מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מחיר החלפת צילינדר
המפתח הישן אבד או לא עלינו עברתם פריצה? החלפת צילינדר היא עבודת פשוטה יחסית, ולכן מה שמשפיע על מחירה הוא פשוט הצילינדר שאותו תרצו להתקין. כך למשל מחיר החלפת צילינדר פשוט הוא בסביבות 300 ₪, ואילו מחיר החלפת צילינדר 5MT, צילינדר משוכלל עם כרטיס שכפול, הוא בערך 700 ₪. מתי צריך מנגנוון חדש ולא צילינדר? מה ההבדל בין סוגי הצילינדרים? איזה צילינדר מומלץ להתקין? באנו לעשות סדר בבלגן.

 


מחיר החלפת צילינדר

החלפת צילינדר היא עבודה פשוטה למדי (בסטדנרטים של מנעולנים...), ולכן מחירה הבסיסי הוא עלות ביקור של מנעולן, לא משנה באיזו דלת מדובר ומה הסיבה להחלפת הצילינדר. כך למשל, מחיר העבודה יהיה זהה בין אם סתם איבדתם מפתח ואתם רוצים להחליף צילינדר ובין אם ילדים שובבים סתמו את חור המפתח בדבק.

מה שכן משפיע על המחיר הוא סוג הצילינדר שאותו תבחרו להתקין. צילינדרים מגיעים בכמה רמות של איכות, וככל שהצילינדר משוכלל יותר הפריצה שלו נעשית מסובכת יותר ומחירו עולה בהתאם. 

 

כמה עולה החלפת צילינדר

מחיר  החלפת צילינדר ללא קניית צילינדר מהמנעולן תהיה בעלות מחיר ביקור, 300-200 ₪.

מחיר החלפת צילינדר לצילינדר פשוט (Magnum, Alba) תעלה 350-300 ₪, כולל הצילינדר עצמו. 

מחיר מחיר החלפת צילינדר לצילינדר רגיל של רב בריח הוא 400-300 ₪, כולל הצילינדר עצמו.

מחיר מחיר החלפת צילינדר לצילינדר רב בריח לוקסיס או מולטילוק אינטראקטיב (צילינדרים עם כרטיס שכפול) הוא 500-400 ₪, כולל הצילינדר עצמו.

מחיר מחיר החלפת צילינדר לצילינדר מולטילוק MT5 (כרטיס שכפול והגנה מפני פריצה שקטה) עם 3 מפתחות הוא 650-600 ₪, כולל הצילינדר עצמו. אם תהיו מעוניינים בסט 5 מפתחות, המחיר יהיה 700-650 ₪.

כוכבית בפסקה הבאה תוכלו לקרוא על ההבדלים בין הצילינדרים השונים.

 

 צילינדר ישן אחרי החלפה

 


מחיר החלפת צילינדר - בין דלתות פנים לדלתות כניסה

כפי שפתחנו, מחיר החלפת צילינדר תלוי בסוג הצילינדר ולא בסוג הדלת, כך שאם מדובר באותו צילינדר תשלמו אותו מחיר בידיוק עבור החלפת צילינדר בדלת כניסה ועבור החלפת צילינדר בדלת פנים. יחד עם זאת, ברוב המקרים הבחירה בצילינדר תהיה שונה כתלות בסוג הדלת, ולכן גם המחיר ישתנה:

צילינדר דלתות פנים - כיוון שלרוב המנעול בדלת פנים לא מיועד להגנה מגנבים, אין טעם להשקיע בצילינדר מתקדם והצילינדר הפשוט והבסיסי (שמחיר התקנתו הוא 350-300 ), שמיוצר על ידי מגוון חברות, יספיק. 

צילינדר דלתות כניסה - הצילינדרים הנפוצים בארץ מחולקים לכמה רמות, והשאלה היא בעיקר כמה אתם מוכנים להשקיע: ברמה הבסיסית נמצא הצילינדר הרגיל של רב בריח, שנחשב איכותי למדי. ברמה מעליו נמצאים "רב בריח לוקסיס" ו"מולטילוק אינטראקטיב", צילינדרים איכותיים יותר שמגיעים עם כרטיס שכפול אישי, מה שמקשה הרבה יותר על האפשרות לשכפל את המפתח. משוכלל מהם הוא צילינדר MT5 של חברת מולטילוק, שהייחודיות שלו הוא ההגנה מפני "פריצה שקטה", שיטה פופולרית לפריצת הדלת בעזרת ציוד מיוחד שלא משאיר שום סימנים. 

ראו את רונן המנעולן מסביר על סוגי הצילנדרים השונים ועל ההבדלים ביניהם:

עדיין מתלבטים? ראו את התשובות של 90 מנעולנים מומלצים לשאלה "איזה צילינדר מומלץ להתקין במחיר של עד 600 ש"ח".


מה כלול במחיר החלפת צילינדר

מנגנון נעילה סטנדרטי מורכב משני חלקים המחוברים זה לזה – המנעול (בשפה המקצועית - מנגנון דלת), המחזיק בתוכו את הבריחים, והצילינדר שיושב בתוך המנעול ואחראי לתנועת הבריחים. החלפת צילינדר היא למעשה הוצאה של הצילינדר הישן מתוך המנעול והכנסה של החדש במקומו, כך שאין קשר בין החלפת צילינדר והחלפת מנעול, ואם מחליפים לכם צילינדר לא אמורה להיות סיבה להחליף גם את המנעול. המנעולנים נותנים אחריות על העבודה ועל המוצר בטווח של מספר שנים – החל בשנה אחריות וכלה בחמש שנים, תלוי במנעולן. 

 צילינדר ומנעול דלת

 


מה עוד משפיע על מחיר החלפת צילינדר

מלבד סוג הצילינדר, יש עוד שני גורמים שיכולים להשפיע על המחיר הסופי של העבודה:

צילינדר שעת הקריאה – אם קראתם למנעולן בשעת לילה מאוחרת, יכול להיות שהמחיר הסופי שתצטרכו לשלם יהיה גבוה יותר ב60-40% מן המחירים המצויינים כאן.

צילינדר פריצה או עבודות נוספות – פעמים רבות החלפת הצילינדר מלווה גם בפריצת הדלת או בהחלפת המנעול (אם למשל איבדתם את המפתח ואין מפתח ספייר בסביבה). במקרה כזה, המחיר הסופי לא אמור להיות חיבור של המחיר הרגיל של שתי העבודות, אלא מחיר העבודה היקרה ביותר ועוד תוספת של 200-100 ₪ בממוצע לכל עבודה נוספת. כך לדוגמא אם שילמתם כבר 500 ₪ על החלפת צילינדר אינטראקטיב, על פריצת הדלת תשלמו רק 150 ₪.

החלפת צילינדר
 

החלפת צילינדר– מחירים לדוגמא

כדי שלא תישארו באוויר, הבאנו לפניכם לקט של מחירים מתוך עסקאות אמתיות שבוצעו דרך אתר מידרג:

נקודה מחיר פריצה לחדר שינה והחלפת צילינדר תקול – 330 ₪.

נקודה מחיר החלפת צילנדר ומנגנון בדלת עץ פנימית – 410 ₪.

נקודה מחיר החלפת צילינדר בדלת כניסה לבית והחלפת מנעול מגנטי בדלת פנים – 500 ₪.

נקודה מחיר החלפת צילינדר של מנעול פלדלת לצילינדר mt5 והחלפת צילינדר בדלת מחסן – 650 ₪.

נקודה מחיר פריצת 3 דלתות, החלפת 3 צילינדרים ומנגנון בדלת הכניסה – 1200 ₪.

נקודה מחיר החלפת צילינדרים ב-3 דלתות כניסה ובדלת מחסן של בניין מגורים – 1200 ₪.

 צילינדר בדלת עץ אחרי החלפה

מנעולנים מומלצים להחלפת צילינדר

מרגישים "נעולים" על הנושא? מחייך מצוין. החלפת צילינדר היא אמנם עבודה פשוטה, אבל כזו שכדאי לתת לבעל מקצוע מיומן ונאמן לבצע. בדיוק בשביל זה אספנו בשבילכם רשימה של מנעולנים מומלצים להחלפת צילינדר, כולם מדורגים לפי חוות דעת של לקוחות קודמים.
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק