מוקד טלפוני: 1-700-707-233

טיפול פנים – מחיר
טיפול פנים הוא ללא ספק עסק מפנק וכיפי, אבל מחיר טיפול פנים? לא תמיד. זה אולי מפתיע, אבל מחירי טיפול פנים מושפעים ממגוון גורמים ונעים בטווח רחב, ולא תמיד ניתן לדעת מראש מה יהיה המחיר הסופי שתשלמו. מבולבלות? אל תדאגו, בדקנו את העניין. מה משפיע על מחיר טיפול פנים, איך אפשר להוזיל עלויות ומחירי טיפולי פנים לדוגמא – הכל יש לנו כאן.

 טיפול פנים

 


מה משפיע על מחיר טיפול פנים

באופן כללי, כל קוסמטיקאית מתמחרת את שירותיה בעצמה ומדובר בתחום לא מפוקח, ולכן לא תמיד קל לדעת מה בדיוק יהיו מחירי טיפול הפנים. עם זאת, ישנם מספר גורמים המשפיעים על המחיר:

 

וותק והתמחות הקוסמטיקאית

קוסמטיקה היא תחום רחב מאוד, וכמו בתחומים אחרים גם כאן לרוב הקוסמטיקאיות ישנה התמחות ספציפית: חלק מהקוסמטיקאיות מתמחות בהסרת שיער, יש כאלה שמתמחות בעיצוב ציפורניים וחלק מתמחות בטיפולי פנים. באופן טבעי, קוסמטיקאיות המתמחות בטיפולי פנים לרוב יתמחרו את טיפולי הפנים מעט גבוה יותר מקוסמטיקאיות המתמחות בנושאים אחרים. באופן דומה, גם וותק הקוסמטיקאית והניסיון שלה ישפיעו על המחיר, כאשר מחירי הטיפול אצל קוסמטיקאית וותיקה לרוב יהיו גבוהים יותר מהמחירים שתגבה קוסמטיקאית מתחילה. בשני המקרים הפער במחירים יכול להגיע ל-100 ₪ פחות או יותר.

 

מיקום הקליניקה

אם אתן גרות במרכז ומחפשות קוסמטיקאיות באזור חשוב שתשימו לב שיוקר המחיה במרכז בא לידי ביטוי גם במחיר טיפולי הפנים. מחיר הטיפולים אצל הקוסמטיקאית מגלם בתוכו גם את מחירי השכירות, ולכן כמעט תמיד מחירי טיפול פנים באזור המרכז יהיו גבוהים יותר מהמחירים בפריפריה. ברוב המקרים מדובר בהפרש של 100-150 ₪.

 

מכשור מתקדם

יש קוסמטיקאיות שמשתמשות במכשור מתקדם ומיוחד בחלק מהטיפולים. זה יכול לבוא לידי ביטוי בטיפולי אנטי אייג'ינג, שם הקוסמטיקאית יכולה להשתמש בתכשירי לייזר או במכשור על בסיס גלי רדיו. מצד אחד, טיפולי פנים באמצעות מכשור מתקדם יכולים לשפר משמעותית את תוצאות טיפול הפנים, אבל מצד שני גם ייקר מאוד את מחירו. טיפול באמצעות מכשור מתקדם יעלה מאוד את המחיר, והוא יכול לקפוץ מ-300 ₪ ולהגיע ל-1,000 ₪. לכן, כדי שלא תופתעו מהמחיר מומלץ לוודא עם הקוסמטיקאית באיזה מכשירים היא משתמשת ושמדובר במה שמתאים לכן.

 טיפול פנים בלייזר

 

 

תכשירים

עוד גורם שמשפיע על מחיר טיפול הפנים הוא התכשירים הקוסמטיים בהם משתמשת הקוסמטיקאית בעת הטיפול. זה לא סוד שמחירי תכשירים קוסמטיים נעים בטווח רחב מאוד, ומטבע הדברים זה ישפיע על מחיר טיפול הפנים. ברוב המקרים קוסמטיקאית עובדת עם חברה מסוימת, יקרה יותר או פחות, ולכן כדאי בשיחת הטלפון הראשונה לשאול את הקוסמטיקאית באיזה חברה היא משתמשת, ואיך זה ישפיע על מחיר הטיפול. שימו לב שלא בהכרח היקר הוא המוצלח, ויש קוסמטיקאיות המשתמשות בתכשירים לא יקרים אבל יעילים מאוד.


אפשר לחסוך במחיר טיפול פנים?

טיפול פנים עלול להיות הוצאה לא קטנה, במיוחד אם מבצעים אותו באופן קבוע. כדי שלא תישארו עם חור בכיס, קבלו שני טיפים שיוכלו לעזור לכן לחסוך בעלויות:

וי רכשו סדרת טיפולים: כמעט כל הקוסמטיקאיות יתנו הנחה במידה ותרכשו סדרת טיפולי פנים. זה רלוונטי בעיקר לטיפולי פנים הדורשים שגרת טיפולים לאורך זמן, כמו טיפול באקנה, טיפולי אנטי אייג'ינג וטיפולי פיגמנטציה. בכל מקרה, רכישת סדרת טיפולי פנים יכולה להוזיל  ב-20% את המחיר לטיפול.

 

וי פנו לקוסמטיקאית מתחילה: כמו שהזכרנו קודם, קוסמטיקאית וותיקה לרוב תגבה מחיר גבוה יותר עבור טיפולי פנים. לכן אפשרות להוזלת המחיר תהיה לפנות לקוסמטיקאית צעירה שתציע טיפולים זולים יותר (אנחנו לא מבטיחים, אבל רוב הסיכוייםמחייך).


איך נקבע מחיר טיפול פנים?

אמנם בלא מעט מכוני קוסמטיקה תמצאו מחירונים לטיפולי פנים שונים, אבל המחיר הסופי מורכב קצת יותר. לרוב, טיפול הפנים המדויק, מספר הטיפולים הנדרשים, התכשירים המתאימים – כולם ייקבעו רק לאחר דיאגנוזה של הקוסמטיקאית והתאמה מדויקת לעור שלכן ולמצבו, ולכן גם המחיר ייקבע רק לאחר מכן.

כאשר תפנו לקוסמטיקאית, גם אם תגידו לה מהו הטיפול הנדרש ותתארו לה את מצב עורכן, היא תוכל לתת בטלפון הערכת מחיר כללית בלבד. אז מה עושים? לאחר השיחה הטלפונית עם הקוסמטיקאית מגיעים לפגישת אבחון (ללא תשלום!), ובסופה ייקבע המחיר הסופי. מה עוד עושים? ממשיכים לקרוא, כי ממש עכשיו נפרט את טווחי המחירים של טיפולי פנים שונים, כדי שתוכלו לקבל מושג לקראת מה אתן הולכותמחייך.


טיפולי פנים - מחירים

כסףמחיר טיפול פנים בסיסי: טיפול פנים בסיסי בדרך כלל יארך כשעה וחצי ומחירו 300-350 ₪.

כסף מחיר טיפול באקנה: מעבר לטיפול אצל הקוסמטיקאית, טיפול באקנה דורש לעיתים גם רכישת תכשירים הביתה וטיפול ביתי, מה שכמובן מעלה משמעותית את המחיר. המלצה שלנו, לא תמיד יש צורך בתכשירים ולפעמים 2-3 טיפולים אצל הקוסמטיקאית יהיו יעילים יותר, ולכן יותר ממומלץ להתייעץ עם הקוסמטיקאית לפני שתרכשו מוצרים במאות שקלים ולהתאים ביחד את הטיפול המיטבי. בכל מקרה, טיפול יחיד באקנה יעלה בין 300-350 ₪, ובמידה ורכשת סדרה המחיר ירד בהתאם.

כסף מחיר טיפול פילינג: טיפולי פילינג מורידים בעדינות את השכבה העליונה של העור ובכך מרעננים ומחדשים אותו, ומסירים ממנו כתמים. יש הרבה מאוד סוגים של טיפולי פילינג הפועלים בעוצמות שונות ולכל טיפול מחיר שונה. קחו לכן כלל אצבע – ככל שעוצמת הפילינג חזקה יותר כך מחיר הטיפול יעלה. כך למשל, מחיר טיפול פילינג  סטנדרטי עומד על 250-350 ₪ אך מחיר טיפול פילינג עמוק יכול להגיע גם ל-1,000-1,500 ₪.

כסף מחיר טיפול בפיגמנטציה: במקרה של טיפול בפיגמנטציה ההוצאה העיקרית לא תהיה הטיפול אצל הקוסמטיקאית. טיפול בפיגמנטציה יכול להביא לתוצאות מרשימות, אך רוב העבודה תיעשה לאורך זמן אצלכן בבית בעזרת תכשירים שהקוסמטיקאית תתאים לכן, בהתאם למצב העור. המחיר יהיה דומה למחיר טיפול פנים בסיסי, ויעמוד על 300-350 ₪ לטיפול, אבל אליו יתווסף תשלום עבור התכשירים, ותוספת זו יכולה להגיע גם ל-1,500 ₪.

אין ספק שחלק מהמחיר זה התדירות בה אנו בוחרים לעשות טיפולי פנים. אם השיקול הוא בריאות העור הפנים או סתם יש לכם חשק להתפנק, המחיר הכללי שתוציאו על טיפולי פנים במהלך השנה משתנה, ובעיקר תלוי בכם. אם בכל זאתם אתם מתלבטים, תוכלו לקרוא את דעתן של הקוסמטיקאיות באתר בנוגע לכל כמה זמן כדאי לעשות טיפול פנים, ולקבל החלטה בלב שלם. לב


קוסמטיקאיות מומלצות לטיפול פנים

כשאתן מגיעות לטיפול פנים, הדבר האחרון שאתן רוצות הוא ליפול על קוסמטיקאית לא מוצלחת. כדי שזה לא יקרה, כאן תמצאו רשימה של קוסמטיקאיות מומלצות, מדורגות לפי ציונים וחוות דעת שהתקבלו מלקוחות קודמים. תהנו!


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה טיפול פנים?

מחירי טיפול פנים נעים בטווח רחב מאוד, בהתאם לסוג הטיפול הנדרש.רוב טיפולי הפנים עולים בין 250-350 ש"ח, אך יכולים להגיע גם ל-1,000 ש"ח במידה ומשתמשים במכשור מתקדם בטיפול.אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק