מוקד טלפוני: 1-700-707-233

ארונות מטבח - מחירים
ארונות המטבח הם החזית של המטבח שלכם (תרתי משמע) והם משפיעים על המראה העיצובי שלו. אבל ידעתם למשל, שכמות הארונות במטבח לאוו דווקא משפיעה על מחיר המטבח? וכמה יעלו לכם ארונות מזכוכית, ובכמה קלפה תעלה את המחיר? בין אם החלטתם לשפץ את המטבח, לחדש אותו או לבנות לגמרי חדש – ריכזנו לכם את כל המידע על מחירי ארונות למטבח

 מחיר ארונות מטבח

מה משפיע על מחירי ארונות המטבח?

ארונות המטבח מתחלקים לארבעה מרכיבים: גוף הארונות, הדלתות, ציפוי חזית הארונות והפרזול.

 

גוף הארונות

את גוף ארונות המטבח בונים כמעט תמיד מפלטת סנדוויץ', שהן שכבות עץ מודבקות. פלטת הסנדוויץ' חזקה, עמידה ולא נפגעת מלחות או מים ולכן מרבית הנגרים משתמשים בו לבניית גוף הארונות. לדלתות הארונות משתמשים לרוב בפלטת mdf, שזהו חומר אחיד ונוח לעבודה, שאפשר בקלות להלביש עליו את ציפוי החזיתות.

אז אלא אם בחרתם לקנות מטבח באיקאה, שם גוף הארונות לרוב מורכב מפלטת סיבית (פלטה פחות עמידה למים ולחות) – אשר יוזיל לכם את המחיר,  או אם בחרתם לבנות מטבח שכל כולו עשוי עץ מלא – אשר ייקר עבורכם את המחיר, מחירי ארונות המטבח לא מושפעים מסוג החומר שממנו ירכיבו לכם את הגוף והדלתות. מעבר לכך, מרבית הנגרים לרוב לא יתייעצו אתכם בנוגע לחומר בניית הגוף והדלתות, והדעה שלכם תילקח בחשבון בשני הסעיפים הבאים, שגם משפיעים ישירות על המחיר: ציפוי החזיתות והפרזול בארונות.

 

ציפוי חזיתות הארונות

ציפוי חזיתות הארונות הוא המראה של המטבח בתכל'ס – הוא זה שמשפיע על העיצוב של המטבח כולו ועל הסגנון שתבחרו להקנות לו, ומכאן גם על המחיר. יש כמה סוגים של ציפויים לארונות, ששונים זה מזה במראה ובמחיר, ואותם נפרט בהמשך.

 

פרזול בארונות המטבח

הפרזול הוא כל מה שלא מהווה חלק מהארון עצמו, אלא את החיבורים או התוספות שלו, כמו המסילות, הידיות והצירים. מחירי הפרזול לארונות המטבח יכולים לנוע בין עשרות למאות שקלים – הכל תלוי ברמת היוקרה של הפרזול שתבחרו. גם חברת הפרזול תשפיע על המחיר: פרזול שתזמינו מעלי אקספרס או כל חברה סינית, לא יעלה כמו פרזול של חברת בלום.

 

ארונות קלפה למטבח

כמעט ואין מטבח היום שאין בו לפחות ארון קלפה אחד – זה שימושי, יעיל, נוח וגם יפה למראה. אבל כוכבית קטנה – זה גם יהיה יקר יותר מכל ארון רגיל, מהסיבה שהוא לרוב בגודל שונה, והוא מגיע עם טריקה שקטה ועם מנגנון פתיחה מיוחד שלא קיים בארונות הרגילים.

 מחיר ארון מטבח

מחירי ארונות מטבח

התמחור של ארונות המטבח נעשה לפי מטר רץ ולא לפי יחידת ארון. כלומר, במידה וביקשתם מהנגר לבנות לכם מטבח באורך 10 מטר, לנגר לא משנה אם תבחרו לעשות באותם עשרה מטרים 8 ארונות קטנים או 5 ארונות רחבים, התמחור ישאר זהה. כמו שציינו, ארון קלפה כן יעלה את המחיר, וכנ"ל לגבי תוספות של מגירות. המחירים לפניכם הינם ללא מע"מ וללא תוספת עלות הפרזול.

 

ציפוי ארונות מטבח בפורמייקה

פורמייקה הוא החומר הזול ביותר, אבל הוא זול רק במחיר שלו ולא באיכות. הוא חומר עמיד, חזק, קל לניקוי, וניתן להדפיס עליו מגוון דוגמאות וצבעים.

מחיר מחיר ארונות מטבח בציפוי פורמייקה – בין 1,200-1,600 ש"ח למטר.

 מחיר ארונות מטבח פורמייקה

 

ציפוי ארונות מטבח בפולימר

 פולימר יעניק למטבח מראה יותר כפרי. ניתן להשתמש בציפוי פולימר חלק או לעצב בו צורות וחריטות שונות, דבר אשר ייקר עבורכם את המחיר.  

מחיר מחיר ארונות מטבח בציפוי פולימר חלק – בין 1,700-2,000 ש"ח למטר

מחיר מחיר ארונות מטבח בציפוי פולימר חרוט – בין 2,000-2,400 ש"ח למטר

 מחיר ארונות מטבח פולימר

 

ציפוי ארונות מטבח בצבע בתנור

זה ציפוי של ארונות המטבח באמצעות צביעה בהתזה. ניתן לצבוע את הדלתות בכל צבע ולבחור בצבע מט או מבריק. המחיר של ארונות בצבע יהיה דומה לארונות בציפוי פולימר.

מחיר מחיר ארונות מטבח בגימור צבע – בין 1,700-2,000 ש"ח למטר

 מחיר ארונות מטבח צבע בתנור
 

ציפוי ארונות מטבח בפורניר

פורניר הוא שכבה מקולפת של עץ טבעי והוא מעניק למטבח מראה יוקרתי של מטבח העשוי עץ מלא. הפורניר מתומחר לפי סוג העץ שתבחרו, וקיים פורניר זול ופורניר יוקרתי. כך למשל, פורניר מעץ אלון, בוק או מייפל יהיו זולים יותר מפורניר מעץ טיק, פוליסינדר או אגוז אמריקאי.

מחיר מחיר ארונות מטבח בציפוי פורניר סטנדרטי – בין 1,700-2,000 ש"ח למטר

מחיר מחיר ארונות מטבח בציפוי פורניר יוקרתי - בין 2,200-2,700 ש"ח למטר

 מחיר ארונות מטבח פורניר

 

ציפוי ארונות מטבח בזכוכית

בדיוק כמו שזה נשמע, ציפוי של ארונות המטבח במסגרת אלומיניום בשילוב של זכוכית. זה שילוב שנותן למטבח מראה יוקרתי שלא ניתן יהיה להתעלם ממנו, גם לא חשבון הבנק שלכם – זהו ציפוי יקר במיוחד.

מחיר מחיר ארונות מטבח בציפוי זכוכית ואלומיניום – בין 2,400-3,000 ש"ח למטר

 מחיר ארון מטבח זכוכית

 

מחיר ארון קלפה למטבח

מחיר מחיר ארון קלפה למטבח נע בין 1,500-4,900 ש"ח, לארון בגודל 120 מטר על 40 ס"מ.

כאן תוכלו לקרוא בהרחבה על מחירי ארונות קלפה למטבח.

 מחיר ארון ללפה למטבח

 

נגר מטבחים מסביר על עיצובים ומחירים של ארונות מטבח

אם החלטתם לשפץ לבנות מטבח חדש, או אם מתחשק לכם חיפוי זכוכית למטבח, ובכלל, כל מה שקשור לשיפוץ מטבח תוכלו למצוא בדף שהכנו לכם עם כל המידע על שיפוץ מטבחים


כמה עולה מטבח? - מחשבון מטבחים

אם החלטתם לשפץ או להרכיב מטבח חדש, אתם בטח מתחילים בשלב הראשון שהוא בדיקת המחירים. רגע לפני שאתם מבצעים השוואות מחירים, בואו לבדוק כמה יעלה המטבח שלכם במחשבון המטבחים שלנו. המחשבון מאפשר לקבל טווח מחירים לפי הפרמטרים האישיים של המטבח שלכם, והוא מבוסס על תמחורי נגרים במידרג. נסו אותנו!


ארונות למטבח - תמונות של לקוחות

התקנת ארונות מטבח.
צילום: מיכאל גנות, חיפה.
בניית מטבח חדש שכלל בניית ארונות, מדפים, דלפק ...
צילום: נועה זקס, חיפה.
בניית ארונית סנדוויץ כולל מגרות והחלפת כל המסילות ...
צילום: ניצן גיא, תל אביב.
בניית מטבח שלם חדש בדירה שכלל בניית ארונות ...
צילום: רפי סימונסון, נתניה.
בניית ארון מטבח בגודל של 2.5X2 מטרים.
צילום: נעמי מלכה, רמת השרון.
חידוש שבעה ארונות חזית במטבח.
צילום: מיקי גולן, אשדוד.
חידוש מטבח כולל החלפת חזיתות הארונות והוספת ...
צילום: שלומי קדוש, ראשון לציון.
השלמות למטבח מפורמייקה שכללו תוספת לארון קיים ...
צילום: שוש פנקס, רמת גן.
החלפת 22 חזיתות וצביעת ארונות מטבח.
צילום: עידן בן יעקב, צור משה.
חידוש מטבח כולל הוספת ארונות עליונים.
צילום: שלומי אלבז, יבנה.

נגרי מטבחים מומלצים בבניית ארונות מטבח

המטבח הוא הלב של הבית, וכדי שהוא ייראה טוב וגם יחזיק מעמד לאורך זמן, תצטרכו להשקיע לא מעט כסף. לכן, אם כבר השקעתם זמן, אנרגיה וכסף, כדאי גם להיעזר בנגר מטבחים מומלץ, כזה שיש עליו המלצות מלקוחות קודמים. בדיוק בגלל זה ריכזנו לכם כאן רשימה של נגרי מטבחים מומלצים שתוכלו להיעזר בהם. בהצלחה!


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה ארון מטבח?

ארון מטבח מתומחר לפי מטר ולפי ציפוי החזית שלו, ונע בין 1,200-3,000 ש"ח למטר, ללא מע"מ וללא חישוב עלות הפרזול. אם בחרתם בארון קלפה, ואז המחיר ינוע בין 1,500-4,900 ש"ח. 

 

כמה עולה מטבח?

מחיר המטבח מושפע מגודל המטבח, העיצוב שתבחרו לחזיתות הארונות, כמות המגירות וסוג הפרזול. כדי לחשב את כמה יעלה המטבח שלכם, נסו את מחשבון המטבחים שלנו, שנותן טווח מחיר למטבח לפי פרמטרים אישיים שתזינו בו. 

כמה עולה מטבח פורמייקה?

פורמייקה היא החומר הזול ביותר לציפוי חזיתות הארונות במידרג, והוא לא רק זול אלא גם חזק, עמיד וקל לניקוי. ציפוי פורמייקה לארונות המטבח יעלה בין 1,200-1,600 ש"ח למטר, ללא מע"מ וללא תוספת עלות הפרזול. 

כמה עולה לצבוע ארונות מטבח?

גימור לארונות מטבח בצבע בתנור ינוע בין 1,700-2,000 ש"ח למטר, ללא מע"מ וללא תוספת עלות הפרזול. 

כמה עולה מטר מטבח זכוכית?

חיפוי זכוכית לארונות המטבח יעלה  בין 2,400-3,000 ש"ח למטר, ללא מע"מ וללא תוספת עלות הפרזול. 

כמה עולה מטבח פולימר?

מחיר ארונות מטבח בציפוי פולימר חלק נע בין 1,700-2,000 ש"ח למטר, ומחיר ארונות מטבח בציפוי פולימר חרוט נע בין 2,000-2,400 ש"ח למטר, ללא מע"מ.

כמה עולה קלפה?

ארון קלפה למטבח יעלה בין 1,500-4,900 ש"ח, לארון בגודל 120 מטר על 40 ס"מ, תלוי בחזית שתבחרו לארון. כאן תוכלו לקרוא בהרחבה על מחירי קלפה למטבח.

מה זה עץ סנדוויץ'?

סנדוויץ' הוא פלטה המורכבת משכבות עץ מודבקות זו לזו. הוא חזק ועמיד, לא נפגע בקלות ולא נרקב או מתנפח במגע עם מים או לחות. מסיבה זו הוא משמש לבניית גוף ארונות המטבח. 

מה זה mdf?

פלטת mdf היא פלטה העשויה משבבי קרטון ומשמשת לבניית דלתות ארונות המטבח כיוון שהיא אחידה בעובי שלה ונוחה מאוד לעבודה. 

אנשים שהתעניינו בארונות מטבח - מחירים התעניינו גם בזה...

שדרוג מטבח כמה עולה
חידוש מטבח מחירים
שיפוץ מטבח מחירים
שיפוץ מטבח - מחיר
אחרי החלפת הדלתות
קלפה למטבח - מחיר


אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק