מוקד טלפוני: 1-700-707-233

רשתות לחלונות - מחירים
רשתות לחלונות הן דבר הכרחי כשהקיץ מגיע והיתושים איתו. כמה תעלה לכם התקנת רשתות לבית, ומה משפיע על המחיר? בדקנו את כל מה שצריך לדעת על מחירי התקנת רשתות לחלונות - מדריך מפורט לפניכם

 רשתות לחלונות - מחירים

 


מה משפיע על מחירי רשתות לחלונות?

מחירי רשתות לחלונות משתנים מבית לבית, ואם תעשו סקר שוק בין חברים תגלו שקיים טווח רחב של מחירים, ולא סתם. יש מספר פרמטרים שמשפיעים על מחירי הרשתות לחלונות:

  1. כמות הרשתות בבית – הדבר שהכי משפיע על מחירי הרשתות הוא כמובן הכמות, וזה עובד לטוב ולרע. מצד אחד, עבודות גדולות כמובן יעלו יותר מהתקנת רשת בחלון אחד בודד. אך ככל שתתקינו רשתות במספר רב יותר של חלונות, המחיר לכל חלון ירד. לכן, אם אתם כבר מתקינים רשתות, ישתלם לכם לעשות את זה בכמה שיותר חלונות בבית. "אם ניקח דוגמא, אז בנאדם שמזמין רשת אחת לחלון, יקבל לצורך העניין מחיר של 700 ש"ח, לחלון של מטר על מטר. אבל אם הוא יזמין חמש רשתות, אני כבר אתקין לו אותן ב-400 ש"ח לכל רשת", מסביר זפר, מתקין רשתות בציון 9.9 באתר. 

 

  1.  סוג הרשת – סוג הרשת שתבחרו להתקין בבית ישפיע באופן ישיר על המחיר. יש מספר סוגים של רשתות, וככל שהרשת איכותית ועבה יותר כך היא תהיה יקרה יותר. כך למשל, מחיר של רשת נגד בעל חיים, שהינה רשת עבה במיוחד שכמעט ולא נקרעת, יהיה גבוה יותר מרשת אלומיניום סטנדרטית. בנוסף, סוג הפתיחה של הרשת משפיע אף הוא על המחיר: רשת קבועה למשל, תעלה פחות מרשת הזזה, וזו תעלה פחות מרשת גלילה.

 

  1.  צבע הרשת הצבע הסטנדרטי שאיתו מגיעה המסגרת הוא לבן. בכל מקרה בו תרצו לשנות את המסגרת לצבע אחר, ובייחוד אם זה צבע שלא קיים במלאי וקשה להשגה, המחיר הרשתות יעלה. "לצורך העניין", מסביר משה, מתקין רשתות המדורג בציון 9.7 באתר, "רשת גלילה בצבע לבן תעלה 450 ש"ח לחלון, וכל צבע אחר יעלה 520 ש"ח."

 

  1. גודל החלוןמחיר של רשת לחלון נקבע לפי יחידה, כלומר לפי מספר החלונות, כשמידת חלון סטנדרטי היא מטר על מטר. כל חלון מעבר לגודל הזה יעלה לכם את המחיר.

 

  1. הכנה לרשת – רשת לחלון דורשת הכנה מראש, שכוללת מרווח ומסילה. במידה ואין לכם הכנה לרשת, המתקין יצטרך לבצע אותה בעצמו, דבר שיעלה לכם את מחיר הרשת לחלון. כדי לדעת אם יש לכם הכנה לרשת, שלחו למתקין תמונה של החלון מבעוד מועד, והוא כבר ידע להגיד לכם. 

 

 מחיר רשת לחלון

 


רשתות לחלונות - מחירים

קיימים לא מעט סוגי רשתות לחלונות, יתכן שעל חלקם אפילו לא שמעתם. טווח המחירים בין סוגי הרשתות רחב, אז סידרנו לכם את הרשתות מהזול ליקר:

המחיר הזול ביותר - רשת אלומיניום סטנדרטית

רשת האלומיניום הנפוצה שכולנו מכירים וקיימת כמעט בכל בית היא הרשת הזולה ביותר להתקנה. מה שהופך אותה לכזו היא העובדה שהיא לא הרשת האיכותית ביותר שקיימת, אך עם זאת עושה את העבודה, ובנוסף העובדה שהיא קלה להתקנה ותיקון, היות והיא נשלפת ומגיעה בחתיכה אחת.

מחיר רשת אלומיניום– 250-350 ש"ח לחלון

 

רוצים נוף? תשלמו. רשת פיברגלס שקופה

רשת הפיברגלס היא לא רק איכותית, עמידה ומחזיקה מעמד לאורך זמן, יותר מרשת האלומיניום, אלא שהיא גם מגיעה שקופה, מה שמאפשר לכם לראות את הנוף שבחוץ. כל אלו הופכים אותה למעט יקרה יותר. "רשת פיברגלס היא רשת מצוינת", אומר יוני, מתקין רשתות המדורג בציון 9.7. "היא עמידה וגמישה מאוד כך שהיא לא מתחוררת בקלות מכל נגיעה, וגם רמת השקיפות שלה מאוד טובה."

מחיר רשת פיברגלס שקופה– בין 450-650 ש"ח לחלון

 

זגג מסביר על רשת שקופה לחלון

 

מחירים של אירופה: רשת גרמנית

הרשת היקרה ביותר בקטגוריית הרשתות העיקריות בשוק היא הרשת הגרמנית. זוהי רשת ממוצא גרמני, איכותית מאוד, חזקה, עמידה לאורך זמן ושקופה. מחירה גבוה מאוד ולכן נפוצה הרבה פחות מהרשתות האחרות. "הרשת הגרמנית משמעותית יותר טובה מהאחרות", אומר משה, "אבל היא גם הכי יקרה ולכן לא הרבה הלקוחות מתקינים אותה."

מחיר רשת גרמנית600-650 ש"ח לחלון

 

המחיר ממשיך לעלות: רשת נגד בעלי חיים

אם תהיתם לעצמכם האם ישנו פיתרון לבעלי החיים שנוטים לקרוע את הרשת בחלון הזזה או בדלת, אז הוא קיים בצורת רשת עבה מאוד, פי כמה מהרשת הרגילה, בעל עמידות וחוזק רב. כמו שכבר הבנתם, מחירה יקר, וחיסרון נוסף הוא שהרשת מחשיכה את הבית, בגלל סיביה העבים. "המחיר של רשת נגד יתושים הוא פי 4 מרשת פיברגלס, היא מאוד יקרה, מאוד עבה ומגיעה בהזמנות מיוחדות"

מחיר רשת עמידה לבעלי חיים – 550-600 ש"ח לחלון

 

על ממ"ד משלמים: רשת גלילה לחלון

רשת גלילה היא רשת שבדרך כלל מותקנת בחלון ממ"ד. רשת גלילה נגללת מעלה ומטה באמצעות קפיץ והיא מגיעה עם ארגז גלילה שיושב בחלק העליון של החלון. לא רק שהיא לא מחזיקה מעמד לאורך זמן ונוטה להיקרע, התיקון וההתקנה שלה מורכבים, והיא מגיעה במספר חלקים. כל אלו הופכים אותה לרשת חלון יקרה במיוחד.

מחיר רשת גלילה (לחדרי ממ"ד) – 500-650 ש"ח לחלון

 

הטופ שבמחיר: רשת אקורדיון

רשת אקורדיון באה לפתור מצב שבו אין מקום על המסילה לרשת רגילה, והיא לא מיועדת לחלונות אלא לדלתות. היא נדירה מאוד בשוק הרשתות לחלונות, גם כי היא יקרה מאוד וגם כי יש לה יותר חסרונות מיתרונות – היא מתקלקלת מהר ואין אפשרות תיקון שלה אלא החלפה בלבד.

מחיר רשת אקורדיון -  900-1200 ש"ח לחלון

 

אל תבזבזו את הכסף: רשתות לחלונות להתקנה עצמית

לא חסרים אנשים שמחפשים את הפיתרון המהיר והזול עבור רשתות לחלונות, וגם לא חסרים פטנטים בשוק שמנצלים את זה. קיימים לא מעט סוגים של רשתות לחלונות להתקנה עצמית, כמו הרשתות המגנטיות שמגיעות בצורת וילון או רשתות שניתנות להדבקה מעל החלון. נכון שמדובר בפתרון במחיר נמוך, אך בחלק מהמקרים חבל על הכסף שלכם. רשתות נדרשות להיות צפופות, אטומות וצמודות לחלון, ודבר כזה לא מתאפשר ברשתות בהתקנה עצמית, שגם אורך החיים שלהן יחסית קצר. יחד עם זאת, כפתרון ביניים או בדירות שכורות זה יכול להיות פתרון סביר ומספק - ההחלטה בידיים שלכם. 

בנוסף, בקרב מרבית האנשים קיימת התפיסה כי התקנת רשתות לחלונות היא עניין פשוט שניתן לעשות לבד וחבל לשלם את הכסף למתקין. האם זה נכון? חלקית.מתקיני הרשתות שדיברנו איתם הסבירו לנו שמצד אחד זה נכון – התקנת רשתות לחלונות היא אכן פעולה פשוטה שאנשים רבים מסוגלים להתקין בעצמם. הבעיה נעוצה בשלב שלפני ההתקנה – וזה לקיחת המידות, דבר שמצריך דיוק ומיומנות שלא לכל אחד יש. 


רשתות אלומיניום לחלונות - הצעות מחיר לדוגמא

מכיוון שרשתות האלומיניום הן הנפוצות והמותקנות ביותר, ריכזנו לכם מספר הצעות מחיר שקיבלנו מבעלי המקצוע המדורגים באתר ומתקינים רשתות אלומיניום. במידה ותרצו לשדרג את אחת הרשתות לרשת איכותית יותר ויקרה יותר, תוכלו לעשות זאת לא בכל החלונות אלא רק בחלקם. 

 

הצעת מחיר 1

התקנת 6 רשתות אלומיניום בחלונות: 350 ש"ח לחלון - 2,100 ש"ח

התקנת רשת הזזה גדולה בחלון סלון: גודל 2.5X2 -  מחיר 2,600 ש"ח

סה"כ: 4,700 ש"ח+ מע"מ

 

הצעת מחיר 2

התקנת רשת הזזה גדולה בסלון- 2,600 ש"ח

התקנת רשת הזזה גדולה במטבח - 2,400 ש"ח

החלפת גלגלי הזזה בדלת סלון + שימון הדלת ללא עלות

סה"כ: 5,000 ש"ח+מע"מ

 

הצעת מחיר 3

התקנת רשת הזזה בדלת יציאה למרפסת - 1,200 ש"ח למרפסת

התקנת כנף אחת לרשת בחלון הזזה במטבח - 350 ש"ח

החלפת רשת פגומה בחלון מטבח - 150 ש"ח

סה"כ: 1,700 ש"ח+מע"מ

 

 


מתקיני רשתות מומלצים לחלונות

עם בוא הקיץ ובוא היתושים – הגיע הזמן להתקין רשתות לחלונות, ואם כבר אז כדאי שזה ייעשה עם מתקין רשתות מומלץ כדי שלא תמצאו את עצמכם מנהלים באמצע הלילה מלחמת חורמה עם יתושים. ריכזנו לכם באתר מתקיני רשתות מומלצים שיש להם חוות דעת מלקוחות קודמים על התקנת הרשתות בחלונות שלהם. קיץ מוצלח!
אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק