מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מעצבת מטבחים

בין אם אתם מתכננים שיפוץ בבית ובין אם אתם רוכשים דירת קבלן חדשה, אתם כנראה עומדים לפני תהליך תכנון ועיצוב מטבח. את התכנון תוכלו לעשות לבד (ותכל'ס גם לזה סידרנו לכם כמה טיפים נחמדים בהמשך) או שתוכלו להיעזר במעצבת מטבחים שיודעת לחשוב על כל השיקולים שבתכנון מטבח. אז מה בדיוק כוללת עבודה עם מעצבת מטבחים, מה היא יכולה להוסיף שאתם עוד לא יודעים, וכמה כל זה יעלה לכם? כל הפרטים ממש כאן. מקווים שיש לכם שירות סטרימינג זמין, זה חשוב להמשך.

מטבח מעוצב

למה צריך מעצבת מטבחים?

נגיד שאתם משפצים את הבית ומתכננים מטבח מושלם בהתאמה אישית אליכם. קורה, לא? אז ברור, תוכלו לתכנן את הכל בעצמכם כי הויז'ן נמצא בסוף בראש שלכם. תוכלו גם לחשב עם מטר ולחשוב על צבעים, קלפות, סוג שיש, חיפוי מטבח, ציפוי ארונות, שילובים של חומרים, מיקום נכון של החלון, איזה כיריים עדיף ואיך לחלק את נקודות החשמל. אה, פתאום זה הרבה דברים? הו, פה מעצבת מטבחים נכנסת לתמונה.

מעצבת מטבחים, מטרתה להיות סוכנת של כל הנושאים האלו ויותר, ולעשות לכם את החיים קלים. היא אחראית על תכנון נכון של המטבח. היא תבין מה הרצון והצורך שלכם במטבח, ויחד איתכם תבנה את הסקיצה הראשונית שתעבור לנגר המטבחים שיתחיל להכין לכם את מטבח החלומות.


עיצוב מטבח עם מעצבת מטבחים

מעצבת מטבחים ומעצבת פנים זה כמו ריבוע ומרובע - כל מעצבת מטבחים היא מעצבת פנים, אבל לא כל מעצבת פנים היא מעצבת מטבחים. את ההבנה שבנבכי היסודות של המטבח ואפשרויות העיצוב של כל חלק בו יש רק למעצבות פנים שיודעות להתעסק עם מטבחים. עם זאת, את העבודה עם מעצבת מטבחים אפשר לחלק ל-3 שלבים בדיוק כמו כל עבודה עם מעצבת פנים:

אחד שלב ראשון: גיבוש רעיון ראשוני שלכם, אותו תעבירו למעצבת הפנים – מה חשוב לכם שיהיה במטבח? כמה אנשים עומדים להשתמש במטבח באופן יומיומי? האם אתם מעדיפים אי או דלפק? מה הצבעים שתרצו לשלב במטבח? אלו שאלות שכדאי לכם להכין מראש, לפני המפגש הראשוני עם מעצבת המטבחים.

מטבח מעוצב עם דלפק ואי
 

שתיים שלב שני: מפגש ראשוני עם מעצבת הפנים – הפגישה הראשונה עם מעצבת מטבחים היא למעשה פגישת ייעוץ ומטרתה, ניחשתם נכון, לקבל כלים והכוונה ממעצבת המטבחים.

במפגש הייעוץ מעצבת הפנים תנסה לגבש את הרעיונות שהיו לכם ואת הרצונות שלכם מהמטבח, ולהתאים אותו ל"שפת המטבחים"; הסגנון העיצובי, הצבעים והחומרים מתחילים לקבל צורה. אנחנו כותבים את זה כאן במשפט, אבל בפועל עיצוב מטבחים הוא עולם שלם עם הרבה הסתעפויות ושיקולים. רוצים להבין את זה קצת יותר לעומק? מוזמנים לקרוא את הטיפ המעמיק שלנו על עיצוב מטבחים או לגלול קצת למטה להסבר על הנקודות החשובות.

שלוש שלב שלישי: שרטוט המטבח בפועל – אחרי הבנה עמוקה של הצורך שלכם והאפשרויות העומדות לרשותכם, ואחרי שישבתם עם מעצבת המטבחים והחלטתם על סגנון עיצובי וכל ההסתעפויות שלו, תיפרדו יפה מהמעצבת ותשלחו אותה להפיק לכם את התכנית המלאה למטבח שלכם. את השרטוט תקבלו בנפרד ואיתו תלכו לחברת מטבחים או לנגר מטבחים שיוציאו את התכנון לפועל.

זהו, מפה זה רק לשבת מול הנטפליקס ולצפות בסדרה החדשה שיצאה בזמן שהמטבח שלכם משתנה לנגד עיניכם.

מטבח לבן מעוצב

נקודות חשובות בעיצוב מטבחים

מהו מטבח בעצם? יש בו ארונות, מקרר, תנור, כיריים, הכל נכון. אבל תכנון מטבח זה הרבה יותר מכל אלו. כשאתם עומדים בפני עיצוב מטבח אתם צריכים לחשוב על כל הפרמטרים שמושפעים מהשיפוץ הקרוב. הכנו לכם בזעיר אנפין את כל הדברים שכדאי לשים לב אליהם בתהליך עיצוב מטבח עם מעצבת מטבחים (וגם בלעדיה).

 

מקרר, תנור, כיריים

תכנון נכון של המטבח מתחיל בתכנון השלד שלו, המורכב משלושת המוצרים הגדולים האלו. מעצבות מטבחים נוטות לכנות אותו "המשולש של המטבח". אחרי שמבינים איפה ממוקם המשולש הזה – כל שאר המטבח נבנה סביבו.

 

סגנון עיצובי למטבח

הסגנון העיצובי הוא המעטפת שעליה מתחילים להרכיב את המטבח. מטבח מודרני מורכב מקווים ישרים ונקיים יותר, מטבח כפרי מאופיין בשימוש בעץ מלא וצבעים נחושתיים. כמובן שאלו רק הצעות, ובפועל מעצבת המטבחים תציג לכם קטלוג מטבחים ואתם תוכלו לגזור רעיונות מכל עמוד.

 

מעצבת פנים מסבירה על עיצוב מטבח מודרני

 

שיש וחיפוי למטבח

שיש למטבח זה עולם שלם ומופלא שמושפע מהטעם העיצובי שלכם ומדרך החיים שלכם. נכון, מעצבת מטבחים טובה תוכל להבין גם בשיש, כי היא עובדת עם מטבחים יום יום. אבל בתכל'ס, כששאלנו את מתקיני השיש המומלצים באתר, רובם המליצו על אבן קיסר לשיש למטבח.

בנוסף לשיש למטבח, תצטרכו לבחור גם חיפוי למטבח וגם פה זה מסתעף: תוכלו לבחור בין חיפוי שיש, קרמיקה, זכוכית או חיפוי אבן – לכל אחד היתרונות והחסרונות שלו. מבולבלים מהאפשרויות? שאלנו את נגרי המטבחים המומלצים באתר והם המליצו על חיפוי קרמיקה למטבח.

 

מעצבת פנים מסבירה על עיצוב מטבח בסגנון כפרי

 

ארונות מטבח וציפויים

השלב הבא זה לתכנן את ארונות המטבח. גם כאן זה מתחלק, ותצטרכו לבחור גם את העץ ממנו יהיה בנוי גוף הארון וגם את הציפוי שלו, את הצבע שתרצו ואת סוג הצביעה שלהם: צבע בתנור או פורמייקה. מעצבת המטבחים תוכל לשפוך גם פה אור ולהסביר לכם לעומק על היתרונות והחסרונות של כל עץ ועץ.

 

פרזולים

אתם יכולים לבנות את המטבח הכי מושלם עם השיש הכי מבריק, אבל איך אומר ידידנו סטטיק? כל מה שמעניין את הישראלים זה בסים עם פרזולים. ועכשיו ברצינות; אין לתאר כמה פרזול טוב ויפה לארונות המטבח משפר פלאים את האווירה במטבח.

לא חשבתם שתצטרכו לבחור פרזולים? חושבים שפרזול זו מילה חמודה מדי ביחס למה שהיא מתארת? אבודים? בשביל זה אנחנו כאן. שאלנו את נגרי המטבחים המדורגים באתר, ורובם המליצו על הפרזולים של חברת בלום.

 

נקודות חשמל ואינסטלציה

אחרי שיש לכם איזשהו מבנה של מטבח, הגיע הזמן להבין איך פורשים את נקודות החשמל וחיבורי האינסטלציה. את הפיזור של נקודות החשמל תעשו מתוך ההבנה של איפה מוצרי החשמל שלכם עתידים להיות; המקרר, הכיריים, התנור, מכונת הקפה, אופה הלחם או כל מתנה שקיבלתם לחתונה ולא פתחתם כי מה תעשו עכשיו עם 4 סוגים שונים של בלנדר מוט?

אגב, בשלב הזה תוכלו כבר להכין פתח בשיש או בארונות המטבח למתקן מים ולהכין לו צינורית מים מתחת לכיור.

 

דלפק או אי למטבח

עד עכשיו התעסקנו במבנה של חלק אחד של המטבח. אבל אם המקום מאפשר, תוכלו לבנות גם דלפק, אי או בוצ'ר למטבח. בקשו ממעצבת המטבחים לראות קטלוגים ואפשרויות, ונסו להבין מה בדיוק אתם רוצים ואיפה זה יכול להיכנס.

 

תאורה למטבח

אחד האלמנטים החשובים בעיצוב מטבחים הוא התאורה, שגם היא – איך לא – מתחלקת לשניים:

גוף תאורה תאורה טכנית, שמטרתה, ובכן, להאיר. גם כאן תוכלו לבחור בין אור גדול מאיר הכל לבין תאורות לדים וספוטים ברחבי המטבח.

גוף תאורה תאורת אווירה, שכפי שניחשתם – אחראית על האווירה שתהיה למטבח, אם זה פס תאורה על השיש, אור צהוב חם לצד הכיריים או כל רעיון עיצובי שיעלה לכם או למעצבת מטבחים.


מחיר עיצוב מטבח עם מעצבת מטבחים

מחיר מחיר עיצוב מטבח עם מעצבת מטבחים נע בין 500-1,000 ₪ למטבח סטנדרטי (15 מ"ר פחות או יותר).

המחיר כולל את פגישת הייעוץ והתכנון ואת השרטוט וההדמיה של המטבח שיגיעו אחריה. לאחר מכן מעצבת המטבחים תפנה אתכם לחברת מטבחים או נגר מטבחים שימשיכו אותה ויוציאו לפועל את כל מה שתכננתם ודיברתם עליו.


מעצבות מטבחים מומלצות לעיצוב מטבחים

עכשיו, אחרי שהבנתם קצת יותר לעומק במה כרוך עיצוב מטבח, אתם ודאי שואלים את עצמכם איפה תמצאו מעצבת מטבחים עם ידע כל כך מקיף בכל התחומים האלו. זו אכן שאלת השאלות. ההמלצה שלנו? להיעזר רק במעצבות מטבחים מומלצות על פי חוות דעת של מאות לקוחות קודמים. ככה אתם יודעים שאתם נעזרים לא רק בעוד זוג עיניים, אלא גם בעולם שלם של רעיונות ואפשרויות עיצוב ותכנון מטבחים, מעבודות עבר.


אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק