מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מחירים של ניקיון דירה אחרי שיפוץ
אז שיפצתם את הדירה, הוצאתם לא מעט כסף, ועכשיו שנייה אחרי שכל האבק שקע אתם יכולים לראות את הדירה החדשה והמשופצת שלכם... או שלא, כי הכול מלוכלך ומבולגן ומלא בשאריות מהשיפוץ. מה עושים עכשיו? אחת האפשרויות היא להזמין חברה שתבצע עבורכם ניקיון דירה אחרי שיפוץ. אבל כמה ניקיון כזה עולה, מה הוא כולל ומה משפיע על מחיר הניקיון? כדי לעזור לכם עם כל זה, הכנו מדריך למחירים של ניקיון דירה אחרי שיפוץ, וגם – טיפים שיעזרו לכם להוריד בעלויות ניקיון הדירה.

 מחיר של ניקיון דירה אחרי שיפוץ

 


ניקיון דירה אחרי שיפוץ - שלב הצעת המחיר

לרוב, הצעת מחיר עבור ניקיון דירה אחרי שיפוץ תעשה בשיחת טלפון עם חברת הניקיון. בשיחה זו עליכם לתאר לחברת הניקיון את גודל הדירה, את השיפוץ שביצעתם ומה בדיוק אתם רוצים שחברת הניקיון תעשה. בהתאם לגורמים האלו ולגורמים נוספים (עליהם נרחיב בהמשך, אל תדאגו מחייך) תקבלו הצעת מחיר מתאימה. עם זאת, במקרים מסוימים חשוב שחברת הניקיון תגיע בפועל אל הדירה כדי להתרשם ממורכבות העבודה, ורק לאחר מכן תקבלו הצעת מחיר מתאימה. למשל, במקרה של דירה גדולה במיוחד.

ואחרי שקיבלתם הצעת מחיר? מרגע זה חברת הניקיון לא אמורה לבצע שינויים במחיר הניקיון, לא משנה מה. גם אם חברת הניקיון תגלה באמצע העבודה שמלאכת הניקיון מורכבת יותר ממה שהם תכננו, או שעליהם להשתמש בחומר ניקיון יקר במיוחד – עליכם ועל הכיס שלכם זה לא אמור להשפיע. אז שלא תתנו לאף אחד לעבוד עליכם.


מה כולל מחיר של ניקיון דירה אחרי שיפוץ

ניקיון דירה אחרי שיפוץ כולל ניקיון מלא של הדירה ומטרתו למחות כל זכר לשיפוץ, ככה שאחרי הניקיון תוכלו פשוט להיכנס לדירה ולגור בה. חברת הניקיון תנקה את כל שאריות האבק והטיח מהדירה, את מריחות הרובה והצבע, תקרצף ביסודיות את הרצפה, תנקה את התריסים, הפנלים, האמבטיות והכיורים – כל מה שצריך כדי להביא את הדירה שלכם למצב מושלם.

אבל, שימו לב שישנם דברים שחברות הניקיון לא מבצעות במסגרת הניקיון אחרי השיפוץ. פינוי פסולת, למשל, הוא באחריותו של קבלן השיפוצים בלבד. בנוסף, חברות הניקיון לא מנקות את קירות הדירה ולא מתעסקות בניקוי מוצרי חשמל שונים.

 ניקיון דירה אחרי שיפוץ

באופן כללי, מחיר של ניקיון דירה אחרי שיפוץ מושפע בעיקר מהמצב של הדירה אחרי השיפוץ. אם מדובר בשיפוץ קל יחסית, או אם קבלן השיפוצים שלכם מסודר במיוחד, כנראה שהדירה לא תהיה מאוד מלוכלכת ועבודת הניקיון אחרי השיפוץ תהיה קלה יחסית. לעומת זאת, אם קבלן השיפוצים השאיר הרבה בלגן ולכלוך – לחברת הניקיון תהיה הרבה עבודה ומחיר ניקיון הדירה יעלה.


השפעת גודל הדירה על מחיר הניקיון לאחר השיפוץ

אחד הגורמים העיקריים שמשפיעים על מחיר ניקיון הדירה לאחר השיפוץ הוא גודל הדירה. ככל שהדירה גדולה יותר, לחברת הניקיון תהיה עבודה רבה יותר ולכן מחיר הניקיון יעלה גם כן. בנוסף, מספר מפלסים שונים מקשים על העבודה של חברת הניקיון ולכן יעלו את המחיר. למשל, מחיר של ניקיון אחרי שיפוץ של דירת ארבעה חדרים בגודל סטנדרטי של 100 מ"ר מתחיל מ-1,300 ₪ ויכול לעלות עד 2,000 ₪ במידה ויש יותר ממפלס אחד בדירה. כמו כן, ניקיון דירת חמישה חדרים בגודל 120 מ"ר יעלה 1,700-2,300 ₪, בהתאם למספר המפלסים בדירה.


מחיר ניקיון חלונות אחרי שיפוץ

אם כבר הזמנתם חברת ניקיון, אתם בטח רוצים שהם גם יבריקו את החלונות בבית, נכון? מחיר של ניקיון דירה סטנדרטית אחרי שיפוץ כולל גם את ניקיון החלונות בדירה. אבל, במידה ויש בדירה שלכם הרבה מאוד חלונות או קירות זכוכית – העניינים מתחילים להסתבך קצת. ניקיון חלונות דורש מחברת הניקיון הרבה מאוד עבודה ומאמץ, מכיוון שצריך לנקות היטב את החלון מכל השפרצות הרובה והצבע, וגם לנקות את מסגרות החלונות, שזו עבודה לא כל כך פשוטה. זו הסיבה שניקיון של הרבה מאוד חלונות או קירות זכוכית יעלו את מחיר ניקיון הדירה עד 20 אחוז ממחירו הראשוני. שימו לב שמדובר בעיקר במקרים של ניקיון דירות גן או דירות פנטהאוז, בהן יש חלונות רבים וגדולים במיוחד. לכן, במקרה כזה מומלץ מאוד שחברת הניקיון תגיע אליכם לדירה לפני הצעת המחיר (ולא להסתפק בתיאור טלפוני של העבודה הנדרשת), כדי שיוכלו להתרשם מכמות העבודה והמורכבות שלה ולתת הצעת מחיר בהתאם.

 מחיר ניקיון חלונות בדירה אחרי שיפוץ

 


מחיר של תוספת פוליש לניקיון דירה אחרי שיפוץ

המחיר הרגיל של ניקיון דירה אחרי שיפוץ כולל קרצוף יסודי של הרצפה שמטרתו להביא את הרצפות למצב הראשוני שלהן. במידה ותרצו לבצע בנוסף פוליש קריסטל או פוליש ווקס, מחיר הניקיון הדירה יעלה.

פוליש קריסטל נחשב לפוליש האיכותי והמקצועי ביותר שקיים בשוק היום, וזו גם הסיבה שהוא ייקר את מחיר העבודה. פוליש קריסטל עולה  20-30 ₪ למטר רבוע, ולכן במקרה של דירה ממוצעת בגודל 100 מ"ר יעלה את המחיר ב-2,000-3,000 ₪. אבל שימו לב שפוליש קריסטל לא מתאים לכל סוגי הרצפות, אלא למרצפות שיש בלבד.

לעומתו, פוליש ווקס אמנם איכותי פחות מפוליש קריסטל, אבל הוא גם הרבה יותר זול. הפוליש מתבצע על ידי מריחת חומר דמוי שעווה על הרצפה שמחליק ומבריק אותה. פוליש וקס עולה כ10-15 ₪ למ"ר, ובסך הכל יעלה את מחיר הניקיון ב-1,000-1,500 ₪ בדירה בגודל 100 מ"ר.

 תוספת פוליש למחיר ניקיון דירה אחרי שיפוץ

איך אפשר להוריד את מחיר ניקיון הדירה אחרי השיפוץ?

אם המחירים של ניקיון דירה אחרי שיפוץ מלחיצים אתכם, קבלו מאיתנו שני טיפים שיעזרו לכם לחסוך קצת בעלויות.

קודם כל, כמו שאמרו כבר לפנינו, הכל שאלה של טיימינג. יולי-אוגוסט הם חודשים עמוסים מאוד בחברות הניקיון, מכיוון שהרבה מאוד אנשים עוברים דירה ויש ביקוש גבוה לחברות ניקיון. אלו גם החודשים בהם המחיר יעלה. ואם כבר אין לכם ברירה ואתם מחליטים לבצע את הניקיון בקיץ,  תקבעו שלושה שבועות מראש לפחות, אחרת לא בטוח שיהיה לחברות הניקיון זמן בשבילכם, והמחיר יהיה מופקע. 

ועוד משהו - גם אם החלטתם לקחת חברת ניקיון כדי שתבריק את הדירה שלכם, זה לא אומר שאתם צריכים לתת להם לנקות את כל הבית. בחלק מהמקרים מצב הדירה יאפשר לקחת עוזר או עוזרת בית לביצוע חלק מהניקיונות, במקום חברת הניקיון. למשל, ניקוי מטבח וניקוי חלונות יכולים להיעשות על ידכם בחלק מהמקרים. במידה והחלטתם לשכור את השירותים של עוזר/ת ניקיון, תוכלו לחסוך עד 40 אחוז מהמחיר הרגיל של ניקיון הדירה על ידי חברת הניקיון.


אם אתם רוצים קצת טיפים לגבי ניקיון דירה לאחר שיפוץ, בסרטון הבא תוכלו לראות בעל חברת ניקיון מסביר כל מה שצריך לדעת על ניקיון אחרי שיפוץ

 


ניקיון דירה אחרי שיפוץ - מחירים לדוגמא

אז הכל טוב ויפה, אבל מה עם קצת מחירים מהשטח? כדי שתוכלו להתרשם מהמחירים בפועל, אספנו בשבילכם מחירים לדוגמא של ניקיון של דירה אחרי שיפוץ.

ניקיון דירה 3 חדרים אחרי שיפוץ יעלה 1,000-1,700 ₪.

ניקיון דירת 4 חדרים אחרי שיפוץ יעלה 1,300-2,000 ₪.

ניקיון דירת 5 חדרים אחרי שיפוץ יעלה 1,700-2,300 ₪.

ניקיון דירת 6 חדרים אחרי שיפוץ יעלה 2,000-2,800 ₪.

ניקיון חלונות או קירות זכוכית רבים בדירת 4 חדרים יעלה את המחיר ב-300-400 ₪.

ניקיון חלונות או קירות זכוכית רבים בדירת 5 חדרים יעלה את המחיר ב-350-450 ₪.

פוליש קריסטלי יעלה את המחיר ב-2,000-3,000 ₪ ל-100 מ"ר.

פוליש וקס יעלה את המחיר ב-1,000-1,500 ₪ ל-100 מ"ר.

 ניקיון דירה אחרי שיפוץ - מחיר

 


חברות ניקיון מומלצות לביצוע ניקיון דירה אחרי שיפוץ

החלטתם לקחת חברת ניקיון כדי שתבריק את הדירה המשופצת שלכם? מעולה! אבל איפה אפשר למצוא חברת ניקיון איכותית ומקצועית, כזאת שתנקה את הדירה כמו שרציתם, ולא תשתמש בחומרים שיהרסו או הדירה או שתעלה את המחיר באמצע יום העבודה? כמו שאולי ניחשתם, יש לנו רשימה של חברת ניקיון מומלצות לביצוע ניקיון דירה אחרי שיפוץ, עם חוות דעת וציונים מלקוחות קודמים עבור כל עבודת ניקיון שביצעו. מה שנשאר לכם לעשות הוא לעבור על חוות הדעת ולבחור את חברת הניקיון שמתאימה לכם. בהצלחה!


שאלות נפוצות לדף זה

איך מנקים בית אחרי שיפוץ?

האפשרות הנוחה ביותר לניקיון דירה אחרי שיפוץ היא לשכור חברת ניקיון שתנקה עבורכם את הדירה. אבל, תמיד תוכלו לנקות את הדירה בעצמכם או לשכור עוזר/ת בית שיסיעו לכם בתהליך (וגם לחסוך על הדרך לא מעט).

כמה עולה ניקיון דירה לאחר שיפוץ?

באופן כללי, מחיר של ניקיון דירה אחרי שיפוץ מושפע מגודל הדירה. ניקיון דירת שלושה חדרים יעלה 1,000-1,700 ש:"ח, ניקיון דירת ארבעה חדרים יעלה 1,300-2,000 וניקיון דירת חמישה חדרים יעלה 1,700-2,300 ש"ח.

ואם אתם רוצים לדעת מה עוד משפיע על מחיר של ניקיון דירה אחרי שיפוץ - מוזמנים לחזור לתחילת הטיפ ולקרוא :)אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק