מוקד טלפוני: 1-700-707-233

פדיקור רפואי - מחיר
אם אתם בדיוק בדרך לטלפון לקבוע לעצמם תור לפדיקור רפואי, ורוצים לדעת לפני כמה זה יעלה לכם, אנחנו כאן לספר שמחיר פדיקור רפואי סטנדרטי נע בין 150-250 ₪, כשבמקומות יוקרתיים תשלמו על אותו הטיפול גם 500-600 ₪. נראה לכם מוזר? אם אתם רוצים לדעת עוד על מחיר פדיקור רפואי ומבלי שיעבדו עליכם, אתם במקום הנכון.


פדיקור רפואי

כמו שלפנים יש טיפול פנים, כמו שלגב יש עיסוי וכמו שלכפות הידיים יש מניקור – גם כפות הרגליים החליטו שמגיע להן טיפול משל עצמן, ולא סתם כזה שיהיה בו רק שיוף ומריחת לק, אלא טיפול עשרת אלפים לרגל שנועד לרפא אותה מכל מיני תופעות בריאותיות שהחליטו לצוץ לנו על הרגליים ולגרום לנו לחשוש לחשוף אותן בפומבי.  

קודם כל, נפתיע אתכם ונספר שהשם המקצועי של הטיפול הוא בכלל פדיקור פרא -רפואי, ככה שאם תגידו את זה בתחילת הטיפול לקוסמטיקאית אולי תצברו כמה נקודות שיצ'פרו אתכם בהמשך 😉. בנוסף, מעבר לכך שפדיקור רפואי יכול להיות גם סתם טיפול אסתטי ונעים לרגל, המטרה העיקרית שלו היא לטפל בתופעות כמו ציפורן חודרנית, פטרת ציפורניים, יבלות, אקזמה, רגל סוכרתית (זיהומים שונים ברקמות עור כף הרגל בקרב חולי סוכרת), ועור קשה.

 

טיפול פדיקור רפואי

 


פדיקור רפואי - מחיר

 בממוצע, מחיר פדיקור רפואי נע בין 150-250 ₪ לטיפול של 45-60 דקות.

כוכבית חשוב להדגיש, שהמחיר הזה מתייחס לפדיקור רפואי סטנדרטי ומהווה ממוצע מחירים בכלל הארץ, אך עדיין תוכלו להיתקל במקרים בהם יגבו מכם כמה מאות שקלים יותר, כפי שנפרט בהמשך (רוצים לדעת עכשיו, דלקו לפסקה הרלוונטית).


מה כולל מחיר פדיקור רפואי

בין אם אתם אנשים מתוכננים מראש או ספונטנים, אחרי שאתם יודעים מה המחיר של פדיקור רפואי, כדי לדעת גם מה הטיפול עצמו כולל, לא?

בשלב הראשון ועוד לפני התחלת הטיפול עצמו, תערוך הקוסמטיקאית אבחון למצב כף הרגל, בהתאם למה שאתם תגלו לה (זה הזמן להיות כנים) ובהתאם לאיך שהרגל נראית, על מנת שתדע להתאים עבורכם את סוג הטיפול הרלוונטי.

בשלב השני תשרה הקוסמטיקאית את כפות הרגליים שלכם במים חמים, תבחן אותן פעם נוספת ותתחיל במלאכה - במידה וקיימת אחת מהתופעות שהזכרנו קודם, המטפלת תמרח על הרגל פילינג, תמיסות וסבונים מחטאים, תשייף את העור, תגזור את הציפורניים ותטפל באמצעות פצירה ואמצעים נוספים, שיגרמו לכף הרגל שלכם להרגיש כמו חדשה (אם תהיו טובים, אולי אפילו ישימו לכם לק לב). 


מה משפיע על מחיר פדיקור רפואי

טווח המחירים של פדיקור רפואי הוא יחסית אחיד בשוק, אך בכל זאת ניתן למצוא כמה גורמים שיכולים להסביר את ההבדלים במחירים:

קרם לפדיקור רפואי  סוג החומרים אחת הסיבות העיקריות להבדלים במחיר פדיקור רפואי קשורים לסוג החומרים בהם תשתמש הקוסמטיקאית, שכן יש קוסמטיקאיות שישתמשו בתכשירים איכותיים אך עם זאת גם יקרים שיכולים להקפיץ את המחיר ביותר מ-100 ₪.

פדיקור רפואי  אופן הטיפול – מחיר פדיקור רפואי יכול להיות גבוה יותר ככל שהבעיה עצמה חמורה יותר. למשל, טיפול בפטרת ציפורניים חמורה יצריך יותר תכשירים ויותר עבודה מצדה של הקוסמטיקאית ולכן גם יכול להיות יקר יותר בכ-100 ₪ מטיפול בציפורן חודרנית..  

כדור הארץ מיקם בארץ – זה לא סוד שיש לא מעט הבדלים בין המרכז לפריפריה, ככה שאתם בטח לא מופתעים לשמוע שמחיר פדיקור רפואי בת"א למשל יכול להגיע גם 600 ₪ במכוני ספא יוקרתיים, בעוד שטיפול יחסית זהה בצפון/דרום הארץ יסתכם בסכום של עד 250 ₪.


פדיקור רפואי – טיפים חשובים

עכשיו שאנחנו כבר מומחים למחיר פדיקור רפואי, חשוב שנהיה מומחים גם לעוד דברים. ריכזנו לכם כמה טיפים חשובים לפני הטיפול ולאחריו, כדי שתוכלו לוודא שאתם באמת מקבלים תמורה הולמת למחיר.

כוכב פדיקור רפואי לעומת רגיל - לפעמים אנשים מתבלבלים, נוטים לחשוב שפדיקור רגיל הוא למעשה פדיקור רפואי, וקופצים על המחיר הזול מבין השניים, השייך לרוב לפדיקור הרגיל. אנחנו רוצים לעשות סדר ולהבהיר אחת ולתמיד - פדיקור רגיל הוא בעיקר טיפול קוסמטי הכולל שיוף, גזירת ציפורניים ומריחת לק, בעוד שפדיקור רפואי בנוסף לכל אלה נועד גם לתת מענה לבעיות בריאותיות.

נזילה מדוד שמש היגיינה – פדיקור רפואי נועד לטפל בבעיות דלקתיות ומדבקות בכף הרגל, המצריכים הקפדה יתרה על סטריליות והיגיינה. לפני  הטיפול בדקו שהקוסמטיקאית חיטאה את כל המכשירים בהם היא מתכננת להשתמש וגם שכף הרגל שלכם מונחת על פי שטח סטרילי והיגייני, כמו למשל נייר מגבת חד פעמי.

הכשרה  התמחות בפדיקור רפואי – כמו שהסרת שיער באינפרא אדום או טיפול פנים בהריון דורשים הסמכה מיוחדת, כך זה דרוש גם בפדיקור רפואי. אז אם אתם מגלים שהקוסמטיקאית לא עברה את ההכשרה המתאימה - עדיף להימנע. מדובר בבריאות שלכם.

אם אתם רוצים להחמיר וללכת על הצד הממש בטוח תוכלו לוודא גם שהתכשירים שהקוסמטיקאית משתמשת בהם מקצועיים ועומדים בתקן, בכך שתוודאו שהם מאושרים ועומדים בתקן של אגודת אי"ל (האגודה הישראלית לסוכרת), שמשמש כתו איכות מחמיר שיתאים גם לפתרון בעיות נוספות.

איקס לא פותר הכל – קיימים סוגים חמורים של פטרת ציפורניים ותרחישים רפואיים נוספים אותם הקוסמטיקאית לא תצליח לפתור במהלך טיפול פדיקור רפואי רגיל, כך שקחו בחשבון שאולי תצטרכו לפנות לרופא או להמשיך את הטיפול בבית. בכל מקרה – אם הקוסמטיקאית מקצועית ומומחית היא תדע להפנות אתכם לסוג הטיפול המתאים.

פיקוח בנייה פרטית  טיפול בבית – בניגוד לבעיות החמורות שציינו בסעיף הקודם, יש לא מעט מקרים שתוכלו לטפל בהם לגמרי בעצמכם, מבלי ללכת לטיפול פדיקור רפואי. בכל מה שקשור לשיקום כף הרגל מסדקים ועור מת, יש קרמים לשימוש ביתי שיעשו את העבודה בצורה אפקטיבית, כמו למשל הקרמים של חברת שול (Scoll), שעולים בין 40-55 ש"ל בחנויות הפארם ומומלצים לשיקום העור.


קוסמטיקאיות מומלצות לפדיקור רפואי

בין אם סתם יש לכם עור יבש בכף הרגל שבא לכם להיפטר ממנו או בין אם יש לכם בעיה יותר רצינית כמו ציפורן חודרנית, פדיקור רפואי יכול לעזור לכם להקהל על המצב, כל עוד הוא נעשה על ידי קוסמטיקאות אמינה ומנוסה. בשביל זה, הכנו רשימה של קוסמטיקאיות מומלצות המתמחות בפדיקור רפואי ומדורגות לפי ניסיון של לקוחות קודמים אמיתיים. כל זאת במטרה לאפשר לכם לעבור על ההמלצות, לקרוא את חוות הדעת ולבחור במי שהכי תתאים לכם.
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק