד הקרוב לניקיון כדי שלא תגיע במקרה סופת בוץ שתהרוס את כל העבודה הקשה. טיפ מאיתנו - רצוי מאוד לנקות את החלונות בשעות הבוקר המוקדמות, ולהתקדם בבית לפי כיוון השמש כשהמטרה היא להימנע מניקוי החלון כשיש עליו שמש. הסיבה- השמש גורמת לייבוש המים על החלון יחד עם הלכלוך כך שנוצרת אבנית. מנקה חלונות מקצועי כמובן יתאם איתכם את שעת ההגעה בהתאם לשמש, ויחליט על סדר הניקיון לפי מיקומה.


מחיר ניקוי חלונות מקצועי

בניקוי חלונות, הגודל דווקא לא ממש קובע. תמחור של ניקוי חלונות מקצועי מושפע בעיקר מהזמן שהעבודה לוקחת ולא מגורמים כמו גודל החלון או מספר החלונות, כלומר, הפער במחיר בין ניקוי חלונות בדירת ארבעה חדרים לניקוי חלונות בדירת חמישה חדרים לא גדול בכלל. הסיבה לכך היא שרוב העלות נובעת מעצם הגעת העובדים לביתכם. לאחר שהעובדים נמצאים וכל הציוד זמין, תוספת ניקוי של חלון לא לוקחת זמן רב ולכן התמחור בהתאם. מה כן יכול לשנות את התמחור? חלון קשה לפירוק או לא נגיש יכול בהחלט להעלות את המחיר, אפילו באופן משמעותי.

ניקוי חלונות בדירה ממוצעת של ארבעה עד חמישה חדרים נע בין 700-1,300 ₪, לא כולל מע"מ. ברוב המקרים, אם בדירה יש מרפסת, חלון הגישה אליה (הויטרינה) נכלל במחיר הזה אבל חשוב לוודא את זה מראש מול בעל המקצוע. אם הצעת המחיר שניתנה לא כוללת את חלון המרפסת, התוספת עבורו צריכה להיות בין 100-300 ₪. חשוב שתדעו שבעלי מקצוע רבים לא יהיו מוכנים לבוא "בשביל עבודה קטנה" של ניקוי חלון אחד או שניים, ואם יהיו מוכנים – כנראה שיגבו על כך לפחות 700 ש"ח. לכן, אם כבר הזמנתם חברת ניקיון רצוי שתנצלו את ההזדמנות לנקות את כל החלונות בבית או תשקלו להוסיף עבודות ניקיון מסובכות נוספות.

כך תוכלו לחסכון בעלות ניקוי חלונות מקצועי

ניקוי חלונות מקצועי הוא עסק לא זול, אך בעזרת תכנון נכון בהחלט תוכלו להוזיל את העלויות.

 $ אפשר לאחד כוחות עם השכנים ולהזמין חברת ניקיון עבור שני בתים או יותר. שיתוף פעולה כזה צפוי להוריד את המחיר עבור כל בית ב-200 ש"ח לפחות.

$ כמובן שהתקופה היקרה ביותר להזמנת ניקוי חלונות מקצועי היא לפני פסח, ולכן עדיף לכם להקדים קצת את הניקיונות בשביל לשלם פחות.

 ניקוי חלונות מקצועי

 


ניקוי חלונות – עשה זאת עצמך

החלטתם לחסוך ולהפשיל בעצמכם שרוולים? אין שום בעיה. מלבד המקרים שהזכרנו בהתחלה, אין בעיה לנקות לבד. אנחנו כאן כדי לעזור גם בזה:

ניקוי חלונות מקצועי חומרי ניקוי : האפשרות הקלאסית– מים וסבון. פשוט, קל ועובד. אם אתם לא מאמינים לנו, אז תדעו ששאלנו גם חברות ניקיון איך לנקות חלונות. ורובן בחרו במים וסבון כאפשרות הטובה ביותר. במידה ואתם לא מסתפקים בסתם חלון נקי, ובא לכם חלון מנצנץ, יש לנו טריק ממש פשוט - מוסיפים למים והסבון מעט חומץ שיגרום לחלון שלכם להבריק במיוחד. אם אתם רוצים להשקיע, אפשר לקנות חומר ניקוי, רצוי כזה שמכיל חומר דוחה אבק, למשל חומר  G525 של חברת .BUZI ככה גם תדחו קצת את המועד הבא של ניקוי החלונות.

ניקוי חלונות מקצועיאופן הנקיון :  ספויילר: לא כמו שחשבתם. טובלים סקוץ' עדין בחומר הניקוי ומקרצפים בעדינות את החלון. כתמים שלא ירדו מסירים בעזרת סכין עדינה. לאחר מכן עוברים עם מגב בצורה אופקית וגורפים את המים מצד לצד. אם תהיתם עם מה כדאי לנגב חלונות, חברות ניקיון ששאלנו המליצו לנגב את החלונות עם מטלית מיקרו פייבר על מנת לייבש אותם. טיפ מאיתנו - נהוג לחשוב שעיתונים יעילים לניגוב החלונות, אבל האמת שהיא שהם בעיקר יעילים בלשרוט אותם. שימוש יעיל יותר בעיתונים הוא כמגן לריצפה.

ניקוי חלונות מקצועינקיון המסילה : קודם כל, כדאי להעיף לכלוכים ואבק מהמסילה. איך אפשר להוציא לכלוך ממסילה כל כך צרה אתם שואלים? יש לנו פתרון יצירתי בשבילכם. ניתן בקלות לסלק את האבק ממסילת החלון בעזרת פן לשיער או בעזרת שואב אבק בעל פיה דקה מאוד. לאחר מכן קחו סכין לא חדה, עטפו אותה בסמרטוט לח ונקו את המסילה.


חברות ניקיון מומלצות לניקוי חלונות מקצועי

החלטתם בכל זאת להיעזר בבעל מקצוע? תדעו את מי אתם מזמינים. יש המון אנשים המציגים עצמם כאנשי נקיון מקצועיים, אבל בפועל – הם חסרי ידע ויכולים לעשות יותר נזק מתועלת. כדי למנוע מכם את החוויה הלא נעימה של מפגש עם חאפר, רכזנו עבורכם כאן באתר מידרג רשימה של חברות ניקיון מקצועי המתמחות בניקוי חלונות. לאחר ביצוע העבודה, נציגה ממידרג מתקשרת ללקוח, מקבלת ממנו חוות דעת על השירות, ומעדכנת את הדירוג כך שהציונים באתר נשארים תמיד מעודכנים.


שאלות נפוצות לדף זה

מה המחיר של ניקוי חלונות?

ניקוי חלונות בדירה סטנדרטית של ארבעה - חמישה חדרים יעלה בין 700-1300 ש"ח. רוב העלות נובעת מעצם הגעת חברת הניקיון לדירכתם. גם כמות האבק והנגישות לחלון משפיעים על המחיר.  

איך מבצעים ניקוי חלונות בגובה?

בכדי לנקות חלונות בגובה יש צורך באישורים וביטוחים מיוחדים, ולכן רק חברה מקצועית ומורשה יכולה לעסוק בניקוי חלונות בגובה. יש שיטות שונות לנקות חלונות בגובה. למשל: סנפלינג, מנוף, במות ועוד. בחירת השיטה תעשה בהתאם למבנה ולנגישות. 

מתי כדאי להזמין ניקוי חלונות מקצוע לבתים פרטיים?

בעקון, מתי שרק תרצו. המקרים בהם תזדקקו יותר לשירותי חברת ניקוי מקצועית הם לאחר שיפוץ, או במידה ויש לכם רצפת פרקט שדורשת לנקוט בזהירות יתרה. 

האם ניקוי תריסים נכלל בניקוי חלונות?

חד משמעית כן. ניקוי חלונות מקצועי כולל את ניקוי החלון, המסגרת, המסילה והתריס. 

איך חומץ יכול לעזור לניקוי חלונות?

הוספה של כמה טיפות חומץ לדלי המים והסבון ישדרג את ניקוי החלונות וישאיר את החלונות נוצצים יותר 

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק