מוקד טלפוני: 1-700-707-233

עלות הובלת דירת 3 חדרים
הגיע הזמן לעבור דירה! אם אתם מתכננים מעבר מדירת 3 חדרים לדירה הבאה שלכם, כאן תבינו כמה זה הולך לעלות. מה משפיע על העלות? איך תוכלו להוזיל את המחיר? עלות הובלת דירת 3 חדרים - כל הפירוט כאן. 

עלות הובלת דירת 3 חדרים

 


כמה עולה הובלת דירת 3 חדרים?

אם אתם משפחה צעירה, אתם בטח מכירים את המצב. הילד כבר גדול והגיע הזמן שיעבור לחדר משלו, ומה לעשות – הדירה נעשתה קצת צפופה. אז הלכתם, חיפשתם, מצאתם, ביטלתם ואז מצאתם באמת - הדירה המושלמת בשבילכם כבר מחכה. ומה קורה עם ההובלה? 

נניח שהחוזה החדש מתחיל בראשון ליולי, ואתם רוצים לתאם את הובלת הדירה לאותו היום. במקרה הזה, מחיר הובלת דירת 3 חדרים יהיה 1,600-1,900 ₪. אבל, שימו לב שתחילת החודש היא תקופה עמוסה מאוד למובילים (מה לעשות, אתם לא היחידים שמתחילים חוזה חדש בתאריך הזה מחייך), ולכן המחיר גבוה יחסית. לעומת זאת, אם תחליטו לשנות את תאריך ההובלה לאמצע החודש תוכלו לחסוך 170 ₪ בממוצע.

בנוסף, במידה ומעבר הדירה ידחה לחודש אחר (גם כאן, חודש יולי עמוס יחסית בקרב המובילים ולכן המחירים הגבוהים), מחיר הובלת הדירה יהיה נמוך יותר, למשל, עלות הובלת דירת 3 חדרים בחודש ינואר יהיה 1,000-1,300 ₪.

כמה עולה הובלת דירת 3 חדרים? | ארגזים

 

 


מה עוד יכול להשפיע על מחיר ההובלה

יש לא מעט דברים שיכולים להשפיע על מחיר הובלת הדירה... 

למשל, לילד יש כל כך הרבה צעצועים ואתם לא יודעים מאיפה להתחיל לארוז? יכול להיות שכדאי לכם להיעזר בשירותי האריזה של חברת ההובלות כדי שיעשו לכם את העבודה. במקרה של דירת 3 חדרים, האריזה תעלה את המחיר ב-1,150 ₪ בממוצע.

עוד דבר שיכול להשפיע על מחיר הובלת הדירה הוא הנגישות לדירה. נניח אתם גרים בקומה רביעית והמעלית בבניין בדיוק התקלקלה (או פשוט לא קיימת מלכתחילה..), למובילים יהיה די קשה להעביר את הרהיטים, ויכול להיות שידרשו להשתמש במנוף. הובלת דירת 3 חדרים באמצעות מנוף תהיה יקרה ב-300-400 ₪ מהובלה רגילה.

עוד דבר אחרון – הרהיטים שלכם. כמעט כל הובלה כוללת גם פירוק והרכבת רהיטים. הארון 4 דלתות, המיטה, המזנון הכבד בסלון - כל אלו דורשים מהמובילים פירוק והרכבה בבית החדש. אם יש לכם רהיטים עדינים בבית, שדורשים טיפול מיוחד, יידעו את המובילים עוד בשלב הצעת המחיר. פירוק והרכבה יעלה את מחיר הובלת הדירה ב-600 ₪ בממוצע. 

מחיר הובלת דירת 3 חדרים | אריזה

 


מחירים של הובלת דירת 3 חדרים

אוקיי, אחרי שהבנו בכמה ישפיע כל דבר על מחיר ההובלה, בואו נראה כמה נשלם בפועל על הובלת דירת 3 חדרים:

עלות הובלת דירת 3 חדרים מחיר הובלת דירה 3 חדרים בתוך העיר ינוע בין 1,000-1,500 ש"ח.

עלות הובלת דירת 3 חדרים בחודשי הקיץ המחיר עולה, ומחיר הובלת דירת 3 חדרים יהיה 1,400-1,700 ש"ח.

עלות הובלת דירת 3 חדרים במידה וההובלה תתבצע בתחילת או סוף החודש, מחיר ההובלה יהיה 1,600-1,850 ₪.

עלות הובלת דירת 3 חדרים החלטתם להוסיף שירותי אריזה? עכשיו מחיר הובלת הדירה יעמוד על 2,150-3,500 ₪.

עלות הובלת דירת 3 חדרים פירוק והרכבה של רהיטים בדירת שלושה חדרים יעלו את המחיר ל-2,700 עד 4,200 ₪.

עלות הובלת דירת 3 חדרים אם בנוסף לכל זה, המובילים יצטרכו להשתמש במנוף בשביל ההובלה, המחיר יהיה 3,000-4,600 ₪.

 

מחיר הובלת דירה מחוץ לעיר יושפע בעיקר ממרחק ההובלה, למשל:

מחיר הובלת דירת 3 חדרים מחיר הובלת דירת 3 חדרים מירושלים לתל אביב יהיה 1,300-2,100 ₪.

מחיר הובלת דירת 3 חדרים מחיר הובלת דירת 3 חדרים מתל אביב לחיפה יהיה 1,600-2,500 ₪.


כמה תעלה ההובלה שלי?

אם שאלתם את עצמכם איך בדקנו את כל המחירים האלה, אז בטח תשמחו לדעת שאתם יכולים לעשות את זה בעצמכם, וממש בקלות. כל מה שאתם צריכים זה להיכנס למחשבון ההובלות שלנו, להכניס כמה פרטים על הדירה שלכם, ומיד תקבלו טווח מחירים להובלת הדירה. מחשבון ההובלות מבוסס על מחירים ששילמו אלפי לקוחות אתר מידרג על הובלות שביצעו. והנה מדריך קצר שיעזור לכם להשתמש במחשבון:

 


מובילים מומלצים להובלת דירת 3 חדרים

אז יש דירה, אנחנו יודעים כמה הובלת דירת 3 חדרים עומדת לעלות, ועכשיו כל מה שצריך זה חברת הובלות מומלצת? במיוחד בשבילכם הכנו רשימה של מובילים מומלצים, עם חוות דעת וציונים מלקוחות קודמים על הובלות שביצעו. בהצלחה!


אנשים שהתעניינו בעלות הובלת דירת 3 חדרים התעניינו גם בזה...

מחירים של הובלות


אין לעשות שימוש בתוכן ללא אישור בכתב (ניתן לקבל אישור בתנאים מסויימים). שימוש בתכנים ללא אישור מהווה הפרת חוק זכויות יוצרים ויהווה עילה לתביעה.

שים לב! הנך מחובר בשם הלקוח . התנתק