מוקד טלפוני: 1-700-707-233

ניקוי חלונות - מחיר
אביב הגיע, פסח בא, או שסתם מתחשק לכם לנקות את החלונות בבית – בכל מקרה, כדאי שתדעו שמחיר ניקוי חלונות נע בין 50-170 ₪ לחלון. חוץ מזה, מחיר ניקוי חלונות מושפע מגודל החלון, מספר החלונות שתרצו לנקות וגם מרמת הלכלוך שלו. אז אם אתם רוצים לנקות חלונות בדירה אחרי שיפוץ, לפני מעבר או סתם כי יום רביעי היום, הנה כל מה שחשוב לדעת על מחיר ניקוי חלונות.


ניקוי חלונות - מחיר

לפני שאנחנו מספרים מה המחיר של ניקוי חלונות, חשוב להבדיל בין ניקוי חלונות בגובה לבין ניקוי חלונות רגילים, שנמצאים בתוך הבית. ניקוי חלונות בגובה זה עולם אחר של סטנדרטים, שיטות בטיחות ומחירים. אז אם אתם מחפשים מידע שקשור לזה – אל תדאגו, כתבנו בטיפ על ניקוי חלונות בגובה את כל מה שאתם צריכים לדעת, כולל מחירים והמלצות. עכשיו אחרי שהבהרנו את הנקודה, הנה טווח המחירים של ניקוי חלונות רגילים:

 

מוצרים לניקוי חלונות  מחיר ניקוי חלון בינוני-קטן (חלונות מטבח, שירותים וחדר שינה) יהיה 50-130 ₪ לחלון.

מוצרים לניקוי חלונות  מחיר ניקוי חלון גדול (חלון מקיר לקיר, מהתקרה לרצפה או חלון מרפסת) יהיה 100-170 ₪ לחלון.

מוצרים לניקוי חלונות  מחיר ניקוי חלונות גדולים במיוחד (ויטרינות, אולמות אירועים, תצוגה, חנויות וכדומה) עשוי לטפס ל-450 ₪ לניקוי חלון אחד.

 

בשביל לסבר קצת את האוזן, הנה כמה מחירים לדוגמא של חברות ניקיון ופוליש לניקוי חלונות, לא כולל מע"מ:

מחיר מחיר ניקוי חלונות בגודל סטנדרטי בדירת 5 חדרים יהיה 900-1,000 ₪.  .

מחיר מחיר ניקוי 4 חלונות בינוניים וחלון יציאה גדול למרפסת יהיה בין 450 ל-620 ₪.

מחיר מחיר ניקוי 4 חלונות גדולים במיוחד באולמות תצוגה יהיה כ-1,800 ₪.

 

ניקוי חלונות עם סבון מיוחד

מה משפיע על מחיר ניקוי חלונות

קצת קשה לקבוע מראש מה יהיה מחיר ניקוי החלונות, שכן המחיר מושפע ממגוון פרמטרים שונים. לרוב, חברת הניקיון תגיע אליכם הביתה (או שתבקש מכם לשלוח תמונה), תבדוק את מצב החלונות ותחליט בהתאם למצב הספציפי שלכם מה יהיה המחיר הסופי. בשביל להכין אתכם מראש, הנה הגורמים העיקריים שישפיעו על מחיר ניקוי חלונות:

 

אחד גודל החלון – ככל שהחלון גדול ומורכב יותר, הוא דורש יותר עבודה. לצורך הדוגמא, מחיר ניקוי חלון שמתפרס מהתקרה ועד הרצפה יכול לעלות כ-50 ₪ יותר מניקוי חלון קטן במטבח. לעיתים המחיר עשוי לטפס אפילו לכמה מאות שקלים יותר אם מדובר בחלונות תצוגה גדולים במיוחד שמצריכים גם שימוש במכונת שטיפה מיוחדת, היקרה לשימוש.

 

מספר שתיים מצב החלון – אם החלון שלכם צבר לא רק אבק, אלא גם לכלוכים קשים, צבעים, השפרצות רובה וכדומה – העבודה שחברת הניקיון תשקיע תהיה רבה יותר והמחיר יעלה. כך למשל, מחיר ניקוי חלון לא מלוכלך במיוחד יהיה נמוך בכמה עשרות שקלים ממחיר ניקוי חלונות של דירה לאחר שיפוץ. במצבים כאלו החלונות לרוב מלוכלכים מאוד ומכוסים בכתמי צבע קשים, המצריכים שפשוף וניקוי יסודי בעזרת חומרי ניקוי חזקים. לדוגמא, מחיר ניקוי חלון בגודל של מטר על מטר יהיה בין 50-80 ₪, אבל מחיר ניקוי חלון מלוכלך במיוחד באותו הגודל יגיע גם עד 130 ₪.

 

שלוש מספר החלונות – אם תזמינו את חברת הניקיון עבור ניקוי של שניים-שלושה חלונות, זה פשוט לא יהיה משתלם עבורה. לכן, היא עשויה לגבות עבורם את המחיר המקסימלי שבטווח המחירים (130-170 ₪ לחלון), או אפילו תבחר שלא להגיע בשביל מספר כל כך קטן של חלונות. אבל, אותו הדבר עובד גם הפוך – ככל שיהיו יותר חלונות לנקות, ככה סביר שחברת הניקיון תעשה לכם הנחה מסוימת, והמחיר לניקוי כל חלון ירד בכמה עשרות שקלים.

 

ניקוי חלונות שפורק ממקומו

מה כולל מחיר ניקוי חלונות

מחיר ניקוי חלונות כולל בדרך כלל את השלבים הבאים:

 

אחד מפרקים את החלון מהמסילה שלו (יש חלונות שאי אפשר לפרק ואז מנקים את החלון במקום), ומנקים ביסודיות את הזגוגית, התריס והמסגרת בעזרת חומרי ניקוי חזקים מיוחדים, בהתאם לסוג החלון ולרמת הלכלוך שלו. אם מדובר בחלונות שגם הזגוגית וגם המסגרת מוכתמים בכתמי צבע, מנקים בעזרת סבון גירוד מיוחד.

 

שתיים במקביל, שואבים את מסילות החלון: תחילה שואבים את האבק שבמסילה, ואז מנקים בעזרת חומרי ניקוי. לאחר מכן מנקים שוב את האבק עם פרווה מיוחדת, ואז מנקים שוב.

טיפים לניקוי מסילות חלון מבעל חברת ניקיון תוכלו למצוא בסרטון הבא:
 


כוכבית במקרים של חלונות גדולים יותר, כמו באולמות תצוגה וחנויות, משתמשים במכונת שטיפה המבוססת על מים מסובבים ללא אבנית, שהקסם שלה הוא שהמכונה לא משאירה סימנים ואיך צורך לנגב לאחר פעולתה.

 

ניקוי מסילת חלון

איך אפשר להוזיל מחיר ניקוי חלונות

ניקוי חלונות יכול להיות הוצאה כספית לא קטנה, ואם יש דרך להוזיל עלויות, למה לא? הנה כמה אופציות שיעזרו לכם להוזיל את מחיר ניקוי החלונות:

 

מוצרים לניקוי חלונות  הרבה חלונות, פחות כסף – הזכרנו שמספר החלונות שתנקו ישפיע על המחיר הסופי, ואת זה אתם כבר יודעים. ככה שאם אתם רוצים לחסוך במחיר, עדיף לבצע ניקוי לכל חלונות הבית ולא רק לחלון הגדול שבסלון, ואפילו לקבוע עם השכנים לעבודה משותפת, שתוזיל את העלות הסופית בכמה מאות שקלים.

 

מוצרים לניקוי חלונות  חלק מניקיון כללי – אם אתם רוצים לנקות חלונות אחרי שיפוץ, כדאי לאחד את ניקוי החלונות עם ניקוי כללי של שאר הדירה, וכך לחסוך גם זמן וגם עלויות. לא מעט חברות ניקיון יחליטו לכלול את מחיר ניקוי החלונות במחיר הסופי שהם גובים פר מ"ר לניקיון דירה אחרי שיפוץ, ככה שבמקום לשלם גם על זה וגם על זה בנפרד תוכלו לשלם בסך הכל בין 15-20 ₪ למ"ר.


חברות ניקיון מומלצות לניקוי חלונות

חלונות לא מנקים ביסודיות כל שני וחמישי, ועד שעושים את זה כמו שצריך, כדאי לבחור בחברת ניקיון לפי המלצה. לכן, ריכזנו לכם רשימת המלצות על חברות ניקיון ופוליש המתמחות בניקוי חלונות, ומדורגות על ידי לקוחות קודמים. אתם מוזמנים לקרוא את חוות הדעת, לעבור על הדירוגים ולהחליט את מי להזמין.


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה ניקוי חלונות?

 מחיר ניקוי חלון קטן- בינוני נע בין 50-130 ₪ לחלון, בעוד מחיר ניקוי חלון גדול יכול להגיע גם ל-170 ש"ח לחלון. במקרים מיוחדים, כמו חלונות גדולים של אולמות אירועים, תצוגה, ויטרינות וכדומה, מחיר ניקוי חלון עשוי להגיע ל-450 ש"ח לחלון אחד. 

 

איך עושים ניקוי חלונות?

בחלונות בגדלים רגילים, מפרקים תחילה את החלון מהמסילה (אם מתאפשר), ומנקים ביסודיות את הזגוגית, התריס והמסגרת בעזרת חומרי ניקוי חזקים מיוחדים, בהתאם לסוג החלון ולרמת הלכלוך שלו. אם מדובר בחלונות שגם הזגוגית וגם המסגרת מוכתמים בכתמי צבע, מנקים בעזרת סבון גירוד מיוחד. לאחר מכן מנקים את מסילת החלון בעזרת שאיבת האבק ושימוש בפרווה מיוחדת. 

במקרים של חלונות גדולים יותר (אולמות תצוגה וחנויות), משתמשים במכונת שטיפה המבוססת על מים מסובבים ללא אבנית, אשר לא משאירה סימנים ואיך צורך לנגב לאחר פעולתה.

 

 אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק