מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מחיר תריס אור
בניגוד לתריסים השונים, תריס אור יאפשר לכם לשלוט בכמות האור שנכנסת לבית שלכם. מה שכן, המחיר קצת עשוי לסנוור אתכם. מחיר תריס אור, כולל מנוע וחשמלי וארגז, נע בין 1,350-2,000  למ"ר. כמה עולה תריס אור כולל הכל ומה משפיע על מחיר תריס אור? ריכזנו עבורכם את מה שחשוב לדעת על מחיר תריס אור ואפילו תמצאו כאן הצעות מחיר לדוגמה.

תריס אור בכניסה לבית

כמה עולה תריס אור?

אנחנו לא באים להתריס, אבל תריס אור הוא לא דבר זול. עוד לפני שנפרט, חשוב לדעת שתמחור תריס אור משתנה בין קבלני האלומיניום השונים - יש כאלו שמתמחרים את התריס בנפרד ועליו מוסיפים את מחיר המנוע החשמלי והארגז, ויש כאלו שמתמחרים את כל העבודה יחד.

בסופו של דבר זה כמובן אמור להגיע לאותו מחיר, פחות או יותר, אך חשוב לבדוק עם קבלן האלומיניום שלכם את שיטת התמחור שלו מראש כדי לא לגלות הוצאות נוספות ולא צפויות בהמשך. כמו כן, אם יש לכם כבר מנוע וארגז מתריסים קודמים, ניתן להתקין את תריס האור בלבד ובכך לחסוך עלויות. כל המחירים שנציין כוללים התקנה אך לא כוללים מע"מ.

מחיר מחיר תריס אור בלבד נע בין 650-900 ₪ למ"ר.

מחיר מחיר תריס אור כולל מנוע חשמלי וארגז נע בין 1,350-2,000 ₪ למ"ר.

 

תריס אור סטנדרטי בחלון

מה משפיע על מחיר תריס אור?

כמו שבטח הבנתם, המחיר הכולל של תריס אור מושפע גם ממחיר המנוע החשמלי והארגז. בנוסף, גודל התריס וצבעו עלולים לשנות לכם את המחיר. בשביל לעשות לכם סדר, ריכזנו כאן את כל הגורמים הרלוונטיים למחיר תריס אור.

 

גודל התריס

אמנם תריס אור מתומחר לפי מ"ר, אך זה נכון רק לתריסים סטנדרטיים או גדולים. בתריסים קטנים המחיר צפוי להיות גבוה יותר באופן יחסי.

מחיר  מחיר תריס אור קטן בגודל 1*1 מטרים יהיה באיזור ה-3,000 ₪ בממוצע.

 

המנוע החשמלי

תריס אור מחייב מנוע חשמלי. מחיר המנוע החשמלי משתנה בהתאם למספר משתנים:

תריס חשמלי  גודל התריס - ככל ששטח התריס יהיה גדול יותר, כך יהיה צורך במנוע חשמלי חזק יותר וכמובן יקר יותר. בעוד שבתריסים קטנים מחיר המנוע יוסיף לכם 500 ₪ בממוצע, בתריסים גדולים המנוע עשוי להוסיף לכם כמה אלפי שקלים למחיר תריס אור.

תריס חשמלי סוג המנוע - באופן כללי קיימים שני סוגי מנועים - מנוע סיני סטנדרטי ומנוע סומפי. מנוע סומפי נחשב לחזק ואיכותי יותר והוא יקר מהמנוע הסיני ב-600-900 ₪. כמו כן, האחריות על מנוע סומפי היא ל5 שנים, בעוד שעם המנוע הסיני תקבלו אחריות של שנה בלבד. עם זאת, יש לציין שבמרבית המקרים תוכלו להסתפק במנוע הסיני ולא תבחינו בהבדל כלל. בכל מקרה, שווה להתייעץ עם קבלן האלומיניום שלכם.

תריס חשמלי מנגנון פתיחת התריס התריס החשמלי נפתח באמצעות מתג פתיחה המותקן על הקיר. אם תרצו, ניתן לפתוח את התריס גם באמצעות שלט רחוק וזה צפוי להעלות את מחיר תריס האור שלכם ב-500 ₪ בממוצע.  

 

 

ארגז לתריס אור

כמו בכל התריסים, גם כאן תוכלו לבחור בין ארגז פנימי הנמצא בתוך הבית לארגז חיצוני הממוקם מעל התריס, מחוץ לבית. זו בעיקר החלטה של נראות, אך אם תבחרו בארגז חיצוני חשוב לוודא שהוא עמיד בכל מזגי האוויר השונים. ארגז פנימי צפוי להוסיף לכם כמה מאות שקלים למחיר תריס אור.

צבע התריס

תריס אלומיניום רגיל מגיע בצבע לבן, אך באפשרותכם לצבוע אותם בשלל צבעים. כמה זה צפוי לעלות? ובכן, הדעות חלוקות. יש קבלני אלומיניום שיתנו לכם צבע לבחירתכם ללא עלות נוספת, ויש קבלנים שייקחו מכם סכום של כ-200 ₪ בממוצע, נוסף למחיר תריס אור. בכל אופן, חשוב לדעת שאם תבחרו בצבע אחר, שאינו לבן, זמן ההמתנה צפוי להיות ארוך במספר ימים.

 

תריס אור לבן במרפסת

מה ההבדל בין תריס אור לתריס רגיל?

בניגוד לתריס מוקצף או לתריס אלומיניום משוך, בתריס אור יש רווחים בין שלבי האלומיניום. רווחים אלו יכולים להיפתח, כך שבנוסף לאפשרויות הפתיחה והסגירה הפשוטות, תריס אור מאפשר לכם לקבל אור למחצה.

כמו כן, בשטחים הגדולים מ-3 מ"ר לא ניתן לעשות תריס מוקצף ותוכלו להתקין בהם רק תריס אור או תריס אלומיניום. מחיר תריס אור לא גבוה בהרבה ממחיר תריס אלומיניום משוך כך שבתריסים גדולים בהחלט שווה להתקין תריס אור. בנוסף, כדאי לדעת שרוב אנשי התריסים באתר מידרג סבורים שבכל מקרה תריס אור עדיף על תריס מוקצף.

 

תריס אור לבן בחצר

הצעות מחיר תריס אור לדוגמה

כדי לשפוך עוד קצת אור על מחיר התריסים, ריכזנו כאן מספר הצעות מחיר לדוגמה.

אחד תריס אור - הצעת מחיר לדוגמה 

גודל התריס:  2*2 מטרים.

מנוע:  סומפי עם שלט רחוק.

ארגז: חיצוני סטנדרטי.

צבע:  לבן.

מחיר סה"כ מחיר תריס אור: 7,000 ₪, לא כולל מע"מ.

 

שתיים תריס אור - הצעת מחיר לדוגמה

גודל התריס: 3.5*4 מטרים.

מנוע: סיני ללא שלט רחוק.

ארגז: חיצוני סטנדרטי.

צבע: לבן.

מחיר סה"כ מחיר תריס אור: 13,500 ₪, לא כולל מע"מ.

 

שלוש תריס אור - הצעת מחיר לדוגמה

גודל התריס: 1*1 מטרים.

מנוע: סומפי ללא שלט רחוק.

ארגז: חיצוני סטנדרטי.

צבע: שחור.

מחיר סה"כ מחיר תריס אור: 3,000 ₪, לא כולל מע"מ.

 

תריס אור קטן בחלון

קבלני אלומיניום מומלצים להתקנת תריס אור

אתם לא מצליחים להחליט אם אתם רוצים את התריס פתוח או סגור? ובכן, למה לבחור אם אפשר גם וגם? תריס אור גם יסגור לכם את הפינה וגם יתן לכם מרווח לנשימה. בדיוק בשביל זה ריכזנו עבורכם רשימה של קבלני אלומיניום מומלצים להתקנת תריס אור. לאחר שהתריס יהיה מוכן ותוכלו לשבת בלי למצמץ בסלון, נציג אתר מידרג יתקשר אליכם כדי שגם אתם תוכלו לתת חוות דעת וציונים על קבלן האלומיניום.
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק