מוקד טלפוני: 1-700-707-233

הסרת שיער באינפרא אדום

הסרת שיער באינפרא אדום נחשבת לאחת משיטות הסרות השיער הנפוצות ביותר, אבל עדיין - מה אנחנו יודעות עליה? האם היא מתאימה לכל אחת? מה החסרונות שלה? (אם את ג'ינג'ית – אנחנו מצטערים לאכזב אבל כנראה שהסרת שיער באינפרא אדום פחות תתאים לך), כמה זה כואב והאם זה באמת יעיל? טוב, לא צריך לשבור את הראש – עשינו סדר והכנו את המדריך המקיף להסרת שיער באינפרא אדום.

 


הסרת שיער באינפרא אדום

אנחנו יודעים שיש הסרת שיער בלייזר, אפילציה ואפילו שעווה. אבל, הסרת שיער באינפרא אדום - מה אנחנו באמת יודעים עליה? ובעיקר, איך הטכנולוגיה הזאת עובדת? 

ובכן, מדובר על מכשיר השולח בכל שניה כמה הבזקים של מספר קרני לייזר, באופן מפוזר על האזור הרצוי. קרני הלייזר מזהות את הפיגמנט של השערה (כלומר את הגוון שלה), מחממות את שורש השערות ולמעשה הורגות אותן.

אם אתן סקרניות לדעת מה ההבדל בין הסרת שיער באינפרא אדום להסרת שיער בלייזר, נספר שבאופן כללי מדובר בטכנולוגיה דומה, אך בעוד שבאינפרא אדום הקרניים יישלחו בצורה מפוזרת לכל אורך האזור הרצוי, בהסרת שיער בלייזר הקרניים יישלחו בצורה ממוקדת וחודרת. במילים אחרות, שיטת האינפרא אדום היא שיטה עדינה יותר שהולכת מסביב ומנסה להקל על הכאב, כשבניגוד אליה שיטת הלייזר לא מהססת לשלוח את הקרניים שלה לאזור אחד ספציפי, על מנת להרוג את השערה במהירות.  

לא הסתפקנו בזה ושאלנו גם קוסמטיקאיות מקצועיות איזו שיטה עדיפה, הסרת שיער בלייזר או באינפרא אדום. נגלה לכן שחלק תמכו בשיטה הראשונה, חלק בשנייה וחלק הסבירו ששוב, אין הבדל גדול בין השתיים. 

כוכבית לא כל כך נעים לנו לנפץ את האשליה אבל בסופו של דבר, הסרת שיער באינפרא אדום לא מובילה להסרה מלאה לצמיתות של כל השערות. טיפול מוצלח יוביל להסרה של 80-90% מהשערות, כאשר מה שמשפיע על התוצאות לזמן הארוך הוא המצב ההורמונאלי שלך - אם תעברי את הטיפול בגיל העשרה, קיים סיכוי סביר שתחווי צמיחה חוזרת של חלק מהשערות בגלל השינויים שהגוף עובר במהלך השנים. לעומת זאת, אם את מעל גיל 35 למשל, סביר להניח שהתוצאות יהיו מהירות וטובות יותר כי המצב ההורמונלי כבר יחסית יציב. בכל אופן, אנחנו מציעים לא להתיאיש לגמרי, שכן בכל מקרה נזכה בדילול משמעותי של השיער, ובמקרה הטוב אפילו להסרה כמעט מלאה שלו.

 

טיפול הסרת שיער באינפרא אדום

 


למי מתאימה הסרת שיער באינפרא אדום

קודם כל, נסביר שהסרת שיער באינפרא אדום מתאימה לשני המינים. אז גברים - הטיפ הזה מוקדש גם לכם מחייך. עם זאת, בגלל שמדובר על הסרת שיער בטכנולוגיה המבוססת על קרני לייזר, יש סיכוי שהשיטה לא באמת תתאים לכל אחת ואחד ויש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון. בשביל לעזור לכן לדעת יותר אם זה בכלל בשבילכן, הנה רשימה של כמה פרמטרים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר.

מכשיר הסרת שיער באינפרא אדום גוון השיער: הסרת שיער באינפרא אדום מבוססת על זיהוי הפיגמנט של השערה, כך שאין קשר לצבע העור. בהתאם לכך, השיטה תתאים במיוחד לבעלי שיער כהה ופחות לבעלי שיער בהיר, שיצטרכו יותר טיפולים בגלל שהקרן תתקשה בזיהוי גוון השערה שלהם. יש כאלה שהשיער שלהם בהיר עד כדי כך שהקרן לא תזהה אותו כלל ולכן לא יוכלו לעבור את הטיפול – בלונדיניות וג'ינג'יות, אנחנו מצטערים.

מכשיר הסרת שיער באינפרא אדום  סף כאב: זה אינו כלל גורף ולכל אדם יש סף כאב אחר, אך בכל זאת ניתן להגיד שהסרת שיער באינפרא אדום כואבת פחות מהסרת שיער בלייזר ובטח שפחות מאפליציה (אשר מסירה את השערות אחת-אחת). ככה שאם אתם מתלבטים בין לייזר לאינפרא ומה שיכריע את ההחלטה זה סף הכאב, מומלץ ללכת על הסרת שיער באינפרא אדום.

מכשיר הסרת שיער באינפרא אדום  זמן: זוכרים שאמרנו שבאינפרא אדום אנחנו מדברים על שליחה מספר קרני לייזר בצורה מפוזרת, לעומת קרן ממוקדת בהסרת שיער בלייזר? אז זה גורם לכך שתהליך הסרת שיער באינפרא אדום יהיה ארוך יותר וידרוש יותר טיפולים מאשר הסרת שיער בלייזר, ככה שאמנם הוא פחות כואב אבל גם לוקח יותר זמן. גם כאן צריך לקחת בחשבון שכל אדם הוא שונה וכך גם קצב הטיפולים לו הוא יזדקק או ירצה.

מכשיר הסרת שיער באינפרא אדוםמצב בריאותי: יש כמה מצבים בריאותיים אשר עלולים למנוע ממך לבצע הסרת שיער באינפרא אדום. אם את בהריון, בתקופת ההנקה, משתמשת ברואקוטן או שמושתלים אצלך בגוף פלטינות וקוצבי לב, אנחנו מצטערים אבל אסור לך לעבור טיפול הסרת שיער באינפרא אדום, בשביל למנוע נזקים עתידיים.

 מכשיר הסרת שיער באינפרא אדום גיל: בעקרון ניתן להתחיל טיפולי הסרת שיער באינפרא אדום מגיל העשרה, ולמרות שהמכשיר נחשב בטוח וכזה שאינו מעכב התפתחות מינית, עדיין רצוי להתייעץ עם רופא משפחה אם רוצים להתחיל בטיפול לפני גיל 13. 

מכשיר הסרת שיער באינפרא אדום היחשפות לשמש: אוהבים להיות בים, עובדים בעבודה שדורשת ממכם לבלות הרבה שעות בשמש? כיף לכם, אבל זה בעייתי. חל איסור להיחשף לשמש שלושה ימים לאחר שעברתם טיפול, ובאופן כללי כדאי להימרח טוב בקרם הגנה, לשבת בצל ואם אפשר להימנע משהייה ממושכת בשמש לאורך התקופה.

 

 


תהליך הסרת שיער באינפרא אדום

אוקיי, אז הבנו למי מתאימה הסרת שיער באינפרא אדום, אבל מה קורה בפועל?

תחילה, תערוך לך הקוסמטיקאית אבחון שיתבסס על המצב הבריאותי שלך, הגיל, גוון העור וגוון השערה. זאת על מנת שתוכל לקבוע האם הטיפול מתאים לך בכלל, את תדירות הטיפולים ואת עוצמת ההבזקים של המכשיר, כאשר לעור בהיר ינתנו הזקים חזקים יותר מאשר לעור כהה, שעלול לקבל כוויה. 

לאחר מכן יתחיל הטיפול עצמו, בו הקוסמטיקאית תמרח על האזור הרצוי ג'ל שמאלחש את הכאב, ותעבור מעליו עם מכשיר האינפרא האדום מספר פעמים, בזמן משתנה בין 10-60 דקות לטיפול, בהתאם למספר האזורים וגודלם.

כמות הטיפולים שצריך לעשות נקבעת לפי אבחון הקוסמטיקאית ותוצאות הטיפול, כך שבממוצע תצטרכו לעבור בין 7-10 טיפולים, עם מרווחים של חודש או יותר, בהתאם להתקדמות התהליך והתוצאות. ואם עוד עולות לכן שאלות כמו האם צריך לגלח לפני ומתי נראה כבר תוצאות, יש לנו כמה בשורות טובות. בקשר לגילוח, תתפלאו אבל אין צורך בכך! בניגוד ללייזר שכן דורש גילוח לפני כל טיפול, בהסרת שיער באינפרא אדום לא צריך לגלח לפני או בין הטיפולים.

ומה מבחינת התוצאות? מהטיפול השלישי אתן אמורות לראות שיפור ניכר. במידה ואת לא רואה דילול של השערות גם לא אחרי הטיפול הרביעי, כדאי להתייעץ עם הקוסמטיקאית או לשקול שיטה אחרת להסרת שיער.

 

תופעות לוואי בהסרת שיער באינפרא אדום

לאחר טיפול הסרת שיער באינפרא אדום יכולה להופיע אדמומיות קלה, אך זאת אמורה להעלם תוך מספר שעות. בגדול, כל עוד מדובר בקוסמטיקאית מקצועית המנוסה בהסרת שיער באינפרא אדום, לא אמורות להיות תופעות לוואי נוספות, כך שאם במהלך הטיפול ולאחריו צצות תופעות רציניות יותר כמו כוויות, חשוב להגיד לקוסמטיקאית, להתייעץ ואפילו אולי לשקול להחליף בעלת מקצוע.

 

הסרת שיער באינפרא אדום מהיד

 


הסרת שיער באינפרא אדום – טיפים חשובים

עם כל הכבוד לכך שהסרת שיער באינפרא אדום נחשבת לשיטה מוכרת ונפוצה, עדיין יכולות לעלות כל מיני תהיות, כמו האם זה כואב, האם יכולה להיגרם לי כוויה והאם הקרן לא תחתוך אותי לשניים? טוב אנחנו די בטוחים שהחשש האחרון שציינו לא באמת יקרה, אבל עדיין יש כמה דברים שחשובלוודא לפני הטיפול ובמהלכו:

אחד בעלת מקצוע מוסמכת - בין אם מדובר על קוסמטיקאית מדופלמת או במכון ייעודי עם עובדים שמטפלים בשיטה, חשוב לוודא שכל העוסקים במלאכה מוסמכים לעבוד עם אינפרא אדום, על מנת שהסרת השיער תתבצע בצורה מקצועית והכי חשוב, בטוחה. שימוש לא מקצועי וכזה שאינו מותאם לסוג העור והשערה יכול להוביל לכוויות, ובכדי להימנע מזה אל תהססו לשאול אם בעלת המקצוע עברה הסמכה ייעודית בתחום וניתן אפילו לבקש לראות תעודה.

מספר שתיים  מכשירים חדשים - כדי להבטיח שהטיפול יהיה כמה שיותר אפקטיבי, חשוב שהמכשיר בו משתמשים יהיה מעודכן בטכנולוגיות העכשוויות. תוכלו לברר זאת באמצעות כך שתוודאו עם הקוסמטיקאית שהמכשיר פולט הבזקים אחת לשנייה ולא אחת לכמה שניות כמו המכשירים הישנים. בנוסף, תוכלו לוודא שלמכשיר יש ידית קרח שמקררת את החום של הקרן ומאלחשת את עוצמת הכאב, וגם האם המכשיר מעודכן בטכנולוגיית גלייד, הנחשבת לטכנולוגיה מהירה ומתאימה לבעלי עור כהה.

שלוש כואב מדי - בשביל יופי צריך לסבול? ובכן, לא בכל מחיר. חשוב לדעת שאם במהלך הטיפולים אתם סובלים מכאבים ואי נעימות גבוהה, כדאי להתייעץ לגבי שיטה אחרת להסרת שיער, כי בסופו של דבר אתם כאן כדי להוריד שיער ולא כדי להתאמן לגיבוש לשייטת.

 


הסרת שיער באינפרא אדום – מחירים

ככלל, הסרת שיער באינפרא אדום מתומחרת לפי גודל האזור הרצוי בגוף:

כסף  מחיר הסרת שיער באינפרא אדום באזורים קטנים כמו מפשעה, בית שחי ושפם נע בין 80-200 לטיפול יחיד.

כסף מחיר הסרת שיער באינפרא אדום באזורים גדולים כמו רגליים וידיים נע בין 200-500 ₪ לטיפול.

תוכלו להשיג חסכון משמעותי של עד כ-25% מהמחיר הסופי אם תשלמו לפי סדרת טיפולים ולא פר טיפול בודד. כך למשל, המחיר של סדרת 10 טיפולים לאזורים הקטנים ינוע בין 1,000-2,000 ₪, בעוד שמחיר סדרת טיפולים לאזורים הגדולים נע בין 2,000-4,000 ₪.


קוסמטיקאיות מומלצות להסרת שיער באינפרא אדום

אם החלטתן ללכת על הסרת שיער באינפרא אדום, אתן כבר יודעות שאחד הדברים החשובים בתהליך הוא בחירה בקוסמטיקאית המקפידה על בטיחות וזהירות. לכן, מדובר על בחירה חשובה, ובשביל זה הכנו לכם רשימה של קוסמטיקאיות מומלצות, המדורגות על ידי לקוחות קודמים. תוכלו לקרוא את חוות הדעת האמיתיות שהשאירו הלקוחות, להתרשם ולהחליט בהתאם לאיזו אחת לפנות. בהצלחה 😊


אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק