מוקד טלפוני: 1-700-707-233

טיפים בנושא התקנת תריסים

התקנת תריסים מקצועית ונכונה תמנע את רוב התקלות בעתיד. אורך חיים של תריס פלסטיק נע בין 15-20 שנה והחלק היחיד שנצטרך להחליפו הנו הרצועה, אשר אורך החיים שלה קצר יותר - כשבע שנים.


התקנת תריסים

התקנת תריסים איננה דבר יקר, בפרט אם מדובר בתריסי פלסטיק, המורמים באמצעות רצועה. תריסי אלומיניום עלותם גבוהה יותר ומנוע חשמלי במקום רצועה עשוי להכפיל ולשלש את מחיר התריס. יש גם בתוך עולם התריסים החשמליים, הרבה סוגים וסגנונות של תריסים, שמחירם משתנה בהתאם. בסרטון הבא, תמצאו הסבר על שלושה סוגים נפוצים של תריסי גלילה חשמליים: תריס אור, תריס משוך ותריס מוקצף.

התקנת תריס חשמלי - סוגי תריסים

 

 


התקנת תריס מחירים לדוגמא

התקנת תריס פלסטיק - עלות התקנת תריס פלסטיק בחלון סטנדרטי, שגודלו 3 מ"ר למשל, תעלה כ - 1200- 1300 ₪. המחיר כולל את החלפת הציר, הרצועה והשלבים. חשוב לדעת שאם ברצוננו להחליף את ארגז התריס מטעמי אסתטיקה, אין לזה כלל קשר לתריס - בניגוד למה שרבים סבורים ולכן, המחיר לא מחושב בעלות החלפת התריס.

התקנת תריס אלומיניום - התקנת תריס אלומיניום תעלה מעט יותר. עבור התקנת תריס אלומיניום בחלון 3 מ"ר, נשלם כ 1500-1600 ₪. במידה ונרצה לבצע החלפה של תריס פלסטיק לאלומיניום, חשוב לוודא עם בעל המקצוע, שהוא יחליף גם את המסילות בהן נע התריס למסילות עם 'מברשות'. השארת המסילות הישנות תגרום לשחיקה ופגיעה בשלבים.

התקנת תריס חשמלי - עלות התקנת מנוע חשמלי להרמת התריס מורכבת מעלות המנוע (סוג המנוע ועוצמתו), מעלות הרכבתו ועלות התקנת נקודת חשמל. העלות הכוללת ללוקסוס זה עשויה להגיע ל - 1,000 ש"ח ויותר עבור כל מ"ר, תלוי גם בסוג התריס. תריס חשמלי מסוג "שלב אור", יכול להגיע גם ל - 1400 ש"ח למ"ר.

על כל התקנת תריסים יש לדרוש אחריות בכתב, לכל תקלה, למשך חמש שנים.

אחריות על מנוע של תריס חשמלי

מתקין מסביר איך להימנע מהתקנה לא נכונה של תריס חשמלי

 


המלצות על מתקיני תריסים

ריכזנו עבורכם כאן באתר רשימת המלצות על מתקיני תריסים אמינים, לפי חוות דעת של מאות לקוחות קודמים. ההמלצות מתקבלות רק בשיחה טלפונית טלפונית עם לקוחות אמיתיים שכבר עשו עבודה עם מתקיני התריסים שברשימה.

לדרוג בעלי מקצוע בתחום התקנת תריסים לחץ כאן

 

 


שאלות נפוצות לדף זה

איפה אני מוצא מתקין תריסים מומלץ באזור שלי?

באתר מידרג ריכזנו רשימה של טכנאי תריסים מומלצים, שקיבלו את חוות הדעת והציונים הכי טובים מלקוחות קודמים. לאחר כל התקנה של תריס, צוות האתר, מתקשר ללקוח ומקבל ממנו דרוג אודות עבודתו של בעל המקצוע. כך שהציון שלו כל הזמן מתעדכן ברשימה. לחצו כאן, על מנת לעבור לרשימת מתקני התריסים המומלצים באזורכם.

 

איך לתקן תריסים?

אם שאלתם את עצמכם על תיקון תריסים, כאן תמצאו טיפ מקיף על כל התיקונים של תריסים מסוגים שונים.

כמה עולה תריס פלסטיק?

עלות התקנת תריס פלסטיק בחלון סטנדרטי, שגודלו 3 מ"ר למשל, תעלה כ - 1200- 1300 ₪.

כמה עולה תריס אלומיניום?

התקנת תריס אלומיניום בחלון 3 מ"ר, תעלה בין 1500-1600 ₪.

כמה עולה תריס חשמלי?

עלות התקנת מנוע חשמלי להרמת התריס מורכבת מעלות המנוע (סוג המנוע ועוצמתו), מעלות הרכבתו ועלות התקנת נקודת חשמל. המחיר יכול להגיע ל- 1,000 ש"ח ויותר עבור כל מ"ר, תלוי גם בסוג התריס. תריס חשמלי מסוג "שלב אור", יכול להגיע גם ל - 1400 ש"ח למ"ר.

כמה עולה להתקין תריסים?

עלות התקנת תריסים משתנה בהתאם לסוג התריס:

התקנת תריס פלסטיק- בין 1200-1300 ש"ח

התקנת תריס אלומיניום- בין 1500-1600 ש"ח 

התקנס תריס חשמלי- תלוי בעלות הרכבת המנוע בעיקר, ויכול להגיע ל-1000 ש"ח למ"ר.

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק