מוקד טלפוני: 1-700-707-233

קודי תקלה במדיח כלים

מדיח הכלים לא מייבש? המדיח מקצר או לא מרוקן מים? אתם רואים על לוח התצוגה אות ומספר שאתם לא יודעים מה הם אומרים? מטרת קודי התקלה להעביר מה בדיוק מפריע למדיח הכלים שלכם. קודי התקלה במדיח הכלים יכולים להיות מאוד מבלבלים והתקלה יכולה להיות מסובכת אף יותר. במדריך הזה תוכלו למצוא מילון לקודי תקלה במדיח שלכם ואת דרכי הפתרון. 

 תקלות במדיח כלים

לכל מי שיש מדיח כלים יודע כמה הוא יעיל בחיסכון של זמן ומאמץ אבל מדובר במוצר חשמלי שגם נוטה לתקלות מרובות, בעיקר בגלל התייחסות לא נכונה.

 לפני הכל, איך תשמרו על מדיח הכלים?

  • שטפו את הכלים לפני שאתם מכניסים אותם למדיח. חלקי אוכל מרובים יכולים לסתום את הפילטרים, את החיישנים, הממטרות ואת המשאבה.
  • נקו את מדיח הכלים מאבנית בכל שלושה חודשים. פזרו מלח לימון או כל מנקה אבנית המותאם למדיח הכלים בקרקעית המדיח והפעילו אותו.
  • אל, פשוט אל תכניסו כוסות יין, צלוחיות עדינות, כוסות אספרסו דקות וכל כלי עדין אחר שעלול להישבר במדיח. הזכוכיות השבורות נוטות לסגור יציאות חשובות במדיח ולגרום לצרות.
  • נקו את הפילטרים. אוכל מהכלים המלוכלכים שלכם נוטה לטייל במדיח ולהגיע לפילטר ולסתום שאותו, שלא לומר להירקב עליו. לא משהו נעים וכדאי להימנע מכך מראש.

שימו לב: לכל חברה יש המון דגמים וקודי התקלה עלולים להשתנות ממדיח כלים אחד לאחר. לכן קוד התקלה המופיע על המדיח כלים שלכם יכול להיות שונה מזה המופיע במדריך זה. אם אתם לא בטוחים מה אומרת התקלה בדקו בהוראות היצרן של מדיח הכלים או התקשרו לטכנאי מדיחי כלים.

טיפ קטן: השתמשו בפונקציית ה"חפש"(ctrl+f)  לאיתור החברה של המדיח שלכם.


קודי תקלות במדיח כלים בוש (Bosch) / קודי תקלה במדיח כלים סימנס (Siemens)

מדיח כליםקוד תקלה E1 – תקלה בחיישני החימום. נסו לכבות את המדיח ולהדליק אותו שוב, במידה והתקלה ממשיכה אין מנוס מלהזמין טכנאי מדיחי כלים.

מדיח כליםקוד תקלה E2, E3, E4, E5 – בעיית קישוריות לוח הבקרה. כנראה שישנו כשל בין לוח הבקרה לאחד החיישנים או קצר בלוח הבקרה. במצב בו קוד תקלה זה מופיע בתצוגה שלכם יש לקרוא לבעל מקצוע.

מדיח כליםקוד תקלה E6– הדלת לא נסגרת כראוי. נסו לסדר את הכלים במדיח בצורה טובה יותר ולנסות לסגור את הדלת שוב (אבל לא בכוח). אם התקלה לא נפתרת ייתכן וקיימת בעיה בסגירה ויש לקרוא לטכנאי מוצרי חשמל לפתרון.

מדיח כליםקוד תקלה E7  – תקלה במאוורר ייבוש. במצב כזה הכלים לא מתייבשים. כבו את מדיח הכלים ונסו להוציא את ראש המאוורר ולראות אם שום דבר לא נתקע בתעלה שלו. במידה והתקלה ממשיכה יש צורך להזמין בעל מקצוע מתאים.

מדיח כליםקוד תקלה E8 – המצוף מזהה רמת מים נמוכה, דבר העלול להוביל לשריפת גוף החימום. במצב כזה יש לכבות את המדיח, לנתק מהחשמל ולסגור את ברז המים ולנתק ממנו את צינורות ההזנה. לאחר מכן פתוח את ברז ההזנה של המדיח ובדקו את לחץ המים. לאחר מכן בדקו את צינורות ההזנה אם שום דבר בהם לא מפריע לזרימה תקינה של המים. במידה ובדקתם הכל והתקלה ממשיכה – אין מנוס מלקרוא לטכנאי מדיח כלים.   

מדיח כליםקוד תקלה E9 – בעיה בגוף החימום של המדיח. לצערנו, במצב כזה אין אפשרות אחרת מלבד לקרוא לטכנאי מוצרי חשמל לתיקון או החלפת גוף החימום.

מדיח כליםקוד תקלה E10 – גם כאן מדובר בבעיה בגוף החימום, שלרוב מתרחשת בגלל אבנית על גוף החימום עצמו. תוכלו במצב כזה לנסות להפעיל את המדיח ביחד עם חומר להסרת אבנית אבל לא בטוח שזה יעזור לתקלה. במידה וקוד התקלה ממשיך להופיע קראו לבעל מקצוע מתאים, שכן מדיח שלא מחמם את המים לא באמת מסיר את הלכלוך מהכלים בצורה טובה.

מדיח כליםקוד תקלה E11 – בעיה בזיהוי הטמפרטורה במדיח הכלים. כנראה ומדובר בבעיה בתרמוסטט או במד הטמפרטורה. במצב כזה אין כל כך מה לעשות בעצמכם מלבד להרים טלפון לטכנאי מדיחי כלים.

מדיח כליםקוד תקלה E13 – טמפרטורת המים מאוד גבוהה (מעל 75 מעלות). ייתכן והסיבה לכך היא שמראש מוזרמים מים חמים אל מדיח הכלים. כבו את המדיח, נתקו אותו מהחשמל ואת הצינורות מברז ההזנה של המדיח. לאחר מכן קחו דלי ופתחו את ברז המים ובדקו האם זורמים מים קרים. במידה ואכן זורמים מים קרים יש לקרוא לטכנאי מוצרי חשמל לתיקון המדיח.

מדיח כליםקוד תקלה  E14 הטמפרטורה גבוהה מידי וזה אומר שגוף החימום עובד שעות נוספות ועלול להישרף. במצב כזה כבו את מדיח הכלים ונסו להפעיל מחדש. במידה והבעיה ממשיכה יש לקרוא לבעל מקצוע.

מדיח כליםקוד תקלה E15 – קיימת הצפה מתחת למדיח או שכמות המים עולה מעל המצוף. במצב כזה יש להוציא את המדיח מהנישה שלו (במקרה ומדובר במדיח כלים אינטגרלי או חצי אינטגרלי זה טיפה יותר מסובך ולכן בשלב זה כבר כדאי להתקשר לטכנאי מדיחי כלים), להטות אותו לאחור ולראות אם מים יוצאים ממנו ולספוג אותם. במידה ואין מים נראים לעין כנראה שהתקלה יותר מסובכת ויש לקרוא לבעל מקצוע לתיקון התקלה

מדיח כליםקוד תקלה E16 – בעיה בשסתום צינור ההזנה. במצב כזה נתקו את מדיח הכלים מהחשמל, סגרו את ברז ההזנה ובדקו את צינור ההזנה עצמו והאם בכניסות קיימים לכלוכים או אובייקטים שעלולים לחסום את זרימת המים. במידה ואתם רואים שהבעיה ממשיכה תוכלו לקנות צינור הזנה חדש מכל טמבורייה.

מדיח כליםקוד תקלה E17 – רמות מים גבוהות מידי במדיח הכלים. כבו את המדיח ונתקו אותו מהחשמל, בדקו שצינורות הניקוז לא חסומים או מקופלים, הוציאו את המגירות ואת הפילטר ונקו אותו. נקזו את המים מהמדיח ונסו לחבר הכל ולהפעיל מחדש. במידה והתקלה ממשיכה קראו לבעל מקצוע מומחה.

מדיח כליםקוד תקלה  E18– המדיח מרגיש שאין כניסה מספקת של מים. במצב כזה נתקו את מדיח הכלים מהחשמל, בדקו כי צינורות הניקוז וההזנה לא חסומים או מקופלים, לאחר מכן בדקו שברז המים אל המדיח פתוח וכי לחץ המים מספק. במידה והבעיה ממשיכה סגרו את הברז ההזנה ונקו את הפילטרים בצינורות ההזנה (אפשר להוציא את הפילטרים על ידי משיכה קלה עם פלייר). חברו מחדש את הצינורות, פתחו את הברז, חברו את מדיח הכלים אל החשמל ובחרו בתוכנית שאתם רוצים. במידה והבעיה ממשיכה יש לקרוא לטכנאי מוצרי חשמל.

מדיח כליםקוד תקלה E24 – ישנה בעיה בניקוז המים ממדיח הכלים. נתקו את מדיח הכלים מהחשמל, בדקו שאין לכלוכים בצינורות הניקוז וכי הצינורות לא חסומים או מקופלים. הוציאו את המגירות מהמדיח, נקו את הפילטר וספגו את המים המיותרים במדיח. במידה והבעיה ממשיכה ייתכן וקיימת בעיה עם משאבת הניקוז במדיח – במצב כזה אין מנוס מלקרוא לטכנאי מדיחי כלים.

מדיח כליםקוד תקלה  E25– בעיה בניקוז המים. כנראה שהבעיה היא בפילטר המדיח – הוציאו את כל המגירות מהמדיח, הוציאו את הפילטר ונקו אותו ורק אחרי שאתם מנקזים את כל המים החזירו אותו. במידה וזה לא עוזר נסו לראות אם אין חסימה של צינורות הניקוז מהמדיח. במידה והבעיה ממשיכה יש לקרוא לבעל מקצוע.

 

מדיח כליםקוד תקלה E28– המערכת מרגישה כניסה של מים עכורים. כבו את המדיח, נתקו אותו מהחשמל, סגרו את ברז ההזנה ופרקו את צינורות ההזנה ממנו. לאחר מכן קחו דלי מים ופתחו את ברז ההזנה למדיח – האם המים היוצאים ממנו עכורים? במידה והמים יוצאים עכורים יש לקרוא לאינסטלטור. במקרה בו המים יוצאים נקיים נסו לראות האם אין סתימה בניקוז של המים מתוך המדיח לביוב, שהצינורות לא חסומים או מקופלים ושהפילטר נקי. במידה והתקלה ממשיכה יש לקרוא לטכנאי מדיחי כלים.


קודי תקלה במדיח כלים סמסונג (Samsung)

תקלות במדיח הכליםקוד תקלה 0E – הצפה של מדיח הכלים. לרוב מתרחשת בגלל מזון או עצמים זרים שנתקעים במערכת הניקוז. בדקו את צינורות הניקוז כי הם לא מקופלים או סתומים, הוציאו את המגירות ונקו את הפילטר בבסיס המדיח. נקזו את המים מהמדיח ורק אז הפעילו אותו מחדש. במידה והבעיה ממשיכה יש לקרוא לבעל מקצוע.

תקלות במדיח הכליםקוד תקלה LE – קיימת נזילה מהמדיח. החיישן בבסיס המדיח מרגיש כי ישנה נזילה של מים. הבעיה יכולה להיות אם החיישן עצמו שמתריע לשווא או שבאמת קיימת נזילה בבסיס המדיח (אפשר להמתין ולראות אם קיימים מים על הרצפה). בכל אחד משני המצבים הללו כדאי לקרוא לטכנאי מדיחי כלים כדי לפתור את התקלה.

תקלות במדיח הכליםקוד תקלה BE2 – כפתור תקוע או נגרם קצר באחד מכפתורי ההפעלה. אם מצב זה גם מלווה בעשן אז לוח הבקרה נשרף. אין מנוס מלקרוא לבעל מקצוע לתיקון מדיח הכלים.

תקלות במדיח הכליםקוד תקלה  4E– קיימת בעיה באספקת המים אל המדיח. בדקו את ברז ההזנה למדיח, האם לחץ המים תקין, האם הצינורות ההזנה המחוברים למדיח נקיים ומים זורמים בהם בצורה תקינה. במצב שבו בדקתם את האפשרויות האלה ועדין קוד התקלה מופיע קראו לבעל מקצוע לתיקון המדיח.

תקלות במדיח הכליםקוד תקלה 5E קיימת בעיה בניקוז המים. במצב כזה בדקו שצינורות הניקוז אינם חסומים או שאין בעיה בפילטר – נסו לבדוק את הצינורות שיוצאים מהמדיח אם הם לא מקופלים או הוציאו את המגירות ונקו את הפילטר. לאחר מכן נקזו את המים ובדקו האם המדיח חוזר לפעול. במידה ולא, יש לקרוא לטכנאי מדיחי כלים.

תקלות במדיח הכליםקוד תקלה 9E – קיימת חסימה בצינור הזנת המים. בדקו אם הפילטר של צינור ההזנה לא חסום בלכלוך או אבנית, שהצינורות לא מקופלים וכי ברז המים פתוח. במידה ובדקתם את כל אלה וקוד התקלה ממשיך להופיע אז צריך לקרוא לבעל מקצוע לתיקון המדיח.

תקלות במדיח הכליםקוד תקלה HE תקלה בגוף החימום. במצב כזה למעשה הכלים לא מתנקים בצורה אפקטיבית. ההמלצה שלנו היא להתקשר לטכנאי מדיחי כלים.


קודי תקלה מדיח כלים LG (אל ג'י)

תקלות במדיח כליםקוד תקלה IE – מדיח הכלים לא מקבל כמות מים מספקת. בדקו ששום דבר לא חוסם את צינורות ההזנה למכונה, שברז המים פתוח וכי חיבור המים תקין. במצב שבו אתם ממשיכים לראות את קוד התקלה הזה על הצג אז אין מנוס מלקרוא לבעל מקצוע לתיקון המדיח.

תקלות במדיח כליםקוד תקלה OE – בעיית ניקוז מים במדיח הכלים. בדקו ששום דבר לא חוסם את צינורות הניקוז וכי הם לא מקופלים. מעבר לכך הוציאו את הפילטר מתחתית מדיח הכלים ונקו אותו מלכלוכים שאולי קיימים בו. לאחר מכן נקזו את המים המיותרים ממדיח הכלים ונסו להפעיל אותו מחדש. במידה וקוד התקלה ממשיך להופיע על המסך אז קראו לטכנאי מדיחי כלים.

תקלות במדיח כליםקוד תקלה EI – קיימת נזילה במדיח. המערכת מזהה כי רמות המים במדיח יורדות במהלך השימוש במדיח. נסו לפני כיבוי המדיח לראות האם הנזילה היא לא מאחד הצינורות החיצוניים למדיח – במידה והם אלו שנוזלים תוכלו לקנות חדשים בכל טמבורייה. אם זה לא המצב אז המדיח נוזל פנימית ולכן יש לקרוא לבעל מקצוע המומחה למדיחי כלים.  

תקלות במדיח כליםקוד תקלה E1, FE – הצפת מים במדיח. במידה ומדיח הכלים מציג קוד תקלה זה הוא גם יכבה את עצמו אחרי 2 דקות כדי למנוע הצפה של הבית שלכם. בדקו שדלת המדיח סגורה היטב וששום דבר לא מפריע לסגירה טובה שלה אם הבעיה ממשיכה נתקו את מדיח הכלים משקע החשמל ותנו לו להתייבש, יש סיכוי שתצטרכו להמתין עד 48 שעות לייבוש מלא של מדיח הכלים. חיברתם את המדיח  והבעיה ממשיכה? יש צורך לקרוא לטכנאי מוצרי חשמל המתמחה במדיחי כלים.

תקלות במדיח כליםקוד תקלה TE בעיה במדידת הטמפרטורה במדיח הכלים. כנראה וישנה בעיה עם התרמוסטט. במצב כזה נסו לכבות את המדיח ולהדליק שוב. התקלה עדין ממשיכה? קראו לבעל מקצוע המומחה בתיקון מדיחי כלים.

תקלות במדיח כליםקוד תקלה HE בעיה בחימום המים. אין חימום של המים או המערכת מתחממת יתר על המידה (מעל ל95 מעלות צלזיוס). במצב כזה אין ממש לעשות מלבד ליצור קשר עם טכנאי מדיחי כלים לפתרון הבעיה.קודי תקלה מדיח כלים ווירפול (Whirlpool)

תקלות במדיח כליםקוד תקלה F1 – מד הטמפרטורה מזהה כי הטמפרטורה נמוכה מידי או גבוהה מידי. ייתכן שהמים המוזרמים אל המדיח הם בטמפרטורה שונה או שיש צורך להחליף את מד הטמפרטורה במכונה. כדי לנסות להבין אם התקלה היא במים המוזרמים, נתקו את המדיח מהחשמל ואת צינורות ההזנה מהברז. פתחו את הברז ובדקו האם המים היוצאים מהברז הם חמים. אם המים פושרים כנראה שהתקלה היא במד הטמפרטורה ולכן אין מנוס מלקרוא לבעל מקצוע מומחה למדיחי כלים.

תקלות במדיח כליםקוד תקלה F2 – נזילת מים. במצב כזה סביר להניח שישנה נזילה מרכיב כלשהו במדיח. נסו לחכות ולראות אם הנזילה היא לא מאף צינור חיצוני למדיח שלא מחובר כראוי. במידה ואתם לא רואים נזילה חיצונית אז יש צורך לקרוא לבעל מקצוע המתמחה במדיחים לאיתור הנזילה.

תקלות במדיח כליםקוד תקלה  F3– תקלה במערכת החימום. אם המדיח שלכם לא מתחמם או מתחמם לאט מידי קוד תקלה זה יופיע על מסך המדיח. מה יכולה להיות הסיבה? מד הטמפרטורה, גוף החימום או כשל בחיבור בין לוח הבקרה וגוף החימום עצמו. בכל מקרה, במצב כזה תצטרכו להתקשר לטכנאי מוצרי חשמל.

תקלות במדיח כליםקוד תקלה F4 – כשל בניקוז המים ממדיח הכלים. חסימה במשאבה או באחד מצינורות הניקוז יכולה להיות הסיבה לקוד תקלה זה. כבו את המדיח ונתקו אותו מהחשמל, בדקו כי צינורת היציאה לא חסומים או מקופלים, הוציאו את המגירות ואת הפילטר ונקו אותו. נקזו את המים שיש במדיח והחזירו את הפילטר למקום. נסו להפעיל את המדיח שוב – במידה והתקלה חוזרת יש לקרוא לבעל מקצוע מומחה למדיחי כלים.

תקלות במדיח כליםקוד תקלה F5 – תקלת מנוע. במצב שבו קוד תקלה זה מופיע על המסך שלכם תצטרכו או לתקן את המנוע או להחליף אותו. בכל מקרה אין מנוס מלהזמין טכנאי מדיחי כלים.

תקלות במדיח כליםקוד תקלה F6 המדיח לא מתמלא במים כראוי. ייתכן וקיימת חסימה בצינור ההזנה או בכניסה של הצינור אל תוך המדיח. נתקו את מדיח הכלים מהחשמל, סגרו את ברז המים המזין את המדיח ונתקו את צינור ההזנה ממנו. נסו להזרים בו מים משני צדדיו ולנקות את פתח ההזנה במדיח עצמו. במידה והתקלה ממשיכה יש לקרוא לבעל מקצוע המומחה במדיחי כלים.

תקלות במדיח כליםקוד תקלה F7 – סתימה במדיח הכלים. במצב שקוד תקלה זה מופיע נסו לבדוק את צינורות הניקוז, ששום דבר לא מפריע לזרימת המים בהם. כבו את מדיח הכלים, נתקו אותו מהחשמל שחררו את צינורות הניקוז ובדקו בהזרמת מים בהם אם הכל תקין. במצב שחיברתם הכל חזרה והפעלת את המדיח והוא עדין מראה את קוד התקלה הזה יש לקרוא לטכנאי מוצרי חשמל.

תקלות במדיח כליםקוד תקלה F8 – הצפה של מים במדיח. במצב כזה כבו את המדיח, נתקו אותו מהחשמל, הוציאו את המגירות ולאחר מכן את הפילטר בתחתית המדיח. נקו אותו מלכלוכים שעלולים לסתום את ניקוז המים. עוד סיבה שיכולה לגרור את קוד התקלה הזה היא יותר מידי קצף במדיח – נסו לכבות את המדיח ולפתוח את הדלת ולראות האם יש יותר מידי קצף. במידה והתקלה ממשיכה אחרי שביצעתם את כל הטיפים הללו יתכן וקיימת בעיה בקישוריות בין המנוע למשאבה ובמצב כזה יש לקרוא לטכנאי מדיחי כלים.

תקלות במדיח כליםקוד תקלה  F9– יותר מידי מים מוזרמים אל המדיח. הסיבה לכך יכולה להיות שפתח כניסת המים לא נסגר ונפתח כראוי או שיש קצר בחיישן המודד את כמות המים הנכנסת. במצב כזה אין מנוס מלהזמין בעל מקצוע לתיקון המדיח.

תקלות במדיח כליםקוד תקלה FA – מים עכורים במערכת. במצב כזה המדיח יכולה לחזור על תוכנית העבודה שבחרתם. לא תמיד הסיבה לכך היא באמת מים עכורים אלא גם יכולה להיות לכלוך הנדבק לחיישן או יותר מידי קצף במדיח הכלים. כדי לבדוק מה בדיוק הבעיה כבו את המדיח, נתקו אותו מהחשמל ואת צינורות ההזנה מהברז (רק תסגרו אותו לפני). לאחר מכן הביאו דלי ופתחו את הברז ותראו האם המים היוצאים הם עכורים או לא. לאחר מכן נסו לראות האם במדיח עצמו ישנם לכלוכים או אובייקטים שעלולים להוות בעיה. אם עשיתם את כל זה והתקלה ממשיכה יש לקרוא לטכנאי מדיחי כלים.

תקלות במדיח כליםקוד תקלה FC – מדובר בחיישן שמאותת ברגע שיש כניסת מים עם יותר מידי אבנית אל המדיח. פשוט הוסיפו חומר להסרת אבנית מהמדיח.  


קוד תקלה מדיח כלים מילה (Miele)

תקלות במדיח כליםקוד תקלה F01, F02 קיים קצר בלוח הבקרה. לרוב קוד תקלה זה מקושר לקצר במד הטמפרטורה המחובר ללוח הבקרה. בכל מקרה במצב כזה יש לקרוא לבעל מקצוע המתמחה בתיקון מדיחי כלים.

תקלות במדיח כליםקוד תקלה F11, F18,F19  – תקלת ניקוז מים מהמדיח. כבו את המדיח, נתקו אותו מהחשמל והוציאו את המגירות ואת הפילטר שנמצא בתחתית מדיח הכלים ונקו אותו. לאחר מכן בדקו כי צינורות הניקוז לא חסומים או מקופלים. כשסיימתם, נקזו את המים מתוך המכונה ונסו להפעיל את המדיח שוב. במקרה ובו התקלה חוזרת יש לקרוא לבעל מקצוע מומחה.

תקלות במדיח כליםקוד תקלה F12,  F13, F14, F15 – זרימת מים נמוכה. במצב כזה כבו את המדיח, נתקו אותו מהחשמל ולאחר מכן סגרו את ברז המים ונתקו את הצינור ממנו. פתחו את הברז שוב אל תוך דלי ובדקו את לחץ המים – במידה ולחץ המים נמוך יש לקרוא לאינסטלטור, במצב אחר יש לקרוא לטכנאי מדיחי כלים.

תקלות במדיח כליםקוד תקלה F25 – כשל של מד הטמפרטורה. אין כל כך מה לעשות במצב כזה מלבד להתקשר לבעל המקצוע לתיקון מד הטמפרטורה.

תקלות במדיח כליםקוד תקלה F26, F51 – כשל של חיישן הטמפרטורה בלוח הבקרה. במצב כזה יש להזמין טכנאי מוצרי חשמל לתיקון הלוח.

תקלות במדיח כליםקוד תקלה F70 – הצפה במדיח הכלים. במצב כזה כבו את המדיח, נתקו מהחשמל, הוציאו את המגירות ולאחר מכן את הפילטר בתחתית המדיח. נקו אותו מלכלוכים שעלולים לסתום את ניקוז המים. עוד סיבה שיכולה לגרור את קוד התקלה הזה היא יותר מידי קצף במדיח – נסו לכבות את המדיח ולפתוח את הדלת ולראות האם יש יותר מידי קצף. במידה והתקלה ממשיכה אחרי שביצעתם את כל הטיפים הללו ייתכן וקיימת בעיה בקישוריות בין המנוע למשאבה. במצב כזה יש לקרוא לטכנאי מדיחי כלים.

מחירי תקלות מדיחי הכלים יכולות לנוע בין קריאת שירות לטכנאי ועד למחיר של החלפת מדיח הכלים. כדי לדעת את טווחי המחירים לתקלות השונות מראש סידרנו לכם מחירון תיקוני תקלות נפוצות במדיחי כלים.


המלצות על טכנאי מדיחי כלים

כפי שראינו יש המון קודי תקלות המשתנים ממדיח אחד לאחר. שנייה לפני שאתם מרימים טלפון לטכנאי מתאים לפתרון התקלה, בדקו במדיח הכלים שלכם את הדברים הבאים:

  • שצינור ההזנה והניקוז מהמכונה לא מקופלים ולא סתומים בלכלוך או אבנית.
  • שדלת המדיח סגורה באופן תקין.
  • שהפילטר בבסיס מדיח הכלים נקי מלכלוכים.
  • כי ברז ההזנה של המדיח פתוח וכי זרם המים ממנו תקין.

אם בדקתם את כל אלה והמדיח עדיין מראה לכם שישנה בעיה – קראו לטכנאי מוצרי חשמל. במידרג תוכלו למצוא את טכנאי מדיחי הכלים המומלצים ביותר על סמך אלפי חוות דעת של לקוחות קודמים.


אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק