מוקד טלפוני: 1-700-707-233

התקנת מנעול כספת

מנעול כספת הוא כמו רוטויילר בכניסה לבית – משהו שכשהגנב יראה אותו, הוא פשוט יעדיף לעבור הלאה. מחיר התקנת מנעול כספת עומד על כמה מאות שקלים, בעיקר בגלל מחירי המנעולים עצמם. אם אתם שוקלים להתקין מנעול כספת, אספנו עבורכם כאן את כל המידע הנדרש – הסברים על המנעולים השונים, מחירים, וכמובן רשימת מנעולים מומלצים להתקנת מנעול כספת.


מה זה מנעול כספת

מנעול הכספת הוא סוג של "מנעול עליון", כלומר מנעול שמותקן בנוסף למנעול הדלת הרגיל. מנעול הכספת נקרא כך מפני שהוא באמת אותו המנעול שמשמש כספות – מנעול מכאני מאסיבי עם שלושה בריחים. העובדה הזו היא מה שהופך אותו לקשה מאוד לפריצה, וגם למרבית המנעולנים ידרשו הרבה זמן ועבודה כדי לפרוץ מנעול כספת, כך שאם פורץ יראה שהוא מותקן לכם על הדלת הוא כנראה יעדיף לפסוח על הבית.

 

מנעול כספת: מנעולן מסביר איך מתקינים ולמה כדאי


התקנת מנעול כספת לדלת

התקנה של מנעול כספת היא עבודה מסובכת יחסית לעבודות מנעולנות אחרות כמו החלפת צילינדר או החלפת מנעול. היא כוללת קידוח של הדלת ושל המשקוף ויכולה להימשך קרוב לשעתיים, ולכן יקרה יותר מביקור מנעולן רגיל. מנעולי הכספת בארץ מחולקים לארבעה סוגים עיקריים:

מנעול מנעולי כספת סיניים – מנעולי כספת פשוטים וזולים יחסית תוצרת חברות דוגמת Magnum ו-Yale.

מנעול מנעולי כספת של חברת סיקורם (Securemee) – מנעול מתקדם יותר תוצרת איטליה המשווק על ידי חברת רב בריח.

מנעול מנעולי כספת של חברת ג'ואל (Juwel) – מנעול משוכלל תוצרת איטליה המשווק על ידי חברת מולטילוק.

מנעול מנעולי דדבולט – מנעול עליון יוקרתי עם מנגנון שונה מדלת כספת. היתרון שבהתקנת מנעול דד בולט הוא שמכיוון שיש לו צילינדר, יש אפשרות להתקין אותו עם מפתחות שיתאימו גם למנעול העליון וגם למנעול התחתון.

את המנעולים תוכלו לקנות בעצמכם או דרך המנעולן. ההמלצה שלנו היא קנייה דרך המנעולן כיוון שכנראה שהיא תהיה זולה יותר וחשוב מכך – תקבלו אחריות על המנעול. אם בחרתם לקנות לבד, צלמו לפני ההתקנה את הדלת ואת המנעול ושלחו למנעולן כדי לוודא שבחרתם במנעול מתאים.


איזה מנעול כספת כדאי להתקין?

זו שאלה טובה! בדיוק בגלל זה שלחנו את השאלה: "איזה מנעול כספת מומלץ להתקין" ליותר מ-80 מנעולנים שנמצאים אצלנו באתר. אם אין לכם זמן לעיין, נביא כאן את השורה התחתונה - קרוב ל70% מהמנעולנים ענו שמנעול כספת ג'ואל הוא המנעול שאותו כדאי להתקין.

 


מחיר התקנת מנעול כספת

מחיר מחיר התקנת מנעול כספת ללא עלות המנעול הוא 400-350 ₪

מחיר מחיר התקנת מנעול כספת סיני (Magnum, Yale) הוא 550-450 ₪, כולל המנעול עצמו.

מחיר מחיר התקנת מנעול כספת של חברת סיקורם (רב בריח) הוא 600-500 ₪, כולל המנעול עצמו.

מחיר מחיר התקנת מנעול כספת של חברת Juwel (מולטילוק) הוא 650-550 ₪, כולל המנעול עצמו.

מחיר מחיר התקנת מנעול דדבולט הוא 900-800 ₪, כולל המנעול עצמו.


מה עוד משפיע על המחיר?

נקודה עובי הדלת – אם הדלת שלכם דלת עבה במיוחד או בעלת דופן כפול (דוגמת דלתות רשפים או פלרז) העבודה תהיה ארוכה יותר וקרוב לוודאי תביא תוספת במחיר של 200-100 ₪.

נקודה הכנה למנעול כספת – פעמים רבות בדלתות כניסה חדשות יש הכנה מראש להתקנה של מנעול כספת, מה שחוסך הרבה עבודה למנעולנים ויכול להביא להנחה של 200-100 ₪ במחיר ההתקנה.

מנעול כספת אחרי התקנה

התקנת מנעול כספת לדלת עץ

בגלל שמרבית דלתות העץ הן דלתות דקות ועדינות יותר, לרוב יהיה זה בלתי אפשרי להתקין בהן מנעול כספת רגיל. נוסף לזאת, לא לכל מנעולן יש מספיק מיומנות לבצע התקנה שכזו. אם אתם בכל זאת מעוניינים בהתקנה של מנעול עליון לדלת עץ, עדיין עומדות בפניכם האפשרויות של התקנת מנעולים מסוגים אחרים: מנעול אלזט, מנעול פשוט יחסית המתאים גם לדלתות עץ, או מנעול דדבולט, מנעול איכותי ויקר יותר.

 

מנעול דדבולט

.


מנעולנים מומלצים להתקנת מנעול כספת

אז אתם בוחרים במנעול או ברוטויילר? עד שתחליטו, התקנת מנעול כספת זו עבודה שכדאי לתת למנעולן אמין וישר לבצע. בדיוק בשביל זה אספנו בשבילכם רשימה של מנעולנים מומלצים להתקנת מנעול כספת, כולם מדורגים לפי חוות דעת אמתיות שתוכלו לקרוא. בהצלחה!


שאלות נפוצות לדף זה

מה המחיר של התקנת מנעול כספת?

מחיר התקנת מנעול כספת הוא 800-500 ש"ח, תלוי בסוג המנעול.

איך מתקינים מנעול כספת?

התקנת מנעול כספת זו עבודה מסובכת שלא תוכלו לבצע לבד. המנעולן יצטרך לקדוח בדלת ובמשקוף ולאחר מכן לקבע את המנעול בתוך הדלת. 

 

איזה מנעול כספת כדאי לי להתקין?

שאלנו את השאלה הזו למעלה מ-80 מנעולנים, והמסקנה הייתה שהמנעול המומלץ הוא מנעול ג'ואל (Juwel).

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק