מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מזותרפיה לפנים

מזותרפיה לפנים הוא טיפול אנטי אייג'ינג הנחשב ליעיל במיוחד, אשר יטשטש את הצלקות והקמטים שבעור הפנים. אבל, חשוב לדעת שמדובר בטיפול הפוצע את העור בצורה מבוקרת וכולל שימוש במכשור מתקדם, שלא בהכרח מתאים לכל אחד ואחת. לכן, לפני שתקבעו תור אצל הקוסמטיקאית, כדאי שתבינו מה זה מזותרפיה לפנים והאם זהו טיפול שיכול להתאים לכם – ובדיוק בשביל זה אנחנו פה.


מזותרפיה לפנים

בכדי להבין מה זה מזותרפיה לפנים וכיצד השיטה הזאת עובדת, צריך להסביר קודם מה זה קולגן. הקולגן הוא חלבון חשוב בגוף, שהמטרה העיקרית שלו היא לשמור על לחות וגמישות העור. במהלך השנים מתמעט ייצור הקולגן בגוף, ובהתאם לכך העור שלנו מזדקן ומתחילים להופיע קמטים, עור מדלדל וסימנים נוספים שמעידים על כך שאנחנו כבר לא כל כך צעירים.

זה אולי נשמע כמו שיעור ביולוגיה בתיכון, אבל אנחנו מבטיחים שאנחנו מגיעים לנקודה. בשביל לגרום לגוף להמשיך לייצר קולגן, נעבור טיפול מזותרפיה לפנים – במהלכו, מכונה ייעודית בעלת ראש מחטים תדקור את עור הפנים ותפצע אותו בצורה עדינה, ובכך תעודד את התחדשות התאים ואת התהליך הביולוגי בו מיוצר יותר קולגן (אל תדאגו זה הרבה פחות כואב ממה שזה נשמע). כל אלו מובילים בסופו של דבר לעור צעיר יותר, גמיש ומוצק.

שימו לב לב מזתורפיה לפנים אמנם כן תגדיל את ייצור הקולגן ואת התחדשות התאים, אך לא מדובר בקסם ועור הפנים לא יחזור להיות כמו בגיל 16, וכנגד זה אין הרבה מה לעשות. מה שכן, מזותרפיה לפנים יכולה לטפל בעור מדולדל באמצעות התחדשות התאים, ולטשטש צלקות, קמטים וסימני מתיחה בצורה ניכרת ומשמעותית. ככה שאם אחד מהדברים האלו מפריע לכם, יש לזה פתרון.


טיפול מזותרפיה לפנים

לפני שתגידו אבל רגע, מה, איך זה עובד בכלל – בדיוק הגיע השלב בו אנחנו מסבירים על טיפול מזותרפיה לפנים. 

אחד לפני תחילת הטיפול תערוך לכם הקוסמטיקאית אבחון ראשוני ותתשאל אתכם לגבי המצב הרפואי שלכם, על מנת לוודא שמזותרפיה לפנים אכן מתאים לכם. הסיבה לכך היא שמדובר בטיפול במכשור מתקדם, ולא כולם יכולים לעבור אותו (תוכלו לקפוץ ישר לפסקה הרלוונטית ולברר את זה בעצמכם).

מספר שתיים לאחר מכן, הקוסמטיקאית תנקה את עור הפנים בעזרת סבון ופילינג, ותמרח חומרים וסרומים המכילים חלבונים, מינרלים וחומרי אנטי אייג'ינג שונים (בהתאם לאבחון ועל פי חוות דעתן), אשר יוחדרו אל העור בהמשך בעזרת מכשיר המחטים. 

שלוש בשלב שאחרי, תעבור הקוסמטיקאית עם מכשיר המחטים לאורכו ולרוחבו של אזור הפנים, ותתמקד במיוחד בצלקות ובקמטים. כך, בנוסף לדקירת העור בצורה מבוקרת בעזרת מכשיר המזותרפיה, מוחדרים גם חומרים טובים המהווים כטיפול משלים לחידוש התאים, ייצור הקולגן והצערת העור. בסיום הטיפול תמרח הקוסמטיקאית קרמים ומסכות שמטרתן לקרר ולהרגיע את העור, כדי שתראו בסוף ממש כמו חדשים מחייך.

על מנת שטיפול מזותרפיה לפנים יעבוד בצורה הטובה ביותר  ויממש את כל הפוטנציאל שלו, צריך לעבור סדרת טיפולים (כמה ומתי אנחנו מפרטים בהמשך) ככה שפנו לו"ז ביומן, אתם הולכים לפגוש את הקוסמטיקאית עוד כמה פעמים בתקופה הקרובה.

 

מזותרפיה לפנים אצל קוסמטיקאית

 

 חשוב להבהיר שצורת הטיפול לעיתים משתנה בין הקוסמטיקאיות, שכן יש כאלו ישתמשו במכשיר המזותרפיה ורק לאחר מכן ימרחו את החומרים שציינו מקודם, או שיבחרו להשתמש בחומרים אחרים בהתאם למוצרים איתם הן עובדות ובהתאם למצב העור של המטופל. בכל מקרה, תנו לנו להרגיע אתכם ולהגיד שהפציעה נעשית בצורה עדינה ומבוקרת כתוצאה מהמחטים הקטנות והמקצועיות של הקוסמטיקאית, אז איך צורך באמת להיבהל או לפחד מעוצמת הכאב, שכן היא זניחה וכמעט לא קיימת.


מזותרפיה לפנים אצל רופא

אולי יצא לכם לשמוע על שני סוגים שונים של מזותרפיה לפנים – טיפול הכולל הזרקות וטיפול הכולל את מכשיר המחטים. קודם כל, אתם לא טועים או מתבלבלים, מדובר על שני טיפולים שחוץ מזה שהם חולקים שם זהה ומטרה משותפת, הם די שונים וחשוב לשים לב להבדלים בינם.

בעוד טיפול מזותרפיה לפנים אצל קוסמטיקאית מתבסס על פציעה עדינה של עור הפנים באמצעות מכשיר המחטים, טיפול מזותרפיה לפנים אצל רופא עור מתבסס על הזרקות, בו מוחדרים אל העור חומרי אנטי אייג'ינג בצורה ישירה. הזרקות נחשבות לטיפול אפקטיבי יותר, שכן ההחדרה המדויקת תורמת לייצור קולגן ברמה טובה יותר, אך בהתאם גם נחשבת לפולשנית יותר, ובהתאם לכך מותרת בחוק רק לרופאים שעברו הכשרה. עדיין מבולבלים? מצורפת למטה תמונה להמחשה, שמדגישה את ההבדל בין שיטת הטיפול של הרופא לבין שיטת הטיפול של הקוסמטיקאית. 

אם אתם תוהים למי עדיף ללכת, קוסמטיקאית או רופא, אנחנו יכולים לעזור לכם בהחלטה ולייעץ לכם שבמקרה ועברתם את גיל 50, כדי ללכת ישירות לרופא, שכן מגיל זה לעור הפנים כבר אין מספיק משאבים לייצר קולגן באמצעות מכשיר המחטים, והזרקה תהיה יעילה ואפקטיבית יותר. 

 

מזותרפיה לפנים אצל קוסמטיקאית ורופא

מי לא יכול לעשות מזותרפיה לפנים

כמו שבטח הספקתם להבין, מזותרפיה לפנים הוא טיפול שאמנם לא יכאב בצורה משמעותית, אך בכל זאת מדובר בטיפול פולשני ולא עדין במיוחד. לפני תחילת הטיפול תערוך לכם הקוסמטיקאית אבחון ראשוני בכדי לבדוק אם זה בכלל מתאים לכם, אבל אם אתם לא רוצים להגיע עד לשם ולגלות שסתם עשיתם את כל הדרך, הנה כמה מקרים בהם לא ניתן לבצע את הטיפול:

נקודה נשים בהריון על נשים בהריון נאסר לעבור טיפולי פנים בעזרת מכשור מתקדם כמו מזותרפיה, וגם כי הטיפול עשוי לכאוב בהריון במיוחד בעקבות השינויים ההורמונלים, ולא היינו רוצים שזה יקרה.

נקודה חולי סוכרת – חולי סוכרת יכולים לסבול מחוסר בקרישת דם, כך שפציעת העור בעזרת המחטים עשויה להיות מסוכנת בשבילם ולכן אינם יכולים לעבור טיפול מזותרפיה. 

נקודה סובלים מבעיות עור –  בטיפול מזותרפיה לפנים מוחדרים חומרים אשר עשויים להחמיר בעיות כמו אקנה, פסוריאזיס, סבוריאה ואפילו פיגמנטציה, כך שגם במקרים האלו נמנע מכך.

נקודה חולי סרטן – במצב הרגיש בו הגוף כואב והמערכת החיסונית לא בשיאה, עדיף ליתר ביטחון להימנע מטיפול בסגנון של מזותרפיה לפנים. 

נקודה מצב בריאותי חריג – אם אתם סובלים מבעיה בריאותית שלא ציינו כאן אך עדיין יש לכם ספק, אל תחסכו מהקוסמטיקאית וספרו לה הכל בשלב האבחון הראשוני או אפילו בטלפון, כי יופי זה אולי חשוב, הבריאות חשובה הרבה יותר.


מזותרפיה לפנים – חשוב לדעת

כוכב מספר טיפולים - טיפול מזותרפיה לפנים יכלול ארבעה עד שמונה טיפולים, כאשר בממוצע נבצע שישה טיפולים, בהתאם למצב העור ותוצאות הטיפול. בין כל טיפול יש לשמור על רווח של 3-4 שבועות, כאשר כל טיפול אורך בממוצע 60 דקות.

כוכב תופעות לוואי - הידיעה שהטיפול כולל מחטים שחודרות ופוצעות את העור, מובילה לשאלה המתבקשת – האם יש תופעות לוואי למזותרפיה לפנים? ובכן, לאחר הטיפול ייתכן והעור יהיה קצת ורוד ושתרגישו צריבה קלה, כמו אחרי כוויה מהשמש. בכל מקרה התסמינים האלו אמורים לחלוף אחרי יום יומיים, אך גם במקרה בו יש קילופים בעור כתוצאה מהתחדשות התאים, ניתן להסתירם בעזרת קצת איפור. כלל ברזל שכן כדאי שתקחו אתכם הוא שלאחר טיפול מזותרפיה יש לנסות להימנע כמה שאפשר מהשמש ולהקפיד להימרח בקרם הגנה, שכן העור במצב רגיש וחשיפה לשמש עלולה לפגוע בתהליך ולגרום גם לפיגמנטציה.

כוכב גיל מומלץ – הטיפול מומלץ בעיקר לאנשים בגילאי 30-50, שכן זה הגילאים בהם הקמטים מתחילים להופיע ולהפריע לנו, וגם זה הזמן בו הגוף עוד מצליח לייצר קולגן בצורה טובה. כפי שהזכרנו קודם, מגיל 50 והלאה כדאי לפנות לטיפול אצל רופא, כפי שציינו מעלה.  

 

 


מזותרפיה לפנים – מחיר

כסף מחיר מזותרפיה לפנים נע בין 450 - 500 ₪ לטיפול, כאשר סדרה כוללת בממוצע כ-6 טיפולים.


קוסמטיקאיות מומלצות למזותרפיה לפנים 

מזותרפיה לפנים הוא אכן טיפול יעיל בכל מה שקשור למלחמה בקמטים ובעור הפנים המזדקן, כל עוד הוא נעשה בצורה בטוחה ומקצועית. בשביל לוודא זאת, הכנו רשימה של קוסמטיקאיות מומלצות המתמחות במזותרפיה לפנים, המדורגות לפי לקוחות קודמים. כל הציונים וחוות הדעת שמופיעות באתר ניתנו על ידי הלקוחות בסוף הטיפול, על מנת שתוכלו לקרוא אותם, להתרשם ולהחליט בהתאם במי להיעזר.


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה מזותרפיה לפנים?

מחיר מזותרפיה לפנים אצל קוסמטיקאית נע בין 450-500 ש"ח לטיפול בודד, כאשר התהליך עצמו כולל סדרה של טיפולים (שישה בממוצע). 

מה זה מזותרפיה לפנים?

מזותרפיה לפנים הוא טיפול אנטי אייג'ינג שנועד לטשטש צלקות וקמטים בעור הפנים, באמצעות פציעה מבוקרת שלו על ידי מכשיר בעל ראש מחטים. דקירת העור מובילה להתחדשות התאים ולייצור נוסף של גולגן (חלבון האחראי על הלחות והגמישות של העור), הגורמים לטשטוש הקמטים, הצלקות ולעור גמיש ומוצק יותר. 

מזותרפיה לפנים - יש תופעות לוואי?

אחרי טיפול מזותרפיה לפנים ייתכן והעור יהיה קצת ורוד ושתרגישו צריבה קלה, כמו אחרי כוויה מהשמש. בכל מקרה התסמינים האלו אמורים לחלוף אחרי יום יומיים, אך גם במקרה בו יש קילופים בעור כתוצאה מהתחדשות התאים, ניתן להסתירם בעזרת קצת איפור. כמו כן, חשוב להקפיד להימנע כמה שניתן מהשמש ולהימרח בקרם הגנה לפני כל חשיפה. 

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק