מוקד טלפוני: 1-700-707-233

סגר ביטחון לדלת

סגר בטחון לדלת הוא אביזר שמותקן על הדלת והמשקוף ונותן לכם אקסטרה בטחון שהדלת נעולה כמו שצריך. חוץ מזה סגר בטחון לדלת מאפשר לפתוח חריץ קטן בדלת לכל אורח לא קרוא, להגיד "תרמנו כבר" ולסגור את הדלת בבטחה. אחרי שסגרנו את החלק הזה יש עוד כמה דברים שכדאי לדעת על סגר בטחון לדלת: איזה סוג מומלץ, איך עובדת ההתקנה וכמה זה הולך לעלות? תהיו בטוחים שתמצאו את כל התשובות במאמר הבא מחייך


סגר ביטחון לדלת

בואו נודה על האמת - לא כולנו מתחברים למנעול כספת, עינית דיגיטלית או שלל החידושים האחרונים בעולם המנעולים, וחלקנו מחפשים מוצר פשוט שייתן הגנה מקיפה לבית בלי יותר מדי התעסקות. כזה הוא סגר ביטחון לדלת, שהוא אביזר בטיחות שמורכב משתי יחידות - הראשונה מותקנת על משקוף הדלת והשנייה על הדלת עצמה.

סגר ביטחון לדלת מספק מצד אחד את ההגנה הנוספת לדלת באמצעות נעילה כפולה של הדלת, ומהצד השני מאפשר לכם לפתוח את הדלת באופן חלקי. כך תוכלו לפתוח את הדלת למצב חרך הצצה (חריץ) ולדבר עם מי שנמצא בצד השני של הדלת גם מבלי להכניס אותו לבית.

בנוסף, אם יש לכם ילדים תשמחו לשמוע שהסגר ממוקם בחלקה העליון של הדלת, בגובה בלתי נגיש לילדים. כך תוכלו ללכת לישון בראש שקט בידיעה שגם אם הילדים יתעסקו עם המנעול התחתון, יקח להם עוד כמה שנים להגיע לסגר העליון.

 

סגר ביטחון לדלת

 


איפה אפשר להתקין סגר ביטחון לדלת?

סגר ביטחון מגיע בילד-אין במרבית דלתות פלדלת ורב בריח, והוא מותאם להתקנה גם בדלתות מסוגים שונים כמו עץ למשל. במקרה שלדלת שלכם אין סגר ביטחון מובנה ואתם מעוניינים להתקין אחד, הדלת שלכם צריכה לעמוד בשני תנאים:

סגר ביטחון לדלת סגר ביטחון מותאם להתקנה בדלתות כניסה שנפתחות לתוך הבית ולא החוצה. משחק פשוט עם הדלת יגלה לכם לאיזה כיוון הדלת שלכם נפתחת ואם ניתן להתקין בה סגר בטחון, או שפחות.

סגר ביטחון לדלת סגר בטחון מיועד להתקנה בדלתות שיש לידן קיר סמוך עם מרווח של כ-10 ס"מ מקצה הדלת, כדי לאפשר לסגר הביטחון תנועה מלאה של 180 מעלות. אם אתם לא סגורים על המרווחים, תמיד תוכלו לשלוח בווטסאפ למנעולן תמונה של הדלת המיועדת– הוא כבר ידע להגיד אם אפשר להתקין סגר ביטחון, או שכדאי לחשוב על פתרון יצירתי אחר.

 


סוגים של סגרי ביטחון לדלת

 

סגר ביטחון לדלת סגר ביטחון עם פרפר: למעשה, כשמדברים על סגר ביטחון לדלת לרוב מתכוונים לסוג הזה, שמגיע עם סוגר שמתלבש על משקוף הדלת וכולל כפתור סיבובי (פרפר). סגר בטחון עם פרפר עשוי לרוב מחומרים עמידים כמו מתכת ולכן צפוי להחזיק מעמד לאורך זמן. 

שרשרת ביטחון לדלת שרשרת ביטחון לדלת: זהו סגר שמגיע עם שרשרת שנכנסת לתוך מגרעת במשקוף הדלת. בדומה לסגר ביטחון סטנדרטי, גם שרשרת ביטחון מאפשרת לפתוח את הדלת באופן חלקי, אבל חשוב לדעת שבגלל שהיא עשויה משרשרת יחסית עדינה היא פחות עמידה לאורך זמן. אנחנו לא רוצים להפחיד אתכם חלילה, אבל שרשרת ביטחון גם נוחה יותר לתלישה והוצאה מהמקום על ידי מי שנמצא בצד השני ולכן נחשבת אמינה פחות.

 

סגר ביטחון לדלת ושרשרת ביטחון לדלת

אם אתם מתלבטים בין שני הסגרים, תנו לנו לסגור לכם את הפינה הזאת– לכו על סגר ביטחון עם פרפר שצפוי לשרת אתכם נאמנה שנים ארוכות וללא צורך בתחזוקה. רק שימו לב שאתם עושים בו שימוש סביר וחסים עליו בטריקות ובסגירות.


התקנת סגר ביטחון לדלת

בין אם אתם מתקינים סגר ביטחון לדלת לראשונה ובין אם אתם מחליפים סגר ביטחון בגלל בלאי (ולצערנו גם זה קורה, אם כי לא הרבה), התקנת סגר ביטחון היא עבודה שכוללת קידוח בדלת ובמשקוף ולכן מומלץ להשאיר אותה למנעולן, שגם ידאג להביא איתו סגר ביטחון מהניילונים.

כדי להתקין את סגר הביטחון המנעולן יקדח חורים במשקוף הדלת ובדלת עצמה, בהתאם לחורים של האביזר, ולאחר מכן יקבע אותו באמצעות ברגים. לאחר ההתקנה חשוב לשים לב שהסגר נסגר כמו שצריך, כלומר שהאביזר שמורכב על המשקוף יושב בצורה טובה על האביזר שמורכב על הדלת. בנוסף, מומלץ לנעול את הסגר באמצעות הפרפר ולוודא שהדלת נפתחת כמו שצריך במצב חרך ולא נעצרת או נתקעת באמצע הדרך. 

שימו לב לדלתות כניסה שונות יש סגרי בטחון שונים שמתאימים להן. כך לדלתות כבדות כמו רב בריח, פלדלדת או שריונית חסם יש סגר ביטחון ייעודי, ואילו לדלתות עץ יש גם סגר ביטחון ספציפי שמותאם להן. אם החלטתם לרכוש את סגר הביטחון בצורה עצמאית, חשוב לוודא שהוא תואם לדלת שלכם. סגרי ביטחון ניתן למצוא באתרים של החברות הגדולות ובטמבוריות שונות כמו ACE והום סנטר.

 

בדיקת סגר ביטחון לדלת לאחר התקנה

מחיר התקנת סגר ביטחון לדלת

מחיר התקנת סגר ביטחון לדלת נע בין 250-350 ₪ לא כולל מע"מ. המחיר כולל את עלות העבודה והרכיב עצמו.

כוכביתמכיוון שמדובר בעבודה יחסית קלילה, אם תבחרו לקרוא למנעולן להתקנת סגר ביטחון לדלת במסגרת עבודה נוספת (למשל התקנת עינית דיגיטלית) לרוב המחיר שתשלמו עבור ההתקנה יוזל משמעותית, ולעיתים אף ייכלל תחת עלות העבודה הכוללת.


מנעולנים מומלצים להתקנת סגר בטחון לדלת

בטוחים בהחלטה להתקין סגר בטחון? כאן תוכלו למצוא רשימה של מנעולנים מומלצים להתקנת סגר בטחון לדלת, לפי חוות דעת של לקוחות קודמים. בסיום ההתקנה מוקד הדירוג יתקשר אליכם לקבל חוות דעת על המנעולן אצלנו ויעדכן את הדירוג באתר, כך שהציונים נשארים תמיד מעודכנים.


שאלות נפוצות לדף זה

מה המחיר של התקנת סגר ביטחון לדלת?

התקנת סגר ביטחון לדלת תעלה כמחיר ביקור מנעולן - 250-350 ₪. המחיר כולל את סגר הביטחון ואת העבודה עצמה. 

 

איך מתקינים סגר ביטחון לדלת?

התקנת סגר ביטחון לדלת היא פשוטה למדי ומצריכה קדיחת חורים במשקוף הדלת ובדלת עצמה, לפי גודל החורים בסגר הביטחון. לאחר מכן, יש להדק את הברגים בסגר הביטחון ולוודא שהאביזר נסגר כמו שצריך. 

 

איפה קונים סגר ביטחון לדלת?

סגר ביטחון לדלת ניתן למצוא בכל טמבוריה ובחנויות בית שונות כמו הום סנטר ו-ACE. שימו לב שאם אתם קוראים למנעולן לצורך ההתקנה הוא ידאג להביא את סגר הביטחון יחד איתו, ושמחיר ההתקנה כנראה יהיה זהה בין אם תרכשו את האיבזר בעצמכם ובין אם המנעולן יספק אותו

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק