מוקד טלפוני: 1-700-707-233

מחירון הובלות

עוברים דירה? תתחדשו! אבל לפני שאתם מקבלים הצעות מחיר ממובילים, אנחנו מזמינים אתכם להציץ ב מחירון ההובלות  שלנו. המחירון יתן לכם הערכה לגבי עלות ההובלה שלכם, כך שתוכלו להיות מוכנים. אז איך משתמשים במחירון ההובלות? איך בנינו אותו, ומה בכלל משפיע על מחיר ההובלה? מחירון הובלות מעשיר לפניכם


מחירון הובלות

אם אתם זקוקים למוביל, כדאי שתדעו מראש כמה הולכת לעלות לכם ההובלה. למה חשוב לדעת את המחיר של ההובלה מראש? גם כדי שלא תופתעו, אבל בעיקר כי מחירי ההובלה משתנים ממוביל למוביל, לפעמים בפערים מאוד גדולים. על מנת שתוכלו לקבל אינדיקציה שתהיה טובה מספיק ושהמחיר שקיבלתם תואם את המחירים שבשוק, הכנו לכם מחירון ההובלות.
 

איך עובד מחירון ההובלות?

מחירון ההובלות מתאים את מחיר ההובלה אליכם אישית. במחירון תצטרכו להזין את הפרטים על ההובלה שלכם:
ארגז למעבר דירה האם זו הובלה בתוך העיר או מחוץ לעיר?

ארגז למעבר דירה כמה חדרים יש לכם בדירה?

ארגז למעבר דירה באיזה חודש תרצו את ההובלה ?

ארגז למעבר דירה  האם ההובלה כוללת שירותי אריזת דירה?

מחיר ההובלה תלוי בכל הפרמטרים הללו. בנוסף, תצטרכו לסמן בקשות מיוחדות, כמו הרכבה ופירוק של רהיטים, או שירותי מנוף.

אחרי שתזינו את כל הפרמטרים, מחירון ההובלות יציג לכם טווח מחירים ממוצע שמתאים להובלה שלכם. כך תוכלו לקבל הערכה מהימנה בנוגע למחיר ההובלה.

מחירון ההובלות
 


איך בנינו את מחירון ההובלות?

אחד כדי לבנות את מחירון ההובלות, התבססנו על דיווחים של 10,000 לקוחות מידרג שביצעו הובלה. אחרי שריכזנו את כל המחירים, סיווגנו אותם לפי החודש בו בוצעה ההובלה, כמות החדרים בדירה, המרחקים בין דירת המוצא לדירת היעד, ועוד פרמטרים מיוחדים, כמו הובלות באמצעות מנוף.

שתיים לאחר הסיווג של מחירי ההובלות עשינו ממוצע של מחירי הובלות, וכך בנינו טווח מחירים לכל סוג הובלה.

שלוש  לבסוף ניסינו את מחירון ההובלות על עצמנו: אלו מאיתנו שביצעו הובלה לאחרונה וזוכרים כמה היא עלתה להם, בדקו אם הטווח שלנו היה נכון. ונחשו מה? זה עבד.

אז מוזמנים לנסות בעצמכם את מחירון ההובלות שלנו, ולקבל טווח מחירים בנוגע להובלה שלכם.


מה משפיע על מחיר ההובלה?

אם ניסיתם כבר את מחירון ההובלות שלנו, בטח כבר הצלחתם להבין שמחיר ההובלה מושפע מכמה פרמטרים עיקריים:

מחיר הובלות משך זמן ההובלה וכמות המובילים - מחיר הובלה תלוי במשך הזמן שיקח למובילים לבצע אותה, וגם בכמות המובילים שידרשו להובלה. המשמעות היא, שככל שהבית שלכם גדול והעבודה בו מורכבת, כך מחיר ההובלה יעלה.

מחיר הובלות תקופת ההובלה - תקופת העומס של המובילים היא בקיץ. זה זמן נוח יותר לעבור דירה, לא צריך להוציא את הילדים מבית הספר באמצע השנה, ואם אתם סטודנטים, הקיץ מסמל את סוף שנת הלימודים ולכן או שנוח לכם יותר לעבור או שהגיע הזמן לעבור לעיר אחרת. בכל מקרה, בדיוק כמו מחירי הטיסות, גם מחירי ההובלות עולים בקיץ.

מחיר הובלות נגישות המובילים לדירה – ככל שלמוביל שלכם יהיו חיים קלים יותר, כך מחיר ההובלה יהיה נמוך יותר. ובפירוט: אם אתם גרים בקומה גבוהה בלי מעלית, אם אין דרך להגיע לדירה, ואם צריך להשתמש במנוף – תשלמו יותר על ההובלה.

מחיר הובלות מרחק ההובלה - ככל שהמרחק בין דירת המוצא לדירת היעד גדל, כך מחיר ההובלה יעלה.

 

 תמונה

מה זה הובלה קטנה?

אם אתם סטודנטים, עולם ההובלות הקטנות מוכר לכם היטב. הובלה קטנה היא הובלה של פריטים בודדים – ארון, ספה או מקרר, ולא תכולה של דירה שלמה. עלות הובלה קטנה נעה בין 200-700 ש"ח . עם זאת, חברות הובלות רבות יאפשרו לכם לצרף את הרהיט שלכם להובלה קיימת, ולהוזיל את המחיר על ההובלה. פשוט תשאלו.


דברים שחשוב לדעת לפני הובלות

לפני שאתם מזמינים מוביל ואורזים את החפצים היקרים לכם ליעד החדש, יש כמה דברים שחשוב שתשימו לב אליהם:

אחד שימו לב למחיר ההובלה- קודם כל, בצעו סקר שוק ואל תסגרו עם המוביל הראשון שנותן לכם מחיר שנשמע נחמד. אחרי שביצעתם סקר שוק, שימו לב למחיר גבוה או נמוך מדי. מחיר נמוך לפעמים מושך יותר, אבל הוא גם מצריך חשדנות שכן לפעמים, מה שעולה בזול עולה ביוקר.

שתיים בדקו שיש ביטוח על תכולת ההובלה- קודם כל אתם צריכים לוודא שיש ביטוח הובלה, ואחרי שווידאתם את זה, בקשו לראות את פוליסת הביטוח. למה? חברות רבות מבטחות את המשאית בלבד, ללא התכולה שלה. המשמעות היא שבמידה ונגרם נזק לציוד שלכם, אף אחד לא ישלם לכם על זה.

שלוש חתמו על חוזה הובלות- גם אם המוביל ממש נחמד ונשמע לכם מאוד אמין בטלפון אל תסגרו שום דבר בעל פה. חתמו על חוזה מול המוביל שכולל פירוט של כל הרהיטים שאתם מעבירים, המחיר הסופי ומה שכלול בתוכו (אריזה, פירוק והרכבת רהיטים וכו'), ומועד ההעברה. בנוסף, כדאי לכתוב מראש פיצוי מוסכם במקרה של אי הגעה.
 

טיפים לאריזת דירה - מתי כדאי לארוז את הדירה? מאיפה מביאים קרטונים? כמה ארגזים צריך למעבר דירה? ובאיזה סדר כדאי לארוז? הכנו לכם מאמר שלם על אריזת דירה עם כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם אורזים.

בסרטון הבא תוכלו לראות את הטיפים החשובים ביותר לאריזת דירה:
 


מובילים מומלצים

אחרי שראיתם את מחירון ההובלות ואיך משתמשים בו, הגיע הזמן למצוא מוביל. בדיוק לצורך הזה ריכזנו בשבילכם רשימה של מובילים מומלצים לפי חוות דעת של לקוחות קודמים. לקוחות שנעזרו במובילים שבאתר נתנו להם ציונים וחוות דעת על ההובלה, כך שאתם יכולים לראות מיהם המובילים המומלצים. ביהיה מעבר נעים!


שאלות נפוצות לדף זה

כמה עולה הובלה?

אתם יכולים לחשב את מחיר ההובלה שלכם ב מחירון ההובלות שהכנו,  ולקבל אינדקציה בנוגע לעלות ההובלה.

מה משפיע על מחיר ההובלה?

מחיר ההובלה מושפע מהמרחק בין הדירה שאתם מפנים לדירה שאליה אתם עוברים, מהגישה לדירה שלכם- קומה ומעלית, מכמות הפריטים שאתם צריכים להוביל, ומהביטוח, במידה והוספתם.

איך לבחור חברת הובלות?

 

איך נקבע מחיר הובלה?

מחיר ההובלה נקבע לפי מספר פרמטרים: המרחק בין המוצא ליעד- ככל שהוא גדול יותר כך תשלמו יותר, הגישה לדירה- האם יש מעלית או אין?, מספר הרהיטים שיש להעביר - האם זו כמות גדולה או קטנה? ופרמטר נוסף הוא הביטוח- על ביטוח תשלמו יותר.

מה זה חוזה הובלות?

 

כמה עולה הובלה קטנה?

מחיר הובלה קטנה נע בין 200-800 ש"ח, אולם תוכלו לבקש מהמוביל לצרף את הרהיטים הבודדים שלכם להובלה קיימת, ובכך להוריד את עלות ההובלה.

כמה עולה הובלה קטנה?

הובלה קטנה היא הובלה של מספר פריטים בודדים, או אפילו רהיט אחד, ולא דירה שלמה. מחיר הובלה קטנה יכול להגיע גם ל-800 ש"ח, ולכן תוכלו לבקש מהמוביל לצרף את הובלת הרהיט שלכם להובלה אחרת, וכך להוזיל עלויות.

אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק