מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מזותרפיה - מחיר
החלטתם לפנות לטיפול מזותרפיה אבל מפחדים שזה הולך לרוקן את הארנק שלכם? ובכן, לא בהכרח. מחיר מזותרפיה לפנים נע בין 450-500 ש"ח לטיפול, כשבמרכז הארץ הוא יכול לעלות כמה מאות שקלים יותר, אבל יכול להיות זול ב-100-200 ש"ח אצל קוסמטיקיאת מתחילה. מה הסיבות להבדלי המחירים, איך המחיר יכול להדליק לכם נורת אזהרה ולמה המדינה לא ממנת לכולנו טיפולי אנטי אייג'ינג? בקשר לשאלה האחרונה אין לנו תשובה מספקת, אבל בקשר לשאר, דווקא כן. כל מה שחשוב לדעת על מחיר מזותרפיה - לפניכם. 


מה כולל מחיר מזותרפיה

התכנסנו כדי לדעת מה המחיר של מזותרפיה, ואנחנו מבטיחים שאנחנו מספקים בהמשך את כל התשובות והמספרים (אם אתם כבר רוצים לדעת תוכלו לדלג לפסקת המחירים). אבל, בשביל לדעת מה המחיר הזה אומר, כדאי לדעת לעומק גם מה הוא כולל, לא ככה?

מי שרוצה להעמיק בנושא, יצרנו טיפ שלם על טיפול מזותרפיה לפנים, אבל אם אתם רוצים את ההסבר המקוצר, נספר שמזותרפיה אצל קוסמטיקאית הוא טיפול אנטי אייג'ינג שנועד לטשטש קמטים וצלקות, כאשר השיטה הנפוצה בתחום מבוססת על דקירה עדינה של עור הפנים בעזרת עט מחטים, המעודדת את התחדשות התאים ואת ייצור הקולגן (החלבון האחראי על לחות וגמישות העור). ברוב המקרים הקוסמטיקאיות לא יסתפקו בדקירה מבוקרת של עור הפנים  ומחיר המזותרפיה יכלול גם מריחת סרומים וקרמים המכילים חלבונים וחומרי אנטי אייג'ינג, המוחדרים גם כן אל העור באותה השיטה ומעודדים את התחדשות התאים וייצור הקולגן. כל אלו נועדו בסופו של דבר על מנת ליצור ולהעניק לעור הפנים מראה גמיש, צעיר ומוצק יתר.

 

טיפול מזותרפיה אצל קוסמטיקאית

 


מחיר מזותרפיה לפנים

מחיר מחיר מזורתפיה נע בין 450-500 ₪ בממוצע לטיפול בודד, כאשר יש צורך בסדרת טיפולים להשלמת התהליך (לרוב מדובר בשישה טיפולים).

מחיר בחלק מהמקרים, במכוני ספא ויופי יוקרתיים יוכלו לגבות גם 700-1,000 ₪ לטיפול, ומנגד, יש קוסמטיקאיות מתחילות שיכולות לגבות גם 200-350 ₪ לטיפול.


מה משפיע על מחיר מזורתפיה

אצבע  סוג החומרים – טיפול מזותרפיה מקצועי דורש שימוש בחומרים איכותיים, החל מסוג המחט ועד סוג חומרי האנטי אייג'ינג בהם תשתמש הקוסמטיקאית, היכולים להשפיע על המחיר ב 100-300 ₪. באופן כללי, אם פניתם לקוסמטיקאית שמחיר מזותרפיה אצלה הוא רק 250 ש"ח, יש סיכוי גדול שהחומרים שהיא משתמשת בהם לא איכותיים מספיק, ככה שצריך לקחת את זה בחשבון. בשביל לנסות לוודא את העניין, נסו לשאול את הקוסמטיקאית על אחוז החומר הפעיל הקיים בתכשירים בהם היא משתמשת (100% חומר פעיל נחשב איכותי) והיכן היא רוכשת אותם ואת המחטים, כשעדיף כמובן מספקי קוסמטיקה מקצועיים ולא למשל מאתרים בסין.

אצבע  אזור בארץ – במכוני ספא וקוסמטיקה מפורסמים ויוקרתיים במרכז הארץ, מחיר טיפול מזותרפיה יהיה לעיתים גבוה יותר ב-300-500 ₪ מאשר בצפון או דרום הארץ, כתוצאה מהמיקום ורמת החיים של האוכלוסייה.

אצבע  בבית או בקליניקה – חלק משמעותי שיכול להשפיע על מחיר מזותרפיה הוא האם לקוסמטיקאית שתטפל בכם יש קליניקה או שהיא מבצעת את הטיפולים בבית שלה. כל ההוצאות הכרוכות בטיפול בקליניקה (שכירות, חשמל, עובדים נוספים וכו') נכללים בסופו של דבר במחיר הסופי, ויכולים להעלות את מחיר המזותרפיה בכמה מאות שקלים.


מחיר מזותרפיה ביתי

במקביל לטיפולי מזותרפיה אצל קוסמטיקאית, ניתן לעבור טיפול מזותרפיה גם באמצעות מכשיר לשימוש ביתי.

מדובר במכשיר בצורת גלגלת עם ראש מחטים קטנות (באורך 0.5-1.0 מ"מ), אותו ניתן להעביר על עור הפנים בצורה עצמאית, ונקרא "דרמה רולר". מכשיר המזורתפיה הביתי יוצר אפקט דומה לטיפול המזותרפיה הרגיל, שכן המחטים דוקרים את העור בצורה עדינה ומעודדים את ייצור הקולגן וחידוש התאים. בנוסף לכך, ניתן במקביל גם למרוח סרומים וקרמים אשר ישלימו את התהליך (מומלץ להתייעץ לפני בחניות הפארם או עם קוסמטיקאית לגבי החומרים המומלצים לשימוש). חשוב להקפיד על חיטוי הרולר לפני ואחרי השימוש, וכמו כן לקרוא את ההוראות המגיעות עם המכשיר, כדי לוודא שאתם מבצעים את הפעולה כמו שצריך ובמספר הפעמים הרצוי. לרוב מדובר על פעם או פעמיים בשבוע לאורך כמה חודשים.

מחיר מזותרפיה ביתי נע בין 150-100 ₪ למכשיר (אפשר למצוא גם ב-80 ש"ח לאחר הנחה), וניתן לקנייה באתרי האינטרנט וחנויות הפארם.

חשוב להבהיר סימן קריאה אמנם המחיר של מזותרפיה ביתי נמוך יותר משל טיפול אצל קוסמטיקאית, אבל אי אפשר באמת להשוות בינהם.  מזותרפיה אצל קוסמטיקאית כולל שימוש במכשיר מזותרפיה מקצועי יותר, היכול לחדור עמוק יותר אל שכבות העור השונות, וכן ניסיון מקצועי של הקוסמטיקאית, אשר תדע להתאים את סוג חומרי האנטי אייג'ינג לעור הפנים שלכם. אבל, ללא ספק מדובר במחיר נמוך משמעותית ממחיר טיפולי מזותרפיה אצל קוסמטיקאית, ולכן אם יש לכם תקציב מוגבל - זה יכול להיות פתרון עבורכם. בכל אופן, לפני השימוש במכשיר המזותרפיה הביתי, קראו היטב את ההוראות ואפילו התייעצו עם קוסמטיקאית, כדי לוודא שלא תעשו לעצמכם נזק.

 

מכשיר מזורתפיה ביתי

 

 


קוסמטיקאיות מומלצות לטיפול מזותרפיה

אחרי שנהייתם מומחים למחיר מזותרפיה, נותר רק להחליט לאיזו קוסמטיקאית ללכת או אולי אפילו לקנות מכשיר ביתי במקום. בכל אופן, אם החלטתם ללכת על קוסמטיקאית, הכנו רשימה של קוסמטיקאיות מומלצות למזותרפיה המדורגות לפי לקוחות קודמים אמיתיים, כך שכל חוות הדעת נועדו בשביל שתוכלו לקרוא, להתרשם ולהחליט בעצמכם במי לבחור.


שאלות נפוצות לדף זה

מה המחיר של מזותרפיה לפנים?

מחיר מזותרפיה לפנים נע בין 450-500 ש"ח לטיפול בממוצע, כשיש צורך בסדרת טיפולים (בין 5-10, לפי המצב העור). 

מה המחיר של מכשיר מזותרפיה?

מחיר מזותרפיה ביתי נע בין 100-150 ש"ח בחנויות הפארם ואתרי האינטרנט, אך ניתן למצוא לפעמים גם ב-80 ש"ח. 

מה זה מזותרפיה?

מזותרפיה הוא טיפול אנטי אייג'ינג המבוסס על דקירה מבוקרת של עור הפנים בעזרת עט מחטים, המעודדת את התחדשות התאים וייצור מוגבר של קולגן (חלבון בגוף האחראי על גמישות ולחות העור). הטיפול ברובו כולל גם החדרה של סרומים וקרמים המעודדים גם כן את התחדשות העור וייצור הקולגן, היוצרים בסופו של דבר עור צעיר, גמיש ומוצק. אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק