מוקד טלפוני: 1-700-707-233

חברת ניקיון בתים - מחיר
מחירי חברת ניקיון בתים מתחלקים לשניים: מחירים של עבודות ניקיון נקודתיות המתומחרות לפי מ"ר או מספר הפריטים שיש לנקות, ומחירים של עבודות ניקיון גדולות (כמו אחרי שיפוץ ולפני מעבר), המשלבות סוגים שונים של עבודות ניקיון, ומתומחרות יחד פר מ"ר עבודה. בטיפ הבא נעשה סדר ונציין מה המחירים של עבודות הניקיון הנפוצות, מה יכול להשפיע עליהם ואיך אפשר לנסות להוזיל את המחיר של חברת ניקיון הבתים.


שיטת התמחור של חברת ניקיון בתים

מחירי חברת ניקיון בתים מתחלקים לשני סוגים עיקריים של עבודות:

מחיר מחיר חברת ניקיון בתים לעבודות נקודתיות - בעבודות ניקיון נקודתיות, המחיר שחברת הניקיון תקבע לרוב יהיה לפי מ"ר או מספר הפריטים שיש לנקות (כמו למשל מספר חלונות והגודל שלהם), ולרוב תינתן הצעת מחיר כבר בטלפון. מחיר חברת ניקיון בתים לעבודות מהסוג הזה יכול להתחיל ב-15 ₪ למ"ר פוליש ווקס לרצפה ולהגיע עד 30 ₪ לפוליש קריסטל לרצפה. חוץ מזה מדובר על טווח מחירים רחב במיוחד,  אבל אל תדאגו – כל המחירים של כל סוגי העבודות מופיעים ממש בפסקה הבאה.

מחיר מחיר חברת ניקיון בתים לניקוי כולל -   במקרים של ניקיון דירה אחרי שיפוץ, ניקיון דירה לפני מעבר או סתם ניקוין כללי, חברת ניקיון תבצע ניקוי מקיף בכל הבית, ותכלול במחיר שלה כמעט כל מה שתרצו: ניקוי חלונות, מטבח, ארונות, חדרי שירותים, דלתות, קרצוף רצפה ועוד, במחיר שיקבע לפי מ"ר של עבודה וינוע בין 18-25 ₪ למ"ר. חשוב להדגיש שחברת הניקיון מתחמרת את העבודה שלה לפי רמת הלכלוך ולא לפי קטגוריות של דירה אחרי שיפוץ או לפני מעבר למשל, ככה ששכל שרמת הלכלוך יותר גבוהה - כך עולה כמות העבודה הנדרשת ואיתה המחיר. חוץ מרמת העבודה של חברת הניקיון, יש עוד כמה גורמים שעשויים להשפיע על המחיר, ועל כך בהמשך

שימו לב לב: במקרים כאלו חובה לקבוע פגישה מקדימה עם חברת הניקיון.  במהלך הפגישה, חברת הניקיון תגיע אליכם, תעריך את כמות העבודה, הציוד ומספר העובדים הנדרשים, ותיתן הצעת מחיר בהתאם. זה אולי קצת קאדר, אבל זה חשוב כדי למנוע מצבים לא נעימים בהם סגרתם מחיר בטלפון, ובפועל ביום הניקיון עצמו המחיר יקפוץ בגלל פרמטרים שלא נלקחו בחשבון. אז סמכו עלינו, הכי טוב לקבוע פגישה מקדימה.  

 

 


חברת ניקיון בתים - מחירים

במקרה של מחיר חברת ניקיון בתים לעבודות נקודתיות, אלו הם טווחי המחירים של חברות ניקיון בתים לעבודות הנפוצות ביותר:  

נקודה מחיר פוליש קריסטל - נע בין 20-30 ₪ למ"ר.

נקודה מחיר פוליש ווקס לרצפה - נע בין 15-20 ₪ למ"ר.

נקודה מחיר קרצוף רצפה - נע בין 7-15 ₪ למ"ר.

נקודה מחיר ליטוש מרצפות - נע בין 130-100 ₪ למ"ר.  

נקודה  מחיר ניקוי חלונות בגובה - נע בין 2,500-4,500 ₪ ליום עבודה, ותלוי בעיקר בשיטה: פיגומים, סנפלינג, במת הרמה ושיטת האסמוזה ההפוכה.

נקודה מחיר ניקוי חלונות ותריסים - נע בין 50-170 ₪ לחלון, ותלוי בעיקר במספר החלונות ובגודל שלהם, כשניקוי חלון ויטרינה גדול במיוחד, כמו בגן אירועים, עשוי להגיע גם ל-450 ₪ לחלון.

נקודה מחיר ניקוי גרנוליט וריצופי חוץ נוספים - נע בין 15-40 ₪ למ"ר ותלויים גם ברמת הלכלוך וגודל השטח.

נקודה מחיר ניקוי משרדים – חברות הניקיון מתמחרות ניקוי משרדים בצורה שונה: חלקן לפי מ"ר וחלקן לפי מחיר גלובלי, אם מדובר על תדירות גבוהה של כמה פעמים שבוע או חודש.  המחיר עצמו כולל בתוכו את כוח האדם וחומרי הניקיון, ומשתנה לפי גודל המשרד, מספר העובדים ותדירות הניקיון (חד פעמי או קבוע). לדוגמא, מחיר ניקיון משרד בגודל של 80 מ"ר בתדירות של שלושה פעמים בשבוע יעלה כ-2,600 ₪ לחודש כולל מע"מ.

 

ניקוי משרד על ידי חברת ניקיון

מה משפיע על מחיר חברת ניקיון בתים

בסופו של דבר, מחיר חברת ניקיון בתים מושפע בעיקר מרמת הלכלוך והמורכבות, המגדילים את  עבודת הניקיון הנדרשת והמחיר. אם נפרק את זה, אלו הגורמים העיקריים שישפיעו על גודל העבודה:

 

ריצוף הבית

כל ריצוף וסוג הניקיון המתאים לו. רצפות מסוג שיש וטרצו עשויות לצבור במהלך השנים סדקים וכתמים קשים שיצריכו ניקוי יסודי ואפילו פוליש, שיעלה את המחיר הסופי למ"ר. אבל, יש סוגי ריצוף כמו קרמיקה וגרניט פורצלן, שפוליש רגיל עשוי להזיק להם, ולכן חברות הניקיון רק יקרצפו את הרצפה או ישתמשו בחומרי ניקוי אחרים, שלרוב יהיו בעלות נמוכה יותר.

דוגמא נוספת היא ריצוף פרקט. במקרה הזה יש שתי אפשרויות: אם אם הדירה עברה שיפוץ אבל הפרקט כוסה במהלכו על ידי ניילון או או עיתונים, אפשר רק לשאוב אבק ולנקות בעדינות, מה שלא ידרוש עבודת ניקיון מורכבת. אבל, אם הפרקט לא נשמר ויש צורך לנקות אותו בצורה יסודית, הדבר מצריך זהירות ועדינות (הפרקט והמים לא חברים), אשר עשויים להקפיץ את המחיר בעוד 200 ₪ בממוצע למחיר הכללי.

 

 

גודל הבית

נכון, אנחנו יודעים שלא מדובר בתגלית בסדר גודל של גילוי כוח המשיכה, אבל חשוב שתדעו שככל שיש יותר מ"ר לנקות כך המחיר הסופי יעלה, אבל המחיר למ"ר יצא הכי משתלם. מבולבלים? נסביר. כמו שאמרנו, מחיר הניקיון יהיה פר מ"ר, ולכן ככל שחברת הניקיון תנקה שטח גדול יותר - המחיר יעלה. אבל במידה ומדובר בניקוי שטח נרחב במיוחד, הרבה פעמים חברת הניקיון תציע הנחה מסוימת והמחיר לכל מ"ר, ירד. מה שאומר שאם אתם מתלבטים האם לנקות רק את הסלון או את כל הבית - לפעמים ישתלם יותר לבצע עבודת ניקיון נרחבת יותר, אז שווה להתייעץ על זה עם חברת הניקיון. עם זאת, שימו לב שכל זה עובד גם הפוף - אם מדובר בניקוי שטח קטן במיוחד, לפעמים לחברת הניקיון פשוט לא ישתלם להגיע ולהפעיל את כל הציוד הנדרש לניקוי ולכן תדרוש מחיר גבוה יותר מהסטנדרט.

 

רמת הלכלוך

אם מדובר על דירה אחרי שיפוץ עם שאריות רובה, כתמי צבע קשים על הרצפה והחלונות, או שאולי סתם לא ניקו את הדירה בצורה יסודית כמה שנים טובות – כמות העבודה של חברת ניקיון הבתים תגדל, ותשפיע על המחיר. אם מדובר על דירה מלוכלכת במיוחד, המחיר הסופי עשוי להגיע ל-25 ₪ למ"ר או יותר, בהתאם להערכתה של חברת הניקיון כשתבוא לבדוק את הדירה בשלב הצעת המחיר.

 

חברת ניקיון בתים מנקה בית אחרי שיפוץ

 

מורכבות

בית מורכב דורש ניקיון מורכב. למשל, ידעתם שמספר המפלסים בבית עשוי גם להשפיע על המחיר? שכן הם די מקשים על העבודה (מתי ניסיתם בפעם האחרונה לעשות פוליש לרצפה בדירת 4 מפלסים?). רק בשביל לסבר את האוזן, ניקיון דירת חמישה חדרים בגודל 120 מ"ר בלי מפלסים יכולה לעלות 1,700 ש"ח, אבל ככל שיהיו יותר מפלסים  המחיר עשוי לקפוץ ולהגיע עד ל-2,300 ש"ח בחלק מהמקרים. 

 

תוספת פוליש 

אמנם הצעות המחיר של חברת ניקיון בתים כוללת קרצוף וניקיון יסודי, אך לא לאו דווקא תכלול גם פוליש לרצפה במסגרת הצעת המחיר. לכן, אם תרצו להבריק את הרצפות, כדאי לוודא עם חברת הניקיון שהפוליש אכן כלול במחיר, כדי לא להיות מופתעים ברגע האמת או להתאכזב שלא קיבלתם את מה שרציתם. תוספת פוליש עשויה להוסיף למחיר בין 15-30 ₪ למ"ר, בהתאם לסוג הפוליש.

 


איך להוזיל מחיר חברת ניקיון בתים

דלי לפוליש ווקס עשה זאת בעצמך – כל דבר שתוכלו לנקות בעצמכם, יוריד את המחיר הסופי של חברת הניקיון. למשל, תוכלו לקנות חומרי ניקיון חזקים בחנויות המקצועיות ולנקות בעצמכם ארונות, דלתות ואפילו אמבטיות. אז נכון שפוליש קריסטל או ליטוש רצפות לא תוכלו לעשות לבד, אבל בכל מה שקשור לעבודות הקטנות, אתם לגמרי יכולים לעשות וגם לחסוך!

 

לוח שנה  הזמן בשנהמחירי חברות ניקיון עשויים להיות גבוהים בזמנים החמים של התחום, כמו ראש השנה, פסח, והקיץ (הזמן בו רובנו עוברים דירה). לכן, קחו בחשבון שאם אתם מתכננים עבודות ניקיון ופוליש בזמנים האלו, אתם צפויים לשלם מחיר מלא ואף גבוה, אבל אם תקבעו עבודה לכל זמן אחר, סביר שתצליחו להשיג מחיר משתלם יותר.

 

ספה ריהוט - אם אתם אחרי שיפוץ או לפני מעבר דירה, כדאי להזמין את חברת ניקיון בתים לפני שלב הריהוט, גם כי ככה הניקיון יהיה יסודי יותר וגם כי ככה תחסכו עוד כמה מאות שקלים, אותם לא תצטרכו לשלם לחברת הניקיון על הזזת הריהוט. אם בכל זאת יש לכם רהיטים בדירה, נסו להזיז אותם בעצמכם עד כמה שניתן.

 

רולר לשמור על הניקיון בזמן השיפוץ – לפני השיפוץ ובמהלכו מומלץ לשמור על כללי ניקיון, כמו סרטי הדבקה על מסגרות החלונות, כיסוי הרצפה בניילון, עטיפה של משטחי עץ וניקוי פסולות הבנייה אחרי השיפוץ (עבודת חברת הניקיון לא כוללת פינוי פסולת לרוב). כל אלו בסופו של דבר ימנעו לכלוך רב יותר של הדירה ויעזרו לכם לחסוך, בין אם בשעות מעטות יותר של חברת הניקיון ובין מצב בו לא תזדקקו כלל לחברת הניקיון ותוכלו להשתלט על העניין לגמרי בעצמכם או בעזרת עוזר/ת. אז נכון שכנראה אתם לא אלו שמבצעים את השיפוץ בפועל, אבל שווה לבקש מקבלן השיפוצים שלכם להקפיד על הדברים האלה מחייך.

 

מחיר כמה שיותר הרי זה זול –  אולי לא ככה אומרים את המשפט הזה, אבל העיקר שהבנתם. כמו שציינו בהשפעת גודל הבית על המחיר, ככל שיהיה יותר מה לנקות ככה לחברת הניקיון יהיה יותר שווה להגיע, והיא עשויה לתת מחיר יותר משתלם. אז אם אתם רוצים לעשות פוליש רק בחדר אחד או לנקות 2-3 חלונות, כדאי לשקול לבצע עבודת ניקיון נרחבת יותר, או אפילו לבצע עבודה משותפת עם השכנים, וכך לקבל מחיר משתלם יותר.

 

חברת ניקיון בתים מנקה שטיח

דוגמאות למחירים של חברות ניקיון בתים

אנחנו יכולים לדבר ולדבר, אבל אין כמו דוגמאות אמיתיות מהשטח. הנה מחירים אמיתיים שלקוחות מידרג שילמו לחברות ניקיון בתים על עבודות שנעשו אצלם, כולל מע"מ:

כסף מחיר ניקוי דירה אחרי שיפוץ, בגודל של 100 מ"ר, כולל ניקוי ארונות מטבח וחלונות היה 2,200 ₪.

כסף מחיר ניקוי בית אחרי שיפוץ ולפני מעבר, בגודל של 150 מ"ר, כולל ניקוי אמבטיות, חלונות, תריסים, מסילות וניקויי צבע היה 3,000 ₪.

כסף מחיר ניקוי דירה לפני מעבר, בגודל של 120 מ"ר, כולל ניקוי חלונות, תריסים ופוליש לרצפה היה 2,100 ₪.

כסף מחיר ניקוי דירה לפני מעבר, בגודל של 80 מ"ר, כולל ניקוי חלונות וארונות מטבח היה 1,600 ₪.

כסף מחיר ניקוי דירה לפני מעבר, בגודל של 105 מ"ר, כולל ניקוי חלונות, שירותים ופוליש למרצפות היה 2,100 ₪.

כסף מחיר ניקוי ופוליש קריסטל לדירה למכירה, בגודל 100 מ"ר, כולל ניקוי חלונות וארונות היה 3,200 ₪.

כסף מחיר פוליש קריסטל לריצוף בדירה בגודל של 50 מ"ר היה 1,500 ₪.

כסף מחיר ליטוש ופוליש קריסטל לדירה בגודל של 50 מ"ר היה 3,500 ₪.

כסף מחיר פוליש לחדר מדרגות בבניין בן 4 קומות היה 2,000 ₪.


חברות ניקיון בתים מומלצות

רצון לנקות? צ'ק. מחירים של חברות ניקיון? צ'ק. חברות ניקיון מומלצות? ממש עכשיו. בשביל לעזור לכם למצוא את חברת הניקיון המתאימה, ריכזנו רשימה של חברות ניקיון ופוליש מומלצות, המדורגות על די לקוחות קודמים. תוכלו לעבור על הדירוגים, לראות את התמונות של לפני ואחרי ולהחליט בהתאם במי להיעזר. בהצלחה 😊


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה חברת ניקיון בתים?

מחיר חברת ניקיון בתים מתחלק לפי סוג העבודה שתרצו: אם תרצו ניקיון דירה כולל, שיכלול בתוכו ניקוי חלונות, דלתות, חדרים, מרפסות, ארונות וכו', המחיר יהיה לפי מ"ר של ניקיון, וינוע בין 18-25 ש"ח. במקרה של עבודת ניקיון נקודתית כמו רק פוליש לרצפה או רק ניקוי חלונות, המחיר משתנה לפי מ"ר או מספר הפריטים שתרצו לנקות. תוכלו לראות פירוט מחירים מלא בפסקת המחירים למעלה. 

איך אפשר להוזיל מחיר חברת ניקיון בתים?

יש כמה אפשרויות שיעזרו להם להוריד את המחיר של חברת ניקיון בתים: תוכלו לקבוע עבודה בזמנים פחות מבוקשים (חגים וקיץ), לנסות לנקות בעצמכם כל מה שרק ניתן, להזיז את הריהוט לפני שחברת הניקיון מגיעה ולקבוע עבודה משותפת עם השכנים - שתוביל להרבה עבודה וככה למחיר משתלם יותר פר מ"ר. אם אתם רוצים לדעת קצת יותר על איך אפשר להוזיל מחיר חברת ניקיון בתים, תוכלו לקרוא את הפסקה הרלוונטית במאמר. אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק