מוקד טלפוני: 1-700-707-233

עיצוב גבות - מחיר
אומרים שהעיניים הן המראה לנפש האדם, כך שהגבות חייבות להיות מעוצבות בהתאם, לא ככה? אז אם אנחנו כבר בענייני הגבות, כדאי שתדעו שאם תבחרו לטפח אותן, מחיר עיצוב גבות יתחיל ב-50 ₪ בשיטת השעווה, ויטפס עד 2,000 ₪ אם תבחרי בשיטת השיערה. מה הן השיטות השונות, כמה כל אחת עולה ומה עוד יכול להשפיע על מחיר עיצוב גבות? בקיצור, כל מה שרציתן לדעת– לפניכן.

 

תכנון עיצוב גבות

 


מה משפיע על מחיר עיצוב גבות

טווח המחירים של עיצוב גבות הוא באמת רחב, ושלא לומר אפילו מבלבל. בשביל שתצליחו לעבור טיפול מקצועי מבלי לשלם מחיר מופרז, קודם כל חשוב שתדעו מה משפיע על מחיר עיצוב גבות:

פרח לגינת יוקרה שיטה פשוטה או מורכבת – עיצוב גבות בשיטת השעווה למשל, הוא טיפול קצר ופשוט יחסית, ולכן המחיר שלו יהיה עד 100 ש"ח, בעוד שטיפולי עיצוב גבות הכוללים קעקוע זמני (כמו שיטת השערה) דורשים ידע, ריכוז, זמן ומיומנות, כך שמחיר עיצוב גבות בשיטות אלו יהיה גבוה יותר בכמה מאות שקלים. במקרה של שיטת השערה, המחיר יהיה אפילו גבוה יותר משיטות אחרות בתחום (כמו הבלוק והפודרה), בעקבות הדיוק הנדרש. 

פרח לגינת יוקרה  לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן - במרכז הארץ מחיר עיצוב גבות יכול לעלות כמה מאות שקלים יותר מאשר בפריפריה, בעיקר בגלל הרמה הסוציו-אקונומית ונורמת המחירים שהשתרשה באזור, המאפשרת לקוסמטיקאיות לגבות יותר על עיצוב גבות.

פרח לגינת יוקרה קוסמטיקאית A- list – קוסמטיקאיות מוכרות "מהשורה הראשונה" מה שנקרא, שצברו לעצמם במשך השנים שם, מעמד וגם על הדרך לא מעט עוקבים ברשתות החברתיות, יגבו מחיר גובה יותר בכמה מאות שקלים ולפעמים אפילו עד 1,000 ש"ח יותר מקוסמטיקאיות פחות מוכרות, הכל תודות לשם ולביקוש שצברו. 


מה כולל מחיר עיצוב גבות

ככלל, מחיר עיצוב גבות יכלול שלושה דברים בסיסיים:

אחד אבחון ראשוני - הקוסמטיקאית תייעץ לכן לגבי השיטה שהכי תתאים לכן, ובנוסף תוודא שהמצב הבריאותי שלכן מאפשר זאת, שכן יש חלקים באוכלוסייה שהטיפולים עשויים להיות לא אפקטיביים עבורם ואף מסוכנים (הריוניות וסוכרתיות ייאלצו להימנע מהשיטות הכוללות קעקוע קבוע עקב חדירת המחט לשכבות העור, וכך גם אצל בעלות עור שמן, אשר חלק מהשיטות עשויות לדהות מהן כעבר זמן קצר).

מספר שתיים  טיפול ראשון - בהתאם לשיטה שתבחרו (עליהם אנחנו מפרטים ממש בפסקאות הבאות), תחל הקוסמטיקיאת במלאכת עיצוב הגבות, הכוללת תכנון, עיצוב, סידור ושימוש במכשירים מיוחדים היוצרים את הצורה הרצויה וצובעים אותה בפיגמנט שנבחר על ידי הלקוחה, בייעוץ הקוסמטיקאית. 

שלוש  טיפול שני - רוב שיטות עיצוב הגבות כוללות שני טיפולים, שכן לאחר כמה שבועות יש צורך לחזור אל הקוסמטיקיאת ולבצע שוב חלק מהפועלות שבוצעו בטיפול הראשון, על מנת לקבע את המצב הקיים ואפילו גם לתקן במקרה הצורך. 

 

אחרי שהבנתן מה כולל מחיר עיצוב גבות, השלב הבא יהיה לבדוק מהן השיטות הנפוצות היום בתחום עיצוב הגבות, וכמה הן הולכות לעלות לנו. 


מחיר עיצוב גבות בשיטת השערה/ מיקרובליידינג

עיצוב גבה  איך זה עובד: שתי השיטות מבוססות על טכניקה בה מתכננים תחילה את צורת הגבה, ולאחר מכן מבצעים בעזרת מכשור חד חתכים עדינים בעור הגבה בגודל של שערה, אליהם מוחדר תוך כדי הפיגמנט (הגוון שבחרתם לגבה). למעשה, מדובר על שיטה בה מציירים כל שערה בנפרד, ובכך יוצרים מראה של גבה טבעית במיוחד. ההבדל היחיד בין שתי השיטות מתבסס על המכשירים בהם הקוסמטיקאית תשתמש, שכן בשיטת השערה תשתמש הקוסמטיקאית במכשיר חשמלי, בעוד שבשיטת המיקרובליידינג המכשיר הוא ידני, מה שמאפשר פעולה מדויקת יותר.

עיצוב גבה  למי מתאים: השיטה מתאימה לכל מי שרוצה לעבות את הגבות שלה בדרך טבעית כמה שניתן (מבלי ליצור קעקוע קבוע) בשיטה המבוססת על ציור של כל שערה בנפרד.

עיצוב גבה  כמה טיפולים צריך: מחיר עיצוב גבות בשיטות אלו יכלול שני טיפולים בהפרש של כמה שבועות ויחזיק עד כשנה, כאשר ניתן לחדש שוב לאחר מכן.

נקודה כמה עולה: מחיר עיצוב גבות בשיטת השערה/מיקרובליידינג נע בין 700-2,000 ₪. וכמה זה עלה במקומות שונים בארץ?

:: מחיר עיצוב גבות בשיטת השערה בירושלים היה כ- 700 ש"ח. 

:: מחיר עיצוב גבות בשיטת השערה בבית שמש היה כ- 2,000 ש"ח. 

:: מחיר עיצוב גבות בשיטת השערה בבאר שבע היה כ- 1,500 ש"ח. 

 

עיצוב גבות בשיטת המיקרובליידינג

מחיר עיצוב גבות בשיטת הבלוק

עיצוב גבה  איך זה עובד: בשיטה זאת, תתכנן הקוסמטיקאית עם הלקוחה את צורת הגבה הרצויה, ולאחר מכן תחדור אל עור הגבה בצורה עמוקה באמצעות מחט המחוברת למכשיר חשמלי או ידני, אשר תחדיר את הפיגמנט לכל אורך הגבה המתוכננת. בסופו של דבר נוצר מראה של גבה בולטת ומודגשת שאינה נראית טבעית במיוחד. חשוב להגיד שכתוצאה מהחדרת הצבע לעור בשיטה זו, מדובר במעין קעקוע והגבות שעיצבתן יחזיקו מעמד לשנים רבות וישנו את נראות הגבה לצמיתות.

באופן כללי, בעקבות השיטות החדשות יותר שהגיעו לשוק, חלק גדול מהקוסמטיקיאות כבר לא מבצעות את שיטת הבלוק וימליצו לכן כנראה על שיטת עיצוב גבות אחרת במקום.

עיצוב גבה  למי מתאים: שיטת הבלוק תתאים בעיקר לנשים ללא שיער בגבות או לכאלו שכבר עברו טיפולים בשיטה הזאת, שכן האזור כבר נצבע והן אינן יכולות להעלים את מה שכבר נעשה. 

עיצוב גבה  כמה טיפולים צריך: מחיר עיצוב גבות בשיטת הבלוק מצריך שני טיפולים בהפרש של כמה שבועות, ויחזיק למשך שנים רבות. לכן, כדאי לחשוב ברצינות לפני אם השיטה והנראות הבולטת שלה תתאים לכן לאורך זמן, בלי יכולת של ממש לשנות את התוצאה. בנוסף, שימו לב שצבע הגבות עלול להשתנות עם הזמן ולדהות כמו קעקוע.

נקודה כמה עולה: מחיר עיצוב גבות בשיטת הבלוק נע בין 700-1,200 ₪. וכמה זה עלה במקומות שונים בארץ?

:: מחיר עיצוב גבות בשיטת הבלוק היה בירושלים כ - 700 ש"ח. 

:: מחיר עיצוב גבות בשיטת הבלוק בבאר שבע היה כ - 1,000 ש"ח. 

 

עיצוב גבות בשיטת הבלוק

 


מחיר עיצוב גבות בשיטת הפודרה

עיצוב גבה  איך זה עובד: בניגוד לשיטת הבלוק הצובעת את כל הגבה וחודרת לעומק העור, בשיטת הפודרה מתבצעת הצללה עדינה. תחילה מתכננים את צורת הגבה הרצויה, ולאחר מכן מעבירים מעליה מכשיר חשמלי תואם בעל מחט דקה, הממולאת בפיגמנט הרצוי. המחט חודרת בצורה עדינה ולא עמוקה אל עור הגבה ולמעשה כמעט "מרחפת" מעליה, ובכך יוצרת כתמים קטנים המתאחדים לכדי מראה בהיר ועדין כמו פודרה, היוצרים גבה מלאה וטבעית יותר משיטת הבלוק.

עיצוב גבה  למי מתאים: לגבות עם חלקים ללא שיער ולמי שרוצה לעבות את הגבות בשיטה של קעקוע זמני שיחזיק זמן ממושך.

עיצוב גבה  כמה טיפולים: מחיר עיצוב גבות בשיטת הפודרה כולל שני טיפולים בהפרשים של כמה שבועות, ומחזיק בין שנה לשנתיים.

נקודה כמה עולה: מחיר עיצוב גבות בשיטת הפודרה נע בין 700-1,600 ₪. וכמה זה עלה במקומות שונים בארץ?

:: מחיר עיצוב גבות בשיטת הפודרה בירושלים היה כ - 700 ש"ח.

:: מחיר עיצוב גבות בשיטת הפודרה בבית שמש היה כ - 1,600 ש"ח. 

:: מחיר עיצוב גבות בשיטת הפודרה בבאר שבע היה כ - 1,200 ש"ח

 

עיצוב גבות בשיטת הפודרה

 


מחיר עיצוב גבות בשיטת השעווה

עיצוב גבה  איך זה עובד: בנוסף לשיטות הרציניות שכתבנו עליהם, מתחבאת עוד שיטה וותיקה לעיצוב גבות. מדובר על השיטה הקלאסית, הדורשת רק שעווה, חוט ופינצטה. עיצוב גבות בשיטת השעווה אינו כולל קעקוע או צביעה של הגבה, וכולל רק תכנון, עיצוב ומריטה של השיער.

עיצוב גבה  למי מתאים: השיטה תתאים במיוחד למי שכבר מרוצה מהגבה שלה ורק רוצה לעצב אותה מעט ולתת לה צורה, ולכאלו שפחות מתאים להם טיפולים שעשויים להיות קבועים לאורך זמן. בהתאם לכך, מי שבוחרת בעיצוב גבות בשיטה זאת צריכה לתחזק את הגבה ולסדר אותה כל כמה זמן, שכן השיער יחזור לצמוח שוב. 

עיצוב גבה  כמה טיפולים: מחיר עיצוב גבות בשיטת השעווה יכלול טיפול אחד, אך יש צורך לחזור בכל כמה זמן (לפי רצון הלקוחה) על מנת לסדר שוב את הגבות.

נקודה כמה עולה: מחיר עיצוב גבות בשיטת השוועה נע בין 50-100 ₪ לטיפול.

 

עיצוב גבות בשיטת השעווה

עיצוב גבות – חשוב לדעת

זה נכון שאנחנו עוסקים כאן בעיקר בכל מה שקשור למחיר עיצוב גבות, אבל יש עוד נושא קריטי שחשוב לשים על השולחן.

אם לא הדגשנו את זה מספיק, אנחנו חוזרים ואומרים שלא מעט מהשיטות המתוארות לעיצוב גבות עלולות לגרום לנזק רב מבחינת הנראות וגם מבחינה בריאותית, אם הן נעשות בצורה לא מקצועית. יש לא מעט מקרים בהן במהלך הטיפול חרגו חלק מבעלות המקצוע מתחום הגבה שנקבע, חדרו עמוק מדי עם המחט ויצרו קעקוע קבוע ואפילו גרמו לצלקות ולפגיעה בריאותית של ממש בעור.

לכן, זה ממש הכרחי שתבחרו בקוסמטיקאית שמתמחה בעיצוב גבות בשיטה הרצויה, המקפידה על קליניקה נקייה ומחוטאת ואחרי שראיתם תמונות מעבודות קודמות שלה. אנחנו יודעים שקצת קשה לקבל תשובה חד משמעית בעניין כך שבמקרה של עיצוב גבות, אם רוצים ללכת על בטוח – תמיד עדיף ללכת לפי המלצה קודמת, מאשר לנסות ללכת לקוסמטיקאית חדשה שאולי מבטיחה מחיר עיצוב גבות נמוך ונראית מבטיחה, אך עשויה להתגלות כטעות קריטית.  


קוסמטיקאיות מומלצות לעיצוב גבות

אחרי שבדקנו מה משפיע על מחיר עיצוב גבות ועוד פרמטרים חשובים, חשוב שתשאלו את עצמכן אן אתן מוכנות למחויבות כזאת, כי כמו שכבר הדגשנו - העיצוב שנבחר עלול להישאר עליכן במשך זמן רב. אם החלטתן שאתן בעניין, חשוב שהעבודה תיעשה בצורה כמה שיותר מקצועית ומדויקת. בשביל זה הכנו רשימה של קוסמטיקיאות מומלצות המתמחות בעיצוב גבות ומדורגות לפי חוות דעת של לקוחות קודמות, על מנת שתוכלו לקרוא, להתרשם ולהחליט בהתאם במי להיעזר.


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה עיצוב גבות?

מחיר עיצוב גבות יכול להתחיל מ50-100 ש"ח לשיטת השעווה, ולטפס לסכומים גבוהים יותר כאשר מדובר על שיטות הקעקוע:

- מחיר עיצוב גבות בשיטת השערה/ מיקרובליידינג נע בין 700-2,000 ש"ח.

- מחיר עיצוב גבות בשיטת הבלוק נע בין 700-1,200 ש"ח.

- מחיר עיצוב גבות בשיטת הפודרה נע בין 700-1,600 ש"ח. 

מה זה עיצוב גבות בשיטת המיקרובליידינג?

שיטת המיקרובליידינג, הנקראת גם שיטת השערה, היא שיטה המבוססת על טכניקה בה מבצעים בעזרת מכשיר חד חתכים עדינים בעור הגבה בגודל של שערה, אליהם מוחדר תוך כדי הפיגמנט. בסופו של דבר נוצרת גבה בצורה טבעית כמה שניתן, שכן היא מורכבת מציור של כל שערה בנפרד. 

 אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק