מוקד טלפוני: 1-700-707-233

הובלת פסנתר

כל הובלה עלולה להיות כאב ראש, אבל הובלת פסנתר היא כבר עניין אחר. לא משנה אם אתם מנגנים מגיל 7, או שסבתא שלכם הורישה את הפסנתר שלה ומאז הוא רק צובר אבק – הובלת פסנתר היא עסק לא פשוט וחשוב לוודא שהיא נעשית על הצד הטוב ביותר. אז איך בדיוק מתבצעת הובלת פסנתרים? איך נדאג שההובלה תעבור בשלום וכמה כל זה יעלה? בדקנו את העניין וחזרנו עם כל התשובות

 

 הובלת פסנתר

הובלת פסנתר לעומת הובלה רגילה

כל מי שמנגן בפסנתר בטח יודע – הפסנתר הוא כלי עדין ורגיש גם כשהוא עומד במקום, ולהזיז אותו בדרך כלל לא יהיה רעיון טוב, שכן כל תזוזה של הפסנתר עלולה להזיק לו. בנוסף, הפסנתר כבד במיוחד, הרבה יותר מרוב הרהיטים שיש לנו בבית, ולכן ההובלה שלו קשה ומורכבת יחסית וצריכה להיעשות על ידי חברת הובלות המתמחה בהובלת פסנתרים ומכירה היטב את העבודה. זו הסיבה לכך שחלק מחברות ההובלות אמנם יבצעו הובלת פסנתרים, אבל הובלות פשוטות בלבד – כמו הובלות רק בקומות קרקע. לכן, בשיחת הטלפון עם המובילים חשוב לתאר כמה שיותר בפירוט את מסלול ההובלה ולוודא איתם שהם יכולים לעשות הובלה כזאת.
 

 הובלה של פסנתר


נקודה נוספת היא מספר המובילים הדרושים להובלת הפסנתר. בעוד שהובלת רהיט בודד יכולה להתבצע בדרך כלל על ידי סבל אחד, הובלת פסנתר תדרוש לפחות 2-3 סבלים, ובמקרה של הובלת פסנתר כנף – לא כדאי להסתפק בפחות מארבעה (וכן, מספר הסבלים הוא אחד מהדברים שמשפיע על המחיר הגבוה של הובלת פסנתרים. תכף נגיע לזה מחייך ). כמו כן, חשוב לדעת שגם אם ההובלה נעשתה בצורה מושלמת, לאחר ההובלה כמעט תמיד הפסנתר יצא מכיוון ותצטרכו לכוון אותו מחדש. מכווני פסנתרים מומלצים תוכלו למצוא כאן.


איך מתבצעת הובלת פסנתר?

דיברתם עם חברת ההובלות? סגרתם איתם את כל פרטי ההובלה? מעולה. אבל לפני שאתם מעבירים את המושכות לחברת ההובלות ונותנים להם לעשות את העבודה, מומלץ מאוד שהמובילים יגיעו אליכם הביתה ויבדקו את השטח. הרבה פעמים אנחנו חושבים שלא תהיה בעיה להעביר את הפסנתר בחדר המדרגות, למשל, וכאשר המובלים מגיעים הם רואים שזה לא כל כך פשוט, וצריך להשתמש בהובלה עם מנוף. לכן, חשוב שהמובילים יגיעו אליכם הביתה ויוכלו לתכנן את ההובלה ואיך בדיוק הם יבצעו אותה. רק לאחר מכן תוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת להובלת הפסנתר ותוכלו להתקדם.

אחרי שסגרנו את הפינה הזאת אפשר לתאם את ההובלה, וזה מה שהולך לקרות ביום הגדול:

אחד בשלב הראשון המובילים יעטפו היטב את הפסנתר בשמיכות עבות, כדי להגן עליו מפגיעות וזעזועים בדרך. ככה גם אם הפסנתר יפגע באחד המשקופים במהלך ההובלה הוא לא יינזק. כמו כן, חלק מהמובילים יוסיפו שכבת הגנה נוספת ויעטפו את הפסנתר בניילון "פצפצים" או בניילון נצמד לפני ההובלה. כן, כן, מה ששמעתם.

 

 הובלת פסנתר | פסנתר עטוף

שתיים אחרי שהפסנתר מוגן ועטוף היטב, אפשר להתחיל בהובלה. הובלת פסנתר נעשית באמצעות חגורות מיוחדות שמלפפים סביב הפסנתר, בהן המובילים מחזיקים כדי להעביר אותו. באופן כללי, מומלץ לשנע את הפסנתר רק במצב המאוזן והרגיל שלו, ולא בשכיבה. לכן המובילים ישתדלו להעביר אותו רק בצורה הזאת ולהשכיב אותו רק כשאין ברירה (למשל, כשיש מעבר צר במיוחד). במידה ויש צורך להשתמש במנוף כדי לבצע את הובלת הפסנתר, המובילים יחברו אליו את הפסנתר ויורידו אותו בזהירות אל המשאית. אחרי שהפסנתר הגיע בריא ושלם אל המשאית, המובילים יאבטחו אותו ויחברו אותו למשאית על מנת שלא יזוז במהלך הנסיעה, ועכשיו אפשר פשוט לנסוע אל הדירה החדשה.

שלוש ומהרגע שהגענו אל היעד? עכשיו הסאגה מתחילה מחדש – המובילים יעבירו את הפסנתר אל הדירה, באמצעות מנוף או ידנית, יורידו את כל שכבות ההגנה ששמו עליו בהתחלה וימקמו אותו איפה שרציתם.

זהו! הפסנתר הגיע בשלום ואפשר לנשום לרווחה מחייך .

בסרטון הבא, אושרי בעל חברת הובלות, מסביר איך להוביל פסנתר שלב אחרי שלב
 


טיפים חשובים להובלת פסנתר

כדי שהובלת הפסנתר תעבור הכי חלק שאפשר, קבלו עוד כמה טיפים שיוכלו לעזור לכם.
 

אחריות

בכל הובלה חשוב לוודא שיש ביטוח על הסחורה, אבל במקרה של הובלת פסנתר זה עוד יותר חשוב. הפסנתר הוא כלי לא זול, ואם חלילה יקרה לו משהו במהלך ההובלה אתם לא רוצים לצאת בלי פיצוי. לכן, בשיחת הטלפון עם המוביל אל תתביישו לשאול אם יש לו ביטוח על תכולת ההובלה – ביטוח כזה נקרא "ביטוח סחורה בהעברה".

 

הובלת פסנתר עם מנוף

בלא מעט מקרים הובלת הפסנתר תצטרך להתבצע עם מנוף. במקרה כזה, שימו לב שבדרך כלל מדובר בחברה נפרדת שמספקת את המנוף. מה זה אומר מבחינתכם? לא הרבה, שכן חברה ההובלות היא זאת שתזמין את המנוף. הדבר היחיד הוא שהתשלום עבור המנוף מתבצע בנפרד מהתשלום עבור הובלת הפסנתר, אז תהיו מוכנים עם שני צ'קים.

 

הובלת פסנתר כנף

ההבדל המרכזי בין הובלת פסנתר רגיל להובלת פסנתר כנף הוא מבחינת משקל הפסנתר. פסנתר כנף כבד בהרבה מפסנתר רגיל, ולכן ההובלה שלו מורכבת קצת יותר ותדרוש יותר סבלים. בדרך כלל, פסנתר כנף צריך לפרק לפני ההובלה, גם כדי לפצל את המשקל ולהקל על הסבלים, וגם כדי להגן על החלקים העדינים בפסנתר. נכון שזה נשמע מלחיץ, אבל אל תדאגו. חברת הובלות טובה תדע לפרק את הפסנתר ולהרכיב אותו מחדש בלי שתשימו לב בכלל.

 

תמונות תמונות תמונות

אם אתם רוצים לוודא שהפסנתר לא ניזוק במהלך ההובלה, כדאי לצלם אותו לפני כן. ככה לא תהיה התלבטות האם השריטה שגיליתם נגרמה מההובלה, או שהיא הייתה שם עוד קודם לכן. חלק מהמובילים יצלמו את הפסנתר בכל מקרה, אבל אם אתם רוצים ללכת על בטוח תצלמו גם בעצמכם.


הובלת פסנתר - מחירים

הגענו לחלק המעניין באמת – כמה תעלה לנו הובלת פסנתר? קודם כל, מחיר ההובלה מושפע מכמה גורמים עיקריים – סוג הפסנתר, מורכבות ההובלה ומרחק הנסיעה.

 

סוג הפסנתר

מחיר של הובלת פסנתר רגיל יתחיל מ-450 ₪, ויכול להגיע עד 900 ₪ בממוצע. לעומת זאת, מחיר הובלת פסנתר כנף יהיה יקר בהרבה ונע בין 1,000-1,500 ₪.

 

מורכבות ההובלה

כשאנחנו מדברים על מורכבות ההובלה, אחד הגורמים המשמעותיים הוא מספר הקומות בדירה. הובלת פסנתר בין קומות מקשה משמעותית על העבודה ולכן כל קומה תעלה את מחיר הובלת הפסנתר ב-150 ₪ בממוצע.

בנוסף, במידה ויש צורך להשתמש במנוף תצטרכו להוסיף 300-800 ₪, גם כאן כתלות במספר הקומות בדירה.

 

מרחק הנסיעה

כמו שאתם יכולים לנחש, ככל שמרחק ההובלה גדול יותר כך המחיר יעלה. בכמה בדיוק קצת יותר קשה להגיד, שכן כל הובלה לגופה, אבל החדשות הטובות הן שהמרחק משפיע פחות ממה שאתם חושבים. רוב תמחור ההובלה נובע מסוג הפסנתר ומורכבות ההובלה.


ככה זה נראה בשטח - הובלת פסנתר

הובלה של פסנתר מראשל"צ לתל אביב.
צילום: נירה אוריין, תל אביב.
הובלת תכולת דירה בת 5 חדרים מקומה 7 בנהריה ...
צילום: מיקי ירקוביץ', נהריה.
הובלת של פסנתר מרחובות לקריית אונו.
צילום: רותם ש. קרית אונו.
הובלה של פסנתר בתוך תל אביב מקומת קרקע לקומה ...
צילום: תומר אשכנזי, תל אביב.
הובלת פסנתר מירושלים לברוכין.
צילום: אבישי ש. ירושלים.
הובלה של פסנתר קיר.
צילום: בת ים.
הובלת פסנתר מרחובות לישוב עשרת.
צילום: אבנר און, עשרת.
הובלת פסנתר.
צילום: איתן ה. תל אביב.
העברת פסנתר.
צילום: אריק פרימן, כפר סבא.
הובלת פסנתר מתל אביב לכפר סבא.
צילום: ע. א. כפר סבא.

מובילים מומלצים להובלת פסנתר

נכון שהובלת פסנתר עלולה להיות עסק קצת מורכב, אבל עם חברת הובלה מקצועית המתמחה בהובלת פסנתרים הכל נראה פשוט יותר. ממש כאן תוכלו למצוא חברות הובלות מומלצות ואמינות, ותוכלו לקרוא חוות דעת על כל אחת מהן.


שאלות נפוצות לדף זה

איך מובילים פסנתר?

קודם כל, בזהירות :)

הובלת פסנתר היא עבודה עדינה ורגישה וצריכה להיעשות במומחיות. בשלב ראשון, המובילים יעטפו היטב את הפסנתר כדי להגן עליו מפני פגיעות. בשלב השני מתבצעת ההובלה עצמה, אותה עושים המובילים בעזרת מנוף במקרה הצורך. כאן כתבנו בפירוט איך בדיוק מובילים פסנתר.

כמה עולה הובלת פסנתר?

מחיר הובלת פסנתר רגיל נע בדרך כלל בין 450-900 ש"ח במקרה ומדובר בהובלה בתוך העיר. המחיר יעלה ככל שמרחק ההובלה גדל.

מחיר הובלת פסנתר כנף נע בין 1,000-1,500 ש"ח.

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק