מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מאמרים על תיקוני והתקנות מזגנים

יותר כיף ויותר חכם להיפגש עם טכנאי מזגנים כשיש לכם קצת מידע מקדים. בדיוק בגלל זה כתבנו בשבילכם טיפים, המלצות ומאמרי מחירים שיתנו לכם את כל המידע שאתם צריכים על תיקוני והתקנות מזגנים.
מזגן לא מחמם


מזגן לא מחמם - מה עושים?

המזגן לא מחמם והשיניים נוקשות בסלון - לא סבבה! שני דברים שאתם צריכים לבדוק לפני שקוראים לטכנאי וכמה יעלה טכנאי אחרי שתקראו לו, הכל בפנים.


המלצות על מזגנים

60 טכנאי המזגנים המדורגים ביותר במידרג ממליצים: מי המזגן הכי אמין ומהן התקלות הנפוצות במזגנים? אינוורטר - כן או לא? כל המידע שאתם צריכים לפני קניית מזגן


מילוי גז למזגן - כל מה שצריך לדעת

גז הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר במערכת המיזוג, ואם הוא חסר המזגן פשוט לא יעבוד כמו שצריך. מילוי גז במזגן - כל מה שצריך לדעת, למה כמה ומתי.


מזגן מיני מרכזי מומלץ

איזה מזגן מיני מרכזי כדאי להתקין? שאלנו 35 טכנאי מזגנים מדורגים באתר. התשובות בפנים
התקנת מזגן


התקנת מזגנים

קניתם מזגן חדש? ברכותינו! עכשיו רק נשאר להתקין אותו. כאן תוכלו לקרוא על התקנת מגזנים, מחירים של התקנת מזגן ואיך להיזהר מחאפרים.
תיקון מזגנים


תיקון מזגנים - טיפים ומחירים

תיקון מזגן זה לא סיפור יקר. כאן תמצאו טיפים על מחירים סבירים, התיקונים הנפוצים ביותר, המלצות על טכנאי מזגנים ועוד...
התקנת מזגן


מחיר התקנת מזגן

מחפשים לדעת כמה עולה התקנת מזגן? המחיר המלא של התקנת מזגן עילי, כולל כל הפרמרטים – כ"ס, קידוח, צנרת ועוד. כל מה שצריך לדעת על מחיר התקנת מזגן – במידרג.


מחיר התקנת מזגן מיני מרכזי

מוזמנים למדריך המקיף למחיר התקנת מיני מרכזי - כל מה שרציתם לדעת על מחירי התקנת מזגן מיני מרכזי, ממחירי הבסיס ועד הפרטים הקטנים ביותר, כולל הסברים ותמונות.


שלט למזגן

הגעת לבית זר ואתה לא יודע איזה כפתור מפעיל מה במזגן? כאן תוכל למצוא את כל המידע על הפונקציות השונות של השלט למזגן.
מזגן אינוורטר - מומלץ או לא?


מזגן מולטי אינוורטר

מה זה מזגן מולטי אינוורטר? לאן הוא מתאים והאם הוא מומלץ על-ידי טכנאים המזגנים? בדקנו עבורכם ה-כל.
תיקון תקלה במזגן


תקלות נפוצות במזגנים

בסופו של דבר יש כמה תקלות שחוזרות בכל המזגנים לא משנה אם זה מזגן של אלקטרה, של תדיראן או של סבתא. עברנו על 2,500 חוות דעת של לקוחות אמיתיים ובדקנו – מהן התקלות הנפוצות ביותר במזגנים וכמה הן יעלו לכם?
מולטי אינוורטר או מיני מרכזי? | מדחסי מזגן


מזגן מולטי אינוורטר או מיני מרכזי?

מזגן מרכזי או מזגן מולטי אינוורטר הם פתרון אלגנטי לדירות גדולות – מנוע אחד בחוץ, ומזגן בכל חדר. חלומי! אבל כשמשפצים דירה עומדים מול השאלה: מה עדיף? מזגן מולטי אינוורטר או מיזוג מרכזי? כל מה שצריך לדעת כאן, אז קראו ובחרו.
הפעלה של מזגן


קודי תקלות במזגן

קודי תקלות במזגן הם המפתח להבין מה כואב למזגן שלנו. מתי קוד תקלה מאותת לנו על ניקוי פילטר פשוט ומתי קוד תקלה יתריע על כך שהגיע הזמן להזמין טכנאי מזגנים? במדריך הבא תוכלו לקרוא כל מה שצריך לדעת על קודי תקלות במזגן.
יחידה חיצונית של מזגן


מזגן מרעיש

המזגן מרעיש? כאן תוכלו לקרוא מה הן התקלות הנפוצות שגורמות למזגן להרעיש, מה תוכלו לפתור בעצמכם ומתי תצטרכו להזמין טכנאי מזגנים
מזגן מטפטף


מזגן מטפטף

המזגן מטפטף ומוציא אתכם מדעתכם? כאן תוכלו לקרוא מה תוכלו לעשות בעצמכם, מתי תצטרכו להיעזר בטכנאי מזגנים וגם תוכלו לקרוא טיפים שיעזרו לכם לשמור על המזגן שלכם טוב יותר
התקנת מזגן בממ"ד


התקנת מזגן בממ"ד

יש כמה אפשרויות להתקנת מזגן בממ"ד, אבל יש רק דרך אחת שבה תוכלו להיות בטוחים במאה אחוז הממ"ד שלכם נשאר תקין. בטיפ הבא תוכלו לקרוא על האפשרויות השונות להתקנת מזגן בממ"ד, המחירים והדגשים החשובים.
דמפר למזגן לפני התקנה


דמפר למזגן

רבים על הטמפרטורה במזגן? אם יש לכם מזגן מיני מרכזי בבית, בדיוק בשביל זה הומצא הדמפר למזגן. התקנת דמפר למזגן תאפשר לבני הבית להנות מטמפרטורות שונות מהמזגן. כל מה שחשוב לדעת על התקנת דמפר - במידרג.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק