מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מנעולנים – מחירים
באופן אירוני, תחום המנעולנות הוא אחד התחומים הכי פרוצים שיש. לא נדרשת תעודה או הסמכה כלשהי כדי לעסוק בתחום, כך שלמעשה כל אחד שרוצה יכול לקרוא לעצמו מנעולן. גם כשמדובר במחירים, אין סטנדרט אחיד וכל מנעולן – הישר בעיניו יעשה (במקרה הטוב...) . לפני שאתם נלחצים ונועלים את ליבכם בפני כל מנעולן באשר הוא, אנחנו כאן עם העבודות הנפוצות, המחירים והמנעולנים המומלצים.


אישורים והסמכות - מנעולנים

ממש עוד רגע נגיע לעבודות והמחירים, אבל לפני כן – יש כמה דברים שחשוב לדעת כדי שלא יעבדו עליכם:

מנעולנים | מפתחהמנעולן דרש מחיר גבוה יותר כי הוא "מנעולן מורשה של המשטרה"? אז זהו, שאין ממש דבר כזה. אמנם יש קורסים מקצועיים בתחום, אך אין שום חוק שמחייב הסמכה כלשהי על מנת להיות מנעולן, ולכן בגדול כל מי שרוצה – יכול לקרוא לעצמו מנעולן. אם המנעולן טוען שיש לו "אישור מהמשטרה" יש 2 אפשרויות: האפשרות הראשונה היא שהוא חאפר ומנסה לעבוד עליכם, והאפשרות השנייה היא שהוא מתכוון לתעודת יושר. תעודת יושר היא תעודה שכל אזרח יכול להוציא במשטרה, והיא מעידה שלאדם המציג אותה אין רישומים פליליים. כשמדובר במפתחות לבית שלכם, תעודת יושר בהחלט יכולה להרגיע.

מנעולנים | מפתחכשמנעולן מגיע לפרוץ דלת והאדם שהזמין את המנעולן נמצא מחוץ לבית המנעולן חייב על פי חוק לוודא שאותו אדם הוא אכן בעל הדירה. הדרך הפשוטה והנוחה ביותר לעשות את זה היא בדיקת הספח בתעודת הזהות. אם האדם ננעל מחוץ לבית עם פיג'מה ובלי שום מסמך, אפשר לוודא את זהות בעל הדירה עם השכנים. במקרה שמדובר בדירה שכורה, המנעולן צריך ליצור קשר עם בעל הדירה ולבקש צילום של ספח תעודת הזהות שלו.


מחיר ביקור מנעולן

ביקור מנעולן כמעט אף פעם לא מסתכם בביקור בלבד –  כמעט תמיד המנעולן יעשה עבורכם עבודה כלשהיא. במקרים בהם המנעולן לא מצליח לפתור את התקלה, או אין לו את הציוד הנדרש, תשלמו בממוצע 150-250 ש"ח עבור הביקור.

אם מרפי עבד שעות נוספות ואתם זקוקים למנעולן בשעות הלילה, תשלמו עד פי שניים יותר מהמחיר הרגיל. חלק מהמנעולנים לא גובים תוספת תשלום עבור עבודה בשעות מאוחרות, חלק גובים 150% וחלק אפילו 200%, ולכן חשוב לא לסגור עם המנעולן הראשון שענה לכם אלא לקבל כמה הצעות מחיר, גם אם זו לא שעה שממש נחמד להיות בה מחוץ לבית.


מחיר פריצת דלת טרוקה

דלת טרוקה היא דלת שמבחינה טכנית אין בה שום בעיה, היא לא נעולה אך למרות זאת אין אפשרות להיכנס לבית. זה יכול לקרות למשל אם אין ידית שעולה ויורדת, יצאתם מהבית לרגע והדלת פשוט נסגרה. בדרך כלל הפריצה די פשוטה ולא כוללת החלפת צילינדר, ולכן המחיר הממוצע זהה למחיר ביקור ועומד על 150-250 ש"ח.

אם תרצו לחסוך, תוכלו אפילו לנסות לפרוץ דלת טרוקה בעצמכם. צרפנו סרטון שמסביר בדיוק איך:


מחיר פריצת מנעול של תיבת דואר

המנעול של תיבת הדואר חשוף הרבה פעמים לשמש, לכלוך ושכנים שמנסים "לסגור חשבונות", ולכן תקלות בו יחסית נפוצות. החדשות הטובות הן שמנעול תיבת הדואר הוא פשוט, ולכן מחיר התיקון לא גבוה. בממוצע, תשלמו עבור פריצה של מנעול תיבת הדואר 150-200 ש"ח, גם אם במסגרת הפריצה התבצעה גם החלפה של המנעול.

עסקאות לדוגמא –  פריצת מנעול תיבת דואר:

פריצה של מנעול תיבת דואר – 150 ש"ח.

פריצה של מנעול תיבת דואר והתקנה של מנעול חדש – 200 ש"ח.


מחיר פריצת כספת ביתית

בגלל שהכספת הביתית לא נמצאת בשימוש יום-יומי היא ננעלת ברוב המקרים כי פשוט שוכחים את הקוד, או מאבדים את המפתח. עבור פריצת כספת ביתית תשלמו בממוצע 250-300 ש"ח.

עסקאות לדוגמא – פריצת כספת ביתית:

פריצת מנעול של כספת (ללא החלפה) – 250 ש"ח.

פריצת כספת והחלפת מנעול בשתי כספות – 320 ש"ח.


מחיר פריצת מנעול שער כניסה

מחיר פריצת מנעול שער כניסה פשוט עומד בממוצע על 250-350 ש"ח, ומושפע בעיקר מהשאלה האם הוחלף צילינדר או לא. אם היה צורך בהחלפת צילינדר, המחיר שתשלמו תלוי בעיקר בסוג הצילינדר שתבחרו. לרוב, הצילינדרים של שערי כניסה הם פשוטים ומחירם עומד על כמה עשרות שקלים.

עסקאות לדוגמא –  פריצת מנעול שער כניסה:

פריצת מנעול שער כניסה ללא החלפת צילינדר – 250 ש"ח.

פריצת מנעול שער כניסה מברזל כולל החלפת צילינדר (צילינדר פשוט) – 350 ש"ח.

פריצת מנעול שער כניסה + החלפת צילינדר (צילינדר יקר) – 500 ש"ח.


מחיר החלפת צילינדר בדלת כניסה לבית

כשמדובר בהחלפת צילינדר כל הדלתות שוות ללא הבדלי גודל, יצרן ועיצוב, כך שעלות העבודה עצמה זהה ללא תלות בסוג הדלת, והיא מתומחרת ב150-250 ש"ח (עלות ביקור מנעולן).

למרות זאת, טווח המחירים עבור החלפת צילינדר די נרחב בגלל עלות הצילינדר עצמו. תוכלו לבחור צילינדר פשוט שיעלה כמה עשרות שקלים בלבד, ותוכלו להחמיר ולבחור בצילינדרים משוכללים שמחירם יכול להיות אף 1,000 ש"ח ויותר. בממוצע, תשלמו עבור החלפת צילינדר בדלת כניסה לבית 250-450 ש"ח, כולל עלות הצילינדר עצמו. לפירוט על מחירי החלפה לפי סוגים ראו את המאמר שלנו "מחיר החלפת צילינדר". 

עסקאות לדוגמא –  החלפת צילינדר בדלת כניסה לבית:

החלפת צילינדר בדלת רב בריח לאחר פריצה – 350 ש"ח.

 החלפת צילינדר פשוט בדלת פלדלת – 300 ש"ח.

החלפת שני צילינדרים בדלתות פלדלת – 450 ש"ח.

החלפת מנעול וצילינדר בדלת כניסה לבית – 500 ש"ח.


גם אם הדלת נעולה, המחיר דווקא לא

בדיקות קרינה - מחיר אם העבודה שאתם צריכים לא דחופה, שווה לנסות להתקשר לכמה מנעולנים בימים שונים ובשעות שונות. בגלל שתחום המנעולנות חסר כל סטנדרט אחיד, מה שמניע את המנעולנים בקביעת המחיר זה היצע וביקוש. כך למשל, אם התמזל מזלכם והתקשרתם למנעולן ביום שבו הוא פנוי ואין לו הרבה פניות, תוכלו לשלם עבור אותה עבודה משמעותית פחות בהשוואה ליום לחוץ. אז אל תתעצלו , שווה להרים טלפון לכמה מנעולנים שונים. סביר שהצעות המחיר שתקבלו יהיו די שונות זו מזו, ולאו דווקא בגלל איכות העבודה.

בדיקות קרינה - מחיר אם יש לכם אפשרות, הזמינו את המנעולן בפעם אחת לבצע כמה עבודות. הרבה פעמים המחיר שהמנעולן גובה מורכב ברובו מעלות הביקור, כך שאם תרכזו כמה עבודות תשלמו משמעותית פחות פר עבודה.

בדיקות קרינה - מחיר אם אתם רוצים לחסוך, אל תתקשרו למנעולנים שבדיוק שמו מגנט על הדלת שלכם או של השכנים. ברוב המקרים המנעולנים יודעים שאם התקשרתם אליהם דרך מגנט כנראה שאתם במצב לחוץ, וזו הזדמנות עבורם להפריז במחיר.


מנעולנים מומלצים

אם ננעלתם מחוץ לבית, המנעולן הוא המפתח להכל –  אם הוא יגיע במהירות ויעשה עבודה טובה החוויה יכולה להפוך לקלילה, אך לעומת זאת מנעולן חאפר יכול לגרום לחוויה הלא נעימה להפוך לסיוט של ממש. בדיוק בשביל זה, רכזנו עבורכם רשימה של מנעולנים מומלצים. איך אנחנו יודעים שהם מומלצים? כי לקוחות קודמים בדיוק כמוכם הזמינו אותם ומסרו משוב לאחר העבודה. כל המשובים באתר מאומתים.
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק