מוקד טלפוני: 1-700-707-233

ניקיון משרדים

איזה כיף לעבוד במקום עבודה נקי ומסודר, עם שירותים נקיים ותחושה כללית שכל מה שצריך זה לעבוד ולא להיגעל מהפח בצד החדר. בשביל זה צריך ניקיון משרדים, גם אם אתם עובדים במשרד קטן וגם אם אתם במשרד גדול. ניקיון משרדים טוב יקרה בלי שתשימו לב אליו יותר מדי, אז מה הוא כולל? מה אסור לפספס כשבוחרים חברה לניקיון משרדים? וכמה הוא עולה? הכול תוכלו לקרוא כאן ממש


ניקיון משרדים מה מי מו

אז קודם כל, על מה אנחנו מדברים כשאנחנו אומרים ניקיון משרדים? ניקיון משרדים כולל ניקיון שוטף של המשרד (על התדירות והתכיפות נדבר תכף) הכולל ריקון פחים, ניגוב שולחנות, טאטוא או שאיבת שטיח, ניקוי מטבחון וניקיון שירותים. ניקיון משרדים כולל בעצם כל מה שמאפשר חיי עבודה נעימים וזורמים. מעבר לכך תתבצע גם שטיפת רצפה (כל יום או אחת לכמה ימים תלוי בגודל המשרד) וניקיונות גדולים ונקודתיים שיעשו אחת לכמה שבועות או חודשים כמו ניקוי חלונות, ניקוי מקרר, ניקוי דלתות וכל מה שצריך.

אם במשרד שלכם יש צרכים מיוחדים, כמובן שגם הם יכנסו לניקיון השוטף בתיאום מול חברת הניקיון, כל מה שמנינו עד עכשיו נחשב לחבילה הבסיסית והסטנדרטית בניקיון משרדים.

אם אתם מחפשים לרוקן לגמרי את המשרד שלכם לפני החזרת החלל למשכיר או לפני עיצוב המשרד מחדש - תוכלו לקרוא על פינוי משרדים. 

 משרד מבולגן שזקוק לניקיון משרדים

תדירות ניקיון משרדים

כל כמה זמן מגיעים לנקות את המשרד? שאלת התדירות היא משהו שממש משתנה ממשרד למשרד. בגדול מאוד ניתן לומר שמשרדים קטנים, עד 60-70 מ"ר , צריכים ניקיון בין פעם לפעמיים בשבוע. משרדים גדולים יותר, עד 150 מ"ר צריכים ניקיון יומיומי ומשרדים של 150 מ"ר ומעלה יזדקקו לניקיון יומיומי לאורך כל שעות היום, מה שנקרא מנקה ב"משרה מלאה".

כמובן שיש גורמים משתנים - יכול להיות שמשרדכם בינוני אך לא כולם נמצאים כל יום בעבודה, או שמבנה המשרד מאוד גדול כך שאין תחושת צפיפות ולכלוך, ולכן תזדקקו לניקיון רק פעמיים-שלוש בשבוע ולא בכל יום. אם אתם מתלבטים, בתחילת העבודה עם חברת הניקיון אפשר להיות בשלב ניסוי וטעייה - בהתחלה לנקות מעט ולהגביר אט אט את התדירות עד שתגיעו לנוסחא שמתאימה בדיוק למשרד שלכם (או הפוך כמובן, להתחיל בניקיון יומיומי ולהוריד את הכמות לפי הצורך בשטח עד שמגיעים לתדירות הנכונה למקום העבודה).

בכל אופן, מנהלי חברות ניקיון המשרדים לרוב מנוסים מאוד, וכשהם יגיעו למשרד כדי לראות את התנאים ולתת הצעת מחיר, הם כנראה יזהו מראש את הצורך המדויק למשרד שלכם וימליצו על תוכנית ניקיון משרדים מתאימה. אבל הכול תמיד פתוח לדיון מחייך

 משרד נקי לאחר ניקיון משרדים

שעות עבודה בניקיון משרדים

יודע משרדאי פיקח שאת המשרד עדיף שינקו אחרי שעות העבודה - כלומר לרוב בשעות הערב או בימי שישי. כך הניקיון יכול להתבצע ביסודיות ובחופשיות, ועובד הניקיון לא נאלץ לקטוע את רצף העבודה במשרד.

עם זאת במשרדים גדולים מאוד לפעמים ניקיון יומי לא יספיק, ויש צורך לנקות את המשרד מספר פעמים ביום. במשרדים כאלה ניקיון המשרדים יתבצע במתכונת של "משרה מלאה" - במתכונת זו המנקים נמצאים במשרד ומנקים מקומות שונים לאורך כל שעות יום העבודה. כך ניתן לספק גם שירותים נוספים של "כלכלת בית" למשרד כמו הכנת סנדוויצ'ים ומילוי אספקת המטבחון, אם אתם מעוניינים.

בנוסף לניקיון השוטף שנעשה לרוב בשעות הערב כאמור, ישנם מקרים בהם יש צורך בגמישות והתאמה לצרכי המשרד. אם נקבעה ישיבה מאוחרת או הרמת כוסית, הגיוני שתרצו שהמשרד יהיה נקי ומוכן לקבלת כולם ועל כן כדאי לוודא עם חברת ניקיון המשרדים שהם יכולים להיות גמישים במקרה הצורך ולהגיע במקרים מיוחדים.

צורך נוסף שיכול לעלות הם מקרים של הצפות, ומשברי ניקיון כאלה ואחרים, שגם בהם תרצו שתהיה לכם את האופציה "להקפיץ" את חברת הניקיון לצורך הניקיון הדחוף, רוב חברות הניקיון יהיו זמינות לכך.


אמינות חברת ניקיון המשרדים

כשאין צורך בניקיון לאורך כל שעות היום והעובד מגיע רק לאחר שעות העבודה, טבעי שבהתחלה לא מרגישים בנוח לעזוב את המשרד לבדו עם אנשים שעוד לא מכירים. לכן עצה שלנו - בתור התחלה אפשר שהניקיון יעשה בשעות העבודה, כך תכירו את העובדים השונים, יבנה ביניכם אמון ותרגישו הרבה יותר בנוח להשאיר אותם לניקיון במשרד לבדם. חשוב לדעת שלרוב אל המשרד יגיעו מהחברה עובדי ניקיון קבועים, שמכירים כבר את החלל ואת הצרכים, ולכן היכרות ראשונית איתם היא כל מה שאתם צריכים.

 ניקיון משרדים

אסור לפספס - רישיון ממשרד התמ"ת

לצערנו יצא בארץ שם רע לחברות המעסיקות עובדי קבלן, ויכול להיות שבצדק. לא נכחיש, אל עבודות הניקיון מגיעות לא פעם אוכלוסיות חלשות יחסית בחברה ועל כן קל יותר לנצל אותן. דבר זה מטריד לא מעט בעלי משרדים שמחפשים חברת ניקיון, ובצדק. כדי לדעת שאתם עובדים עם חברה הוגנת, חשוב מאוד לוודא שלחברת ניקיון המשרדים יש רישיון מעסיק ממשרד התמ"ת. רישיון זה מבטיח שהחברה מעניקה לעובדיה את כל הזכויות הסוציאליות המחויבות בחוק כמו שכר מינימום לפחות, שעות נוספות, ימי מחלה, קרן פנסיה ותשלום הבראה.


מחירי ניקיון משרדים

מחיר ניקיון משרדים כולל את עלות עובדי הניקיון ועלות חומרי הניקיון, והוא משתנה מאוד ממשרד למשרד - תלוי בגודל המשרד, במספר העובדים במשרד ובתדירות הניקיון בו. חלק מחברות הניקיון מתמחרות את שירותי ניקיון המשרדים לפי שעה, חלקן לפי מ"ר של המשרד, וחלקן יתנו מחיר גלובלי לחודש עבודה. בגדול, ככול שהמשרד גדול יותר מחיר ניקיון המשרדים למ"ר או לשעה ירד.

 

הצעת מחיר לדוגמא - ניקיון קלינקה רפואית

גודל המשרדים: 80 מ"ר

תדירות ניקיון: 3 פעמים בשבוע, שעה וחצי לכל פעם

שעות הניקיון בשעות הערב כשהקליניקה סגורה

תוכנית ניקיון המשרדים:

וי הניקיון השוטף כולל: החלפת פחים, חיטוי וניקיון שירותים, שטיפת רצפה, ניקיון כסאות, ארגון שולחנות, ניקיון אבק, שטיפת כלים וניקיון מטבחון.

וי אחת לשבוע: שאיבת שטיחים יסודית

וי אחת לחודש: ניקיון דלתות

וי אחת לשלושה חודשים: ניקיון חלונות

מחיר חודשי לניקיון המשרדים: 2,600 ש"ח כולל מע"מ

 

הוצאות נוספות על ניקיון משרדים

הרבה מחברות ניקיון המשרדים יוכלו לספק עבורכם גם מוצרי טואלטיקה - נייר טואלט, נייר ניגוב ידיים, סבון ידיים לשירותים וכל מה שתצטרכו. אספקה שוטפת של טואלטיקה נעשית בתשלום נוסף.


חברות ניקיון משרדים מומלצות

אז אמרנו מה חברות ניקיון משרדים עושות, מתי כל זה קורה ושחשוב מאוד שיהיה רישיון. אבל איך יודעים אם חברת ניקיון משרדים מומלצת? כאן זה כבר באמת לא בעיה. אספנו חוות דעת מלקוחות קודמים על חברות ניקיון משרדים מומלצות, כדי שכל מה שתצטרכו לעשות זה ליהנות מחכמת ההמונים. מוזמנים לקרוא חוות דעת ולראות איזו חברת ניקיון משרדים הכי מתאימה לכם. בהצלחה ועבודה נעימה :)


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה ניקיון משרדים?

לניקיון משרדים אין מחיר קבוע, והוא משתנה מאוד לפי גודל המשרד ותדירות הניקיון. בגדול גדול אפשר לומר שמחיר ניקיון משרדים נע בין 60-ל-140 ש"ח לשעה. כאן למעלה במאמר תוכלו לראות הצעת מחיר של ניקיון משרדים לדוגמא, כדי להבין איך זה עובד.

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק