מוקד טלפוני: 1-700-707-233

עינית דיגיטלית לדלת

עינית דיגיטלית לדלת היא מצלמה שמתחברת למסך קטן, ומאפשרת לכם לראות מרחוק מי מחפש אתכם - משה מועד הבית או בכלל השליח של אסוס, ולהחליט אם לפתוח או להתעלם באלגנטיות. לעינית דיגיטלית יש פיצ'רים נוספים כמו הקלטת וידאו, ראיית לילה ואפילו פעמון, ולמרות שהיא אולי נשמעת מאוד משוכללת, היא פשוטה במיוחד להתקנה עצמאית. כאן תמצאו מדריך בגובה העיניים לעינית דיגיטלית לדלת - יתרונות וחסרונות, איך מתקינים וכמה זה הולך לעלות לכם.


עינית דיגיטלית לדלת

עינית דיגיטלית היא למעשה מצלמה קטנה שמותקנת במקומה של העינית המסורתית בדלת ומאפשרת לכם להשקיף על העוברים והשבים מחוץ לבית שלכם. המצלמה מחוברת למעין מסך טלוויזיה קטן שיושב בחלקה הפנימי של הדלת, כך שאם בעבר הייתם צריכים לקום מהספה, להתקרב לדלת ולהציץ דרך החור העליון והפצפון, כאן תוכלו לראות כבר ממרחק מי דופק על הדלת ולהחליט האם זה שווה את הטרחה מחייך

כיום ניתן למצוא שני סוגים של עינית דיגיטלית לדלת: עינית דיגיטלית פשוטה שמגיעה עם מצלמה ומסך, ועינית דיגיטלית משוכללת יותר שמגיעה עם פונקציות נוספות כמו הקלטה, ראיית לילה וחיישן תנועה. 

 


איפה אפשר להתקין?

בגדול, בכל מקום! העינית הדיגיטלית מתאימה למגוון דלתות כניסה כמו פלדלת ורב בריח. ואם זה לא משמח מספיק, נספר שאם ניחנתם בידיים טובות וחוש טכני קל, ברוב הפעמים תוכלו להתקין את העינית לגמרי בעצמכם. רק שימו לב שבדלתות ישנות לעיתים יש צורך להרחיב את עינית הדלת הקיימת כדי להכניס את העינית הדיגיטלית, כך שאם אתם חוששים לפגוע בדלת, מומלץ לפנות למנעולן או איש דלתות שיסייע במלאכה. 

 

עינית דיגיטלית לדלת

יתרונות של עינית דיגיטלית לדלת

עינית דיגיטלית לדלת הגובה לא קובע: לא תמיד עינית דיגיטלית היא פיצ'ר של מותרות. במקרים מסוימים, כמו למשל דיירים מבוגרים שמתקשים להגיע לעינית הדלת, ילדים קטנים שלא מגיעים אליה או בעלי מוגבלויות, לעינית הדיגיטלית מחובר מסך שמציג תמונה ברורה של המתרחש מחוץ לבית, גם עבור מי שלא יכול היה להגיע לעינית רגילה.

עינית דיגיטלית לדלת גלינג, גלינג מי זה שם: אם תמיד חלמתם לצעוק "פתוחחחח", אולי תשמחו לדעת שהעינית הדיגיטלית משמשת גם כפעמון כניסה לבית עם אופציות קוליות שונות.

עינית דיגיטלית לדלת ראיית לילה: העינית מתפקדת גם כמצלמת לילה שפועלת באמצעות אינפרא אדום ומאפשרת לכם לראות מי מסתובב מחוץ לדלת שלכם בשעות הלילה המאוחרות, והבונוס? הוא לא יכול לראות אתכם (צחוק מרושע).

עינית דיגיטלית לדלת סיי צ'יז: אם אתם חוששים שמישהו שמסתובב בקרבת הבית שלכם לא אמור להיות שם, או סתם חשוב לכם לקבל תחושת ביטחון בכל זמן נתון, כדאי לדעת שהעינית הדיגיטלית מתפקדת גם כמצלמת וידאו וסטילס שהמידע בה עובר ישירות לענן האחסון וזמין עבורכם בכל רגע נתון.

 

מסך של עינית דיגיטלית

חסרונות של עינית דיגיטלית לדלת

עינית דיגיטלית לדלת תחזוקה: עינית דיגיטלית עובדת באמצעות 2-4 סוללות AA אותן תצטרכו לדאוג להחליף כל מספר חודשים כחלק מהתחזוקה השוטפת של העינית. שימו לב שכיום נכנסו מוצרים לשוק שעובדים באמצעות WIFI אולם גם הם פועלים באמצעות סוללות ליתיום שדורשות הטענה.

עינית דיגיטלית לדלת מאני, מאני, מאני: בניגוד להחלפת עינית פשוטה לדלת שעולה כ-200-250 ₪ (כולל התקנה) עינית דיגיטלית היא סיפור יקר יותר שיעלה לכם כ-500 ₪ ומעלה ללא התקנה. אם תרצו שמנעולן יתקין עבורכם את העינית תדרשו להוסיף כ-200-250 ₪ עבור ההתקנה.


איך לבחור עינית דיגיטלית לדלת?

חברות רבות משווקות עינית דיגיטלית לדלת, חלקן מוכרות יותר וחלקן מוכרות פחות. למרות שקל להתפתות למחיר הזול של חלק מהחברות, כדי להבטיח שרכשתם מוצר שילך איתכם לאורך זמן, אנחנו ממליצים ללכת על חברה מוכרת שיש לה "אמא ואבא", כלומר שירות לקוחות זמין בארץ לכל מקרה שלא יבוא. המותג המומלץ ביותר כיום בשוק הוא yale מבית מולטילוק, חברה מוכרת ואמינה שתעניק לכם גם שנה אחריות. מהצד השני, היינו ממליצים להתרחק מחברות סיניות שאולי יציעו לכן מחיר אטרקטיבי, אבל יגיעו ללא אחריות או כתובת במקרה של תקלות.

 


התקנת עינית דיגיטלית לדלת

בלי עין הרע החלטתם להתחדש בעינית דיגיטלית לדלת? אם בחרתם לעשות זאת בעצמכם פשוט עקבו אחרינו שלב אחר שלב:

נקודה הכנה מוקדמת של המסך - פתיחת המסך באמצעות ברגים והכנסת כרטיס זיכרון וסוללות.

נקודה פירוק העינית הישנה באמצעות הברגה שלה החוצה.

נקודה הכנסת העינית החדשה לחלק החיצוני של הדלת והשחלת הכבל המחובר אליה לחלק הפנימי של הדלת, ולתוך תושבת המסך.

נקודה חיווט המצלמה למסך באמצעות הכבל המקשר.

נקודה חיבור המסך לחלק הפנימי של הדלת באמצעות וו תלייה והידוק באמצעות ברגים.

נקודה תכינו פופקורן, כי סיימתם להתקין את העינית בהצלחה ועכשיו הגיעה שעת ההקרנה.

 

עינית דיגיטלית לדלת

מחיר התקנת עינית דיגיטלית לדלת

אם אתם מעוניינים להתקין את עינית הדלת בעצמכם, נספר שעינית דיגיטלית פשוטה (מסך ומצלמה) עולה כ-150-300 ₪. עינית דיגיטלית משוכללת שכוללת הקלטה וראיית לילה עולה כ-500-700 ₪ ובמקרים מסויימים יכולה לטפס עד ל-1,000 ₪

התקנת עינית דיגיטלית פשוטה לדלת (ללא פעמון או ראייה לילה) תעלה כ-350-550 ₪

התקנת עינית דיגיטלית משוכללת לדלת (כולל פעמון, ראיית לילה והקלטה) תעלה כ-700-950 ₪

כוכבית המחיר כולל התקנת העינית וכן את העינית עצמה. טווח המחירים משתנה בהתאם ליצרן העינית ולפיצ'רים המיוחדים בכל עינית. 


מנעולנים מומלצים להתקנת עינית לדלת

שמתם עין על עינית דיגיטלית לדלת? אם החלטתם להיות מנעולנים ליום אחד, תוכלו פשוט להצטייד בערכה ולגשת למלאכה מחייך אבל אם אתם מעדיפים להפקיד את המלאכה בידיים של בעל מקצוע, כאן תוכלו למצוא מנעולנים מומלצים להתקנת עינית דיגיטלית לדלת, לפי חוות דעת של לקוחות קודמים. הקרנה נעימה!


שאלות נפוצות לדף זה

מה המחיר של עינית דיגיטלית לדלת?

עינית דיגיטלית פשוטה לדלת, עם מסך ומצלמה עולה כ-150-300 ₪. אם אתם מחפשים עינית דיגיטלית שגם מתפקדת כמצלמה מקליטה ומגיעה עם ראיית לילה תשלמו מעט יותר, כ-500-700 ₪. 

אם תרצו שמנעולן יבצע עבורכם התקנה של עינית דיגיטלית לדלת תצטרכו להוסיף כ-200-250 ₪.

איזה עינית דיגיטלית לדלת מומלצת?

העינית הדיגיטלית הפופולרית ביותר בישראל, וגם המומלצת ביותר היא עינית של YALE מבית מוליטלוק. ל-YALE יש שירות לקוחות זמין ואמין בארץ והיא תספק לכם גם שנת אחריות על העינית הדיגיטלית. 

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק