מוקד טלפוני: 1-700-707-233

דלתות אלומיניום

דלתות אלומיניום נראות טוב, משדרות יוקרה, מחזיקות לאורך זמן ולא דורשות תחזוקה. תגידו, מה צריך יותר מזה בדלת? פירטנו לכם את כל מה שצריך לדעת על דלתות אלומיניום: יתרונות וחסרונות (כן, יש), דגמים ועיצובים, וכמובן לא שכחנו - מחירים.

 דלת אלומיניום

 


דלתות אלומיניום - יתרונות וחסרונות

דלתות אלומיניום הן דלתות שלרוב מותקנות ביציאה למרפסת, בדומה לויטרינה, או בכניסה לבניין, ולעיתים מתקינים אותן גם כדלתות פנים בתוך הבית.

יתרונות של דלתות אלומיניום

ויאסתטיקה - דלתות אלומיניום מגיעות במגוון דגמים, שכל אחד מהם מאפשר גודל ועיצוב שונה, ויש להן מראה מודרני וחדשני. דלת מתכת לרוב תהיה אטומה למראה, ואילו בדלת אלומיניום ניתן לשלב זכוכית שמאפשרת לראות דרכה. אבל לא רק זכוכית – בדלת האלומיניום ניתן לשלב גם מתכת וגם עץ, ובעצם מבחינת עיצוב ניתן ליישם כמעט כל רעיון שתחשבו עליו.

וי תחזוקה – בניגוד לדלתות עץ שצריכות תחזוקה קבועה, או ברזל שנוטה להחליד עם הזמן, דלתות אלומיניום לא דורשות תחזוקה, והן מחזיקות לאורך שנים מבלי שנוצר בהן בלאי ומבלי שהצבע יתקלף. יתרון נוסף הוא שדלתות האלומיניום גם זולות יותר מהברזל והעץ.

 

חסרונות של דלתות אלומיניום

איקסחלשות יותר מדלתות ברזל - דלתות אלומיניום יהיו פחות חזקות ומסיביות מדלתות ברזל. מסיבה זו, בדלת הכניסה לבית תעדיפו לרוב להתקין דלתות ברזל חזקות שיעניקו תחושת ביטחון.

איקסלא מבודדות טמפרטורה או רעש - בניגוד לברזל דלתות אלומיניום לא מבודדות חום, קור ורעשים, אבל יש לזה פיתרון, כי יש זכוכיות שכן מבודדות. לכן בהתקנת דלת אלומיניום תוכלו לבחור זכוכית בידודית שתעניק בידוד טוב לרעש, חום וקור.


עיצוב דלתות אלומיניום

כפי שציינו קודם, דלתות אלומיניום מגיעות במגוון של דגמים. השוני בין הדגמים הוא עובי הפרופיל, כלומר, מסגרת האלומיניום שמחזיקה את הזכוכית, סוג הפתיחה של הדלת, הפרזול והידיות. כך למשל, קיימים דגמים של דלתות אלומיניום שמותאמים למפתחים גדולים מאוד, ובהתאם לכך פרופיל האלומיניום בהם יהיה עבה יותר ויהיה להם פרזול רב יותר על מנת שיוכלו להחזיק משקל כבד. בנוסף, יש דגמים שמתאימים לדלתות הזזה וכאלו המותאמים לדלתות פתיחה, ולא נשכח את הפרופיל הבלגי שבא לתת את הטאץ' היוקרתי.

מבחינת עיצוב הדלת – הדלת הבלגית מאפשרת לבצע חלוקות שונות בחלון, ודלתות אחרות מאפשרות שימוש במעט אלומיניום והרבה זכוכית, כך שמתקבל מראה נקי והייטיקיסטי. ניתן לשלב זכוכית שקופה או חלבית, וניתן להלביש את הזכוכית על כל הדלת או רק כחלון קטן.

 

דגמים של דלתות אלומיניום

רוב אנשי האלומיניום עובדים עם חברת קליל, שהיא הפופולרית בשוק האלומיניום, אולם בחברת אקסטל ניתן למצוא דגם מקביל לרוב הדגמים של קליל:

דלת אלומיניום בפרופיל 2000

זוהי דלת אלומיניום פשוטה וחזקה, וגם הזולה ביותר.  זו דלת פתיחה, המתאימה בעיקר לכניסה לבניין, בגלל אופי השימוש בה: בדלת כניסה לבניין עושים שימוש יומיומי ותדיר, ולכן לא כדאי להשקיע בה בדלת עדינה ויוקרתית אלא בדלת פשוטה אבל חזקה, שתהיה עמידה לאורך זמן. 

 דלת אלומיניום בכניסה לבניין

 

דלתות אלומיניום בפרופיל 4500 / אקסטל c11-12

 דלת אלומיניום שנקראת גם "קליל קלאסי". זוהי דלת פתיחה, פשוטה, חזקה ויחסית זולה. העיצוב שלה סטנדרטי, פשוט ונקי. היא מתאימה למפתחים בינוניים, עד לגובה של 2.20, ומותקנת גם בדלתות פנים. ניתן לעיצוב בגוונים ומרקמים שונים. מי שרוצה דלת אלומיניום בעיצוב יוקרתי אבל במחיר יחסית נמוך – זו הדלת בשבילו.

 

דלתות אלומיניום בפרופיל קליל 7000 / אקסטל c21-22

דלת פופולרית הדומה לפרופיל ה-4500, כשההבדל ביניהם הוא שפרופיל 7000 מתאים לדלתות הזזה.

 דלת אלומיניום ויטרינה

 

דלת אלומיניום בפרופיל 4900 / אקסטל U12-12H 

נקראת גם קליל אופיס. דלת פתיחה בעיצוב נקי, מתאימה למפתחים בינוניים או גדולים, עד 3 מטר, מתאימה לדלתות פנים, דלתות יציאה למרפסת, כניסה לבניין ומשרדים.

 דלת אלומיניום כניסה לבניין

 

דלתות אלומיניום בפרופיל  4300 / אקסטל B11-12

דלת פתיחה בפרופיל בלגי. זו דלת שמאפשרת עיצוב מיוחד בגלל הפרופיל הדק והמשחק עם הזכוכית, כי היא מאפשרת חלוקות רבות ומיוחדות בין האלומיניום לזכוכית. דלת כזאת פופולרית בעיקר ביציאה למרפסת, ופחות מותקנת בכניסה לבניין בגלל היוקרתיות שלה.

 דלת אלומיניום בלגית פרופיל 4300

 

דלתות אלומיניום בפרופיל קליל 7300 / אקסטל B22

פרופיל בלגי שמתאים לדלתות הזזה.

 דלת אלומיניום בלגית 7300

 

דלת אלומיניום בפרופיל קליל 5500 / אקסטל n21-22

דלת בעיצוב יוקרתי עם מראה נקי שמתאפשר בגלל הפרופיל הדק והצר. מתאימה לדלתות פתיחה במפתחים גדולים, עד גובה של 3 מטר. מתאימה להתקנה בכניסה לבית, כניסה לבניין, כדלת יציאה למרפסת וכדלת פנים.  

 

דלת אלומיניום בפרופילים קליל 9000, 9200 ואקסטל C22H

דלת הזזה מסיבית וכבדה למפתחים גדולים, עד גובה 2.80. מתאימה בעיקר לויטרינות גדולות. ניתנת להתקנה עם מספר כנפיים.
רוב קבלני האלומיניום שששאלנו מה עדיף – קליל 9000 או 9200 בחרו בקליל 9200  כמומלץ יותר מבין השניים.

 

דלת אלומיניום בפרופיל קליל 2200 /אקסטל U22H

דלת הזזה מסיבית וכבדה שנועדה למפתחים גדולים מאוד, מעל 3 מטרים. משמשת לרוב כדלת ויטרינה, בעיקר בוילות או פנטהאוזים.

 דלת אלומיניום קליל 2200לא התעצלנו ושאלנו קבלני אלומיניום מה עדיף: קליל או אקסטל ורובם הגדול ענו שזה לא משנה במי מהם תבחרו.

מחירים של דלתות אלומיניום

דלתות האלומיניום מתומחרות באופן שונה לפי הייעוד שלהן: דלתות ויטרינה יתומחרו לפי מ"ר, ואילו דלתות פנים יתומחרו לפי יחידה.

מה שישפיע על המחיר, מעבר לגודל הדלת, יהיה סוג הפרופיל, כמות הפרזול וכמות החלוקות. כך למשל, דלת בלגית תהיה יקרה יותר מדלת סטנדרטית פשוטה, וככל שיהיו בה יותר חלוקות כך היא תעלה יותר.

 

מחיר דלתות פנים מאלומיניום

מחיר דלת פנים מאלומיניום: בין 2,500-4,500 ש"ח לדלת

מחיר דלת אלומיניום בלגית: בין 3,000-4,500 ₪ לדלת

 

מחיר דלתות ויטרינה מאלומיניום

מחיר דלת ויטרינה מאלומיניום: בין 1,100-4,000 ₪ למ"ר, תלוי בגודל המפתח. 

מחיר דלת ויטרינה בלגית: בין 1,000-1,500 ₪ למ"ר

 

מחיר דלת כניסה לבניין מאלומיניום

חשוב לציין שדלת כניסה לבניין לא מתומחרת רק לפי גודל הדלת עצמה, היות ויש את כל המסגרת מסביב שמחזיקה את הדלת (איפה שיש תיבות דואר לפעמים) והחלק הזה רחב הרבה יותר, ודורש יותר אלומיניום.

מחיר דלת כניסה לבניין: בין 3,400-4,000 ש"ח לדלת


דלתות אלומיניום - תמונות מלקוחות מידרג

התקנת תריס חדש, תיקונים בתריסי גלילה והחלפת ...
צילום: מוריס ס. רחובות.
התקנת חלון כיס כפול וחלון ויטרינה ותיקון חלון ...
צילום: שירה סרגוסי, רמת גן.
החלפת חלון וטרינה ותיקון המסגרת.
צילום: דניאל סיטון, רמת גן.
התקנה של תריסים בשני חלונות ותיקון של גלגלים ...
צילום: גיא ק. פתח תקווה.
החלפת ויטרינה בסלון ועוד כמה תיקונים קטנים ...
צילום: ארנון קופלנר, תל אביב.
התקנה של חמישה חלונות חדשים בבית ותיקון והחלפת ...
צילום: יוני ו. ראש העין.

אנשי אלומיניום מומלצים בהתקנת דלתות אלומיניום

בחרתם את דלתות האלומיניום שתתקינו בבית? יופי, עכשיו זה הזמן לבחור את מי שיתקין לכם אותן, והוא צריך להיות אמין, מקצועי ומומלץ, כדי שתהיו מרוצים מהדלתות החדשים שלכם, ובעיקר מרוצים לאורך זמן. אז איך מוצאים כאלה? לא, לא במגנטים על הדלת. ריכזנו לכם כאן רשימה של קבלני אלומיניום מומלצים שיש עליהם חוות דעת מלקוחות קודמים. איך אנחנו יודעים שאלו חוות דעת אמיתיות? כי אנחנו אלו שאוספים אותן. אחד אחד.

 


אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק