מוקד טלפוני: 1-700-707-233

אפילציה - מחיר
בואו נדבר דוגרי – מחיר אפילציה נע בין 60-120 ₪, לכל רבע שעת עבודה של הקוסמטיקאית. נשמע קצת מוזר? תכף נסביר מה ההיגיון שעומד מאחורי שיטת התמחור הזו, מה עוד יכול להשפיע על מחיר אפילציה ולמה כדאי להשתמש בה רק כשרוצים להסיר שיער מהפנים (ספויילר, זה כואב). כל מה שחשוב לדעת על מחיר אפילציה ונקודות חשובות נוספות, בטיפ שלפניכם.


מה כולל מחיר אפילציה

קודם כל, ידעתם שאפילציה קיימת משנת 1875?  כן כן, יש סיכוי שאפילו ההורים של הסבים והסבתות שלנו הכירו אותה וניסו.

טוב, עד כאן השיעור בהיסטוריה, עכשיו נתקדם לחלק החשוב – אמנם אפילציה נשמעת כמו עוד שיטה להסרת שיער כמו לייזר ואינפרא אדום, אבל זה לא באמת המצב. בעוד ששתי השיטות שהזכרנו מבוססות על אותה הטכנולוגיה, בה נשלחות מספר קרני לייזר לאזור הרצוי, מזהות את פיגמנט השערות, מחממות את השורש ומסירות אותן, אפילציה עובדת קצת אחרת. אפילציה היא שיטה יסודית, המבוססת על מחט חשמלית החודרת לכל שערה בנפרד. השוני בין השיטות מאפשר לכל גווני השיער לעבור את הטיפולים, שכן הקוסמטיקאית מזהה לבד את השערה ומחדירה את המחט. בקיצור – בלונדיניות, ג'ינג'ים – מצאנו לכם פתרון!

חלק מעניין ולא פחות חשוב הוא מה בעצם כולל הטיפול עצמו. ובכן, במפגש הראשון תערוך הקוסמטיקאית אבחון ראשוני ותוודא שאין בעיות כלשהן שימנעו מכם לעבור את התהליך (תוכלו למצוא הסבר מפורט יותר כאן). לאחר מכן תתחיל הקוסמטיקאית בטיפול עצמו, בו תחדיר מחט חשמלית לכל שערה בנפרד אשר תחמם את הזקיק, תהרוג אותו ובכך תסיר את השערה.  

 

הסרת שיער באיפלציה בידיים

אפילציה - מחיר

בניגוד להסרת שיער באינפרא אדום ולייזר, מחיר אפילציה נקבע לפי רבע שעת עבודה של הקוסמטיקאית, בגלל שמדובר בשיטה יסודית שדורשת הסרה של על שערה ושערה, וגם בגלל שאיך נאמר... זה די כואב ורצוי לא לגרות את האזור יותר מדי זמן. בהתאם לכך, כמות הטיפולים שתעברו (בממוצע בין 8-12) תקבע בין היתר לפי ההספק של הקוסמטיקאית בזמן הקצר העומד לרשותה ובהתאם לכמות השערות באזור הרצוי.

מחיר אפילציה נע בין 60-120 ₪ לרבע שעת עבודה (ובממוצע כ-80 ש"ח), כאשר כל טיפול לוקח זמן קצר יחסית, בהתאם לגודל האזור ולסף הכאב של המטופל. למשל, הסרת שיער בבית שחי יכולה לקחת עד רבע שעה, בעוד שהסרת שיער ברגליים עשויה להימשך זמן ממושך יותר, בהתאם לכמות השערות.

אם זה לא אומר לכם הרבה ואתם רוצים לדעת כמה יעלה לכם בסך הכל כל אזור בגוף, עשינו סדר בין המקומות הנפוצים:

מחיר מחיר הסרת שיער באפילציה ברגליים נע בין 3,000-4,000 ₪.

מחיר מחיר הסרת שיער באפילציה במפשעה נע ביו 1,200-2,200 ₪.

מחיר מחיר הסרת שיער באפילציה בשפם נע בין 300-600 ₪.


מה משפיע על מחיר אפילציה

בגלל שטיפול אפילציה מתומחר לפי שעת עבודה של הקוסמטיקאית ולא לפי מספר הטיפולים או סוג האזור ממנו מסירים את השיער, אין הרבה גורמים שיכולים להשפיע על המחיר. מה שכן, בכל זאת יש שתי סיבות שיכולות להסביר את ההפרשים השונים שכן קיימים במחיר אפילציה:

כוכב אזור בארץ - בעוד שבפריפריה מחיר אפילציה ינוע בין 60-80 ₪, במרכז ובמכוני יופי יוקרתיים יותר המחיר עשוי לטפס גם ל-120 ₪ ולעיתים רחוקות גם 150 ₪ לרבע שעה של עבודה.

כוכב סדרת טיפולים – אם אתם מעוניינים במספר רב של טיפולים ולא רק טיפול נקודתי פה ושם, ניתן לקנות סדרת טיפולים מהקוסמטיקאית, שתיתן לכם הנחה בדמות טיפול אחד או שניים חינם, היכולים להגיע במצטבר לכמעט 100 ₪ או יותר.

 

מחיר טיפול אפילציה

 


אפילציה – למי זה מתאים?

אפילציה נחשבת לשיטה יעילה במיוחד כי היא נותנת לכל שערה בנפרד את היחס שמגיע לה, אבל – אנחנו לא נתחמק ונגיד שהיא גם נחשבת לאחת השיטות הכואבות במיוחד. ניתן למרוח על האזור חומר שיאלחש את הכאב, אך בפועל, כנראה שהזרם החשמלי של המחט יכאיב לכם, ובגלל שאנחנו מדברים על כל שערה בנפרד, זה עלול להרגיש לחלקנו כמו עינוי סיני.

בגלל השיטה היסודית, אפילציה מומלצת בעיקר לאנשים שרוצים להסיר שיער משטחים קטנים, כמו שיש בפנים (שפם, פאות, גבות) אך גם אפשרית למקומות כמו פס בטן, מפשעה וגם אזורים גדולים יותר כמו רגליים וידיים. בקשר לזה, קחו בחשבון ששכל שהאזור גדול יותר ומלא יותר בשערות, כך הטיפול ייקח יותר זמן ובהתאם לכך - גם יכאב יותר.  

כוכבית  למרות שאפילציה נחשבת לשיטה שמתאימה לכל סוגי גווני השיער, עדיין יש אנשים שלא יוכלו לעבור אותה. אם אתם חולי סוכרת, הטיפול בעייתי ואסור עבורכם כתוצאה מתופעת הלוואי של הטיפול – נגעים בעור. הנגעים אמורים להגליד לאחר מספר שעות או עד יום, אבל במקרה של חולי סוכרת הסובלים מבעיית כרישת דם, הדבר מסוכן שכן הפצעים עשויים שלא להגליד. בכל אופן, אם אתם סובלים מכל בעיה רפואית שהיא, אפילו משהו כמו פיגמנטציה, אל תהססו לעדכן את הקוסמטיקאית, שכן יש לכך משמעות על הטיפול.

 

טיפול אפילציה

אפילציה - חשוב לדעת

מחט חשמלית אפילציה  היגיינה וסטריליות: זה אולי נשמע כמו משהו מובן מאליו, אבל חשוב לוודא שהטיפול נערך בצורה היגיינת וסטרילית, וכמו כן שהקוסמטיקאית פותחת עבורכם מחט חדשה בכל טיפול, ולא משתמשת במחט משומשת.

שעון תדירות הטיפולים: בעוד שהסרת שיער באינפרא אדום ולייזר דורשות מרווחים מסוימים של כמה שבועות בין טיפול לטיפול, באפליציה המרווחים קצרים משמעותית, עד כי כך שניתן לעבור אפילו טיפול או שניים בכל שבוע.

בית | הסכם שכירות אפילציה בבית: יש בשוק כל מיני סוגים של מכונות ביתיות להסרת שיער, חלקן אף קרויות מכונות אפילציה ביתיות ומשווקות ככאלו, אך אף אחת מהן כמעט היא לא הדבר האמיתי. לפחות בארץ, המכונות הביתיות להסרת שיער הנמכרות בחנויות הפארם לא מבוססות על אותה הטכנולוגיה (בה מחממים את זקיק השערה באמצעות מחט),  כך שחשוב לוודא לפני שקונים האם זה דומה לדבר האמיתי, או שמדובר במכשיר שונה לחלוטין. חשוב לציין, שגם אם תקנו מכונת אפילציה אמיתית, דרוש מיומנות ומקצועיות בהסרת השיער, שכן עליכם לזהות בעצמכם כל שערה ולהסירה, ולא להסתמך על מכשיר שיעשה את העבודה בשבילכם.


קוסמטיקאיות מומלצות להסרת שיער באפילציה

אפילציה מלווה את האנושות כבר יותר ממאה שנים, וכמו שהבנתם – היא אפקטיבית ויסודית, אך גם כואבת וארוכה. אם החלטתם שזה מתאים לכם, אתם כבר יודעים מה המחיר של אפלציה ומוכנים לקפוץ למים , הכנו רשימה של קוסמטיקאיות מומלצות, המדורגות לפי חוות דעת אמיתיות של לקוחות קודמים. תוכלו לקרוא את חוות הדעת ולהרים טלפון. שיהיה טיפול יעיל ולא כואב במיוחד 😊 .


שאלות נפוצות לדף זה

מה המחיר של אפילציה?

בגדול כתבנו על זה טיפ שלם, אבל בקטן - מחיר אפילציה נע בין 60-120 ש"ח לרבע שעת עבודה של הקוסמטיקאית, בכל אזור בגוף. 

מה זה אפילציה?

אפילציה היא שיטה ותיקה להסרת שיער, בה מוחדרת מחט חשמלית לכל שערה בנפרד, מחממת את זקיק השערה ובכך הורגת אותה. אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק