מוקד טלפוני: 1-700-707-233

משאבה למכונת כביסה - מחיר
אחד השרותים הנפוצים ביותר של טכנאי מכונות כביסה הוא החלפת משאבה. כמה עולה החלפת משאבה במכונת כביסה? האם יש מחירים מקובלים? מה משפיע על המחיר? דוגמאות ועוד...


התפלגות מחיר החלפת משאבה

בתרשים הבא ניתן לראות כמה עלה, בפועל, לחברי אתר מידרג להחליף משאבה במכונת כביסה. כפי שרואים בתרשים, ברוב המוחלט של המקרים, מחיר החלפת משאבה נע בטווח של 350-400 ש"ח. רק במקרים מעטים המחיר שונה מטווח זה.

 

 


מה גורם להבדלים במחיר?

כפי שניתן לראות בתרשים כמעט ואין הבדלים משמעותיים במחיר, אבל יש בכל זאת שני גורמים שצפויים להשפיע על המחיר:

מכונת כביסה שימוש במשאבה קיימת: ניתן לקבל מחיר נמוך מהמקובל אם במקרה יש לטכנאי משאבה מתאימה  שהוא פירק ממכונת כביסה אחרת. בנוסף, אם יתמזל מזלכם, ייתכן ותגלו שהתקלה נובעת מגורם שטותי למדי כמו שקל שנתקע בתוך המשאבה. טכנאי אמין ומקצועי יזהה את התקלה ויחסוך לכם את העלות של המשאבה.

מכונת כביסה יצרן המכונה: אם יש לכם מכונת כביסה יקרה יותר מהממוצע אז קחו בחשבון שגם עלות החלקים בהתאם. לכן, כל החלפת חלק במכונה זו תעלה יותר בהשוואה למכונות אחרות. לדוגמא: חבר מידרג שגר בתל אביב שילם 400 ש"ח בשביל להחליף משאבה במכונת כביסה AEG. לקוח אחר, מנס ציונה, שילם 350 שקל עבור החלפת משאבה במכונה כביסה של קריסטל.


המלצות על טכנאי מכונות כביסה

ריכזנו עבורכם כאן באתר רשימת המלצות על טכנאי מכונות כביסה אמינים לפי חוות  דעת של מאות חברים במידרג. ההמלצות של הלקוחות מתקבלות רק בשיחה טלפונית, עם לקוחות אמיתיים, שקיבלו שרות מהטכנאים שברשימה.
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק