מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מחיר התקנת מרזבים
חורף וגשם מטפטף על העורף? לא עם מרזב שמותקן כמו שצריך. הרבה פעמים הגשם מגלה את הצורך בתיקון המרזב הישן או  בהתקנת חדש, שיוביל את כל מי הגשמים הלאה מהגג שלנו אל הלא נודע. אז פירטנו לפניכם את המחירים של סוגי המרזבים השונים, כולל הסבר על המרכיבים השונים בהצעת המחיר ואפילו צירפנו לכם הצעות מחיר לדוגמא כדי שתוכלו לקבל אינדקציה לגבי המחירים.

מתקיני המרזבים המדורגים ביותר באתר מידרג


מה משפיע על מחיר התקנת מרזב?

יש שלושה דברים שישפיעו על מחיר המרזב: חומר המרזב, האורך שלו והגישה אליו. 

ענןחומר המרזב - החומר שממנו יותקן המרזב ישפיע ישירות על המחיר שלו. המרזב הזול ביותר יהיה מרזב אלומיניום והיקר ביותר יהיה מרזב מאבץ. את פירוט המחירים תוכלו לראות בהמשך. 

ענןאורך המרזב - התקנת המרזבת מתומחרת לפי מטר אורך, ולכן ככל שהמרזב יהיה ארוך יותר - המחיר שלו יהיה גבוה יותר. 

ענןנוחות הגישה למרזב - במידה ויש קושי להגיע אל המרזב, כזה דורש מנוף או עזרים מיוחדים, מחיר ההתקנה יעלה. 

במאמר נתייחס למחירי התקנת מרזב חיצוני (מרזב קלאסי המורכב חיצונית לגוף הבית) ולא למרזב פנימי, אשר לרוב נבנה בבנייני דירות יחד עם תשתית הבניין. זאת מכיוון שאם המרזב הפנימי נהרס או נסתם ואין אפשרות לתקנו, פשוט מתקינים מרזב חיצוני במקומו.

 מרזב בבניין

 


מחיר התקנת מרזבים – חומרים

המשתנה הגדול ביותר במחיר התקנת המרזב הוא מחיר החומר ממנו המרזב עשוי. האופציות הנפוצות בשוק כיום הינן מרזבי אלומיניום ומרזבי פח מגולוון. אחריהן יש גם את האופציות היוקרתיות והמעוצבות יותר של מרזב נחושת ומרזב אבץ. שניהם, למרות מחירם היקר, מחזיקים מעמד עשרות שנים ויותר.

מחירי מרזבים לפי סוגים

מחירמחיר מרזב מאלומיניום: 80-120 ₪ למטר רץ

מחירמחיר מרזב מפח מגולוון: 120-160 ₪ למטר רץ

מחירמחיר מרזב מנחושת: 300-400 ₪ למטר רץ

מחירמחיר מרזב מאבץ או אבץ מיושן: 200-350 ₪ למטר רץ

כשמחשבים מחיר של מרזב מתייחסים לכל זווית כאל מטר רץ. כך למשל מרזב מאלומיניום באורך של 3 מטרים עם 2 זוויות יעלה כמו מרזב אלומיניום ישר באורך של 5 מטרים.

 מרזב

 

 


מחיר התקנת מרזבים - גישה אל המרזב

הקלות, או יותר נכון הקושי בהתקנת המרזב הוא גורם חשוב במחיר ההתקנה. אם יש בעיית גישה לאיזור ההתקנה, כמו למשל עץ שחוסם את המעבר, ויש צורך בסנפלינג, או מנוף, מחיר התקנת המרזב יעלה. כיוון שהמשתנים רבים וכל מקרה לגופו, קשה לומר בכמה יעלה המחיר להתקנת מרזב בסביבה שבה הנגישות למרזב בעייתית. בהמשך תוכלו לראות הצעות מחיר להתקנת מרזבים, הכוללים סנפלינג ותוספות נוספות, כך שתקבלו הערכה לגבי המחירים של כל התקנה כזאת.

 התקנת מרזב בסנפלינג

הצעות מחיר של התקנת מרזב

צירפנו לכם מספר הצעות מחיר להתקנת מרזב:

 הצעת מחיר 1: התקנת מרזב לבניין שתי קומות

  • חומר המרזב: מרזב מפח מגולוון
  • אורך: 45 מטר אורך – חלקו המאוזן של המרזב
  • 4 יחידות של צמ"ג (צינור מי גשם, חלקו המאונך של המרזב) בהיקף 3 צו"ל

סה"כ מחיר התקנת מרזב: 13,000 ₪ + מע"מ

 

הצעת מחיר 2: החלפת מרזב מעל מרפסת ותיקון מרזב לבית פרטי

  • התקנת 10 מטר אורך מפח מגולוון
  • תיקון מרזב בחזית הבית מעל הכניסה
  • בדיקה כללית של המרזבים וניקיון המרזבים הקיימים

סה"כ מחיר התקנת מרזב: 3,000 ₪ כולל מע"מ

 

הצעת מחיר 3: התקנת מרזב חיצוני לבניין של 8 קומות

  • איטום מרזב ישן
  • פתיחת חור למרזב חיצוני
  • התקנת פרט מרזב ואיטום סביב החור
  • התקנת סל קליטה למעלה ומרזב מרובע אלומיניום בצבע לבן עד הקרקע, כולל קיבועים לקיר.

סה"כ מחיר התקנת מרזב: 9,200 ₪ + מע"מ

 מרזב חיצוני לבניין

 


דגשים נוספים בהתקנת מרזב

רגע לפני התקנת המרזב שימו לב שבעל המקצוע מקפיד על הדברים הבאים, על מנת שהתקנת המרזב תהיה תקינה ולא תשקעו בשלוליות בדרך הביתה:

ענןיש לוודא כי פתח יציאת המים של המרזב יוצא במקום בו הוא אינו מפריע למרחב הציבורי, כמו שבילים, חניה או מרפסות, ובמקום בו המים לא יצרו הצפה שתגרום נזק, כמו גינה למשל.

ענןאם יש אפשרות להתקין את המרזב בזווית כזאת שתמנע סתימה עתידית מקיני ציפורים, עלים וכדומה, הדבר מומלץ מאוד! כמו כן, בררו עם איש המקצוע שלכם אם ניתן להתקין רשת מגן מעל המרזב שתמנע סתימות גם היא. לרוב, מחיר התקנת הרשת ייכלל במחיר התקנת המרזב ללא תוספת משמעותית.

ענןחשוב מאוד להתקין את החלק המאוזן של המרזב בשיפוע קל. השיפוע האידיאלי הוא הפרש של חמישה סנטימטרים מהמקום הגבוה ביותר לנמוך ביותר. כך לא יווצרו שלוליות של מים עומדים בתוך המרזב שימשכו מעופפים ויגרמו לחלודה ולנזק למרזב.

 מרזב חיצוני

 


מתקיני מרזבים מומלצים

כשלוקחים בעל מקצוע לעבודה בבית, חשוב לזכור שהמחיר הוא לא הפרמטר היחיד שיש לקבוע על פיו את מי לוקחים. הצעת מחיר להתקנת מרזב נמוכה במיוחד אמורה להדליק אצלנו הלקוחות נורה אדומה וחשד שמדובר בבעל מקצוע לא איכותי. במידרג דירגנו עבורכם מתקיני מרזבים מומלצים שכבר קיבלו חוות דעת מלקוחות קודמים כדי שתוכלו לדעת כמה שיותר לפני שאתם מרימים טלפון. חורף יבש!
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק