מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מחיר ניקיון דירה לפני מעבר
רובינו גרים בדירה שגרו בה פעם אנשים אחרים. ככה זה, רוטשילד אנחנו לא. קיבלנו את המצב, ועדיין, לא ממש בא לנו לזכור שמישהו אחר פעם גר ממש בדירה הזאת והתקלח במקלחת הזאת ו... לא משנה. בדיוק בשביל זה אפשר להזמין חברת ניקיון לניקיון דירה לפני מעבר, היא תמחק את כל הלכלוך וההיסטוריה שקיימים בדירה ואתם תכנסו לדירה נקייה, מבריקה וכל כך נעימה.

אבל בואו נדבר תכלס - מה מחיר ניקיון דירה לפני מעבר? מה משפיע עליו ואיך תוכלו להוזיל אותו? כל מה שרציתם לדעת מיד, אז שאתם תשפשפו?? מה פתאום!

אם אתם מתעניינים דווקא במחיר ניקיון דירה לאחר שיפוץ, לחצו על הקישור.


מה משפיע על המחיר של ניקיון דירה לפני מעבר?

בואו נתחיל בבסיס, מחיר ניקיון דירה לפני מעבר מתומחר על פי מספר פרמטרים:

ניקיון דירה לפני כניסה מספר החדרים בדירה - גודל הבית ישפיע ישירות על המחיר כמובן. באתרים רבים תוכלו למצוא מחירים לניקיון דירה לפני מעבר לפי גודל הדירה בלבד, וזהו אכן פרמטר עיקרי אך זהו לא הפרמטר היחיד.

ניקיון דירה לפני כניסהמצב הדירה -  דירות יד שנייה יש בכל המינים והצבעים. כאלה שהדיירים האחרונים שגרו שהם היה ג'רמופובים שכמעט ולא הותירו אחריהם ראיות וכאלה שנראה שהדיירים האחרונים ניהלו בהן פינת חי. החדשות הטובות הן שניקיון דירה לפני מעבר ימחק את העבר ויתן לכם דף חלק, החדשות הרעות הן שמחיר הניקיון יעלה בהתאם למידת העבודה - אם חברת הניקיון זקוקה ליותר שעות עבודה ולחומרים חזקים יותר על מנת לנקות את הדירה, הדבר יתבטא במחיר.

ניקיון דירה לפני כניסהכמות העובדים והמיומנות שלהם - כל חברה עושה את שיקוליה בנוגע לכמות העובדים שהיא מביאה לניקיון הדירה לפני מעבר. לדירת ארבעה חדרים במצב רגיל בלי דברים מיוחדים יכול להיות שמספיק להביא שני עובדים חדשים יחסית, בעוד שלדירת שלושה חדרים במצב על הפנים צריך להביא שני עובדים ותיקים ומיומנים או שלושה עובדים רגילים. מספר הפועלים והמיומנות שלהם ישפיע על מחיר העבודה, אבל אפשר לומר שזו נגזרת ממצב הדירה, ולכן תנו לחברת הניקיון לעשות את שיקוליה בנושא.

ניקיון דירה לפני כניסה מורכבות ניקוי הדירה לפני מעבר - כשיש דברים שמקשים במיוחד על עבודת הניקוי ומאריכים אותו תאלצו לשלם יותר על הניקיון. רצפה מחוספסת הדורשת יותר זמן ניקיון, כלים סניטריים (שירותים, כיורים, מקלחונים ואמבטיה) במצב מאוד לא טוב, שיש מטבח מוכתם מאוד למשל, יעלו את מחיר ניקיון הדירה לפני מעבר.

 ניקיון בדירה לפני מעבר דירה

ניקיון דירה לפני כניסהניקיון דירה ריקה או מרוהטת - כאשר חברות ניקיון מתמחרות ניקיון דירה לפני מעבר, הן מדברות על ניקיון בדירה ריקה. ניקיון בדירה ריקה הוא יסודי ומעמיק יותר, וגם נוח הרבה יותר לחברת הניקיון שלא צריכה להזיז רהיטים ולהרים חפצים. מחיר ניקיון דירה מרוהטת עולה יותר והוא כבר סיפור אחר לגמרי, ולא נדון בו במאמר זה.

ניקיון דירה לפני כניסהסוג הריצוף - סוג הריצוף ישפיע על צורת הניקיון והמאמץ שיושקע בהן. רצפות טרצו ושיש הן לרוב ישנות יותר ועל כן עם סדקים וכתמים חמורים יותר שצריך להשקיע יותר בניקיון שלהם ולכן עלולות להעלות את מחיר הניקיון. רצפת גרניט פורצלן לעומת זאת אפשר לנקות בפחות זמן ולכן כנראה לא תוסיף למחיר הניקיון.

בנוסף, אם יש בדירה שאתם עוברים אליה פרקט או שטיח מקיר לקיר הדבר יעלה במעט את מחיר ניקיון הדירה, בסביבות 200 ש"ח לחדר עם פרקט או עם שטיח. זאת מכיוון ששניהם דורשים ניקיון איטי וזהיר יותר.

ניקיון דירה לפני כניסהמספר חדרי השירותים - בניקיון דירה לפני מעבר יש חדר אחד ומיוחד שנרצה במיוחד שיהיה נקי ומצוחצח, ואותו באמת תנקה חברת הניקיון ביסודיות גדולה ואפילו תחטא אותו אם תרצו. בגדול, מחיר ניקיון השירותים לגמרי כלול במחיר ניקיון הדירה הכולל, אך אם יש בדירה שלכם מספר חדרי שירותים ואמבטיה גדול מהרגיל, הדבר יעלה את מחיר הניקיון כולו.

ניקיון דירה לפני כניסההזמן בשנה לניקיון - הזמן הפופלרי ביותר בשנה לעבור דירה הוא בקיץ ועל כן מחירי ניקיון דירה לפני מעבר עולים בקיץ אצל חלק מחברות הניקיון. אם מתאפשר לכם להזמין את חברת הניקיון לניקיון דירה לפני מעבר לא בחודשי יולי-אוגוסט העמוסים, תוכלו להשיג מחירים תחרותיים יותר.


בסרטון הבא תוכלו לשמוע טיפים לניקיון דירה לפני מעבר או לאחר שיפוץ מבעל חברת ניקיון


 


מחיר ניקיון דירה לפני מעבר

נכון, כתבנו המון פרמטרים שמשפיעים על מחיר ניקיון דירה לפני מעבר, אבל אנחנו כן יכולים לומר לכם בגדול מה טווח המחירים לניקיון לפי גודל הדירה וכמה שילמו לקוחות מידרג בפועל, הנה:

כסף מחיר ניקיון דירת שלושה חדרים לפני מעבר יהיה בסביבות 1,300-1,500 ש"ח לא כולל מע"מ.

כסף מחיר ניקיון דירת ארבעה חדרים לפני מעבר יהיה בין 1,600-1,900 ש"ח לא כולל מע"מ.

כסף מחיר ניקיון דירת חמישה חדרים לפני מעבר יהיה בין 1,800-2,200 ש"ח לא כולל מע"מ.

כסף אם חברת הניקיון מנקה גם מוצרי חשמל, תוספת המחיר תהיה כ-100-200 ש"ח למכשיר.

כסף מחיר ניקיון חדר עם פרקט יוסיף למחיר ניקיון הדירה בסביבות 200 ש"ח.


כמה שילמו לקוחות בפועל?

לפעמים, נתונים זה דבר מרגיע. נכון שיש פרמטרים שונים שמשפיעים על המחיר, אבל אנחנו יכולים להגיד לכם שבפועל שילמו לקוחות מידרג על ניקיון דירה בשנתיים האחרונות 1,803 ש"ח בממוצע כולל מע"מ. רק 23.8% אחוז מהלקוחות שילמו מעל 2,000 ש"ח לניקיון דירה לפני מעבר, אז יש תקווה!

 

גרף: כמה שילמו לקוחות מידרג על ניקיון דירה לפני מעבר

 

מה כולל מחיר ניקיון דירה לפני מעבר?

מחיר ניקיון הדירה לפני מעבר שאתם משלמים צריך לכלול ניקוי כולל של הבית. אלו העבודות הכלולות במחיר, אל תתפשרו על פחות:

ניקיון דירה לפני כניסה ניקיון מטבח לפני מעבר - המטבח הוא אחד ה-מקומות שצוברים לכלוך שקשה להסיר בניקיון רגיל. אדי הבישול יוצרים שומניות במקומות שלא ראו סמרטוט מעולם וכאן נכנסת חברת הניקיון, הם ינקו את ארונות המטבח ביסודיות רבה מבחוץ ומבפנים וגם מעליהם.

בנוסף יעשה ניקיון יסודי לשיש. שיש משומש יכול להראות פעמים רבות דהוי ומלא כתמים, אך ניקיון עם החומרים והכלים הנכונים יחזיר לו את הברק.

לגבי מכשירים חשמליים - לרוב חברות הניקיון לא מנקות אותם, ובדרך כלל הם גם לא יהיו בדירה בשלב הניקיון, כי החברה תגיע לנקות כשהדירה ריקה. אם הגיעו כבר עם הדירה מקרר ותנור, חלק מחברות הניקיון יסכימו לנקות אותם בתוספת תשלום לא גדולה.

ניקיון דירה לפני כניסה ניקיון שירותים ואמבטיה לפני מעבר - אחרי המטבח, הגענו לגולת הכותרת הבאה - חדרי השירותים והאמבטיה. חברת הניקיון תנקה את הכלים הסניטריים בדירה ביסודיות בעזרת חומרים מקצועיים שיורידו אבנית גם מתקופת קום המדינה, ואחר כך יעברו עליהם בחומרי חיטוי שימחקו כל היסטוריה. בנוסף ינקו את דלתות המקלחונים מאבנית. 

 ניקיון פאנלים במסגרת ניקיון דירה לפני מעבר

ניקיון דירה לפני כניסה ניקוי פאנלים - אחחח ניקוי פאנלים. לזה, באמת לאף אחד אין כוח. במסגרת ניקיון לפני מעבר יקרצפו היטב את הפאנלים באמבטיה ובמטבח משאריות אבנית, לכלוך, שומנים וכל דבר שמצא את דרכו לשם.

ניקיון דירה לפני כניסה ניקוי חלונות ותריסים - חברת הניקיון תנקה בדירה את כל החלונות, הוויטרינות ומסילות החלונות, וגם תריסים!! עושה לנו נחת רק לכתוב את זה.

ניקיון דירה לפני כניסה ניקיון ידיות, מפסקי חשמל ושקעים - תודו שלזה לא ציפיתם. אבל כן, זאת כנראה אחת הפעמים היחידות שהם ינוקו בעידן הקרוב אלא אם כן אתם סופר יסודיים. חברת הניקיון תעבור שקע-שקע ומפסק-מפסק ותבריק אותם.

ניקיון דירה לפני כניסה ניקיון דלתות ומשקופים - עוד דבר שלא יוצא לנו הרבה לנקות. כל הדלתות והמשקופים בדירה יצוחצחו, לא תאמינו כמה הם יכולים להתלכלך לאורך השנים, במיוחד מידיים קטנות ודביקיות.

ניקיון דירה לפני כניסה ניקיון רצפה לפני מעבר - גם את הרצפה כמובן שינקו, בעזרת מכונת קרצוף שתותיר אותה נקייה מאוד. אם תבחרו, בשלב זה ניתן לעשות פוליש קריסטל לרצפה מבריקה במיוחד או ליטוש רצפות אם מצב הרצפה ממש לא טוב, אך מחיר שני אלה אינו כלול במחיר ניקיון דירה לפני מעבר.

אלה הדברים העיקריים שינוקו לרוב במסגרת ניקיון דירה לפני מעבר. לכך תוסיפו ניקוי אבק יסודי (גם מעל הפאנלים!) ניקוי מרצפות חוץ בקיטור אם יש צורך בכך בחצר, ניקוי סורגים, וכל תוספת מיוחדת שתבקשו או תצטרכו.


ניקיון דירה לפני מעבר - הצעות מחיר לדוגמא

כבר הבהרנו שיש כל מיני פרמטרים שמשפיעים מחיר ניקיון דירה לפני מעבר חוץ מגודל הדירה, ולכן חשוב מאוד שנציג מחברת הניקיון יגיע אל הדירה ממש כדי לתת הצעת מחיר מדויקת ומסודרת. כך לא יהיו הפתעות בהמשך, לא יגידו לכם "אה, זה לא כלול" או "לא ידענו שזה מצב הדירה".

את האמת, חברות ניקיון מומלצות ואיכותיות בכל מקרה לא ששות לתת הצעת מחיר בלי להגיע לראות את הדירה ממש, ככה שאם נותנים לכם הצעת מחיר בטלפון כלאחר יד, כנראה שכדאי לכם להמשיך ולחפש חברת ניקיון איכותית יותר. 

איך צריכה להיראות הצעת מחיר ומה היא כוללת? הבאנו לכם 2 דוגמאות:

1. ניקיון לפני מעבר לדירת 4 חדרים - הצעת מחיר

גודל: דירת ארבע חדרים עם מרפסת, 110 מ"ר

מצב: יד שנייה

מפרט הדירה: מטבח עם ארונות פורמייקה, שיש קיסר, שני חדרי שירותים ומקלחת, ללא ארונות בחדרים

סוג רצפה: גרניט פורצלן

שיפוץ: לא עברה שיפוץ

הניקיון כולל: ניקיון מטבח יסודי, ניקיון חלונות כולל ויטרינות, מסילות ותריסים, ניקיון רצפה, ניקיון פאנלים, ניקיון משקופים ודלתות, ניקיון מרפסת, ניקיון שירותים ומקלחת. הסבר מפורט על הניקיון ניתן במעמד הצעת המחיר.

הצעת מחיר לניקיון דירה לפני מעבר: 1,800 ש"ח + מע"מ.

 

2. ניקיון לפני מעבר לדירת 3 חדרים - הצעת מחיר

גודל: דירת 3 חדרים, 80 מ"ר ללא מרפסת

מצב: יד שנייה

מפרט הדירה: מטבח עם ארונות פורמייקה, שיש חברון, שני חדרי שירותים, אמבטיה אחת

סוג רצפה: מרצפות טרצו

שיפוץ: לא עברה שיפוץ

הניקיון כולל: ניקיון מטבח יסודי, ניקיון חלונות כולל ויטרינות, מסילות ותריסים, ניקיון רצפה, ניקיון פאנלים, ניקיון משקופים ודלתות, ניקיון מרפסת, ניקיון שירותים ומקלחת. הסבר מפורט על הניקיון ניתן במעמד הצעת המחיר.

הצעת מחיר לניקיון דירה לפני מעבר: 1,500 ש"ח + מע"מ.

במידה ויוחלט על הוספת פוליש קריסטל לרצפה, המחיר הוא 12 ש"ח למ"ר.

 מטבח נקי לאחר ניקיון דירה לפני מעבר

איך להוזיל מחיר ניקיון דירה לפני מעבר?

ניקוי חלונות מקצועי הזמינו את הניקיון כשהבית ריק מרהיטים - כמו שציינו כבר, ניקיון דירה לפני מעבר זול יותר כשהוא נעשה בדירה ריקה. יותר מכך, הוא גם יסודי הרבה יותר ככה ולוקח פחות זמן, כך שניקיון לפני ההובלה ייטיב גם עם הכיס שלכם וגם רמת הניקיון בדירה.

ניקוי חלונות מקצועי הזמינו את חברת הניקיון רק לחלקים קריטיים - אם המחיר גדול עליכם, אבל אתם עדיין רוצים ניקיון עמוק לדירה שאתם עומדים לעבור אליה, אפשר להזמין את חברת הניקיון לניקיון דברים קריטיים בלבד כמו ניקוי רצפות וניקוי חדרי שירותים. את השאר אתם יכולים לעשות בעצמכם או להזמין עוזר/ת בית שהמחיר השעתי שלהם זול יותר.

ניקוי חלונות מקצועי הזמינו ניקיון דירה לפני מעבר לא ביולי-אוגוסט. כאמור, ביולי אוגוסט חברות הניקיון עמוסות כיוון שהמון אנשים עוברים בהן דירה. אם אתם יכולים להזמין את חברת הניקיון לניקיון דירה לפני מעבר לא בחודשים אלה, ואפילו בחורף, תוכלו להשיג מחירים טובים יותר אצל חלק מחברות הניקיון.


חברות ניקיון מומלצות

אתם עוברים דירה וזה כרוך בהוצאות רבות, אבל החלטתם שאתם משקיעים ועושים את זה כמו שצריך ולוקחים חברת ניקיון לנקות את הדירה לפני מעבר. כאן חשוב מאוד את מי בוחרים, לצערנו תחום הניקיון והפוליש לא ידוע ביושר ובהגינות, וחבל שכמה חברות מפוקפקות מוציאות שם רע לחברות הניקיון והפוליש המומלצות. אבל תשמחו לשמוע שכבר לגמרי עשינו עבורכם את העבודה - כאן תמצאו רשימת חברות ניקיון מומלצות לניקיון לפני מעבר. איך אנחנו יודעים שהן מומלצות? שאלנו עשרות ומאות לקוחות קודמים בדיוק כמוכם מה חוות דעתם, אימתנו ואישררנו את חוות הדעת ולכם נשאר רק ליהנות מחכמת ההמונים.
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק